Strach, zaměření dovnitř

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Strach, zaměření dovnitř

Příspěvek od Galliano » 27 zář 2009 21:00

Strach, zaměření dovnitř..
od Sunny:-) v 25 zář 2009 01:39

Galliano píše:
Sunny? Jak jsi se zbavil strachu? Tohle je téma, které je šíleně důležité a nejenom pro mě!
Předem díky za odpověď!


Ahoj, dostal jsem echo ať se sem mrknu.. mám teď hodně práce, takže na forum nemám téměř (zatím vůbec, ale snad se brzy zlepší) čas, proto píši až teď. Ptáš se mě jak se zbavit strachu, nicméně odpověď už máš dávno sám v sobě. Kde je to, co tě vlastně brzdí a ochromuje? .. uvnitř. Co je tedy třeba udělat, když to máme odstranit? .. zaměřit se dovnitř.
Co je "zaměřit se dovnitř"? To znamená, že přestaneš nehledět na některé stránky tvé osobnosti, nebudeš se v paměti dívat jen na krásná místa, ale s odhodlaním a silou sobě vlastní budeš postupně krůček po krůčku rozmotávat, kdo vlastně jsi a jak jsi se zde vyvíjel. (tzn. i "bílá místa,mlhu" atp. budeš se rozpomínat na vše) Půjdes od součastnosti do minulosti nebo naopak.. od nejútlejších dob, kdy jsi byl ještě malé mimčo a budeš si všímat, jak tě ovlivňovaly a formovaly různé události, situace.. lidi.. vše dobré, ale i to zlé (skryté, především). Nebudeš se ale znovu nechávat unášet starými emocemi, ale místo toho se budeš snažit udržet si určitý odstup.. nadhled /jakoby jsi sledoval život někoho jiného/a všímat si k čemu to u tebe vedlo.. PROČ se vlastně staly, a proč se i stát musely.. proč to bylo pro tebe nezbytné přímo takhle a v čem tě to posunulo dál.
Budeš objevovat ty nejtemnější kouty sebe samého a vynašet je na světlo uvědomění. Vyndáš temno zevnitř, pochopíš ho, proč to bylo podstatné a v čem tě to zocelilo a posunulo dál.. rozmotáš ho, uvolníš.. prosvětlíš .. a vrátíš zpět. Takto budeš prozkoumávat celý svůj život od nejčasnějších chvil až do přítomného okamžiku, jak ses vyvíjel, jak se formovaly tvé vlastnosti. Tím, že pořádně rozmotáš proč vlastně dnes reaguješ na různé podněty různě.. zjistíš nejen kdo jsi, ale přestane tebou i skrytě manipulovat strach a vše temné uložené uvnitř. Na světle vědomí, temnota mizí.. za to když nevíš, že tam ten bordel máš, nemůžeš s tím nic udělat a reaguješ jednoduše různě, jak si zrovna ten uvnitř řekne. (lehce přeneseně řečeno, ale myslim to vážně) Uvidíš sám, že různé tvoje dobré i špatné vlastnosti mají kořeny na místech, o kterých by sis ani nepomyslel. Jdi po kořenech k jádru a všímej si, prozkoumej temnotu a prosvětli ji uvědoměním a pochopením "proč", potom bude vše jiné, ty budeš jiný.
Pochopíš plně kdo jsi, co jsi.. a kudy se máš ubírat. Najdeš pevnou půdu pod nohama pro všechny tvé další kroky.. zářivé světlo, jež nikdy nezhasne bude tvým základem.

Na strach existuje mnoho metod. V první fázi se většinou jedná o primární odstranění toho největšího strachu, který člověka většinou pouze paralyzuje a k ničemu to není. Většinou se k tomu využívalo lucidních snů (LD)/pro další praxi v astrálním cestování/, když člověk spal, přišla noční můra a on se jí postavil čelem. Uvědomil si, že on má tady tu sílu (je to jeho sen a je jen a jen na něm, kudy se bude ubírat), nikoliv strach.. postavil se mu čelem a zvítězil. Dobré ještě říci, když máme strach.. v podstatě všechnu naši energii instatně posíláme zdroji toho, čeho se bojíme. Takže on má ještě větší sílu a ještě větší možnosti než předtím, zatímco my jsme na prášky a ještě se děje to nejhorší, co vskutku nechceme. /posíláme veškerou energii tomu nejhoršímu a tím to ještě více přivoláváme a manifestujeme/Co s tím udělat?.. Uvědomit si jak to funguje a postavit se strachu čelem. Jakmile nemá energetické dotace, zdaleka není tak silný a mizí, protože jednoduše nemá na výběr. (zmíněny LD, ale platí to všude)

