Mystik Petr Chobot

Co bychom neměli přehlédnout...
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od am2 » 17 úno 2011 00:04

Prošel jsem za posledních cca 10 let mnohými naukami, a téměř všechny měly společné prvky:

- téměř každá přišla s pár šokujícími a nadřazeně podanými informacemi o základních věcech, které byly dosud považované obecně za jasnou věc (např. "karma je výplod chorých mozků"). To ve spojení s "jistým tónem řeči" budí dojem, že dotyčný guru je nad věcí a nad ostatními naukami a guruy.
Často tyto šokující informace bývají o tom, že "ulehčují" duchovní práci (Osvícení bez práce aj.). To zní lákavě, kdo by si to nechtěl někdy ulehčit/urychlit...

- každá nauka informovala o tom, že jiné duchovní skupiny a učitelé byli převlečení falešní agenti (plus případně nějaký více nebo méně logický příklad/"důkaz", že tomu tak je)). Pokud ne falešní a temní guruové, tak alespoň neznalí a pomýlení. Opět to budí to zdání, že jste právě nalezli toho pravého gurua/nauku...

- každá přišla s pár informacemi, které vypadaly NOVĚ (zajímavě a trochu "logicky" (jinak byste ji pochopitelně nepřijali) ("zvířata byla nasazena Světlými, protože se jich temní bojí"...). Opět buzení zdání toho, že před vámi leží nauka/guru, který ví víc než ostatní (neboť ostatní by to již přece řekli).


Když člověk do dotyčného gurua/nauky trochu rýpe, tak se to pomalu vrací ke standardním naukám (je třeba práce na sobě; karma existuje; dotyčný provádí spoustu metafyzických metod, které dělali i Ježíš, Buddha a další mystici...).
Ukázky rozporů z moderních nauk:
("Pro Osvícení nemusíte nic dělat" vs "musíte se očišťovat a vytrvat v tom" (aby se Osvícení mohlo samo stát)) (E.T.).
("Karma neexistuje"... vs "Vše se řídí Kosmickými zákony (co vysíláš, to dostáváš)".
("Pro Osvícení nemusíte nic dělat..." vs "kdo na sobě poctivě nemakal, neprojde v době Vzestupu / Velkého rozdělení".) (P.Oblak)
("Pro Osvícení nemusíte nic dělat, dokonce ani nemůžete" ... nauka poté nabádá k milionu různých metod, cvičení, doporučením (Dikša nauka))
("Jakákoli magie je vždy špatná, je to zneužívání Kosmických zákonů" vs návody na rituály využívající magické prvky a zákonitosti.)


Toto není to proti výše uvedeným naukám (jedna věta je automaticky necharakterizuje).
Toto není proti PCH (P.Chobota neznám), ani to není proti Tobě, Poste. Po Tvém příspěvku jsem se jen "svezl",
abych ukázal, jak stačí prokombinovat trochu logiky, trochu slov budících zdání jistoty, trochu "překvapivých informací", ... aby pár vzniklo zdání, že stojíte před novou naukou, která všechny ostatní strčí do kapsy.
To je ovšem škoda, protože pak dochází ke zbytečným bojům tam, kde by to nebylo vůbec nutné. Zvlášť, když většina nauk mluví o tom, že cílem je dosáhnout Jednoty namísto rozdělení.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Mike.Jt » 17 úno 2011 00:10

Hele to si trefil hřebíček na hlavičku. Bohužel ne každej je tak prozíravej a dokáže si to uvědomit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od am2 » 17 úno 2011 00:27

No já si to taky uvědomil až pozdě... až jsem se v tom pořádně vymáchal.
Ještě teď se z toho nedokážu dostat. Chybí mi takový ten zápal prvotního nadšení, které člověka dokáže dostatečně vyburcovat, že je schopný výrazně přerušit pouta, které ho vážou k Matrixu.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od truthseeker » 17 úno 2011 11:36

Krásná analýza... on ale nemusí být takový rozpor automaticky chybou, ale pouhým paradoxem... v poslední době se s tím setkávám častěji a častěji... například: abys dosáhl pravého poznání, musí po něm člověk toužit a pátrat, ale pouze do toho bodu, kdy mu dojde, že nic z toho dělat vlastně ani nemusí... ale bez prvotního pátrání by ono uvědomění možná nepřišlo... nebo že skutečná pravda není popsatelná slovy a pochopitelná myslí, ale bez slov a mysli se k ní nemusíme dostat, a tak podobně. Je toho všude plno a občas to pak vypadá jako protimluv, ale ve skutečnosti není... to je jen omezení jazyka při snaze popsat nepopsatelné :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od am2 » 17 úno 2011 18:05

