Mystik Petr Chobot

Co bychom neměli přehlédnout...
quant
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2010 19:29

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od quant » 30 bře 2010 01:16

každý má takového "učitele" nebo učitele jakého si zaslouží...

..když někdo touží po sidhis dostane se mu někdo kdo ho povede k sidhis...
..kdo má rád výlety a změněné stavy vědomí tomu se dostane naplnění této touhy...
..jen ten kdo touží po jediném /probuzení, nirváně, sebepoznání) více než po něčem jiném ten potká skutečného Učitele...

Uživatelský avatar
Purity
Příspěvky: 9
Registrován: 05 pro 2009 13:33

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Purity » 12 kvě 2010 19:12

Petr Chobot, Z minulosti do budoucnosti

videorozhovor s Petrem ,

aneb co se tenkrát stalo před lety .

http://www.cestyksobe.cz/novinky/nejnov ... y/607.html

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 14 kvě 2010 20:37

"Já nic, čajíček dělal někdo jiný! Vlastně ani nevím jestli to byl durman, přes tu igelitku jsem neviděl auru a odborníci to z vylouhovaných zbytků taky nepoznali:) Nemohl jsem nic dělat poněvadž jsem byl úplně mimo, to jsem furt na takových akcích:) Můj agent mi dohoukal převoz z Pankráce do Bohnic. Nebylo to tak těžký, stačí se na mě podívat když vypleščím oči:) Jedině tak jsem unikl pobytu v chládku, samozřejmě neoprávněně žejo. Agent na tom měl pochopitelně taky zájem, poněvadž mu dávám část z těch hromad prachů, co vybírám od svých zblblých nohsledů. Už umím těma blábolama perfektně oblbovat, mám talent. Skoro nikdo nepozná, že z 80-90% lžu. A pokud to někdo pozná, tak moji nohsledi co vibrují na podobné ujeté frekvenci jako já, mě budou bránit, na to se mohu spolehnout.
To že nedovedu ovládat svůj stav vědomí znamená, že nemám sám nad sebou kontrolu, nejsem svým vlastním pánem. Asi tak trochu manipulovaný jsem, ale určitě to jsou andělé, bytosti světla z vyšších dimenzí že, ti mají za lubem jenom to nejlepší. Jako ti se kterýma jsem zachraňoval svět v roce 1998 od globální katastrofy. Spolu se šamanama z celého světa a desítkama létajících talířů, kteří vysílali lásku do sopky, která ale jinak pšouká celkem normálně. Já tam na ní byl, kolem mě tekla láva a létaly sopečné kameny a já v tranzu, jako vždy že, jsem seděl a tři dny meditoval. Sporadická erupce vulkánu Arenal sice trvala dva dny, ale budiž no. Ještě že jsem s sebou švihl uprostřed přednášky co jsem předtím měl na Manhattanu NY, jinak bychom asi svět nezachránili. Příště ho zachráníme před po zuby ozbrojeným Talibanem se samopalama ze čtyřicátých let a lehkýma raketometama RPG-7 ze šedesátých let, který baží po jaderných raketách Pákistánu!
Ano díky za pozvání paní Alžběto, je mi příjemné když mi takhle někdo skoro leze do řitě. Příště by jsme si mohli povídat jak to bylo doopravdy s tou výpravou do Amazonie, kde jsem ovečkám píchal drogy co jsem koupil od rusáků a pár jich potom spáchalo sebevraždu. Je to samozřejmě jinak. A i kdyby, nohsledi na mě trestní oznámení nepodají, cha chá!" :mrgreen:

Uživatelský avatar
Purity
Příspěvky: 9
Registrován: 05 pro 2009 13:33

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Purity » 18 kvě 2010 09:26

Berte to tak , že to nebylo pro Vás Ondřeji .

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 19 kvě 2010 10:52

Samozřejmě. Nejsem jeho fanda :mrgreen:

Uživatelský avatar
Purity
Příspěvky: 9
Registrován: 05 pro 2009 13:33

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Purity » 01 čer 2010 11:38


Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 05 srp 2010 10:04

Purity, divej! http://karolinaloskotova.blog.cz/1008/c ... etr-chobot Fuj, zlá Aluška! :lol:
A já ještě přidám jeden komentář z pod článku http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10702

Bože muj, vždyť Petr Chobot jel - podle svědectví mé tchyně zesnulé jeho přičiněním - ve výzkumu nových drog a chránily ho před kriminálem krom přátel i narkokruhy. V horách Peru se domlouval rusky vysílačkou se svými dodavateli. A nikomu z přítomných to nepřipadalo podezřelý.