Tam kde je člověk pevně odhodlaný a s pevným jádrem postavit se mu a bojovat s ním, nemá šanci. Boj je první stupeň, nejjednoduší pochopení a vyřešení celé věci.
Na hlubší a jemnější pochopení, jak strach funguje, jak nás skrytě ovládá a manipuluje.. a jak to odstranit jednou pro vždy.. o tom pojenává první část mého příspěvku. Je to řekněmě druhý stupeň, mnohem jemnější a hlubší řešení, které se nezabývá jen primárním strachem, ale rozmotává každého z nás jako celek. Odstraněním těchto temných koutů se každý z nás stává mnohem svobodnějším a i energeticky silnějším, s pevným a čistým jádrem uvnitř, jež je mu pevnou a zářivou oporou pro cestu dál.



Proto je velmi podstatné se ho zbavit, protože dokud tam je.. nejen že nás může jakkoliv paralyzovat a ochromovat v tu nejnevhodněší chvíli, ale také nás skrytě ovládá a manipuluje, aniž bychom si ho vůbec všimli. (což je celkem nebezpečné) Proto je dobré rozmotat veškerý náš život od našeho narození až do současné chvíle a skutečně se pídit po jádrech, po vzniku.. jít z jedné vzpomínky hlouběji a hlouběji k další a další až se objeví primární a my můžeme vidět celý vývoj dané vlastnosti (čehokoliv) jako jeden souvislý obraz. Pochopit ho, očistit od všeho negativního a osvobodit tam sami sebe.
Stejně tak dobré je všímat si víc svých každodenních reakcí a ptát se poté také "proč". Proč reagujeme tak a tak.. proč tohle u nás vyvolalo impulzní jednání, tohle nás pobouřilo, a tohle zas v nás nechalo příjemnou náladu? Všímání si svých reakcí v běžném dni, opět napomáhá našemu zaměření a plně souvisí i s uvolněním a plným pochopením veškerých negací v rámci hlubšího "zaměření dovnitř". Obojí je úzce spojené.

Největší náš nepřítel není tam někde venku, ale uvnitř každého z nás. Proto přeji všem dostatek odvahy a síly pohlédnout do svého nitra, objevit co se tam nalézá, vyčistit ho, co nejvíce to jen půjde, a naplnit ho světlem uvědomění a porozumnění. Lásku a mír všem
S úsměvem jde všechno líp.

Sunny:-)

Příspěvky: 55
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach, zaměření dovnitř

