Mystik Petr Chobot

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aerosmith » 15 říj 2009 23:33

Zajímavé čtení (píše i o dr. Reichovi)
http://www.petr-chobot.eu/index.htm

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od elekta » 17 říj 2009 15:31

Zdravím Aerosmith.
Petra Chobota znám už dlouho, zažila jsem s ním mnoho přednášek, meditací a výjezd do Chorvatska na ostrov Pag. Vždy si vybírá silová místa, málo obydlená moderní civilizací. V 90. letech bylo komplikované strávit jeho "těžké" informace. Pamutuji si, že když jsme přijeli z Pagu (1999) , skupinka z Ostravy se pravidelně kontaktovala a udržovali jsme se vzájemně nad vodou, abychom to všechno rozdýchali. Byla to síla. Dnes, s odstupem času je Petr samozřejmě zralejší, a jak cítím já, i lidštější.

Když jsem o něm mluvila, tak spíše jako o šamanovi. Nečte a nepíše knihy. Vystudoval biofyziku, a on sám se nepokládá za "duchovního". V nynější době jsou jeho sdělení přece jen reálnější, než tehdy (ale stále ne pro všechny). Nyní odtajnil zčásti své soukromí a svou předešlou práci ve výzkumu. Tím se přiblížil více lidem. Letos na jeho přednáškách a meditacích v Ostravě byl rekordní počet účastníků, kapacita sálu o 100 lidech nedostačovala.

V Mediu č. 9 je ukázka z jeho rozhovoru : "Kdo ničí - podle šamanů - džungli a proč?"

Můžeš upřesnit, kde píše o dr. Reichovi? Přiznám se, že celé stránky jsem neprostudovala, listuji jeho galeriíí fotografií, kde jsou nádherné energetické kameny indiánských kmenů.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aerosmith » 17 říj 2009 18:48

Aho elekto.
Konečně jsi se zase ozvala. Vždy se těším na tvoje příspěvky.
PCH se zmiňuje o Reichovi celkem okrajově ve statích o Dravcích, kdy je Reich popisuje a také jak byl perzekvován i svými kolegy doktory. Je to tady někde uprostřed článku.
http://www.petr-chobot.eu/sls_telep_meditace.htm

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aerosmith » 17 říj 2009 23:29

Jinak celý tento článek zapadá do "našeho" rámce zájmů o orgonit. Dravci je v podstatě DOR - negativní škodlivá energie nejen způsobená lhostejností a strachy v nás, ale i posílená novodobou technikou zneužívanou proti nám. Přečtěte si to celé. Je to pravda pravdoucí.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Saila » 18 říj 2009 15:28

ty vole to je zradlo:-D
sry za tak silna slova :-D ale jinak to fakt nejde.... mam za sebou uvod a zacala jsem prvnima promluvama na to jak silnej jsem si myslela ze je ta "biografie" tak kam se hrabe na ty promluvy jsem teda u ty prvni...
je to fakt narez:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aerosmith » 18 říj 2009 17:33

A co teprve dál. To si pože.., popapáš :lol: . Pak ty techniky meditací. A vůbec vše skvělé.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od cardej » 18 říj 2009 23:03

PCH znám . I když umí odolávat nástrahám, měl vzestup i pád.Ze začátku měl v Plzni skvělé přednášky. Měl a má hojné účasti.Potom se na nějaký čas ztratil a nyní se zase pomalu objevuje...No musím říci , že umí...Dnes přednáší srozumitelněji ale i opatrněji...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Saila » 19 říj 2009 18:31

tak az bude mit nekde nejakou prednasku tak hodte info:-)
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 19 říj 2009 19:41

Kdo má přístup na osud.cz, tak si ho vyhledejte. Nadšení vás rychle přejde:/

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Saila » 19 říj 2009 22:55

copak?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aerosmith » 19 říj 2009 23:07

Ondřej píše:Kdo má přístup na osud.cz, tak si ho vyhledejte. Nadšení vás rychle přejde:/
Na osud.cz přístup nemám. Napiš co víš?

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od petra » 19 říj 2009 23:26

Aerosmith píše:
Ondřej píše:Kdo má přístup na osud.cz, tak si ho vyhledejte. Nadšení vás rychle přejde:/
Na osud.cz přístup nemám. Napiš co víš?
Ahojte, taky se přimlouvám - napiš co víš !

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od ATA » 20 říj 2009 17:56

Co sem se dival po netu tak nazory na nej sou tak pul na pul ale každej ma svy mouchy co tam bylo za negativni že nektry ty jeho vylety nebyli nic moc a lidi nadavaly pak že na jednom seminaři priotravil lidi durmanem a že asi nevstudoval tu školu co řika.

Z jeho textu sem prečetl zatim jen nepatrbej kousek je to rozhodne zajimavej čověk a informace co tam ma
sou hodne zajimavy a zatim vše vicemene sedělo uvidim co bude dal .Zatim sem si an nej naozr poradne neudelal po tech negativnich komentech co sem anšel na netu sem radši opatrnejši ale to sem tak jako tak u všeho.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Ondřej » 20 říj 2009 19:29

Mám svolení od maška to sem strčit:
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=8736

Petr Chobot? Děs a hrůza, chce se mi zvracet, když slyším to jméno, píše naše čtenářka a vypráví OSUDu o smrti své mámy



Kdosi z diskutujících uvedl odkaz na rozhovor s Petrem Chobotem, který OSUD později přetiskl v samostatném článku (Petr Chobot: Nic nás nečeká, my tvoříme budoucnost!) .

