Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
aldapu
Příspěvky: 17
Registrován: 13 říj 2010 10:11
Bydliště: Praha

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od aldapu » 03 lis 2010 23:22

Ondřej píše:
aldapu píše:Ondreji o jake animaci mluvis?Je nekde ke zkouknuti?
Pochopitelně to nikde ke zkouknutí není :roll:

Na zatmění měsíce se ještě mrknu nebo se poptám.
A dovedl by jsi to alespon trochu popsat?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od hajcman » 05 lis 2010 12:57

tady je odkaz na videoanimaci na youtubu

http://www.youtube.com/watch?v=BDhb67ZB ... embedded#!


a tady jsou záběry z ipodu na meteorologickém balónu z 30 km výšky

http://www.osel.cz/index.php?clanek=5347
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

aldapu
Příspěvky: 17
Registrován: 13 říj 2010 10:11
Bydliště: Praha

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od aldapu » 05 lis 2010 13:56

hajcman píše:tady je odkaz na videoanimaci na youtubu

http://www.youtube.com/watch?v=BDhb67ZB ... embedded#!


a tady jsou záběry z ipodu na meteorologickém balónu z 30 km výšky

http://www.osel.cz/index.php?clanek=5347
Tu znam, pochybuju ale, ze myslel Ondrej tuhle verzi

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od am2 » 16 led 2011 20:11

Jsem nazlobený a nevím, kde si "vylít srdíčko". Tak to zkusím tady.
Jsem totiž naštvaný na všecky ženský. Protože mě podvedly!

Právě jsem četl článek od tomáše marného, kde píše, že to, že žijeme uvnitř duté koule a přesto vidíme obzor zakulaceně "klesající" směrem ke stranám,
tak že je to proto, že lidské oko/zrak zobrazuje konkávní tvary jako konvexní a naopak.

Takže všechny ženy s krásně kulatým zadkem, bokama a ňadrama tam mají ve skutečnosti ošklivé výdutě! ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od Mike.Jt » 16 led 2011 20:37

:o :o :shock: :shock: To je na nobelovku !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od Galliano » 16 led 2011 20:38

am2 píše: Takže všechny ženy s krásně kulatým zadkem, bokama a ňadrama tam mají ve skutečnosti ošklivé výdutě! ;)
Vítej v Matrixu toho nejhrubšího zrna, Am2e! ;)
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od vlady » 16 led 2011 22:22

No já bych řekl že lidské oko jako obyčejná čočka zobrazuje tak jako třeba fotoaparát. Objektivy typu rybí oko mají velmi složitou konstrukci.

Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od Fortepsai » 17 led 2011 07:33

Mě tohle spíše zní jako ve středověku kdy lidé říkali že země je placatá . A pokud v naší země je nějaké místo pro nějakou civilizaci jinou než je ta naše tak proto zatím stejně nejsou dukazy ale možne to muže byt ake s tím že jsme byli v dute planetě , prostě DUTÁ ZEMĚ = STŘEDOVĚK PLACATÁ ZEMĚ :lol:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od pepr » 17 led 2011 10:24

am2 píše:...žijeme uvnitř duté koule a přesto vidíme obzor zakulaceně "klesající" směrem ke stranám,
tak že je to proto, že lidské oko/zrak zobrazuje konkávní tvary jako konvexní a naopak.Takže všechny ženy s krásně kulatým zadkem, bokama a ňadrama tam mají ve skutečnosti ošklivé výdutě! ;)
Zeměkouli si můžeš obtížněji ohmatat :D

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od lydka » 17 led 2011 17:24

mne sa teoria dutej zeme ties velmi nezda... ale napadlo ma par veci... napriklad meteority... ako by bolo mozne ze ich kazdy rok tolko dopadne na zem ..to by museli byt v strede zeme obrovske zasoby :D aj ked je pravda ze na vlastne oci som ziadny dopadnut nevidela...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od am2 » 17 led 2011 18:11

Nevadí mi tak teorie, že existuje pod zemským pláštěm ještě jedna země;
Alespoň pro to existuje pár indicií, jako spousta tajemných událostí v Antarktidě
nebo trvzení námořníků plavících se přes severní pól, že najednou místo ledového moře bylo velmi teplé počasí a v moři plavaly listy tropických rostlin.