Má pravdu. Věřím tomu, že ty rozpory jsou jen zdánlivé.
V době, kdy jsem měl jasnější vědomí, tak mi to nečinilo potíž rozklíčovat zdánlivé rozpory, kterých je na duchovní cestě dost.
Pouze mi vadí, že to ti autoři takto napíší. Že těm autorům při jejich "osvícenosti" nedojde,
že když si informaci "není třeba pro Osvícení nic dělat" přečtě běžný člověk, tak to většinou pochopí tak, jak se to běžně chápe, tj. nic nedělat = složit ruce do klína.
Navíc pokud takto "ruce do klína" složí člověk, který už nějaké úsilí (bdělost, sebevláda, pozitivita) začal a přestane, tak se nevrátí zpět na "nulu" (do původní výchozí pozice), ale hodí jej to do mínusu. Nejsem jedinný, kdo na toto dojel.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od truthseeker » 20 úno 2011 12:39

http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Hox » 24 úno 2011 10:54

btw. když už je řeč o "magii".... původně to slovo znamenalo vědění - tj. "mám schopnosti ovlivňovat určité prvky v přírodě a mám vědomosti jak pracují a jak se chovají = můžu provádět "magii". "

praktická ukázka moderního "kouzelníka" třeba zde: http://www.youtube.com/watch?v=iuaiY5MxItc

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2011 21:15

Hox píše:btw. když už je řeč o "magii".... původně to slovo znamenalo vědění - tj. "mám schopnosti ovlivňovat určité prvky v přírodě a mám vědomosti jak pracují a jak se chovají = můžu provádět "magii". "

praktická ukázka moderního "kouzelníka" třeba zde: http://www.youtube.com/watch?v=iuaiY5MxItc
Škoda že rozumím prt...
Já taky narazil na kouzelníka, hleďte: http://www.tajnevedy.cz/cz/magicka-ochrana/

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od pepr » 24 úno 2011 21:24

Ondřej píše:Já taky narazil na kouzelníka...
Ty jo! To jsou skutečně mocné ceny. :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2011 21:35

A hlavně, všechen orgonit kromě jeho, stojí za houno.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Hox » 25 úno 2011 07:23

lol.... HHG jenom za 4800? :D jdu si koupit do zásoby hned 10 :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2011 19:57

ale kdeže usmolených 4800, kup si radši ten vylepšený za 7000!

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od jiřík » 02 bře 2011 21:28

ma to dosah az 50 metru,tak skoc za sousedem jestli ti treba aspon dvojku neprida kdyz ho to taky chrani ;)

Babadzi
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2013 23:36

Zážitky z expedice v Peru

Příspěvek od Babadzi » 16 úno 2013 23:39

Nahlédnutí za oponu jemnohmotného světa, Peru, podzim 2012



Původně, jsem neměl v úmyslu moje zážitky s Ayahuascou zveřejňovat, protože je prakticky nezveřejňuje nikdo. No, ale když jsem viděl s jakými „šílenostmi“ se Petr Chobot nebojí jít na veřejnost (např. video „Kdo ovládá naší planetu“), tak jsem si řekl:“No nic, je třeba ukázat světu, že nás stejně „šíleně“ smýšlejících je víc.“

Vždy je nakonec všechno jinak než očekáváme. Já když jsem jel do Peru, tak jsem raději neočekával nic. Proto by bylo asi bláhové si myslet, že vám Ayahuasca (či vesmír) připraví stejný program jako mně. Nicméně buďte si jistí, že to bude program rozhodně bohatý, vzrušující, ale hlavně UŽITEČNÝ.