Příspěvek od Galliano » 27 zář 2009 21:02

Sunny, děkuju moc za tvoji reakci. Je to jakobych poslouchal staršího, rozumějšího, zkušenějšího sebe sama. Jsou to moje myšlenky srovnané do smysluplných vět a logických odstavců. Všechny tyhle informace mi víří v hlavě. Přesně takové otázky jsem si kdysi kladl. Teďuž na ně znám dokonce i odpověď. Proč v některých situací jednám v afektu a nejsem schopen se soustředit, protože mám prázdno v hlavě a rudo před očima? Proč v určitých situacích ztrácím kontrolu nad sebou samým? Proč mě i jenom některá slovní spojení sepnou v hlavě mod „vyděšený klučina“ a já se nepoznávám? Bloky, které mě nyní tak silně ovlivňují, vznikaly celé moje dětství. Pokud jsem jako dítě prožil nějaké trauma, citový šok, který byl natolik silný, že jsem jej MUSEL v tu chvíli potlačit a zapomenout, abych dokázal žít dál, se mi nyní vrací na základě nějakého spouštěcího mechanismu.
Napřiklad. Pokud jako dítě udělám něco v dobré vůli, protože chci potěšit své rodiče, třeba mámě natrhám květiny na zahrádce. Těším se, jakou jí udělám radost a jak mě pochválí a utíkám jí květiny předat. Její reakce mě ale psychicky zlomí. Místo pochvaly a pohlazení mi vynadá a vyčte, že ty květiny měla nachystané pro kolegyni z práce a že ji teď nemá co dát a že (teď pozor!) mě NEMÁ RÁDA a že jsem ji ZKLAMAL! Pro mě, malýho kluka, je to strašnej šok. Místo radosti a lásky tohle. Od člověka, kterýho mám rád nejvíc na světě. Kterýmu jsem chtěl udělat radost. Najednou je ze mě ten nejhorší člověk v očích mé vlastní matky. S takovým pocitem se v tu chvíli nedá žít a jediná možnost je potlačit a zapomenout. Staniž se.
O dvacet let později sedím v práci… pracuju. Přijde ředitel. „pane Galliano, tohle není výkon, který jsem očekával. Docela jste mě ZKLAMAL!“ Tma… Hučení v uších… třes rukou… pocení… nejsem schopen cokoliv říct, reagovat… mám knedlík v krku… Nechápu proč. V ten okamžik to ještě nevím, pochopím to až o několik let později. Použil formuli, která mě vrátila do dětství. Vrátily se mi všechny pocity, emoce, které jsem prožíval v okamžiku vzniku mýho psychickýho bloku.
Kdesi jsem vyčetl teorii, že když dítě prožije takové trauma, že je nucené jej vytěsnit a zapomenout tak ona část vědomí se přestane vyvíjet. Nezraje. A v okamžiku spuštění stejného vzorce třeba o třicet let později se člověk chová jako dítě ve věku ve kterém k bloku došlo. Má to smysl i svoji logiku. A takových bloků má člověk v životě X. Ovlivňují ho aniž by to sám věděl. Reaguje, nepřemýšlí, je to silnější než rozum… později toho lituje a nedokáže to vysvětlit. A vzhledem k tomu, že vědomí je nesmrtelné a my se sem reinkarnujeme jako o život, tak takových bloků musí být spousty a spousty už z minulých životů. Pokud je ovšem nezpracujeme.
Důvod proč tohle všechno píšu je takový, že teoreticky jsem vybaven dostatečně, myslím si. Vím proč, vím co ale nevím jak! Vím co bych měl dělat, že bych všechny bloky vědomě znovu prožít nebo zpracovat, pozorovat a nechat rozpustit ale pořád nevím jak. Praktická stránka věci mi uniká. Na meditaci jsem moc velkej povrchňák, to se mi příliš nedaří. Nic víc mě ale pak nenapadá prootže si prostě na nic nevzpomenu. Respektive vzpomenu, uvědomím si ale nic se nestane. Pořád mám strach. Nedojde k tomu rozpuštění. K tomu prosvětlení. Asi si nevzpomenu na tu skutečnou a pravou příčinu. To co, Sunny, popisuješ, je vlastně taková vědomá regrese, kterou si člověk musí projít sám. Nevím ale jak si vzpomenou na zkušenosti, které jsem vytěsnil, abych psychicky přežil. Nakonec i já jsem si kdysi nevědomky vytvořil funkční masku, kterou jsem považoval za sebe sama. Přitom jsem to nebyl já.
Maska je sice spojitá nádoba ale jiné téma…
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach, zaměření dovnitř

Příspěvek od Sunny:-) » 27 zář 2009 22:43

Důležité je vědomě se pevně a neochvějně rozhodnout, že přesně tudy chceš teď jít a že to chceš vyčistit ať už tam najdeš cokoliv. Najít v sobě dostatečně pevnou vůli a odhodlání tudy jít nehledě na vše. Uvidíš sám, že pokud se do toho skutečně pustíš, vzpomenout si na "zapomenuté", bude naprosto bezpředmětné. Najednou uvidíš věci, o kterých si i zapomněl, že jsi je zapomněl, uvidíš spoustu věcí a ne všechny budou zrovna růžové zahrady, nicméně pokud vytrváš a půjdeš dál, bude to s každým vyčištěným místem lepší a lepší. Nicméně, toto není vyloženě o slovech a vím to já a víš to i ty, je to čistě o tom, zda tudy skutečně chceš jít.. a potom budeš přesně vědět, co dělat (ve skutečnosti stačí jen začít a ten nahoře už tě povede) ..nebo ne.