Jeho výpravy do Peru byly výsměch jakémukoliv hledání, drogy, drogy, drogy. Vyhrožování, vysmívání, ponižování. Sbalil prachy (160 tisíc od každého) a kromě letenek se nepostaral vůbec o nic. Ti lidé skončili vesměs mizerně, rozpady rodiny a kariéry byly to nejmenší, větší trable byly rozpad zdraví a psychiky. On neměl vůbec vylézt z kriminálu. A už tu zase běhá a uculuje se.

Jeho angažmá v poslední době, kdy se usadil do čela Sjednocených sil dobra, co k tomu chcete ještě slyšet?

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Tarvos » 06 srp 2010 07:44

Ondřej píše:Purity, divej! http://karolinaloskotova.blog.cz/1008/c ... etr-chobot Fuj, zlá Aluška! :lol:
A já ještě přidám jeden komentář z pod článku http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10702
Já sice Chobota taky nemusím , ale argumenty Aluš mi připadají poněkud přitažené za vlasy. Mám poslední dobou z Alue pocit, že si začíná příliš hrát na duchovní autoritu. Z jejich řádků (ale i posledních článků) cítím manipulaci a snahu o zastrašení. Je to přesně ten druh tiché a postupné manipulace, která osloví její obdivovatele. Přitom se postupně přibližuje k těm , které ve svých článcích hodnotí.
Podobnou taktiku používá pan Mašek na osud.cz.
Možnosti jsou otevřené dveře.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od am2 » 06 srp 2010 08:20

četl jsem na alue o zasveceni reiki a clanek je napsan jednostranne
mozna je tam napsana pravda, ale ne moudrost
timto obdobim si prochazi asi kazdy takovy, uvidime...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aien » 06 srp 2010 11:05

Petra Chobota neznám a ani netoužím ho poznat.Chci vám napsat jiný svůj zážitek: taky jsem si prošla různým hledáním, semináři, atd.než jsem se zorientovala.Někteří lektoři byli neutrální, někde jsem se musela držet židle, abych neutekla před koncem.Došla jsem k tomuto závěru : člověk (aspoň já) má věřit své intuici, jemným signálům, nebo jinak : když se dostanou do kontaktu aury, tak se nedá lhát.Obličej lhát může-mám taky trošičku křivý nos, protože jsem se kdysi pokusila z jizdy šusem překousnout lyžařskou hůlku pánovi ve frontě na vlek.Potkala jsem jen jednoho člověka, ze kterého šla zář laskavosti a moudrosti.Byl to evangelický farář, jogín,neuvěřitelně čilý osmdesátník,v jeho farnosti ani lidi neumírali před 80. rokem věku.Abych se dostala k jádru myšlenky:všechny tyto diskuze jsou mimo, osvíceného člověka vaše duše pozná na první pohled ( a darebáka taky), jen jí (sobě) musíte rozumět a věřit.Mějte se, krásný weekend!

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Galliano » 06 srp 2010 16:32

Už jsem to tady jednou psal. Není špatného člověka. Jsou pouze špatné zkušenosti.
Soudit je lidské, odpouštět je božské.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 06 srp 2010 19:24

aien: ano, intuice a pocity. A dvě videa:) Diskutovat o něm taky nehodlám, jen jsem ještě předložil cizí názory. Nejvíc mě pobavilo aluino "lhář", poněvadž to vidím stejně. Pokud se někomu její názor nezdá, doporučuju kritizovat obor fyziognomie, ze kterýho vychází a ne ji. Že je trochu prudčejší je u náctiletých normální :lol:

Uživatelský avatar
Purity
Příspěvky: 9
Registrován: 05 pro 2009 13:33

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Purity » 07 srp 2010 18:25

Ondřeji vězte že můj jediný důvod proč jsem sem ty odkazy na videa dala bylo to, že by mohly informace zdělované v nich někomu přijít zajimavé a mohly ho tak pobídnout k jeho osobnímu úsilí zjistit si o práci Petra CHobota víc, navštívit jeho přednášku a posléze i třeba seminář, prostudovat se jeho stránky a třeba pocítit potřebu dozvědět se v tomto ohledu víc.
žádný další důvod to nemá ,