Ayahuascu jsme pili každý den. Celé putování nás doprovázel šaman Don Viktor - je i zmíněn a vyfocen na stránkách Petra Chobota. Ayahuascu měl již navařenou dopředu. Asi uprostřed našeho pobytu mu byla poslána letecky čerstvá várka. Časem Ayahuasca trochu kvasila, byla tak o něco víc nechutná, ale na účinku nic neztrácela. Když jsem Ayahuascu pil poprvé, hned první večer po našem příletu do města Tarapoto, tak mně docela chutnala – nahořklá, jakoby s "ocasem" po švestkách. Dostal jsem asi půl deci. Leželi jsme na karimatkách v takové velké otevřeně "stodole". Nejdříve se nic nedělo, potom jako když někdo zapne televizi, ocitnul jsem se v naprosto reálném trojrozměrném světě. Ne že bych se tam jako viděl, byl jsem tam "fyzicky" alespoň tak mně to připadalo. Bylo tam úplně jiné světlo než u "nás" takové slabší, jak v pokoji od slabé žárovky. Zachvátil mně silný strach protože jsem si uvědomil, že je tam hodně živo. Ty bytosti, i když jsem je všechny neviděl, tak jsem je cítil, tak jako když někdo stojí přímo těsně za vámi. Pak se kolem mne začalo valit něco jako temná řeka, v které jsem útržkovitě viděl různé obrazy. Pochopil jsem, že to jsou moje minulé životy, příběhy. Občas jsem tam na vteřinu zahlédl nějakou hrůzu, ale rychle se to odplavilo pryč. Něco mi řeklo: „Tady plyne tvoje minulost“, ale zároveň mi mé nitro odpovědělo, že není třeba se v tom pitvat, není nutné do toho znovu nahlížet a prožívat to, vše teď teče pryč a je už navždy smazáno. Když ta řeka odtekla, tak najednou kolem mne začaly létat duše s naprosto zoufalými, hrůznými výrazy. Měly tvar takových srdíček s obličejíčkem, bez těla a končetin. Bylo jich čím dál víc a začaly se na mně lepit. Byl to příšerný pocit. Navíc, se při zemi plazili a tak nějak zpomaleně a snad i bázlivě po mně pokukovali démoni i něco jako čerti s rohy. Naštěstí jsem tam nebyl sám, o kus dál, tak 30m ode mne se vznášela Matka Meera (MM) a Ježíš Kristus. Nic neříkali, mlčeli. Nicméně mně to uklidňovalo a začalo mi to "zapalovat". Uvědomil jsem si, že po očištění karmy jsem začal vyzařovat světlo a ty duše šly prostě za světlem. Ztratily kontakt se Stvořitelem, zapomněly cestu k němu. Soustředil jsem se do hrudi a do srdce a vyslal ze sebe vlnu světla, ta je pohltila, ale hned o to víc jich ke mně přilétlo. Generoval jsem vlnu světla za vlnou a posílal je ke Stvořiteli. Telepaticky jsem na ně volal: "Běžte ke Stvořiteli sami, nemusíte skrze mne, je přímo před vámi, vždyť je to tak jednoduché!“ S hrůzou jsem pochopil, že ony jej nevidí. Pomalu jsem se začal pod jejich tíhou dusit, bleskla mi hlavou myšlenka: "Zbav se jich, znič je". Ale srdce procítilo, že to by bylo horší než moje zkáza. Konečně jsem dostal vnuknutí a přes srdce jsem vytvořil kolem sebe světelný pás, tunel, který je odváděl ke Stvořiteli. A telepaticky jsem jim pravil: "Posilám vás přes tento světelný tunel kolem sebe přímo ke Stvořiteli" a jako by jsem ten světelný tunel ukotvil v prostoru a duše jim plynuly jako velká řeka. Ježíš a MM se pořád vznášeli opodál, ale už měli ve tváři takový uvolněnější výraz. A tím všechno skončilo. Pak jsem se probral a zbytek noci strávil navštěvováním záchodu, tak brutální hloubkovou očistu jsem nikdy nezažil. Nutno říct, že tento průjem je úplně jiný než průjem infekční. Nebolí vás při něm břicho ani nejste nafouklý, nic vás nepálí. Když to všechno odejde, cítíte se lehký a nabitý energii.

