Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Galliano » 13 zář 2010 16:24

Mašek je reptilián! :twisted:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Tauri » 13 zář 2010 19:44

Ale no tak chlapci :)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Aien » 14 zář 2010 11:25

Ahoj lidičky! Právě mi pošťačka přinesla knihu David Icke : Jen Nekonečná láska je skutečná.Tak jsem ji prolistovala, semtam něco přečetla.Tam to všechno je-o reptoších, matrixu atd.Už se těším, až si večer zalezu do postele s touto knížkou.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od junak » 15 zář 2010 20:42

Nieco ako "reptiliani" existuje.No nemyslite si ze je to tak ako ked fyzicky vidite cloveka alebo zviera.Mozte ich vidiet ale nie v tomto rozmernom"3D" svete.Napriklad ked vnimate kundalinie mate otvorene cakry a prudi vami energia v takychto vyssych stavoch "sferach" mozte vidiet bytosti inej "dimenzie".
My vnimame velmi malo oproti tomu co dokazeme vnimat.Dokazeme splynut s energiou napojit sa atd..
Teda kazda forma zivota ma este nejaku formu zivota.Akoze dusu.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Galliano » 15 zář 2010 20:57

V životě se učím věřit jenom tomu, co vidím na vlastní oči, co cítím na vlastní kůži, nebo co mi potvrdí můj vnitřní hlas - moje nitro. Ohledně reptošů mlčí... takže nevím. S žádným jsem se ještě nesetkal, takže v tomto ohledu patřím ke skeptikům, i když např. David Icke je můj oblíbený konspirátor.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od junak » 15 zář 2010 21:35

Ano ale ked sa "tam dostanes" teda vnimas rozsirene zaziju vsetky tvoje zmysli to co este nezazili aj tie o ktorych si netusil ze ich mas. ;)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od am2 » 15 zář 2010 23:24

Galliano píše:V životě se učím věřit jenom tomu, co vidím na vlastní oči, co cítím na vlastní kůži, nebo co mi potvrdí můj vnitřní hlas - moje nitro. Ohledně reptošů mlčí... takže nevím. S žádným jsem se ještě nesetkal, takže v tomto ohledu patřím ke skeptikům, i když např. David Icke je můj oblíbený konspirátor.
Podle mě je tento postoj asi jeden z nejlepších.
Co se týče reptošů, znalost ohledně jich není nutná ani rozhodující pro duchovní vývoj. Někdy by to mohlo naopak i odvádět od práce na sobě. I různé schopnosti jako vidění jiných dimenzí nejsou patrně cílem duchovního růstu, ale jen jeho průvodním jevem.

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od rastoo » 16 zář 2010 11:16

Neobmedzujte sa zmyslami ktore poznate a otvorte sa novym.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Tauri » 16 zář 2010 16:18

Ahoj, neví náhodou někdo jak se jmenuje takový starý film asi z 80. let. Jeden chlápek narazí na nějaké brýle, co se válí na zemi, tak si je vezme a pak si všimne, že nejsou obyčejné ale vidí přes ně realitu a právě ty bytosti " reptoše" pak si je sundá a vidí zase" normálně " .Končí to tím, že zničí satelit co vysílá do vesmíru a na naší celou planetu, abysme je viděli jako lidi a ne jako reptoše. Mno a úplný konec je to, že satelit zničí a odhalí chlapíka v hospodě :lol: Na něj začnou všichni zírat a on co je? :lol: :lol: Neví někdo prosím název filmu dík.. ;)

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od rosa » 16 zář 2010 16:24

Ten film se jmenuje ,Oni žijí,

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Tauri » 16 zář 2010 16:30

Jéé díky, už to valí do pc :D To je ale rychlost odpovědi, fakt dík ;)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Tauri » 16 zář 2010 16:36

Ještě něco, čtu články o Matthew...mno sice je to láskyplný, ale to co tvrdí o Obamovi se mi příčí, že je osvícená bytost a že máme vydržet a takový žvásty! Prostě pro mne je to další reptoš ať si tvrdí kdo chce co chce. Pro mne je to jen černej bubák , co nám ještě hodně zatopí.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od truthseeker » 16 zář 2010 16:49

Tady je NÁDHERNEJ klípek z toho filmu - na dnešní dobu jak ulitý, pamatuju ho, ale myslel jsem, že v něm hraje Kurt Russell, chyba paměti :-D
http://www.youtube.com/watch?v=7Lwlx3GnLGs
Tauri: Nevím, co si o těch novej prorocích myslet... Matthewa neřeším, Little Grandmother je mi těžce sympatická, ale i na ni se najde pár věcí, viz http://www.newagefraud.org/smf/index.php?topic=2871.0

Ale to už bysme byli trochu mimo mísu.... jo a mimochodem, eště párkrát na mě vykoukne homer a asi mi z toho šibne.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Tauri » 16 zář 2010 18:00

Hehe :lol: Tak Homer ti vadí? to snad nee, jen kouká co se tady děje ;) Na Matthew koukám na orgonetu, ale nění to můj idol. Co se týče Little Grandmother, tak se mi zamlouvá, prostě příjde mi fajn :) Co jsem myslel? Jen to že tam byl taky článek Obamovi, jak si ho chválí a že ještě musíme vydržet...Jak je to vyspělá duše a blá blá blá..Když tu rozvádim Obamu, tak prostě mam už plný zuby těch jeho blbých keců. Už se to ani nedá poslouchat, jak pořád krmí lidi. Celkem se divim, že s tim amíci nic nedělaj. Docela jsemi rád, že máme za prezidenta právě Klause a ne jinýho vola :?

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reptiliáni kontrolují vládnoucí síť.. jak?

Příspěvek od Galliano » 16 zář 2010 19:37

No, chanelling bych nebral jako jednoznačnej zdroj informací.
1. nevíte, kdo se napojil, kdo k vám mluví a co má za lubem
2. nevíte, jestli ten zprostředkovatel informace neovlivňuje
3. nevíte, jestli to celý není vymyšlený
Takže s těmahle informacema každopádně opatrně. Je to zrádný slepě věřit a neprověřovat.

Ne všechno, co se objeví na alternativních webech je pravda. A to platí i pro orgo.cz.

Jinak s Matthewem mám taky problém právě kvůli jeho obhajobě Obamy... Proto Matthewa vnímám spíš jako manipulovaný a vykonstruovaný chanelling a beru ho s odstupem.
O Obamovi jsem se dozvěděl nejvíc informací (pouze negativních) od Alexe Jonese, kterýho taky obviňujou z "inside jobu", takže v dnešní době si člověk vůbec nevybere a je doopravdy potřeba dát prostor svýmu nitru a pečlivě naslouchat. Naše vyšší já nikdy nelže.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Odpovědět