Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od Michael » 28 zář 2009 09:56

...vědci prostřednictvím čipu stimulovali pohyb křídel na jedné či druhé straně, takže brouk se pohyboval zcela proti své vůli...

Už vás napadá, proč chtějí naočkovat (čti očipovat) co nejvíce lidí? Přece aby je mohli proti jejich vůli ovládat!


http://www.novinky.cz/koktejl/180111-br ... rmade.html

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od ATA » 28 zář 2009 11:53

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


a tohle nejsou armadni vyzkumi
teoreticky mužou ovldat čiste jen EM vlnama a nemusi ani nic implantovat

Tak aby nam za chvilku nevznikla nova schiza ala ta moucha me pozoruje .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od Michael » 28 zář 2009 12:02

takže tu velkou zelenou kobylku co tady nepřirozeně leze už asi 14 dní a čumí raději zabiju :lol: :?

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od Saila » 28 zář 2009 12:54

ATA: si nedelej prdel kdyz jsem v praci sedela u stromu na cigarku (samozrejme jsme o tomhle vedela velky kulovy), tak kolem me zalaca litat mejaka masarka a litala takovym zvlastnim zpusobem ze jsme si rekla ty jo ta vypada jakoby to byl nejakej robot, nebo neco takovyho.. proste ze te to sleduje.... pak jsem to samozrejme zavrhla s tim co si to muj mozek vymejsli za hovadiny:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od ercecko » 28 zář 2009 13:31

Saila píše:ATA: si nedelej prdel kdyz jsem v praci sedela u stromu na cigarku (samozrejme jsme o tomhle vedela velky kulovy), tak kolem me zalaca litat mejaka masarka a litala takovym zvlastnim zpusobem ze jsme si rekla ty jo ta vypada jakoby to byl nejakej robot, nebo neco takovyho.. proste ze te to sleduje.... pak jsem to samozrejme zavrhla s tim co si to muj mozek vymejsli za hovadiny:-D
me porad sleduje sova :-D sedavala u naseho domu na drate vzdycky kdyz se tu nedarily ty bourky a cumela na me do okna :-D kdyz jsem vysel na dvur tak nade mnou proletela a letela nekam k sousedovi, pak jsem se za hodinu podival a sedela zas na drate.. bylo to strasidelne kdyz byla tma a jen pri kazdem blesku na obzoru se zjevila sulueta te sovy.. a nedavno jsem byl odpoledne v lesiku nedaleko odtud a chvili sem posedel na lavecce a jak odchazim tak ze stromků prede mnou vyletela také sova, je jasné ze to byla ta sama a ze me sleduje :lol: i kdyz to neni vylouceno :shock:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od Zenko.Idane » 28 zář 2009 15:31

jo už to zkoušejí aji na páprdu :lol: http://www.novinky.cz/koktejl/180088-kd ... avouk.html

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Brouci s implantovanými čipy mají sloužit v americké armádě

Příspěvek od Galliano » 28 zář 2009 19:54

No hlavně nezmiňujte brouky roboty ve chvíli, kdy budete někoho přesvědčovat o vážnosti chemtrails... To už by na vás fakt někoho mohli zavolat...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Odpovědět