Minulé životy fungují na podobné bázi, ale opravdu bych ti je nedoporučoval zkoušet, jsou to poněkud nepříjemné záležitosti, na které musíš teprve dozrát a mít poté na ně pevný žaludek. Nicméně jsem poznal i lidi, kteří se jimi zabývali vícero let, ale čisto uvnitř.. teď a tady .. rozhodně nemají, takže jádro bych spíše řešil tady než tam (min. životy až pokud k tobě přijdou).

Jinak tvé uvědomění ohledně bloků výš, plně s tímto souvisí, stačí si sednout/lehnout.. uvolnit se a zaměřit se na tyhle věci a jít do hloubky. Důležitá věc, staré emoce nech volně plynout mimo tebe, buď jakoby nad nimi.. objektivně se snaž vidět hlubší smysl toho celého, tedy nepodléhej jim. Když vyvoláš staré vzpomínky a jen se znovu do nich vžiješ, nejen že nic nepochopíš, ale celé se to mine účinkem a bude to spíše na škodu. Takže když už rekapitulace, tak objektivně (co nejvíc to jen půjde) a pídit se po kořenech. Zkoumat své vlastnosti a jít postupně situaci za situací.. zážitkem za zážitkem hlouběji a hlouběji.. snažit se vidět vyšší smysl toho celého, uvědomit si proč. Toto uvědomění je oním světlem. Když nevíš proč, neznáš příčiny ani kde to vše začalo a jak se to vyvíjelo v to či ono, jak můžeš celou věc uchopit? Proto si všímej a zkoumej tvé dobré vlastnosti i špatné, jdi do hloubky a zjisti kdy se formovaly a čím.. pořád se ptej sám sebe "proč" .. ale nespokoj se s prvním vysvětlením, které se ti objeví v hlavě, jdi hlouběji, k podstatě.
Je to jako s autem, první myšlenka co ti vytane na mysli je obvykle čelní sklo, a ty musíš jít mnohem hlouběji za něj, tam teprve leží skutečné jádro. Proč se věci staly, jak staly?.. K čemu to bylo dobré, jak tě to dál ovlivnilo v dobrém či špatném.. kam to celé vedlo a dále se utvářelo až do dnešní podoby? Proč to celé se MUSELO odehrát přesně takhle, abys danou věc pochopil? to jsou otázky, na které bys měl objevit odpověď.

Když si budeš rekapitulovat různé věci a přehrávat v hlavě, snaž se nepropadat do starých emocí, ale snaž se to vnímat nezúčastněně, jako by to byl život někoho jiného. Veškeré bordely, co tam najdeš, se snaž prosvětlit tím, že pochopíš PROČ se staly a stát se přesně takto i měly. Daný zážitek vnímej hlouběji a vnímej ho v kontextu s dalšími před ním či po něm. Když uvidíš hlubší souvislosti a rozpleteš jednu věc za druhou a uvědomíš si proč, potom není nejmenší důvod si je ukládat zpět, jak cosi tmavého, nýbrž naopak, jako světlo vyššího uvědomění.

Když budeš zkoumat své vlastnosti teď a tady, myšleno kdyby jsi se chtěl vydat i cestou, kdy si budeš všímat i svých každodenních reakcí a jakoby se nezúčastněně pořád zkoumat a pozorovat, taktéž je dobré ptát se proč a všímat si do hloubky z čeho to něco vychází a co to vlastně ve své podstatě je. Strach ze všeho možného se velice často rád maskuje a přetvařuje, že dnes bys rozhodně neřekl, že to něco vychází ze strachu. Ale ponoříš-li se hlouběji a budeš rozplétat k jádru pomocí kouzeného slůvka "proč", potom uvidíš mnohé a někdy i velmi překvapivé souvislosti. Strach má dokonalé mimikry, když si ale uvědomíš to jádro, že máš vlastně strach z toho či onoho.. opět s tím můžeš udělat více než když o tom ani nevíš a jen se necháváš slepě ovládat. Najdi proč a najdeš i sám sebe.
Dost už ale slov, vše potřebné máš dávno ve svých rukách a je tedy jen a jen na tobě, zda se tudy vydáš či zda se k tomu raději otočíš zády. Zaměření dovnitř není o chytrých slovech, ale pevných rozhodnutích a přímé praxi. Přeju ti proto veškerou sílu a odhodlání, jež budeš potřebovat a ..hodně zdaru na tvé cestě. :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Strach, zaměření dovnitř

