První sraz "Orgonautů"

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od rosa » 29 srp 2010 22:24

Ahoj zlatíčka, mrzí mě dodatečně, že jsem se nevydala na sraz. Snad tedy příště a možná blíž. Bydlím u Prahy směr Kralupy. Mám pár orgonitů od Hoxe a ten, který jsem si vybrala jako můj osobní jde všude se mnou, má rád, když ho hladím / mám pocit, že se vlní a tetelí / vidím, jak vypouští chuchvalečky mlhy. S mými syny plánujeme vyrobit CB. Koukám, že tam jste samí mladˇoši. Mě bude 62, ale duše je mladá, ale přece jen, není tam nějaký senior ? Přeji Vám všem hodně lásky.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Mike.Jt » 29 srp 2010 23:10

malá zajímavost ...

15 hodin ( na 16tou objednával Orwa počasí )
Obrázek

+malej zajímavej mrak ve tvaru šipky
Obrázek

o tom že celou sobotu jeli oba dva rady na 100% ani psát nemusim
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od orwa » 30 srp 2010 06:42

:?: :?: :?: :?: :?: koukám a čekám a nikdo ze zůčastněných nepíše nic o těch zvláštních událostech, které provázely celý sraz. Chcete říct, že to byla jen má paranoia, kdy úplně náhodou nad náma v pravidelných intervalech a pruzích sprejovaly stíhačky až do 0.45 hodin (což jsem v noci ještě nikdy neviděl),kdy nějaký zájemce o orgonity kroužil od odpoledne ve své tmavé Octavii kolem našeho stanoviště (na jeho fotkách bude hlavně trio Slurm) až do sobotních časných ranních hodin, kdy okolo prolétával bezpilotní letoun a sobotní dopolední kroužení dvou gripenů v docela slušném kruhu kolem nás a docela nízko ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pokud nejsem paranoik a nic z toho jsem si nevymyslel, tak mám jen jedno vysvětlení : zaútočili na ten štrůdl od Levi :lol: :lol: :lol:
štrudl.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od orwa » 30 srp 2010 06:54

A v této naváznosti ještě zvažuji, zda vůbec mohu do své reportáže umístit fotky ze srazu, na kterých je zcela jasně možno identifikovat zůčastněné, hlavně moji kočku Serafinku :lol: .
Ještě pár údajů : celkový počet lidských účastníků srazu byl 21 kusů (dvanáct zůstalo přes noc a čtyři dorazili ještě v sobotu odpoledne), nejmladšímu byly 2 roky a nejstarší už teda hodně pamatoval ! :lol:
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od levi » 30 srp 2010 08:05

Viděli (a cítili) jsme to tam asi všichni. Jen jsem chtěla dát prostor i ostatním, aby něco napsali.

Vzhledem k průletu bezpilotního letounu mi přijde otázka dávání/nedávání fotek na fórum podružná. Teda já si myslím, že pokud mě chtěli nafotit, tak mě už nafotili, takže osobně s tím problém nemám. Pokud někdo máte, jeho fotky stáhnu/stáhneme pryč, co vy na to?
A Orwo to jsi ještě nezmínil naši noční návštěvu (čas přesně neodhadnu, tak mezi druhou a čtvrtou ráno), kdy x-krát přijelo auto, chvíli stálo u parkoviště a zase odjelo, aby za půl hodiny zase přijelo... a v jednu chvíli dvě auta, jedno jelo až nahoře k hradu + ještě někdo/něco ze třetí strany. Jojo bylo to divoká noc. Ale nádherná.

Aneb: to, že jsem paranoik, ještě neznamená, že mě někdo nesleduje 8-)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Mike.Jt » 30 srp 2010 11:03

mno komenátře sem se zdržel, jelikož je vše v mích očích zveličeno a kdybych to popisoval já asi by už nikdy nikdo na sraz nepřijel :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Jarda Kučera
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2010 19:54

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Jarda Kučera » 30 srp 2010 12:54

Čau lidi,
cituji někoho z předchozích mailů:
]cesta zpátky už byla dobrá. I přes záhadnou souhru různých náhod, které nám to pěkně ztěžovali.[/quote]

My (Jarda a Blanka - takoví ti, co nikdy neměli mobily) jsme měli krásnou cestu tam. Pak mě rozbolela hlava (asi z těch orgonitů), pak jsme se šli projít na hrad a pak mě hlava rozbolela podruhé, takže jsem začal couvat od stolu s orgonity do bezpečné vzdálenosti. Bylo to naše první setkání s orgonity, i když nějaké už doma máme - začali jsme se o to zajímat asi před měsícem. Pobyli jsme asi pouhé asi 3 hodiny a na zpáteční cestě mi shořel v autě nějakej pitomej drát - zbytek ale fungoval překvapivě dobře, hned to odtáhli a už je to opravené, bude to stát 4.800 Kč. Nicméně setkání to bylo pěkné.
Mějte se hezky a doufám, že si to časem zopakujeme.
Jarda

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Michael » 30 srp 2010 13:02

tak kde jsou ty slíbené reportáže se stovkami fotek? :lol: :?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od am2 » 30 srp 2010 13:33

Levi, tobě chyběl vrtulník? To musíte vzít příště sebou autem CB, třebas i vypůjčené. Když se sejdou ze tři CB...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od elekta » 30 srp 2010 14:54

Stovky fotek s reportem nebude. Užívali jsme si vzájemné přítomnosti, kolikrát mleli jeden přes druhého, hovořila k nám i hora Kuňka…orgonity ševelily své opusy…telepatické obrazy
byly v éteru. Vzájemným sdílením nám jednotlivě docvakly v mysli otevřená témata.

Počasí nepočasí způsobilo, že jsme nakonec neodlévali orgonitky na místě, jak jsme původně plánovali.

Uvedené ataky nemocných chtěly postrašit malou skupinku „12 měsíčků“ rozmístěnou kolem ohně, jež sálal až do ranního kuropění. A udělit „odměnu“ všem, jež myslí srdcem.

Poslední účastník z Luží dorazil kolem 17 hodiny, zmínil něco o zemském meridiánu „Slavkov u Brna-Blansko-Polička-Luže-Kunětická hora-Žďár nad Sázavou-Opočno“. Nemám o tomto zatím žádné povědomí. Možná někdo z vás.

A ještě…zcela před odjezdem jsem odnesla na ranč orgonit (bylo cca 18 hod) a narazila jsem jsem na kluky z Prachatic, kteří měli odjet busem ve 12 hodin(bus nepřijel) a jejich sdělení, že majitel ranče byl pokousán psem a odvezen do nemocnice, mi rozsvítil další otazník.

A že kousek před Hradcem Králové jsme byli nabádáni k zastavení na jistém místě, jež byla opuštěná zdevastovaná usedlost, sloužící nyní paintballistům, na jejímž pozemku byla přerostlá tráva, slehlá na třech místech v pravidelných kruzích…???

Ještě dnes se mi vše prožité nevstřebalo.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Michael » 30 srp 2010 15:17

:lol: To vypadá, že byste skoro neměli opouštět bydliště :lol:

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od elekta » 30 srp 2010 15:23

Anebo se přestěhovat přímo na místo dění...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Mike.Jt » 30 srp 2010 15:31

popsal bych to takhle, připravili se na nás a chtěli nám dát "klepec". Jenže jim to moc nevyšlo. Tak druhej den začali řádit a házet klacky pod nohy jen co se to dalo. Tolik "náhod" najednou které nám zkazili zpáteční cestu jsem ještě nezažil. +elekto napiš něco o té usedlosti !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od levi » 30 srp 2010 15:32

to Michael: Ale ne, naopak ;)
Elekto, kde přesně je ta usedlost?
A za ten meridián děkuju. Opočno i Žďár mi velmi sedí, Luže a Polička celkem taky, ostatní místa neznám, prozkoumám.

Mimochodem jestli v sobotu dorazili ještě 4 lidé, tak nás nebylo 21, ale 22.
počítejte se mnou:
Elekta a Orwa
Levi a Matěj
Jitka
Linuxák
4 x Prachatice
3 x Slurm
Jarda a Blanka
Mirka a ? (omlouvám se, jméno jsem zapomněla)
Pivní Kecal
a 4 sobotní účastníci
Tak to máme celou velkou arkánu.... já si dobrovolně beru Blázna, co vy?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Ondřej » 30 srp 2010 15:59

No já jsem nepřijel, poněvadž mi Levi zatajila, že donese štrůdl :mrgreen: Tak soráč, ale buďte rádi, stejně jsem škaredý a smrdím styrenem. Chtěl jsem ale vidět ten Orwův 30 kg teleskop, se kterým se určitě díval na Mars :mrgreen:

Odpovědět