ODPOVĚDI NA DOTAZY

Co bychom neměli přehlédnout...
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od ercecko » 13 říj 2009 20:04

nad nami je prirodni oblacnost,sice by tu myslim jeste byti zima nemela, umela je podle me akorat zmena proudeni... piloti nestavkuji, na vychode stale pracuji na tom co uz pres nas preslo a nad britanii zase pripravuji dalsi varku, ktera se tyka i nas... ale podporuji i tu "prirodni" oblacnost co se nad nami prohani, dnes jsem v krasne modre dire nad mestem videl vyletet z oblacnosti dve letadla zaroven bez jakekoli cary a popisu a pak leteli zase dve zpatky za chvili (takze strikali tesne nad mraky, tam kde mraky nebyly tak prestali a pak zas pokracovali nad nimi a pak to otocili a zas vypli atd :D ) a rano se jich par vyradilo i v tech modrych dirach.. a ta chemka tam je porad, dnes to bylo dobre videt jak se misty vyjasnovalo tak to byla ta nepohybliva cast nad mraky, rozhodne nestavkuji

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 23 říj 2009 11:36

Tak jsem zase jednou dostala odpověď. Tentokrát doporučeně, poštou a s mapkou

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Toto je jedna z mnoha fotek, které jsem poslala...

Obrázek

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 23 říj 2009 11:40

Celkovou mapu a fotku mi to bohužel ukrojilo...
Hezký den všem !

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od ercecko » 23 říj 2009 14:12

mnoo nad tech 8km se uz tvori klasicke kondenzacni stopy (rychle mizejici) ... to jsou tyhle trasy na tech mapkach, ale oni letaji niz, tudiz to na te mapce ani byt nemuze, nepravidelne a za normalnich okolnosti kdy zrovna nepousti chemku za nimi zadna cara nezustava :) ale to vsichni vime...

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 23 říj 2009 15:08

Jasně že víme...
:lol: Dost mě pobavilo, jak se pan ředitel "chytl" toho 5. května - napsala jsem, že jsem napočítala 58 přeletů během necelé hodiny a půl. Jenže tam taky píšu, že lítají každý den a je to stejné nebo i horší a nebo taky někdy nic, ale to je opravdu málokdy. Toho 5.5 jsem začala systematicky fotit, byla jsem zrovna na kopci, takže výborný rozhled do všech stran a tak jsem i počítala - určitě mi i několik kusů uniklo. Jindy mě už počítat nenapadlo, ale to co přišlo pak, v letních měsících, byla ještě mnohem větší síla.

cher
Příspěvky: 18
Registrován: 07 čer 2009 20:48

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od cher » 23 říj 2009 16:20

Ti jsou fakt neuveritelni?!! Zrejme nepochopili aktualni stav informovanosti spolecnosti.
Z Tvych dopisu lze videt velikou nervozitu uredniku, "hlavne se neptej tady u nas, to oni, tem napis..."

Pred nedavnem nekdo zaspamoval spoustu diskusnich for v mainstreamu odkazem na YouTube-Primacke zpravy. Momentalne tam pisou neco kolem 7800 navstevniku.

Tak treba to nestacilo, mozna by to chtelo jeste jednu, nebo i par takovych akci...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Ondřej » 24 říj 2009 11:53

Petro, patří ti můj obdiv:) nevím ale nakolik si uvědomuješ pár věcí. 90% lidí kterým píšeš o tom dobře ví, zvlášť vojáci a lidi od letadel a letovýho provozu. Nikdo ale ani necekne. Pokud by nějaký vysoký úředník odpověděl "ano je to přesně tak, je to dávno známo, stojí za tím to a to", bude mít pár problémů:
-problémy s nadřízenýma +pojeb
-ztráta loajality
-ztráta respektu a důvěry u kolegů
-poškodí to důvěru celé instituce a bude ostuda
-masivní finanční ztráta, pokud ne hned, tak při nejbližší příležitosti s ním vymetou.
-můžou zapomenout na další kariéru
Takže kdo tohle podstoupí, kvůli jakýmusi svinstvu se kterým stejně nedokáže nic udělat? Od lidí u korýtek na tohle můžeš zapomenout. Něco jinýho bude až půjdou do důchodu...
:) Teď jsem se zasmál při představě, že by to vybalila hvězda Honsová:)
Nejvíc mluví asi sami piloti (kteří to nedělají). Ti co lícou za to berou 15-20 000€. A prý se čím dál víc musí používat kloni, protože normální lidi to přestávají dělat. Klon znamená uměle vyrostlý tělo, do kterýho byl technicky vtělen duch, kterej není lidský.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od petra » 24 říj 2009 12:51

Ahoj Ondřeji, už jsem to tu jednou - možná i víckrát, psala. Je to hec. Nejsem tak najivní, abych čekala... Jen jsem byla zvědavá, jak kdo odpoví. Ale věřím tomu, že někteří opravdu ani netuší, mají moc jiné práce a starostí ;)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od ercecko » 24 říj 2009 18:00

kloni :-D spis bych se priklanel k bezpilotnim systemum.. myslim ze tucne prachy tento vedeckoarmadni projekt stoji, ale za piloty myslim opravdu neplati..

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ODPOVĚDI NA DOTAZY

Příspěvek od Ondřej » 25 říj 2009 16:25

To jsem zřejmě přehlídl, že je to hec, no nebyl jsem si jistej;)
Kloni jsou realita.

Odpovědět