Články z novin

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Články z novin

Příspěvek od am2 » 08 led 2011 17:14

ještě tam píší, že na radaru v místě úhynu ptáků se objevila nějaká anomálie:
http://link.brightcove.com/services/pla ... 0975032001
a možná kolem té anomálie plujou radarové odrazy chemtrails letadel, ale mohou to být jen i protáhlé dešťové mraky, to nelze toho jednoznčně určit, ale to hodně podobné těm dlouhým nudlím, co byly kdysi na radaru a meteorolog v předpovědi televize (asi ZDF) o tom řekl, že to jsou stopy po činech armádních letadel (youtube)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Články z novin

Příspěvek od Alfa » 08 led 2011 18:04

Mám všech 22 dílů v češtině a právě koukám na osmý díl. No, nějak extra mne to neoslovilo, ani ta režie nemá nějakou hlubší úroveň. Seriál Lost byl rozhodně na vyšší úrovni po všech stránkách. Teď mne jen zajímá, co a proč způsobilo výpadek paměti. Že by kvůli naději na vyléčení autismu?
Berte to jenom jako můj osobní názor. ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Články z novin

Příspěvek od pepr » 08 led 2011 23:27

Zahlédl jsem někde info, že se v té oblasti likvidoval fosgen nalezený nebo používaný na blízkém východě. Likvidátorská firma jej údajně tlačila někde do podzemí až prý vyvolala zemětřesení. Ono by to spíš mohlo být tím, že zemětřesení mohlo být nějak (i přírodně) vyvolána a něco plynu uniklo. Příznaky u ptáků prý tomu odpovídají. Ale detaily se asi dozvíme až později, protože se jim o tom zjevně nebude chtít moc mluvit. Ty báchorky s ohňostrojem... tomu snad můžou věřit jen amíci.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Články z novin

Příspěvek od Zenko.Idane » 09 led 2011 15:05


Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Články z novin

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 18:26

http://www.cez-okno.net/clanok/alternat ... g#comments

středoškolský profesor zkonstruoval MEG generátor ! A funguje mu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Články z novin

Příspěvek od kolosjackos » 11 led 2011 00:33

pepr píše:Zahlédl jsem někde info, že se v té oblasti likvidoval fosgen nalezený nebo používaný na blízkém východě. Likvidátorská firma jej údajně tlačila někde do podzemí až prý vyvolala zemětřesení. Ono by to spíš mohlo být tím, že zemětřesení mohlo být nějak (i přírodně) vyvolána a něco plynu uniklo. Příznaky u ptáků prý tomu odpovídají. Ale detaily se asi dozvíme až později, protože se jim o tom zjevně nebude chtít moc mluvit. Ty báchorky s ohňostrojem... tomu snad můžou věřit jen amíci.
ano byl to fosgen kteri amici slohli sadamovi, transportovan v chemtrailackem letadle kc 767 do afganistanu z "pine bluff arsenal"/“America’s Arsenal” - jednoho z nejvetsich skladu bc bojovych latek. uno prakticky o tom plynu nevi a vubec netusi kolik toho sadam mel. je to ale jedno z nejvetsich svinstev co existuje. dokaze nechat plice a dychaci cesty doslova expldovat, coz souhlasi s temi zraneninami u tych ptaku (trauma v plicovem tkanivu, krvni srazeniny v tele, vnitrni krvaceni). letadlo dostalo krityckou poruchu v praskovaciho systemu > 4.000 mrtvych ptaku.
den na to to same letadlo melo zas "nahodnou poruchu" nad arkansas river > 100.000 mrtvych ryb

rusko minuly rok obvinilo amiki ze si v iraku delali co chteli a vubec nezverejnili zadne dokumenty co a kolik tam toho vlastne nasli.
amici na to okamzite zacali nechat ten plyn miznout.
nejdriv injekcemi do pudy v arkansasu, coz vyvolavalo ale ty uz spiminane zemetreseni (ca. 500 mensich)

souvisi to z vrazdou john p. wheeler III, ktery vyhrozoval vlade vsechny pokusy odhalit verejnosti. vedel o tech skladech fosgenu v arkansasu.
zazil na vlastni kuzi ceho sou cionisti schopni.