Se svým očitým svědectvím se nám ozvala jedna ze čtenářek a musím říci, že jakkoliv měl Chobot předtím vesměs mé sympatie kvůli zajímavým názorům (nikdy jsem se s ním osobně nesetkal), tohle mnou doslova otřáslo.

Petr Chobot? Když slyším to jméno, chce se mi zvracet.

Moje máma byla počátkem roku 2001 u něj na přednášce v Praze.. meditace, astrální cestování, ufouni.. Astrální cestování s pomocnými látkami. Asi za měsíc se s ním rozhodla jet do Peru, zaplatila něco kolem 120 000 Kč, nepostaral se o hotel, jídlo, nic ... Jeho lidi v Peru byli i několik dní bez vody. Nakonec skončili v pralese, kde se to mělo konat, asi tři dny od civilizace po řece. Tam jim udělal přednášku o krokodýlý civilizaci, kterou uctívá, o tom, že všichni lidi jsou svině a nakonec chcípnou, s máti tam bylo víc lidí, se kterými jsem o tom mluvila, vím to z více stran ...

Chobot jim říkal, že kdyby je teď všechny v pralese posekal, tak by to bylo všem zcela u zadku. Pokračovala výuka astrálního cestování, ty lidi do sebe ve velkém množství píchali ketamin. Sám Chobot byl údajně celý pobyt v pralese napůl sjetej, pod sebou měl v houpací síti stříkačky. Mámina kamarádka si jako jediná za celou dobu nic nepíchla, ona je vrchní zdravotní sestra, měla z toho paniku si do sebe cokoliv píchat.

Dával jim i nějaký tablety pod jazyk, po kterých byli celou noc úplně mimo. Viděli se zvenčí, od těla nemohli. Chobot na tři dny odjel a vrátil se s novými přášky. On tam s někým mluvil rusky, někteří lidé z výpravy tomu rozuměli, domlouval si schůzku s nějakými Rusy na předání někde něčeho. Lidi, co tam tenkrát byli, si myslí, že na nich zkoušeli nějaké nové drogy, co to udělá s psychikou ... Mělo to být Lsd, ale prý to mělo jiné účinky ...

Dohromady jich v tom Peru bylo asi 10-12, asi šest lidí po zážitku z pralesu odletělo prvním letadlem domů a děkovali bohu, že přežili. Viděla jsem ty lidi po návratu a byli vystrašení, zcela mimo. Moje máti s ketaminem experimentovala dál, dopadlo to tak, že před čtyřmi lety zemřela. Po její smrti jsem se nějakou dobu setkávala s kriminálkou, dva milí inspektoři, říkali mi, že z této expedice těch asi 10 lidí zemřeli do té doby už 3! Někteří členové té expedice prokoukli malér a odjeli, jiní se na Chobota fanaticky upnuli a zůstali.

Další holka skočila pod vlak, a další paní, o ní nic nevím. Každopádně jedna paní se jim zbláznila přímo tam, prý lékařka. Když po pralese přijeli do města, svlíkla se ve městě do naha, utíkala jim a plazila se po chlapech.

Po celou dobu měli mít zařízený jídlo, pití, nocleh v hotelech. Spali v kůlnách na zemi a když se ráno probudili, viděli kome sebe mrtvý tarantule, nechal je koupat v řece, kde jsou piraně, domorodci na ně řvali ať vylezou, Chobot se smál na břehu. Potom je tam na dva dny nechal a odjel. To bylo na tom zvláštní, vždycky je někde nechal a odjel.

Lidi, se kterými jsem mluvila, je jich 5, po pobytu s Chobotem ještě nějakou dobu bojovali se závislostí na Ketaminu. Není fyzicky závislý, ale ta psychická závislost po 14 dnech píchání prostě zůstala. Byli sjetí fakt pernamentně. Všichni známí postupně během roku odbourali závislost, moje máma pokračovala ...

Ten člověk je opravdu hodně nebezpečný, kamarád, který byl na jeho první výpravě a to snad v Mexiku, nejsem si jistá, mi říkal, že také dostali pod jazyk nějaký prášek - nikdo nikdy nevěděl, co si do pusy vlastně strká, Chobot řekl, že je to jedna konkrétní věc, ale těm lidem bylo jasný, že to tak není, jiný účinky. Jeli na koni po útesu, sráz dolů několik km. A to byli slušně sjetí.

Párkrát jsem ketamin sama zkusila, zážitky naprosto božské, to je ale bohužel jenom to lákadlo na začátku. Naprosto všechny varuji jak před ketaminem, tak před "duchovním učitelem" Petrem Chobotem.

Takže tolik výpověď naší čtenářky, kterou osobně znám a nemám jediný důvod jí nevěřit.

Článek Guru Chobot, s.r.o., najdete v Reflexu. http://www.reflex.cz/Clanek17346.html

To, že jsou řekněme 7-8 lidí z 10 zabývajících se podle jejich domnění esoterikou totální magoři a šarlatáni, mohu potvrdit a lze to někdy vidět dokonce i v diskusích přímo zde na OSUDu. To, že někteří z nich mohou i ublížit, fyzicky, nebo psychicky, svým pacientům, studentům, kolegům, je také rovněž smutnou pravdou. Do Peru jezdí mnohé další výpravy, ty zážitky jsou někdy příšerné.... Jednoduchá cesta k osvícení NEEXISTUJE, jsou to léta dřiny... buďte na sebe opatrní, až zas půjdete na nějaký víkendový zasvěcovací seminář, nebo se vydáte za osvícením do Peru či Indie, prosím.

**********
No a pod tím je ještě hutná diskuse:)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Mystik Petr Chobot

Příspěvek od Aerosmith » 21 říj 2009 01:43

No tak to je dost otřesné, pokud je to pravda. Možné je všechno....

Odpovědět