Názory osmnáctileté dívenky Alue , která Petra Chobota v životě neviděla mě nezajimají ,hloupost někoho povahově charakterizovat podle tzv. fyziognomie je snad každému evidentní (podívejte se doma do zrcadla) , nejistotu mladé "duchovědkyně" podtrhuje i to že si pod článkem nedovolila jinak obvyklou diskuzi .,

Malý český "duchovňácký" rybníček je už příliš těsný , zvyšující se počty lidí navštěvující přednášky PCH místní tzv. "esoteriky" dráždí , jde o rozpor mezi poznatky a schopnostmi Petra a mezi snahou lidí "dělajících do tzv. duchovna"
udržet si svoje ovečky , jde o udržení návštěvnosti webů ,jde o prostý konkurenční boj , jde jednoduše o peníze z "duchovňáckého" kšeftu , a to je i případ pana Maška a Osudu.cz .

Jsem názoru udělat si osobní zkušenost s daným člověkem, mít osobní prožitek jak s PCH jako s člověkem , tak si verifikovat jím předáváné informace přes další zdroje (Robert A. Monroe,Carlos Castaneda,Michael Newton atd..)
tak mít vlastní prožitek meditační praxe při dosahování rozšířených stavů vědomí na jím vedených seminářích , a až někdy potom si člověk může jaž tak člověk dělat o práci PCH začít dělat nějaké závěry ....

.. přesně dle hesla Unce praxe za tunu teorie .

To že některé informace sdělované PCH dráždí některé lidi , je jasné , obzvláště je-li člověk zastáncem vulgárního materialismu, nebo je-li člověk od mala veden v rámci nějakého náboženského systému víry či sekty ,

přesto na každého v tomtu směru mohu jen apelovat "aby druhého posuzoval jen podle osobně prožitých zkušeností a zážitků ", ty moje jsou s Petrem Chobotem veskrze pozitivní , a to mám za sebou řadu Petrem vedených seminářů a zkušeností v časovém období cirka čtyr let nazpátek, v mém okolí jsou však přátelé kteří ho znají od dob jeho veřejného vystupování tak od roku 1993 , a někteří s ním byli i v Amazonii .

Vámi sdělovaná informace o drogách je pro mě nepřijatelná a řekla bych u PCH tak jak ho znám jako láskyplnou bytost nepředstavitelná , to si myslím že by se Vám spíše mě podařilo přesvědčit že je někdo člen narkomafie u mých blízkých v rodině než bych tomu uvěřila u Petra Chobota :D .

Někdy si říkám co se dozvím na internetu v tomto ohledu nového , myslím že tu ještě nebyla pedofilie nebo obcování s lamamy na hornatých kopcích severního Peru :P .

s úctou Purity


;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 07 srp 2010 20:00

:lol: Například já jsem zas přesvědčen, že kdo má za to, že Osud.cz je "duchovňácký kšeft", je vedle tak ta knedle. Mimo realitu. Ale to je právě to čím dál jasnější a viditelnější "vyjasňování" lidí, podle toho na čem dlohodobě rezonují. Je jasné, že to tak mohou vnímat i fandové Chobota.
Ano, i grafologie je evidentní vědecky vyvrácený nesmysl. To už je na popřání dobré noci.
Alue nepovolila komentáře z jasnýho důvodu - není zvědavá na chobotovy uctívače. Něco co jí došlo na mail jsem četl... :roll:
Informace o drogách není moje sdělení, ale názor osoby, která s ním v Peru byla a teď je jeho zásluhou mrtvá, takže to nepodstrkávej jako můj názor.
Hm, když na to tak koukám, asi bych nemohl nikomu doporučit nechat si na Chobotově seminářích měnit vědomí/meditovat...

Ještě jedna věc mi už od začátku přijde vtipná: pokud se zamyslím nad tvým nickem, znamená to, že nám chceš říct "já jsem ta nejčistější!"? :lol: To laskavě nechápej jako nějaký nejapný útok na tebe. Jen mě baví, když si lidi dávají podobný nicky nebo si do jména vkládají "Joshua" apod. Taky to o něčem svědčí.
Jo, zda je Mašek na prachy si každý posoudí sám např. zde: http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7279

Uživatelský avatar
Purity
Příspěvky: 9
Registrován: 05 pro 2009 13:33

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Purity » 09 srp 2010 08:53

Pouze libozvučné slovo Ondřeji .

Maska jako maska.

Odpovědět