Ale to, že žijeme uvnitř koule a ostatní vesmír je stlačen do zbytku...
To už mohu fakt rovnou tvrdit, že žárovka ve skutečnosti svítí né proto, že vyzařuje fotony světla, ale proto, že pohlcuje tmu...
Jedinné pozitivum takové teorie může být v tom, že to zamává s lidskou myslí, tak jako třeba film Matrix. Že to pomůže člověku si představit, že by klidně mohl žít v Matrixu, kde může být vše opačně a přitom to člověk může vnímat ten falešný Matrix jako běžnou a "přirozenou" věc.
(Ale i toto může být "prý" nebezpečné. Prý to některé sekty používají jako manipulační věc. Že napřed do člověka vpálí nějaké takové překvapivé myšlenky, které na člověka udělají dojem, že vše, co dosud znal, je úplně opačně a úplně špatně. A pak do takového člověka, kterému tímto vypnou "centrum kritického rozumu", nalejí další myšlenky, které dotyčný přijme bez jakékoli kritiky "zdravého selkého rozumu". Ale to jsem kdysi slyšel, jak moc je to pravdivé, to nechci soudit.)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od Mike.Jt » 17 led 2011 18:17

Am2 na dutou Zemi mám stejný názor. Dokonce bych řekl že je to více než pravděpodobné že v Zemi jsou civilizace. Ale neřekl bych že jsou na hmotné 3D úrovni. Spíš to budou nějaké jemnohmotné bytosti, než permoníci kutající v kilometrech pod Zemí.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od Galliano » 17 led 2011 21:54

Mike.Jt píše:Am2 na dutou Zemi mám stejný názor. Dokonce bych řekl že je to více než pravděpodobné že v Zemi jsou civilizace. Ale neřekl bych že jsou na hmotné 3D úrovni. Spíš to budou nějaké jemnohmotné bytosti, než permoníci kutající v kilometrech pod Zemí.
Miku, bereš mi slova z úst... právě jsem chtěl napsat, že jestli něco takovýho existuje tak mimo naši hustotu, ve vyšší vibraci... Je hrozně těžký pochopit další rozměr (alespoň pro mě), když známe jenom 3+1... Je to stejný, jako když ti někdo řekne, že na Venuši existuje živá a humanoidní civilizace... řekneš si "totak,tyvoe" protože si představíš jenom žhavou kouli - http://www.ukspaceagency.bis.gov.uk/Lea ... /8938.aspx - protože ti tvůj mozek nic jinýho nedovolí... žijeme uzavřeni v myšlenkovým vězení, který si vybudováváme minimálně celej jeden život... Nedokážeme vnímat svět kolem sebe jinak, dokud se nezbavíme starých vzorců myšlení... ale jak... a teď babo raď...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od junak » 19 led 2011 13:17

Ja si to viem predstaviť lebo som to zažil.Pravdepodobne som "videl" štvrtú dimenziu a možno inú.Možete dýchať celým telom to je pocit. :mrgreen:
Môžete meniť farby.Pravdepodobne vyžarované vašou aurou.Mne sa darila veľmi ružová.Alebo precítiť vesmírnu energiu "kundalinie" to je užasné.Dopadajú na vás "jemné častice" ako čarovný prášok rôzne farby a trblietavé zlatisté.Možete využívať viac "silu" vôľe.Alebo telepatickú komunikáciu.
Tažko sa to opisuje kedže je to mimo rozsah vnímania ľudí "3D" ľudí.
Jednoducho môžete vidieť a vnímať energie ktoré ste nevnímali predtým.A nie bežnými zmyslami ale výššími zmyslami.
Ako napriklad Tretie Oko- je to prirovnanie ale velmi výstižné.Naozaj máte ešte jedno oko ale trošku iné. :mrgreen:
Ludia viaznu v riadnej hustote. :shock:
Každý je schopní "prejsť" len sa musíte odblokovať.Keď sa odblokujete vychŕli to z vás ako fontána. :mrgreen:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Země je dutá, žijeme pravděpodobně UVNITŘ duté koule

Příspěvek od Mike.Jt » 19 led 2011 13:41

jj jen to odblokování je docela těžký, krom změni života, neutralizaci elektrospotřebičů tu jsou ještě energetický implantáty který to dost ztěžujou. Ale to už je OT.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět