Články z novin

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od Galliano » 22 říj 2010 17:46

Lépe dítě očipovat než o ně přijít, myslí si Zuzana Baudyšová

http://ona.idnes.cz/lepe-dite-ocipovat- ... ecnost_jup

Typický případ opičí lásky. Pokud někdo nevíte, co to znamená, rád vám to vysvětlím na příběhu z mýho života... :roll:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Články z novin

Příspěvek od Mike.Jt » 22 říj 2010 18:12

tak povídej at se poučíme.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od Galliano » 22 říj 2010 20:24

No i když je to poměrně bolestivá a drsná zkušenost, jako názorná ukázka je přesná. Moje bábi je "milovnicí" koček, má jich několik, a pečuje o ně líp než pečovala o svoje děti. :lol: No a ona by nikdy kočičce neudělala nic tak strašnýho jako je kastrace. Nikdy by kočičku nepřipravila o to "potěšení" a nikdy by jí nezpůsobila bolest.
Ale když se jí pak narodí koťata, tak je vezme, strčí je do krabice od bot a pustí je po řece... :shock: :cry:
Fakt... :cry:
Teď už to teda nedělá a kočky má vykastrovaný, protože se prokecla a tak jsme zakročili...
Tolik teda k opičí lásce...
Vzpomněl jsem si na to během čtení výše uvedenýho článku... Necháme svoje děti očipovat, abychom je "uchránili" od nebezpečí ale vůbec si neuvědomujeme jaký dědictví jim takto předáme...

Žádný rozhodnutí založený na strachu není dobrý. Je potřeba si to uvědomit.

Aneb "Co by na našem místě udělala láska?"
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Články z novin

Příspěvek od Alfa » 22 říj 2010 22:23

Galliano píše: Žádný rozhodnutí založený na strachu není dobrý. Je potřeba si to uvědomit.

Aneb "Co by na našem místě udělala láska?"
To bylo hezký....

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od potravina » 22 říj 2010 23:46

i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Články z novin

Příspěvek od Ondřej » 23 říj 2010 20:50

No rozhodně si neneche čipovat ani zvířata, poněvadž ty čipy tělo elektromagneticky dráždí a rapidně přispívají k rakovinám. To už je známo několik let. a bacha na čipy v drahým oblečení - šup s tím do mikrovlnky.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Články z novin

Příspěvek od Aerosmith » 23 říj 2010 23:57

Ondřej píše:No rozhodně si neneche čipovat ani zvířata, poněvadž ty čipy tělo elektromagneticky dráždí a rapidně přispívají k rakovinám. To už je známo několik let. a bacha na čipy v drahým oblečení - šup s tím do mikrovlnky.
Nebo si vyrobit "eliminátor" ze starého jednoúčelového foťáku (pro ty co by chtěli vyrušit čip u živého zvířete).

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Články z novin

Příspěvek od Mike.Jt » 24 říj 2010 13:29

http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32633

Vybírání poplatků OSA na paměťová média je nelegální. OSA hrozí bankrot (respektivě když to nezaplatí ona tak to bue muset zacálovat náš stát)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Články z novin

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 říj 2010 09:03

Galliano píše:Lépe dítě očipovat než o ně přijít, myslí si Zuzana Baudyšová

http://ona.idnes.cz/lepe-dite-ocipovat- ... ecnost_jup

Typický případ opičí lásky. Pokud někdo nevíte, co to znamená, rád vám to vysvětlím na příběhu z mýho života... :roll:
Ahoj, tak nějak jsem to tušil , já vím měl jsem to napsat dřív ale napadlo mě to pár dnu po tom co se to stalo. Měl jsem to napsat že s tím příjdou. :cry: prostě mě to napadlo. je mi z toho :cry:

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od hajcman » 25 říj 2010 14:11

Aerosmith píše:
Ondřej píše:No rozhodně si neneche čipovat ani zvířata, poněvadž ty čipy tělo elektromagneticky dráždí a rapidně přispívají k rakovinám. To už je známo několik let. a bacha na čipy v drahým oblečení - šup s tím do mikrovlnky.
Nebo si vyrobit "eliminátor" ze starého jednoúčelového foťáku (pro ty co by chtěli vyrušit čip u živého zvířete).
pokud víte o nějakém návodu, tak tu nahoďte odkaz....může se hodit

díky
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od vlady » 25 říj 2010 15:11

Myslím že účinný by byl elektrický paralyzer, nemyslím to třeba do zvířete pustit ale zapnout co nejbíže.Na vysoké napětí jsou tyhle věcičky háklivé.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Články z novin

Příspěvek od sophia » 25 říj 2010 15:14

na co nás ti ***** zase připravují, že nám to pomalu dávkují jak je to výhodné!? :evil:

"Děti mám, o jejich mikročipování uvažuji, momentálně se snažím přesvědčit svoji ženu," uvedl v on-line rozhovoru se čtenáři biotechnolog Marek Minárik....

http://ona.idnes.cz/ochrani-deti-cipy-t ... 8_deti_jup

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Články z novin

Příspěvek od michala13 » 25 říj 2010 16:41

Link z diskusie OnaDnesCz - asi to už poznáte:
phpBB [video]


:mrgreen:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Články z novin

Příspěvek od Aerosmith » 25 říj 2010 17:59

hajcman píše:
Aerosmith píše:
Ondřej píše:No rozhodně si neneche čipovat ani zvířata, poněvadž ty čipy tělo elektromagneticky dráždí a rapidně přispívají k rakovinám. To už je známo několik let. a bacha na čipy v drahým oblečení - šup s tím do mikrovlnky.
Nebo si vyrobit "eliminátor" ze starého jednoúčelového foťáku (pro ty co by chtěli vyrušit čip u živého zvířete).
pokud víte o nějakém návodu, tak tu nahoďte odkaz....může se hodit

díky
Pokusím se ho najít, je tady někde na fóru. Využívá se "pajšl" z jednoúčelového foťáku s kondenzátorem pro blesk.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od vlady » 25 říj 2010 22:45

No kondenzátor a měnič od blesku s tím bych si moc nehrál to může i zabít. Na destrukci čipu stačí výboj vysokého napětí třeba o vysoké frekvenci které je bezpečné jde o to napětí né o proud. Kondenzátor je tvrdý zdroj který může dát klidně 100A to se těžko přežije. Tak opatrně.

Odpovědět