Další večer, jsem s obavami čekal co zas bude. Když jsem se dostal do jemnohmotného světa něco se mne zeptalo: "Co chceš vědět?" Tak mě nějak napadlo:"Která jsem duše?" První, přišla bleskurychlá odpověď. A před očima se mi rychle odvíjel film do minulosti. Jeden moment, když přišlo období před pyramidami se to zastavilo a já viděl dvě postavy, jedna byla reptilianská, vypadala jako rytíř s těmi lesklými černošedými šupinami a druhá byla pro mne neznámá, taky nějaká mimozemská. Pochopil jsem, (i když pochopit je špatné slovo, prostě ta informace najednou přijde), že nás tyto bytosti kdysi nějak geneticky upravovaly. No a pak čas letěl ještě rychleji někam dál zpět, až najednou blesklo světlo a v tom světle se objevilo nemluvně - já - my? - první duše - stvoření. Pak už mé myšlení bylo úplně odpojeno, zůstal jen pocit bytí a emoce neuvěřitelného štěstí, radosti a lásky. Pak to začalo, já mimino (nebyl jsem pozorovatel z venčí) se zatřáslo, zakňouralo a začalo různě kroutit rukama, nohama a celé se zmítalo. Cítil jsem, jak ve mně různě křupe, pak jakoby ze mne něco spadlo a mimino se opět začalo smát a třepat nožkama a rukama. MM tam u toho opět byla a smála se jak opilá štěstím a tancovala indické tance. Kristus se také smál a měl radost - to bylo poprvé v životě kdy jsem viděl Krista se smát. Jinak měl vždy vážnou tvář. (P.S. Kristus se mi poprvé zjevil o Velikonocích na darshanu u MM před dvěma roky - nikdy před tím jsem se o něj nezajímal ani ho neřešil, byl tenkrát pro mne spíš postava církve a já žádnou církev ani náboženství nemusím. Tenkrát za mnou prostě přišel sám). Celá ta noc pak pokračovala stejně, stále jsem ze sebe odhazoval bloky. Markéta co vedle mně ležela, mi pak říkala, že to bylo neuvěřitelné, jak jsem sebou zmítal a jaké krkolomné pozice jsem předváděl. I když jsem otevřel oči a viděl své dospělé tělo, pořád jsem se cítil jako to mimino a v hlavě jsem nic neměl, jen ten miminkovský pocit. K ránu jsem přišel na pokoj, kde byl můj spolubydlící Ivoš. Kouknul jsem na něj a najednou jsem věděl kdo je, jaké má schopnosti, jaké tu má posláni, o čem pochybuje. Také jsem viděl jak mu ze středu hrudi vyzařuje bílé světlo – byla to nádhera. Tak jsem to na něj všechno "vylil". Lehce se začal chvět a rychle dýchat a pak mne objal a nechtěl mně pustit. Ani mně to nepřišlo divné. Ten den jsem se cítil jako Kristus, rozdával jsem hluboká moudra a rady, fakt nevím kde se to ve mně bralo,už si ani nepamatuji co jsem hlásal, vidím jen, jak ti lidé byli z toho paf! Dokonce jsem i viděl paralelní realitu či možnou budoucnost, kde jsme měli být postříleni. V naší právě prožívané realitě jel proti nám jeep s vojáky Bíle stezky - či jak se jmenují a zamířili na nás samopaly. Myslím, že si toho v mikrobusu snad ani nikdo nevšimnul. Pak jim ruce s těmi samopaly jakoby upadly dolů. Já, v ten moment živě viděl, jak jsme všichni rozstříleni. A pak mi vše došlo. Náš šaman o té možné budoucnosti také věděl. Proto před tím pustil v našem mikrobusu takovou extatickou hudbu, byli jsme jak v transu, halekali jsme plácali do rytmu, no naprostá euforie. Z toho našeho vozu prostě musela jít tak silná pozitivní energie, že to ty gerilisty "odzbrojilo". Ten den jsem viděl i živou elementární bytost v motýlí orchideji. Celý ten den byl jako sen.

Další večer přišla fáze jakéhosi uzemnění, pochyb a mého testování - dostal jsem jasně najevo, že žádny Kristus rozhodně nejsem a že jsem ještě hodně nezkonsolidovaný a roztěkaný. Nicméně přišly i pozitivní momenty - spontánně mi shořelo tělo - to byl hrozně fajn pocit a ještě mně to bylo málo, tak jsem skákal do žhavé lávy. Ráno, když jsem plaval proti silnému proudu v pralesní řece, tak se do mne " vtělila" černá pralesní puma - vyváděl jsem v té vodě jak šílený a ještě dlouho po té ji v sobě cítil. I teď si ten pocit dovedu vybavit.

Celý ten můj přerod mněl naprosto logický postup a žádná vize, stadium se již po druhé neopakovaly. Další noc byla fáze mého přeprogramovaní či nového naprogramováni, plnění všech mých přáni, pak opět fáze uzemněni, konsolidace. Potom byla fáze souznění se spřízněnými dušemi a nakonec fáze nahlédnutí a zažití možností, božích schopností - to už probíhalo s otevřenýma očima. Poslední noc - opět fáze uzemňování, konsolidace a pochopení, že tak daleko ještě nejsem, ale že to je reálné, když budu dále na sobě pracovat.