Příspěvek od Aerosmith » 27 zář 2009 23:13

Pokud mohu vstoupit do vašeho dilalogu: Dá se i použít pomoci jiných. Tzv. holotropní dýchání, které "vykoumal" původem Čech Stanislav Gróf a nebo praktikující "hypnotizérka" Dr. Foučková, která používá regresivní hypnózy k rozpouštění minulých bloků. Je ale nutno žádat o pomoc jen velmi kvalitní následníky těchto lidí a ne nedouky. Škody by mohly být nedozírné. Sám jsem se ještě neodhodlal. Kurzy ale existují...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach, zaměření dovnitř

Příspěvek od ATA » 28 zář 2009 12:10

Holotropni dychani se mi zda jako pomerene agresivni metoda ale ze zkučenym doprovodem proč ne ale stejnak chce to metodu ketreou muže každej delat sam protože behem jednoho sezeni celej život nezvladne je to parce na hoodne dlouho ale vysledky stoji za to .

Technik jak se k tem situacim dostat a jak je zpracovavat je spousta nektery i docela jednohuchy ale to už je jen takovej obal hlavni je ta podstata a ta je všude stajná techniky rekapitulace se daj najit všude at už je to psychologicekej smer nebo magickej .Techniky mužou nekomu pomoct usnadni mu cestu ale nekoho mohou zas naopak zbytečne brzdit.

ja se s tim ted taky trochu hrabu amotne reakpitualci sem zatim moc nedal ale hodne me zajima jak to tam funguje
da se to na to divat z mnoha pohledu budhizmus,magie ,psichologie,neurologie,neurochemie zajimavy že si to zatim vubec neodporuje ale vše se navzajem doplnuje a skladačka se dava dohromady.

Pokud byste mel nekdo zajem o ty techniky tak jich sem mužu par hodit.

jedna pro začatek tato mantra sam o sobe zvadne mnohe ale musi jit opravdu od srdce.
Prosim o odpušteni všechny bytosti i já vam z celého srdce odpouštím. amen
muže team klidne dosadit jmeno konketretni osoby a pridat vizualizaci jak se vyrovnavaj energie,spojit to z dechem...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Strach, zaměření dovnitř

Příspěvek od ATA » 28 zář 2009 12:37

Par technik a informaci berte to jen jako ispirace ne jako jediny možny

Technika rekapitulace
Rekapitulace je tradiční čarodějná technika, která slouží k přivolání a znovunabytí energie, kterou jsme už vyčerpali během našeho konání v minulosti. Rekapitulace rovněž slouží k uvědomění si a překonání našich polovědomých či nevědomých reakcí a návyků, které jsou osvojením si různých vzorců chování, mnohdy tak hluboce zakořeněných a skrytých, že o nich nemáme ani tušení. Rekapitulace se skládá z vybavení si všech lidí, které jsme potkali, všech míst, která jsme navštívili, všech pocitů, které jsme měli, od současnosti až po nejrannější vzpomínky. Po patřičném vybavení si všech okolností celou událost vyčistíme dechem zvaným zametací dech.

Nejprve je třeba vytvořit seznam osob, které jsme potkali v průběhu našeho života. Postupuje se od přítomnosti do minulosti. Když je seznam hotov, vezmeme si z něj první osobu a první událost, kterou hodláme zrekapitulovat. To znamená zrekonstruovat a vybavit si vše, co se týká celé události. Začínáme fyzickým prostředím, pak přejdeme na osobu, s níž jsme tuto událost zažili a zkoumáme vše, co jsme cítili. Celý tento proces je doprovázen zametacím dechem. Ten se skládá z rytmického a hlubokého dýchání a otáčení hlavy v polokruhu z pravého ramena na levé a zpět. Nádech začínáme s hlavou na pravém rameni a pomalu otáčíme hlavou doleva. Nádech končí, když naše hlava spočívá na levém rameni. Pak provádíme výdech stejným způsobem, ale opačným směrem. Výdech začíná s hlavou na levém rameni a končí na pravém.

