Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od junak » 19 led 2011 14:28

Teraz je ťažšie dosiahnúť niečo podobné lebo sa všetkými silami snažia tomu zamedziť.Ale to može byť len moje vnímanie iní to tak cítiť nemusia.Veľmi nám zabraňuje chemtrails priam znemozňuje a aj TV a ine vyžarované energie sú veľmi rušivé.Záleží však ako na tom človek je.Ak sa cíti fajn zdraví a v pohode nepociťuje tak negativitu.
Mesiac meditácie podľa mňa je výborná jóga na odblokovanie a prekrvenie určitých miest v tele.Čakry.Každé cvičenie posobí na nejakú čast tela.Napríklad zalúdok atď..
A potom navštíviť nejakého šamana. :lol:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Země je možná dutá, ale my žijeme na vnějším povrchu

Příspěvek od pepr » 31 srp 2011 10:47

Alfa píše:No, já proti duté zemi nic nemám, tohle dovedu připustit. Velký problém mám však s tím, že žijeme uvnitř. Tohle mi nejde a nejde.
Pravděpodobně se o duté Zemi zase začne víc mluvit. Ta konstrukce, že žijeme UVNITŘ duté Země je podle mého názoru přitažená za vlasy. Neodpovídají tomu žádné zkušenosti. Naopak, prosakují zkušenosti s cestou zvenku dovnitř. Uvnitř je prý jiné "Slunce". Žádné nesmysly kolem šíleně zakřiveného prostoru a dalších podivností. Prostě Země by mohla být takový velký dutý korálek -- jak se to tu objevilo na některých obrázcích.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Země je možná dutá, ale my žijeme na vnějším povrchu

Příspěvek od Alfa » 31 srp 2011 12:38

pepr píše:
Alfa píše:No, já proti duté zemi nic nemám, tohle dovedu připustit. Velký problém mám však s tím, že žijeme uvnitř. Tohle mi nejde a nejde.
Pravděpodobně se o duté Zemi zase začne víc mluvit. Ta konstrukce, že žijeme UVNITŘ duté Země je podle mého názoru přitažená za vlasy. Neodpovídají tomu žádné zkušenosti. Naopak, prosakují zkušenosti s cestou zvenku dovnitř. Uvnitř je prý jiné "Slunce". Žádné nesmysly kolem šíleně zakřiveného prostoru a dalších podivností. Prostě Země by mohla být takový velký dutý korálek -- jak se to tu objevilo na některých obrázcích.
Zajímavým faktem je, že na obou pólech je obrovský počet stanic. K čemu sakra jsou? Na nějaké sledování počasí a výzkumy jich přece stačí pár. Proč je však tolik "vědecko-výzkumných", o kterých se člověk nic nedočte, žejo?

rimi
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011 19:37

Re: Země je možná dutá, ale my žijeme na vnějším povrchu

Příspěvek od rimi » 31 srp 2011 14:42

Alfa píše:Zajímavým faktem je, že na obou pólech je obrovský počet stanic. K čemu sakra jsou? Na nějaké sledování počasí a výzkumy jich přece stačí pár. Proč je však tolik "vědecko-výzkumných", o kterých se člověk nic nedočte, žejo?
No a co teprve vojenska operace USA na Antarktide po II s. valce? Zminuje se o tom i R.E. Byrd ve sve knizce Sam a sam (moc prima kniha), tentyz Byrd, ktereho si pozvali do predvalecneho nemecka, aby jim povidal o svem pobytu na Antarkide.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Země je možná dutá, ale my žijeme na vnějším povrchu

Příspěvek od Alfa » 31 srp 2011 17:53

rimi píše:No a co teprve vojenska operace USA na Antarktide po II s. valce? Zminuje se o tom i R.E. Byrd ve sve knizce Sam a sam (moc prima kniha), tentyz Byrd, ktereho si pozvali do predvalecneho nemecka, aby jim povidal o svem pobytu na Antarkide.
Ano, toť otázka. Mám stažené video ohledně té oparece, no a fakt, co tam v té poválečné době dělali? Proč se vraceli zdecimovaní a kým? To jsou záhady. Někdo to ovšem dobře ví!

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od am2 » 31 srp 2011 18:23

hodně je o tom na matrix-200.cz, stačí zadat do vyhledávání byrd, antarktida, high jump

Odpovědět