Dříve než budu popisovat mé další prožitky, rád bych se zmínil o Petru Chobotovi protože se mně lidé na něj často ptají. Petr Chobot byl samozřejmě celou dobu s námi. Je to mimořádná osobnost, je úplně jinde než jsme my, ale je skromný a zbytečně nemluví. Každopádně je to hodný a citlivý člověk a jde mu opravdu o dobro lidí a celého světa, není to žádná póza ani plácání do větru. Párkrát jsem ho viděl i se šamanem Viktorem ve svém vědomí na "kontrole" jestli je všechno vpořádku. Vždy, když jsem se probral z Ayahuascy, tak jsem viděl jak celé jeho tělo svítí bílým světlem, ostatní nesvítili. On je už víc mimozemšťan než "běžný" člověk. Ale znovu opakuji je spíš skromný a nemá potřebu někoho nějak ohromovat - i když jsem přesvědčen, že má čím. Je v tom tak trochu stejný jako Matka Meera, která říká, že nemá cenu lidem něco prezentovat, co by stejně nepochopili, mohlo by je to jen rozhodit a zmást. Já jsem naštěstí nikdy jejich (Petrův a Viktorův) aktivní zásah nepotřeboval. Velmi brzy jsem poznal, že i v jemnohmotném světě všichni musí respektovat tvoji svobodnou vůli a nemohou tě bez tvého souhlasu do ničeho zatáhnout, nemohou s tebou nic dělat. A že těch různých nabídek na cesty a různá vylepšování tam člověk dostává. Když se mně opět v jedné stabilizační a uzemňovací fázi začali zjevovat démoni, tak jsem jim už otráveně a beze strachu řekl: "Běžte už do prdele" a oni zmizeli.

A nyní k té mé programovací fázi. Když jsem se ocitnul v jemnohmotném světě, tak jsem kolem sebe cítil a občas i zahlédl takové malé podivné bytosti, měly takové nálevkové nosy, jako když ten trychtýřek je zabodnutý do ping pong míčku a na té hlavičce seděl zase trychtýřek a měly takové nitkovité ruce a nohy. Slyšel jsem nějaké zvuky, jako že se mezi sebou baví, ale nerozuměl jsem jim. Nevím proč, ale měl jsem k nim důvěru, možná proto, že nevypadaly jako klasičtí mimozemšťané, ale spíš jako bytosti z pohádky. Připadalo mi, že mně šetrně připojily k nějakým trubičkám a telepaticky mi řekly:"Co si přeješ? Co chceš?" A já: "Chtěl bych pročistit, krev a tkáně, odstranit všechny bakterie a viry." No a pak jsem fyzicky cítil jak mi všemi cévami a tepnami něco proudí, zurčí. Přirovnal bych to k masáži vzduchovými bublinami ve vířivce, jen s tím rozdílem, že máte pocit jako by vám ty bubliny proudily cévami a žilami - byl to velice silný intenzivní pocit, ale člověk to vnímal jako příjemné páč věděl, že mu to pomáhá. No a pak jsem jmenoval všechny orgány, nezapomněl jsem ani na kostru, no prostě uvedl jsem vše co mám v těle, času bylo dost - v jemnohmotném světě máte času kolik potřebujete, jestli se tam dá vůbec mluvit o času. Vždy jsem vše fyzicky cítil. Někdy jsem měl pocit, že používají i více metod na "projetí" nějakého orgánu. Když léčení dokončily tak se opět zeptaly:"A co chceš ještě Luboši?" A já:"Chci přeprogramovat DNA do stavu tak jak byla, když jsme byli stvořeni Stvořitelem, chci všechny schopnosti v podobě, jak jsme dostali od Stvořitele, chci sladit pravou a levou hemisféru, aktivovat třetí oko atd. Uvědomoval jsem si, že je nesmírně důležité jak je přání definované, formulované - plní je doslova. Proto jsem tam většinou dával ten dovětek, tak jak jsme dostali od Stvořitele, páč jsem přesvědčen, že Stvořitel nás stvořil dokonalé. Když jsem si žádal o vytvoření ochrany kolem svého těla, řekl jsem:“Chci mít kolem sebe trvalý štít proti ........ a v ten moment jsem se zarazil, když to nějak definuji proti čemu, tak to bude jen proti tomu. A tak mně napadlo: „Světlo je přeci štítem proti všemu negativnímu“. A tak jsem řekl, že chci kolem sebe štít ze světla. A tak to šlo dál v podobném duchu. Jeden moment se mi tam zjevila Matka Meera a s úsměvem se do mně vtělila, byl jsem lehce v šoku, tak se smíchem dodala:"Vždyť jsi to přece chtěl ne?" A to měla pravdu, na jednom Darshanu, právě o těch Velikonocích, jsem se jí podíval do očí a v duchu řekl:"Dej mi svoje schopnosti ať zachráníme svět". Řekl jsem to tenkrát tak lehce s nadhledem, trochu jako fór. Blýsklo se jí jen v očích a na druhý den se pak děly věci, že jsem myslel, že tam omdlím, ale to už je jiné vyprávění. MM říká: „Přejte si cokoliv, nespokojte se s ničím než se vším. Buďte, ale pak připraveni nést za to odpovědnost“. Tím se řídím. Po svém přeprogramovaní mně napadlo, že člověk potřebuje být i silný, aby mohl být užitečný. A tak jsem požádal, aby do mne vstoupila energie kundalíny ze Země a pak i z galaxie a z celého vesmíru. A opravdu jsem vždy ucítil i uviděl jak ta světelná energie vstoupila ze spodu do mé páteře a projela jí až do hlavy a skrz ní ven. Bylo to silné, ale příjemné. Pak jsem ještě čerpal energie ze slunce a už si ani nepamatuji z čeho ještě. Samozřejmě jsem si i představil nové dokonalejší tělo a hodil tam omlazovací proces. Když už jsem nevěděl co bych si ještě vymyslel, tak mne napadlo: „Jak to vlastně bude vypadat v té nové dimenzi?“ A uviděl jsem z dálky takovou hodně barevnou planetu, víc barev, víc světel. A pomyslel jsem si jak to tam asi vypadá konkrétně, a hned přišla odpověď: “Tak jak chceš Luboši.“ No a já starý opatrník jsem si řekl, vždyť přece naše planeta a příroda je dokonalá, harmonická. Co budu něco vymýšlet, ještě by to nebylo v harmonii. A tak jsem si přál, aby bylo vše tak než to zničili lidi. A lidi aby v tom žili v harmonii.Tato programovací fáze u mne proběhla při stanovaní v panenském původním tropickém pralese. Ta energie tam byla úžasná a ty pralesní zvuky zněly v noci jako dokonale harmonický chorál. Další večer pak zase bylo to uzemňovaní, že ještě bude hodně práce, že se teď vše okamžitě hned nezmění.