Při nádechu si představujeme a cítíme, že přitahujeme zpět energii, kterou jsme zanechali na místě události i v dané osobě. Při výdechu se snažíme ze svého těla vypudit všechnu cizí energii, kterou v nás zanechali druzí lidé během rekapitulované události. Při tomto rekapitulačním dechu se snažíme cítit dlouhá vlákna rozprostírající se jako vějíř, rozpínající se z bodu v našem pupku. Snažíme se představit si, že tato energetická vlákna se otáčí v polokruhu synchronně s naším pohybem hlavy. Tato vlákna rozprostíráme během rekapitulace přes prostor a čas k osobě, události a místu, jež zkoumáme. Výsledkem je možnost vrátit každý moment našeho života a jednat tak, jako bychom tam skutečně byli. Kdy máme skončit s rekapitulováním dané události by nám mělo říct tělo samo. Je to tehdy, když naše energie je přitažena zpět, cizí vypuzena a celý okamžik přejdeme bez jakýchkoli emocí.

Rekapitulace a snění jde ruku v ruce, neboť rekapitulace uvolní obrovské množství energie, které je třeba ke snění. Rekapitulací se čarodějové osvobozují od tíživých emočních vazeb a zdokonalují svoje energetické zdroje a uspořádání výdeje vlastní energie.

Pro muže i ženy platí v rekapitulaci stejná pravidla. Pouze ženy by měly začít s rekapitulací těch událostí, které se týkají sexu.


REKAPITULACE
-lze pomoci ni privolat energiji kterou sme ztratily v drivejšich cinnostech
-tato enerigije je poterbná pro sneni a vniani nefyzického světa
-rekapitulovaní ulláda pripomenout si vsechny lidi s nimž sme se setkali vsehny mista která jsme videli,vsechny pocity jenž sme meli za celi svuj život
počinaje pritomnosti až k nejranejšim vzpominakam a pak je dočsta vimest jednu po druhe zametacim dechem
-nadechovat se nosem a zaroven otačet hlavu doleva,vydechoavt a otáčet havu doprava
-toto dychani je klič k rekapitulaci nadechovani nam umožnuje stahnout zpět energiji kterou sme ztratili a vdechováni nas zbavi cizí nežadouci energije která se v nás nahromadila
-snažit se vicit dluha pružna vlakna ktere se pohybuju ze stredu tela potom sinchronizovat otačivá pohym hlavi z pohybem techto pomyslných vláken.Jsou to pruduchy jenž prinesou zpět energiji.
Tyto vlakna se rizpinaji napríč prostorem a casem k lidem ,mistum,udalostem to ma za nasledek že se mužeme vratit do kterehokoli mista a jednat tak jako by sme tam skutečne byli /tohle sem troch nepochopil/
-pocity a události prožit do co nejmenšich detajlu a počistit je zametacim dechem


TRUHLA
Energy Conversion Box - krabice přemeny energie

Obrázek

Meda sloužíci na odstraneni rušivých vlyvů pocházi z kurz hemi-snyc pruchod branou

Vhodné použit na začátku relaxace pred prodýchávaním částí těla

Vytvořte ve své mysli krabici muže to být cokoly od papírové krabice pres ,trezor po pirátská truhlu muže mít jakoukoly podobu muže byt podstty fizické i nefyzické duležité je jen to že musite veřit že to co tam datae tam zustane dokud to nevyndáte ven (nebo do konce cvičeni dobry je to určit predem)
Tato krabice je částí vašeho osobního vesmíru během cvičení ji použijeme jako odkládací prostor odložíme do ní všechny naše obavy,strachy,,jakekoly jevy ktrey by mohly omezovat cvičení .Jako první zkuste vytvořit vaši krabici to že ji ze začatku nebude vidět nevádi duležitý je záměr samozdrejme cim víc smyslů do predstyv zapojíte tím lip až bude hotová tak muže začít vkládat vaše obavy strachy nebo treba i problematicky časti těla rišivy zvuky.Dobry je temto věcem dat nejakou formu obalček energie ,pocit,lahvička z nápisem,obrázek usnadni to tu vizualizaci vkládání.Až bude mít hotovo tak krabizi zavřete otočte se odejděte samozdrejme se k ni behem cvičení muže kdykolyv vrátit a něco pridat.Tato metoda se taky ve sme další fázi používa na prekonáni strachu ktrey v F10 z krabice vyndáme a dale s mima pracujeme.

