Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od slurm » 11 říj 2009 21:00

Lisabonská zrada v přímém přenosu: Změníme vám prezidenta, nebo Ústavu, vzkazují Čechům Francie a Německo

Václav Klaus zůstává po opakovaném irském referendu a podpisu smlouvy polským prezidentem Lechem Kaczynským posledním, jehož souhlas zbývá. Zatím smlouvu ale podepsat nemůže, musí vyčkat, jak o ní rozhodne Ústavní soud, k němuž ji dala skupina senátorů z ODS. - čtěte také Polský prezident podepsal Lisabonskou smlouvu

I tak už ale český prezident oznámil, že pod smlouvou musí přibýt dvě věty týkající se Listiny základních práv EU. Mají fungovat jako pojistka proti zpětnému zpochybnění Benešových dekretů.

The Sunday Times napsaly, že jeho poznámky vzbudily v Evropě pobouření. "Němečtí a francouzští diplomaté v rozhovorech s jejich českými protějšky naznačili dvě cesty k odstranění překážky jménem Klaus: sesadit ho, nebo změnit ústavu, aby zmizelo jeho právo (smlouvu) neschválit," uvádí list.

celý článek ZDE http://zpravy.idnes.cz/the-sunday-times ... _domaci_jw

Pozn. jm: Domníváte se, že Klaus odolá útokům globálních fašistů? Dojde k vypuknutí 3. světové války, jako v roce 1939? Co vlastně přijde? A budou Češi tentokrát bránit svou svobodu se zbraní v ruce, nebo se znovu nechají prodat a své představitele předhodit lvům? Registrovaní členové, hlasujte v naší nové anketě! Jak se však zdá, bitvu vyhrát nelze. Všichni totiž podporují Klause (zatím 100%), ale nikdo není pro věc ochoten nic aktivně udělat. A tak je to se vším. :)

Velmi konstruktivní je, že německý katolický list Mladá Fronta Dnes udělal obrat o 180° a začíná bojovat proti fašistické Evropě. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží a jak dlouho bude trvat, než vlastníci odstřelí vedení redakce.

Pokud vám nikdy nebylo jasné, jak mohli Evropané dopustit nástup fašismu v roce 38-39, můžeme si to nyní společně v přímém přenosu zopakovat.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od cardej » 12 říj 2009 11:52

Souhlasím s Tebou. NĚCO MI NAPOVÍDÁ, ŽE JE TO JAKO V MINULOSTI zase Ti "velcí" se starají sami o sebe a na malé nedbají. Je tu ještě jedna zajímavost z numerologie 39,49, 69, 89, 2009- je zde nebezpečí, že by se mohla naplnit očekávání která Klaus v pozadí tuší...I když sám vstup do Unie podepsal, ale s LS od začátku nesouhlasí.
není to průhledné. Ti HORNI, nehledí na připomínky těch v dole...
Již jednou mi to napsalo, že zaprodání české země zabrání stařec se svou ženou , kteří odmítnou prodat cizincům svou zahrádku.A tím si zachovají svou českou zem..

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Galliano » 12 říj 2009 18:49

Jenom ať se to vyhrotí, ať se lidem konečně otevřou oči.
Jestli bude masovka, tak jdu do ulic! Nám do naší ústavy šahat nebudou nějací gauneři!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Zenko.Idane » 12 říj 2009 23:48

no to by byl už vrchol nejvišší drzosti!!! podobný jak před druhou světovou? tady si sedněte pěkně nám to podepište a my si už můžeme s váma a se všema dělat co chceme?! nebo co tím pořad myslej ty byrokrati at se celá slavná eu jde někam vycpat at máme od nich klid :twisted:

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od slurm » 13 říj 2009 13:18

Václav Klaus stojí pevně rozkročen proti Evropské Čtvrté Říši... vypnul telefony a odjel odpočívat k moři

Bývalý ministr za Stranu Zelených, Karel Scharzenberg, jehož dávná příbužná Eleonore von Schwarzenberg má být údajně skutečným upírem, podle níž napsal Bram Stoker svůj kultovní román Dracula - trvá na tom, aby Klaus podepsal Lisabonskou smlouvu. Ale úplně tak nějak to moc nevypadá. Zatímco německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský premiér Nicola Sarkozy dávají hlavy dohromady s těmi, kteří je štědře platí, jak obejít, srazit, odstranit nebo marginalizovat Klause, aby mohli vládnout, dominovat a zotročovat více jak 500 milionů lidí a založit totalitní policejní stát, Klaus má vegáč.

Podle novinových zpráv vypnul mobilní telefony. Místo toho, aby poslouchal hrozby a inzultace z Francie a Německa, pobývá na středozemním pobřeží, aby si užíval místního vína a propagoval svou knihu v Albánii, jak se tzv. globální oteplování snaží vymačkat z lidí ještě více peněz ve formě "uhlíkových daní", než aby na účet bankéřů zavedl obnovitelnou energii.

Klaus si je vědom toho, jak odporovat ve velkém stylu. Žádné bezesné noci, žádné vylámané zuby a starosti o to, zda či kdy bude vládnout světu.

viz také: Lisabon nepodepíšu, řekl Klaus svým příznivcům http://zpravy.idnes.cz/lisabon-nepodepi ... domaci_adb

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Galliano » 13 říj 2009 18:56

Jen tak dál. Na tuhle dovolenou bych klidně přispěl i ze svých daní!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od petra » 13 říj 2009 19:04

Galliano píše:Jen tak dál. Na tuhle dovolenou bych klidně přispěl i ze svých daní!
Já též a velmi se z toho těším ! :)

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od petra » 13 říj 2009 19:35


Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Zenko.Idane » 13 říj 2009 21:49

Super článek musí to dobře dopadnout!!!

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Zenko.Idane » 13 říj 2009 22:46

http://streit.blog.idnes.cz/c/105852/Mu ... erace.html Pane Prezidente ZARAZTE TO!! Může prezident Klaus „vydírat“ – vyděrače?

S tímto nesmyslným obviněním přišel známý prezidentův „fanoušek" Martin Komárek v dnešní MF DNES. Klaus se prý chová jako salónní vyděrač. A vyděračům a únoscům (???) se prý nemá ustupovat.


Kdo tady hergot vydírá?

Tak si vezměme, kdo koho vydírá. Pan Komárek nikdy neslyšel, co se stane Irům, když v opakovaném referendu „nezmoudří"? Tady se střídalo uplácení s vydíráním. Neslyšel nic o tom, jak neschválením „Lisabonu" budeme „vystěhováni" někde na okraj Evropy? Neslyšel nic o následcích, které Česká republika ponese, vč. těch ekonomických? Neslyšel nic o vylučování z EU? Neslyšel nic o dvourychlostní Evropě?

Neslyšel rady nejen z Brusele, ale i z Paříže na odvolání prezidenta? Neslyšel rady za hranicí vměšování do našich vnitřních věcí, jak právě prezidenta obejít? Už úsměvným koloritem je „strašná" hrozba, že bychom přišli o eurokomisaře, ačkoliv takové rozhodnutí bychom museli sami odsouhlasit. Prý bychom odpor neustáli. Tak čím se nám hrozí? A co by nás proboha horšího než „Lisabon" mohlo ještě postihnout?

Možná už to ví předseda Ústavního soudu Rychetský, kterému to zřejmě už vzkazoval německý velvyslanec. Jistě stejné hrozby převzal i premiér Fischer, kerý se může rozkrájet, aby sliboval termíny i za Ústavní soud a prezidenta zároveň.

Je možné vydírat vyděrače? Je možné vydírat uplatněním svých Ústavou svěřených kompetencí?

Kdo je rukojmím?

Podle Komárka prý drtivá většina dospělých občanů země. Tedy těch, kteří chtějí žít na Západě, a ne pod Putinem. Tak tohohle bubáka jsem už dlouho neslyšel. Zase nás někdo stěhuje. A Putin už se těší, až se bude domlouvat přes naše hlavy s francouzskou a německou diplomacií. Náš ministr zahraničních věcí po „Lisabonu" se pak jen dozví, na čem se velmoci dohodly. Nepřipomíná vám to Mnichov?

Prý si bere za rukojmí i ty, kteří věří v normální prosperitu a slušnost, a ne v zapadlé vlastenectví. Z toho jsem se až zpotil. Takže to, co prezentuje Sarkozy, Kouchner, Cohn-Bendit, Jo Leinen a třeba Poettering je ona slušnost? Vždyť jde jen o jejich - národní či zelené - zájmy a navíc Čechy zjevně nenávidí. A na vlastenectví a národní zájmy mají nárok jen velmoci? U malých států jde o zapadlé vlastenectví, zpozdilost a v našem případě o čecháčkovství? A není náhodou znakem čecháčkovství právě malost, projevující se bojácným choulením pod evropské sukně, a rezignace na národní hrdost?

Prý Klaus věří, že Brusel je absolutní zlo podobně jako Muhammad Atta věřil v amerického satana a Bader a Meinhoffová věřili v zločinnou podstatu kapitalismu. Já se naopak domnívám, že předmětem nesmyslné až utopické víry je právě integrační fanatismus, který si nezadá s jinými utopismy, jako byl právě komunismus. Zanícení a „osvícení" eurofanatici mi bezděky dávají zapravdu.

Klausovi podle Komárka je prý úplně jedno, co si o tom myslí "tupé stádo", které chce jen klidně žít. Do toho tupého stáda se tedy odmítám počítat. Nejsem politik a chci taky jen klidně žít. Ale v tom to právě vězí. Nemůžu potřebovat, aby se mi do života pletli i politici, které u nás nikdo nevolí. Chci být co nejsvobodnější a nepotřebuji další knutu, stačí mi domácí až nad hlavu. Už dnes ty direktivy, které na nás z Brusele jen prší, jsou dokladem diagnózy těch novodobých mesiášů, které nás vracejí o 30 let nazpět. Špidla budiž nám výstrahou.

A o co meritorně jde?

O tom Komárek neřekl ani slovo. Bruseli jde o čas, aby uprchli před britským referendem. Konzervativci tam nyní mají dvacetiprocentní náskok, podle všeho by vyhráli volby a nechali by právě přes referendum promluvit ono „tupé stádo". A z toho mají všichni kvazidemokraté hrůzu.

Prezidentu Klausovi jde zatím pouze o garanci onoho minima, jímž jsou Benešovy dekrety. Já bych byl ovšem rád, pokud by ta obstrukce návazně na britské referendum vedla k úplnému shození onoho lisabonského jha.

Pokud se týká samotných Benešových dekretů, nejlépe o tom nebezpečí svědčí, jak kvičí šéf sudetských Němců Posselt, který to považuje za odepření lidských práv pro své ovečky. Konejšení nás tím, že retroaktivita je vyloučena, je k smíchu:

1) Lze ji obejít prohlášením, že vlastnictví se nepromlčuje, takže bude navrácen pouze právní stav.

2) Z druhé strany ji lze obejít konstatováním, že závadný stav trvá, takže i bez retroaktivity se provede náprava.

3) Hrozí, že kromě ESD budou závazné i rozsudky soudů jiných členských států.

Kdo to z odborníků nevidí, musí kopat za protistranu. A to nehovořím, že ve hře nejsou jen osobní majetky, ale celé pohraničí a potažmo existence republiky. Dochází k plíživé restauraci stavu před 1. světovou válkou. Se všemi důsledky.

Pane prezidente, zarazte to!

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od slurm » 14 říj 2009 13:45

Necháme si líbit útok na hlavu státu?
Rudolf Polanecký( více o autorovi > ) http://zvedavec.org/autori/568-rudolf-polanecky
14.10.2009

Jeden z nejprestižnějších deníků světa, nedělní Timesy, přinesly informaci, že se Němcům a Francouzům nelíbí kroky našeho prezidenta a chtějí ho kvůli Lisabonské smlouvě odstranit anebo mu alespoň sebrat jeho pravomoci.


Samozřejmě ne přímo, ale velkopansky nám radí, co máme s Klausem udělat. Prý ho máme odvolat anebo mu sebrat pravomoc neratifikovat smlouvu. Někteří naši politici se toho okamžitě chytají (zelený exministr Liška) a chtějí prezidenta odvolat z úřadu, prý pro nezpůsobilost, nebo ho obvinit z velezrady (oranžová senátorka Gajdůšková) s tímtéž výsledkem.

V tomto okamžiku bych očekával, že bez ohledu na nějaké osobní spory či animozity, bez ohledu na to, kdo je právě ve funkci prezidenta, bez ohledu na to, jaký krok naše hlava státu učinila, vzedmutí celé politické scény, která by měla v tomto okamžiku stát za prezidentem jako jeden muž a žena.

Už jen proto, že jde o naprosto nepřípustné zasahování do našich záležitostí, a proto, že jde o zcela bezprecedentní útok na hlavu svrchovaného státu. Lisabonská smlouva ještě ani nebyla schválena a Německo s Francií nám ukazuje, jak funguje demokracie podle EU - diktátem silných.

Bohužel, na tomto příkladu se krásně ukazuje typická česká povaha. Národní hrdost pociťujeme toliko v případě Nagana nebo fotbalové medaile z Mistrovství Evropy. Národní cítění a uznávání českých symbolů je nám cizí a patrioty dokážeme být jedině tehdy, pokud se můžeme ztotožnit s našimi sportovními gladiátory a hojně zapíjet jejich vítězství.

Došlo k hrubému útoku na naše státní zřízení, na osobu prezidenta republiky. Místo tvrdé odpovědi, že se mají představitelé obou států věnovat svým domácím starostem, mnozí ještě aplaudují a tetelí se radostí, jak to někdo tomu „ješitovi a narcistovi dává sežrat“. S elánem, snad aby se zavděčili cizím mocnostem, by vyrazili na Hrad a provedli defenestraci, nejlépe opakovaně.

Dokážu si představit, jaký humbuk by se spustil, kdyby někdo z českých politiků řekl, že mají Francouzi sesadit svého prezidenta nebo Němci odvolat svou kancléřku. U nás? Jedné části to vadí, ale raději drží h... ústa, další části je to šumafuk a poslední části to dělá dobře.

Ukazuje se, že prezident Klaus má pravdu, pokud trvá na garancích a trvalé výjimce z Listiny práv EU. Mnozí sice argumentují, že Benešovy dekrety není možno prolomit, ale dá někdo z těchto lidí ruku do ohně, že to žádný soud neudělá? Prezidentův tajemník Jakl má naprostou pravdu, že nějaká politická deklarace není žádnou zárukou.

Argument, že s tím měl prezident přijít dávno, pozbyl svého lesku, protože o tomto požadavku vláda jednala a měla rozdílné názory, kdy se Martin Bursík a Karel Schwarzenberg postavili proti tomuto dodatku při vyjednávání.

Možná nechtěně to potvrdil právě dočasný vůdce Zelených Ondřej Liška, který tak vehementně chce odvolávat prezidenta. Liška stvrdil, že Bursík se Schwarzenbergem skutečně prosadili vypuštění tohoto požadavku do vyjednávání. Prý ze strachu, abychom nebyli Evropou odsunuti na vedlejší kolej. Skvělá devótnost.

Karel Schwarzenberg mne poprvé zklamal. Až dosud se stavěl za české zájmy a v tak důležitém dokumentu, který se týká naší svrchovanosti a suverénnosti, najednou na české zájmy zapomene. Že by snad v tom byla touha po osobním zisku? Tomu se mi věru věřit nechce, ale pokud se nad tím člověk zamyslí...

Pro čin Bursíka a Schwarzenberga existuje jedno takové hezké české slovo – přizdisráčství. Místo toho, abychom byli hrdým státem, který si nenechá diktovat pro nás nevýhodné podmínky, dělá z nás patolízaly, kteří jsou ochotni k výkonnému rektálnímu alpinismu, jen abychom se zalíbili evropským velmocem. A to ještě Karel Schwarzenberg okoření prohlášením, jak prezident svou podmínkou na garanci Benešových dekretů vyvolává pocit, že jsme slabí.

Je smutné, že naše politická reprezentace nechala prezidenta na holičkách a nikdo se nezastal jednoho z pilířů naší státnosti. Co kdyby byla na místě Václava Klause jiná osoba? Tady nejde o Klause, ale o princip. Opravdu si necháme líbit takové pojetí evropské „demokracie“, kdy si necháváme diktovat, co máme udělat se svým prezidentem, který se nelíbí evropským „říšským mocipánům“ a jak se máme své hlavy státu zbavit?

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od strigon » 14 říj 2009 14:29

Nevím, jestli to tu už někde není, ale rozhodně to stojí za skouknutí a zamyšlení. Rozdíl mezi "demokracií" a komunismem: http://www.youtube.com/watch?v=vrUcaY_HUuY#t=3m25s

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Sunny:-) » 17 říj 2009 12:08

http://www.novinky.cz/specialy/dokument ... louvu.html
Prezident Václav Klaus zaslal Ústavnímu soudu své stanovisko ke stížnosti skupiny senátorů na Lisabonskou smlouvu. Přinášíme jeho plně znění.
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Zenko.Idane » 21 říj 2009 23:30

další video na téma LS je to zajímavé a ta diskuze pod tím také? jak se v tom jen vyznat? http://www.mustwatch.cz/film/end-of-nations/ , :roll:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Lisabonská zrada v přímém přenosu:

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 říj 2009 16:19

Vážení a milí,Lisabonská smlouva je vstupenkou k totalitnímu jednotnému evropskému státu s militaristickým zaměřením.

At se nám prezident Klaus zamlouvá nebo ne, jsme vděční jeho prozíravosti při vytrvalém odmítání TAKOVÉTO evropské integrace.

Universitní profesor Dr. iur. K. A. Schachtschneider poukazuje na přednáškách o EU na dopady, které by měla euroústava či Lisabonská smlouva pro každého z nás. Přednášku opatřujeme českými titulky, abyste měli příležitost sezńámit se s těmito skutečnostmi.

Zde najdete ukázku:

http://www.paprsky1.de/hudba__filmy_a_v ... louva.html

Jednotlivé části (17) budou přibývat postupně a zavítáte-li občas na výše uvedenou stránku, najdete sem tam nějaký přírůstek. Kromě toho občas na nové části upozorníme v příštích věstnících.

Mnoho informací k tématu lze najít zde:

http://www.nelisabonu.cz/

Odpovědět