Takzvaná fáze souznění se spřízněnými dušemi u mne proběhla, jestli se nepletu, při stanovaní v zóně se spoustou balvanů s prastarými indiánskými petroglify. Vzpomínám si, že se mi zjevovaly postavy některých lidí buď ode mne z práce, přátelé nebo i někteří z naší cestovatelské skupiny. Vždy jsem u toho v hrudi v srdci ucítil pocit, který se u jednotlivých lidí lišil svoji intenzitou. Byl to takový příjemný pocit, dá se říct pocit lásky a porozumění. Cítil jsem úplně jasně kdo je jak dobrý. Zajímavé je, že se mi neobjevili žádní lidé, kde bych cítil nějaké zlo nebo že jsou nějací špatní. Maximálně měli ke mně neutrální vztah. U některých jsem naopak cítil obrovskou spřízněnost a souznění - a s nimi jsem se jakoby prolnul a pocítil u toho naprosto jedinečný pocit, jako když s někým prožíváte a sdílíte nejvyšší štěstí. Bylo tam i pár lidí, u kterých bych to nečekal a taky lidé s kterými jsem se prakticky ani nebavil. Druhý den jsem to těm pár lidem z naší skupiny co mi tam figurovali hned řekl. Myslím, že to každého potěší, když mu řeknete, že je něčí spřízněná duše. Pak tam byly ve skupině dvě osoby Dáša a Ivoš, které mně občas při návštěvě jemnohmotného světa pomáhaly. Dáše jsem se zase zjevoval a občas pomáhal i já. Zajímavé také je, že Dáša se mi tam zjevovala vždy v propojení s Matkou Zemí, stromy, přírodou. Cítil jsem její ohromnou sílu. Nezávisle na tom mi ona pověděla o svých úžasných prožitcích, kde viděla a cítila jak je vrostlá do stromu a do Ayahuascy. Dáša tak cítila energie pralesa, hor, kamenů až z toho slzela. V jemnohmotném světě mi občas pomáhali i moji přátelé z Česka a to vždy ve chvílích kdy jsem se cítil trochu bezradně jak mám na určitou situaci zareagovat. Každý z nich se objevil v situaci, kdy mně pomohlo aplikovat jejich typické životní krédo, např. Tomáš a jeho "Tady a teď". Nebo "anděl" Mirka a její "Nebojuj s tím" atd. U některých těchto svých přátel vím, že mají i nějaké zdravotní problémy, tak jsem jim chtěl i nějak pomoci, zjistit co jim je a třeba je zkusit léčit. Soustředil jsem se na konkrétní osobu a chtěl do ní nahlédnout. Ale nebylo mi to u nikoho dovoleno (zkusil jsem to u dvou). U anděla Mirky mně bylo řečeno, že ona má na to vlastni sílu a schopnosti. Je třeba tomu nejen uvěřit, ale ztotožnit se s tím. Až to udělá, tak ji to v uvědomování vlastních schopností a jejich ovládaní vystřelí raketově nahoru. U Petra (jiný Petr – ne Petr Chobot) mi to jen řeklo, že to je jeho cesta. Taky se mi tam objevila jedna kolegyně z práce, která má nespecifické zdravotní problémy, ale ta měla zaťaté pěsti a sevřené oči, byla celá v křeči. U ní to prostě byla schíza, ona přísně logická chytrá osoba by se chtěla vyléčit, ale bojí se jemnohmotného světa, pak by jej musela přijmout - a bylo by po jistotách. V čem nebyl problém ani zákazy, tak to bylo léčení mojí mámy. Ale to už fungovalo i za pomoci Matky Meery. Moje máma na nic takového nevěří, ani ji to neříkám. Hlavní je, že to dokonale funguje.

Jinak Ayahuasca je také velmi výchovná, jakmile mysl začne utíkat někam kam nemá, nebo uhýbat, manévrovat, schovávat se tak člověk hned dostane "facku". Například v jedné fázi jsem řekl:"Mně je to jedno". A hned přišlo:" Jak jedno, co to znamená jedno, co to je za výraz?"

Při předposlední seanci v chýši u Tichého oceánu jsem prožil logické vyústění všech mých předchozích fází obrody. Leželi jsme na takové verandě bez přední stěny situované směrem k oceánu. Vlny oceánu neustále burácely a občas nás zasypával jemný písek, který vítr přivál. Už dříve jsem si všimnul, ze Ayahuasca (či kdo?) se u mne stále více snaží propojovat a prolínat jemnohmotný svět se světem našim co běžně vidíme. Vnímal jsem to tak, že mně to nabádá, abych se snažil své poznatky i schopnosti, které se mi v jemnohmotném světě demonstrovaly používat i v našem světě, v běžném životě. Taky jsem pochopil, proč nás Šárka nabádala, abychom se i po požití Ayahuascy stále snažili dýchat přes naše energetická centra. Jednak to šlo mnohem lépe a jednak tak vznikala jakási fyzická vazba napojení na ty bytosti co nám tam pomáhaly a na programy co jsme si tam s jejich pomocí nově vytvořili. Teď již například nemám žádný problém se během okamžiku naladit na jakoukoliv energii přes jakékoliv mé energetické centrum. Okamžitě cítím ten neuvěřitelně příjemný pocit, jak mi prostupuje celým tělem a také u toho cítím takový zvláštní pocit v temeni hlavy. Taky není žádny problém zastavit všechny myšlenky a užívat si tady a teď kdekoliv. Jakmile se napojíte na vesmírnou energii hlubokého klidu a lásky, tak jsou jakékoliv myšlenky jen na překážku užívaní si tohoto stavu. Takže je naprosto přirozené, že myšlenky zmizí sami od sebe.
Ale teď zpět k prožitkům u oceánu. Vzpomínám si, že se mně zmocnil pocit naprosté svobody a úlevy. Koukal jsem do stropu a strop najednou zmizel a já viděl hvězdně nebe. Podotýkám, že jsem mel oči otevřené. Začal jsem prodýchávat oblast svého třetího oka a najednou jsem uviděl, jak se od mého čela vytvořil nádherný tunel z modrého světla. Jeho stěny byly nepravidelné, lehce se kroutil, měl průměr asi tak 8cm. Tento tunel vedl někam do nedohledna do nebe. Užíval jsem si, jak jsem viděl strop verandy, když jsem se na něj soustředil a naopak jak jsem viděl hvězdné nebe, když jsem ten strop ze svého vědomí odstranil. Pak jsem si představil sebe sama v jiné fyzické podobě. Pomalu mi začalo před očima vše splývat a já se někam začal propadat a už už se to stalo, když mi náhle někdo posvítil baterkou do očí a byl jsem zpět. Podotýkám, že když jsem viděl skrz strop a ten světelný tunel, tak mne ty ruchy a bliky baterek lidí kolem mne nijak nerozhazovaly a ty vize nenarušovaly. Ale když mělo jít o mou fyzickou transformaci, to bylo jiné. To už je tak "šílené", že vaše vědomí přitom pořád ještě balancuje mezi pocitem to je přece nemožné a pocitem to je ti vlastní, úplně normální jako třeba jízda na kole. A tak stačí málo, aby vše znovu spadlo na "logickou" stranu. Když jsem se snažil opět naladit do transformačního stavu, tak mne občas na vteřinu oslnilo silné světlo, to nebyla žádna baterka. Bylo to jak odraz světla, slunce z vyleštěné zlaté plochy. Světlo nejvyšší možné intenzity - absolutní světlo. Upřímně, nevím co to mělo znamenat, být, ale bylo to úžasné. Nicméně jsem si naprosto jasně uvědomoval, že i naší realitu v které žijeme teď můžeme měnit, můžeme změnit jak vypadáme a že to je naprosto "jednoduché". Prostě si to představit a pak se s tím totálně stotožnit. Jenže, musíte být v "kosmickém" klidu, musíte byt vnitřně absolutně zkonsolidovaní, zkoncentrovaní a sebejistí a umět se odpojit od různých podnětů z okolí. Při poslední seanci, další den mi to Ayahuasca v tomto duchu dala takhle najevo. Teď s odstupem času si uvědomuji, že při těch fázích, které nazývám uzemňováním šlo asi i o to, že se po mně chtělo, abych začal sám něco tvořit, něco vymýšlet. Ale já vždy jen ležel, měl v sobě takový neklid, myšlenky těkaly, nebylo mi moc dobře a cítil jsem různě silné nepříjemné vůně a pachy. A měl jsem pocit, že tento stav tuto fázi bude nejlepší tímto nečinným způsobem takhle přečkat. Teď cítím že to byla chyba, že to byl i test, zda-li už umím sám se sebou aktivně pracovat aniž by mne cokoliv vybídlo a připravilo k tomu podmínky.
Jinak si ještě pamatuji, že někdy, během seancí se mi jakoby náhle udělalo nevolno a pocítil jsem takovou tíseň, úzkost. Najednou jsem začal vnímat jak i ostatní lidé ve skupině různě chroptí, dusí se, kašlou nebo i naříkají. Otevřel jsem oči a uviděl jsem, jak na nás leží taková šedá průsvitná deka. Uvědomil jsem si, že to je ta pavučina, kterou na nás tady tisíce let tkali a tkají a kterou tkáme i my sami pod jejich vlivem. Pak to naštěstí vždy zmizelo a ten pocit zmizel rovněž. Taky je zajímavé, že když jsem cítil nějakou vlnu, nájezd temných sil, tak jsem hned uslyšel jak šaman Viktor začal nahlas jakoby zívat - to je zase nuda co už opět zkoušíte. A bylo hned po nájezdu.

