Velké internetové programy a nástroje

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Velké internetové programy a nástroje

Příspěvek od slurm » 23 říj 2009 09:00

Velké internetové programy a nástroje (Facebook, Skype) stále více bojují na straně NWO, Facebook včera zrušil skupinu fanoušků Zvědavce

Aktuálně: ještě než jsem stačil tenhle článek zveřejnit, Facebook v úterý 20. října 2009 smazal fanouškovskou stránku příznivců webu http://www.zvedavec.org. Autor ani příznivci neporušovali žádná pravidla ani Facebooku, ani zákonná. Konec Hry se blíží a elity se začínají v panice zoufale bránit tomu, aby se lidé dozvídali pravdu.

Už jsme o tom jednou na OSUDu psali, 27.02.2009:

Víte, komu už patří skoro celý internet? Víte, co mají BLOGGER, YOUTUBE, FACEBOOK a WIKIPEDIA společného? Patří těm, jejichž jména nesmíme vyslovovat (a státu Izrael, ale pssst!, nesmí se o tom psát)

Je třeba omezit demokracii a najet model korporátního fašismu. Proto budou i na internetu hlasy svobody a pravdy postupně umlkovány. Zatím je to například u nás ve fázi skandalizace (OSUD.cz), nebo obvinění z trestného činu (Zvědavec). V jiných zemích se množí útoky na servry, někteří aktivisté zažili doma "nevítanou návštěvu". Pro fašistické elity začíná svobodný internet představovat doslova fatální ohrožení jejich plánů. Očkování, Lisabosnká smlouva, NWO.. to všechno začínají lidé napadat, o to všechno se začínají zajímat.

Vydatným pomocníkem v aktivním šíření skutečné reality jsou i sociální sítě, zejména mezi Čechy a Slováky oblíbený Facebook, který má v některých věcech doslova až "zázračnou moc", proto se zde OSUD nedávno zaregistroval
http://www.facebook.com/pages/OSUDcz/14 ... 263?ref=ts
a získal na své fanouškovské stránce již přes půl tisíce příznivců a sledovatelů. Ti potom šíří tzv. odkazy dál. Průměrně to (u volných článků) zvedá čtenost až o 30%.

CIA nepřímo investovala do firmy, která analyzuje sociální sítě http://www.zive.cz/bleskovky/cia-neprim ... fault.aspx

Obrovského množství nezpracovaných dat na webu si začínají všímat i vládní úřady včetně americké CIA. Ta si již před časem uvědomila, že sběr a především analýza
veřejně dostupných dat vyjde mnohem levněji než investice do některých sledovacích zařízení
ze světa sci-fi a rozhodla se do podobných podniků rovnou investovat. Podle magazínu Wired a Mashable se americké agentuře dostala do hledáčku právě Visible Technologies, do které investovala skrze svou technologickou neziskovou organizaci In-Q-Tel. Obě by nyní měly spolupracovat na zlepšování technologie celého systému, a ačkoliv by měla ze spolupráce čerpat především Visible Technologies, zlí jazykové tvrdí, že to bude CIA, která nakonec slízne smetanu.

Jenže i Facebook si začíná být vědom své síly a toho, že registrovaní účastníci této sítě mohou vyážít tohoto spojení k obraně toho, co se snaží elity zrušit. Facebooková síť proto rovněž začala aktivně bránit Nový Světový Pořádek tak, jak je. Zástupci sítě Facebook nemají moc rádi ty, kteří jsou proti Lisabonské smlouvě. Pokud se příliš angažujete, jako například kolega Vít Jedlička ze strany Svobodných, dostáváte tenhle e-mail:

Ahoj, náš systém zaznamenal nesprávné používání některých součástí Facebooku. Tento email slouží jako varování. Zneužívání součástí sítě nebo porušení podmínek užívání Facebooku může způsobit zablokování tvého účtu. Předem děkujeme za pochopení a tvoji spolupráci....

Před několika dny Facebook vydal červenou kartu skupině, která byla proti Novému světovému pořádku. Měla 14.000 členů.

Já dostal podobnou zprávu již před časem. Na Facebooku jsem proinzeroval cca 10 tisíc korun a jako další součást kampaně jsem chtěl inzerovat OSUD a tématiku 11. září 2001 (každá reklama podléhá schválení administrátorů). Napsali mi toto:

* The content advertised by this ad is restricted. Per sections 8 and 9 of Facebook's Advertising Guidelines, this content is prohibited from being advertised on Facebook. Ads for this product, service or site will not be accepted in any form, and may result in your account being disabled.

Tedy reklama s tímto obsahem je zakázána. Podle směrnic 8 a 9 propagace na Facebooku, tenhle obsah nesmí být na Facebooku propagován. Reklamy na tento produkt, službu, či stránku nebudou přijaty v jakékoli formě a mohou vyústit ve zrušení vašeho účtu.

Facebook dalších 400 dolarů odmítl s tím, že mne vyhodí, budu-li v takové inzerci pokračova. A takhle vypadala má cenzurované reklama:

Komunikační program Skype je v ČR rovněž velmi oblíbený. Téměř nikdo neví, jak funguje. Podle některých zdrojů někam s každou komunikací odesílá sériové číslo základní desky. Policejní složky nedávno oznámily, že je pro ně Skype neodposlouchávatelný. Ano, možná je odposloucháván a čten někým zcela jiným. Hmm.

Zajímavý příspěvek posílá jeden z našich čtenářů, který se pokoušel něco na Skypu nastavit a objevil se zajímavý kreslený návod, kde jistý O´Brian hovoří o tom, že zatímco Velký bratr a Strana (jejíž je ztělesněním) samozřejmě existuje, uživatel samotný neexistuje. :) Vida. Aspoň je nám konečně jasno, jak to je.


NWO o vás ví už skoro vše. A nepotřebuje k tomu už ani kamery a odposlouchávací znamení, jen si sesbírá vše, co o sobě kde vyplníte a nažvaníte. Jak říkají někteří lidé: Ať mě klidně odposlouchávají, já nedělám nic nezákonného. Opravdu?

Takže, co myslíte, kdy nám internet vypnou? Registrovaní členové, hlasujte v naší nové anketě. Zatím 55% našich čtenářů se domnívá, že éra svobody na internetu skončila. Můžete to sledovat on-line zde na OSUDu, Zvědavci a dalších servrech, kteří publikují názory, které nesmí být slyšet.
zdroj:OSUD

Odpovědět