Moje verze:
Ja použivam predtsavu pláže a pirátskou truhlu po vloženi ji zavřu a zamču v puvodni verzi je jen otočit se a odejit ale u me to delalo problem truhla s emi stale obevovala pred očima tak sem ji zkoušl zakolap ale to zabira moc času ted ji prste hažu z utesu do mořského príboje :).Využivam zvuku priboje který je na začátku nahrávek hemi syn a truhlu udelam hned .Z lovenim a otviranim si moc starosti nedelam když chci neco pridat tak tam proste hodim dalši už jich tam asi bude pěkná hromada :).Pozdeji by se s tim ale melo procovat a nenechat to tam válet

Zbavení se strachu
Odstranení ruzných bloku a strachů ktere sme si během života vytvořily
-připravný proces
-vstoupit do ohniska 10
-otevřit krabici a pocitovat prvni co z ní vyleze (nemusite premejslet jaky strach/obavu vytáhnout proste to nechte na podvedomí to vý na co ste už pripraveni taky to usteří čas kdybiste premejslely co vytáhnout nejdřív)
-vyndat strach,obavu s krabice a nechat ho odplavat (být pod vodou a pustit ho v bubline nebo zavjesit na poutový balonek )
- jestli otevřete krabici a nic tam menajdte vemte to nic dejte ho do bubliny a pošlete pryč
-při pocitení strachu opakovat (duležite je si zachovat postoj pozorovatele)
-znova se podívat do krabice a rozezant emoce které starach překrýval a nehat je odpalvat
-znova se podivat a vzpominku zbavenou strachu a emocí přijmot ji a její energiji do sebe mohle by se to zkombinovat z metodou Rekapitulace
-cele několikrát opakovat .
tato metode není jendorázovej všelék aby mela potrebný efert je potreba to opakovat


par textu http://www.lampa.cz/texty.html

vzpominani de nohem lip v tranzu nebo meditaci
zvyšeni vedomi hodne použe si udržet pozici pozrovatele to jak primo pri rekapitulaci tak i běžnym živote
kde si budeme vic všimat našich reakci nejdrive si clovek vetšinou všimne rozporu mezi situaci a reakci
a pak muže jit dal do hloubky vzpominky co rekci zbusobuje ,vedome zastaveni reakce ,odstrneni přičiny-zpracovani strae situace )


pri rekapitulaci
-vrati se do situace
-pozorovat /znova prožit pochopit to z obou hlu jak z osobniho v te dobe tak jen z pozice pozorovatele idelne si zkusit i oststni zučasteni a pochopit i jejich rekce
-vnimat jako prozorovatel
-pročitsit situaci odstranit/zpracovat/poznat strach ,emeoce a vstrebat čistou vzpominku
u toho pročiteni je vic možnosti me se nejvic libi predstava světelnej vlaken ketry nas ze situacia lidmi spojujou
da se pres ne komunikovat prenašet energie ale mužou nas i poutat v 1 fazi vyroanat nergie vzit si pomoci zamtaciho dechu nergie spet a vratit tu co sme vzali u toh mantra odpušteni .Pak je jeste možnost vizualice jak se ty svtelelny vlakna ruši ale neni to potreba když se vyrovnaj nergie tk se spojeni hodne oslabi.
- nekdy je nutyn použit očisteny metody me se treba hodi mantra OM jak se situace pročistuje muže vyplavat na povrch hodne bordelu ruši se bloky ... pozice pozrovatele je duležita ale ta energie se musi stejnak spracovat

jak už sem psal mantra odpušteni hodne duležitá pokud ji zvadnete mate pulku prace za sebeou ale odpustit i nejvetšimu nepritely primo se srdce a mylset tovažne neni vubec lechky ale jde to a je to doslova jako by vam spadl kamn ze srdce

no vidim že sem se trochu rozepsal a zas s toh udelal chaotickej text :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Odpovědět