http://www.jopejob.de/blog/2011/01/06/j ... d-voegeln/
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Články z novin

Příspěvek od Alfa » 11 led 2011 01:03

Mike.Jt píše:http://www.cez-okno.net/clanok/alternat ... g#comments

středoškolský profesor zkonstruoval MEG generátor ! A funguje mu.
Bohužel, je to prý opakovaný blaf. Dal jsem to včera k dispozici odborným diskutérům na " U pramene" a oni ten článek znají už velmi dlouho ( a prověřovali to), občas ho někdo vytáhne a tak se opakuje.
Takže bohužel. Také jsem se velmi těšil, že funguje.....

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od vlady » 11 led 2011 09:14

Ten vynálezce MEGu pan Bearden má více takových vynálezů. Teorie má dobré ale v praxi je to horší. Takže bych řekl že má patentovány jen principy nikoli prototypy.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Fosgen

Příspěvek od am2 » 11 led 2011 09:51

vzhledem k tomu, že to bylo na více místech, tak mě nanadlo, jestli to není ukázka politikům jiných zemí, co by se dělo, kdyby neakceptovali jejich různá přání (dolar, ropa, aj.)
ale težko říct

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Fosgen

Příspěvek od pepr » 11 led 2011 10:03

am2 píše:vzhledem k tomu, že to bylo na více místech, tak mě nanadlo, jestli to není ukázka politikům jiných zemí, co by se dělo, kdyby neakceptovali jejich různá přání (dolar, ropa, aj.) ale težko říct
Ano. Ale taky to mohlo být něco úplně jiného než fosgen a to s fosgenem by mohla být jen desinformace. Nechtěl jsem zmiňovat Saddama jako údajný původní zdroj toho fosgenu. Ale taky to mohl být fosgen a mohl být opravdu z Iráku. Je to jako šachová hra. "Boj proti terorismu" začal svým způsobem hledáním zbraní hromadného ničení v Iráku. Ty zbraně se údajně nenašly a všichni odpůrci invaze se tím postupně dostali na koně... Jenže ony se možná našly a ta hra je složitější. Další krok může být [TOTO JE SPEKULACE!]: "To jsou opravdu zbraně hromadného ničení z Iráku -- vidíte, nebyli jsme tam jen tak ze srandy..." a lidi budou zmatení a než se zorientují, provedou elity zase další krok.

iko
Příspěvky: 20
Registrován: 20 zář 2010 17:11

Re: Články z novin

Příspěvek od iko » 11 led 2011 16:04

fosgen story je hlupost:
Beware, this article has been written by well known scammer Sorcha Faal, the author of the scam site "whatdoesitmean.com".
Btw, Sorcha Faal is nothing other than well known scammer David Booth:
rense.com/general63/sorcha.htm
Sorcha Faal = anagram for "as for Rachal".
Rachal Booth was the previous nickname used by scammer David Booth.

It is his style to always starts his fake articles with "A shocking report prepared for Putin..." or "A russian top secret report...".

Just plain and dumb disinformation.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Články z novin

Příspěvek od am2 » 11 led 2011 16:59

nejsou to ty zprávy, co občas vyjdou i na orgo-netu, ty co začínají "ruskou agenturou"?
je težké odlišit informaci a dezinfomaci, asi je nejlepší spoléhat na intuici...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Články z novin

Příspěvek od Ondřej » 14 led 2011 22:01

Sorcha je jednoduše kopa sra*ek. 80-95% úplné bláboly. Nechápu orgoneta, že to vůbec šíří.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Články z novin

Příspěvek od Galliano » 14 led 2011 22:05

Jo, tak to jsem rád, že jste mi to, kucí, potvrdili... Ten fosgen se mi vůbec nezdál, já spíš sázím na HAARP... Přesně AM2, intuice, či naše vyšší já, či duše, je to jediný, na co se dá spolehnout....
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Články z novin

Příspěvek od Zenko.Idane » 20 led 2011 00:08

Zemi jednou ozáří dvě slunce co? no to to? Jako kdy?? http://www.novinky.cz/veda-skoly/222841 ... lunce.html :shock:

Odpovědět