Jinak jsem stále i teď, pořád jako nově narozený, vyrovnaný, klidný, soustředěný nebo bez myšlenek, prostě tak jak chci. Občas si udělám nějakou Petrovu meditaci a vše je ještě lepší a hlubší.

Zdravotně mne přestal bolet křížový kloub a kyčel, přestaly problémy se střevy – snad to tenkrát mohl být začínající chronický zánět, je to jen můj odhad -k doktorům nechodím, nemá to cenu. Od příjezdu z Peru jsem již nikdy nepocítil delší únavu nebo slabost, žádné vleklé nachlazení. Chřipka zmizela za čtyři dny bez jakékoliv následné slabosti, únavy.

Snad se vám mé vyprávění líbilo – tak to prostě bylo. Pokud se rozhodnete do Peru jet, tak vám přeji mnoho štěstí.

Luboš

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od sysel » 18 úno 2013 12:34

Ahoj, vítáme na foru :-)
Dal sis na tom pekne záležet. Sám jsem se s Petrem taky osobne setkal, dokonce dostal Orgonit :-) a mel velkou radost.
Jinak když jsi putoval tím, co se ti omotavalo okolo nohou a nebylo to docela příjemné, nenašel jsi mezi tím i neco podobného tomuto???:
Obrázek

Minulý rok se na internet dostalo video z Indonésie. Lidé tam našli za svou vesnicí hada s lidským obličejem. Stvoření na místě zabili.

Zda se jednalo v případě divného hada o podvod či hříčku přírody, se ani tehdy nepodařilo potvrdit nebo vyvrátit.


Mely by to být klony pro zabavu, od vyšších podivnych/špatnych/rept... bytostí. A malé ručičky, aby si nemohly(TO) sáhnout na život.
Dokonce o techto ukazech je i psáno ve starých pověstech českých, takže již více z nás videlo :-)
Potom ty malé zbloudilé dušičky, mohly býti duše čerstvě narozených dětí, které temnota masakruje a tím je obrací proti stvořiteli. Ony jsou potom uplne zmatené, nevěří ničemu, pamatují si obrovské zklamání a Otec s tím nemůže moc dělat. Nejsem si uplne jist, jestli do tohoto sveta se má človek dostati násilím, tedy po požití Ayahuas.....
Ale rozhodně zajímavá návštěva :-)
Pekny den preji
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět