Otevření chrámu bohyně nad Prahou

Co bychom neměli přehlédnout...


Karolina
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2015 23:11

Re: Otevření chrámu bohyně nad Prahou

Příspěvek od Karolina » 14 črc 2015 23:38

Dobrý den,

po letech jsem se dostala textu o Chrámu bohyně nad Prahou. Po cestě zkušeností a poznání musím dát zapravdu některým přispěvatelům, paní , která informace poskytla, působí lidem mnoho problémů. Informace nejsou v pořádku. Ráda bych se touto cestou zároveň zeptala moderátora či administrátora, jestli a jak je možné tento příspěvek odstranit. Nerada bych , aby pod mým jménem byly šířeny nefunkční informace.
Z prvotního nadšení z práce paní Šorfové jsem po cca roce a půl vystřízlivěla, nebot i u mne nastaly velmi vážné zdravotní potíže. Zmiňovaná zasvěcení, apod. vše je to výtvor sloužíví zájmům této osoby a bytostí kolem. Zneužila část informací, které obdržela a spojila se svými "duchovními aspiracemi", a výsledek je dosti kontraproduktivní.
Nedokážu posoudit podle příspěvků, zda Germain jsou nebo nejsou Annunaki, ale mohu potvrdit, že co to stvořila paní Šorfová, je velký průšvih, což v praxi ukázal až čas a těžké následky pro mnohé, a bohužel to zasahuje mnoho lidí v době jejich pravidelných skupinových meditací i do současnosti.
Pokud mi někdo můžete prosím poradit, jak lze příspěvěk z webu odstranit, budu ráda, aby se tyto mylné informace nešířily dál a lidé se na toto "nenapojovali".

děkuji

Karolina

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Otevření chrámu bohyně nad Prahou

Příspěvek od sysel » 21 črc 2015 15:04

Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět