První sraz "Orgonautů"

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od levi » 30 srp 2010 16:03

Já ti něco pošlu poštou :lol:

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od slurm » 30 srp 2010 16:13

cau.tady par fotek ze srazu a gift na zpatecni ceste :)
http://picasaweb.google.com/orgonitt/Orgonautus#
komentar ke srazu pridam pozdeji.(moc práce)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od am2 » 30 srp 2010 16:18

Ještě že jsem se rozhodl nejet; jsem duchovně oslabený a zlé síly by mě mohly použít jako nástroj pro rozvratnou sabotáž uvnitř skupiny :mrgreen:

Levi, nechceš ten štrůdl nabízet komerčně?
Třeba odřezek 90ml za řekněme 30Kč + poštovné :D
(vzhledem k současným cenám poštovného se vyplatí asi poslat jen celý "plech"...)

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od elekta » 30 srp 2010 16:31

Pro : levi

K těm zúčastněným : ne Mirka a ?, ale Erika a Aleš

K těm kartám : Blázen je hodně dobrý. Já si beru č. XVII Hvězdu

K té usedlosti : Je přímo naproti busové zastávky Čistička odpadních vod Hradec Králové přes cestu. Jedná se o sídlo bývalé firmy VELAZ (velkochov laboratorních zviřat). Na tachomětru auta jsme měli číslice 277 777 km.

Orwovi se na pozemek těžce nechtělo, ani z cesty nevypadal přístupný (zamčená branka), dům bez čísla popisného. Zajeli jsme k usedlosti z boku. Vysoká mokrá tráva. Rozbitý skleník, všude vybitá okna, flekatá fasáda…takové mrtvé místo…ale byl tu vstup…chybělo kus pletiva plotu. Přinesl paintballové kuličky a našel jeden kruh v trávě. Já tam původně neměla vůbec jít, tak mi to říkalo, ale orwa trval na tom, abych se šla podívat na ten kruh. Já tam objevila další dva kruhy, více dozadu. Tak jsem se napojila lehce na ty kruhy – každyý byl jiný. Ten první –jakoby těžký kulatý předmět (průměr tak 2-3 mětry) do trávy padl, zepředu nabouraná až zemi a v zadní části kruhu jen ohnutá stébla trávy. Druhý kruh trávu rovnoměrně slehl a třetí kruh jen ohnul jakoby vršky stébel, jen je polechtal. Přišla mi prosba o pomoc. Začla jsem mentálně zkoumat o koho jde. Nejdříve se představili jako „dobří“ a když vnímali mou ochotu pomoci, vylezlo z nich něco jiného. Navíc chtěli stále orwu. Těch informací pak přišlo více a byly dost zmatené. Měla jsem divný pocit, přesto jsem cestou do auta spontánně brumlala nějaké motlitby pro ně. Odezva byla 3x děkuji.

Ještě to nemáme uzavřené…nechci nikomu nic vnucovat.

Pro Ondřej : Mars se nekonal. Mike Jt. nám řekl, že s tím Marsem to byl blaf. Nám ten mejl přišel poprvé a informaci jsme neměli čas si ověřit. Ale přimělo nás to koukat intenzivněji na nebe. A Ondra nemohl přijet, protože to jsou 2v1 a ti nebyli schopni se domluvit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Mike.Jt » 30 srp 2010 16:35

Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Galliano » 30 srp 2010 19:41

Díky všem, co jste tam byli za zprostředkování vašeho super zážitku. My ostatní, co jsme tam nebyli můžeme pouze tiše závidět a těšit se na další akci.
BTW: každá další reportáž bude s nadšením přivítána. Je tak, absentéři?
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od petra » 30 srp 2010 20:07

Galliano píše:Díky všem, co jste tam byli za zprostředkování vašeho super zážitku. My ostatní, co jsme tam nebyli můžeme pouze tiše závidět a těšit se na další akci.
BTW: každá další reportáž bude s nadšením přivítána. Je tak, absentéři?
Je tak ! A zdravím všechny !

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od potravina » 31 srp 2010 03:12

ach jo, ach jo...
moc mě mrzí že se mi nepoštěstilo. v 17.15 jsem na černym mostu čekal na odvoz do Hradce a tam mi řidič řekl že maj plno(student agency s online rezervací), další v šest to samý, do kufru mě nevzali, stát mě nenechali (a to jsem hezky prosil) tak po šestý letim na florenc a tam zase vyprodaný.kam zmizely normalní linky kde si člověk může v klidu postát když mají plno? ach jo, za co, vždyť já se tak těšil....
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od levi » 31 srp 2010 08:05

Bude další, neboj :-)
A aspoň víš, na co se připravit. Základy obrany vítány.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Stisko » 31 srp 2010 09:50

To doufám :!: moc mě to mrzí, že jsem nemohla :cry: Děkuju všem za reporáže a fotečky. Speciálně Levi . Díky fotečkám jste mi všichni ještě milejší a sympatičtější. Ten prďousek s orgouškem v ruce je jak andílek :)

Uživatelský avatar
-KK-
Příspěvky: 9
Registrován: 20 kvě 2010 22:46
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od -KK- » 31 srp 2010 11:39

Tak abych taky trochu přispěl. Když jsme 26. večer přijeli na ranč a postavili stan tak jsme každou chvíli slyšeli hlučné letadlo (samozřejmě následováno chemtrails), vrtulník, i viděli nějakou tu stíhačku ( možná si ti hajzlíci obhlíželi terén ;) ). Moc jsme se nevyspali, z již zmíněného důvodu + jsme měli ve stanu dvacet TBček :D Takže jsme poslouchali hluk letadel... Později v noci samozřejmě začalo pršet a to celkem intenzivně a až do rána.
Jak probíhal sraz tu popsané dříve či později bude asi detailněji, než bych to dokázal popsat já, takže spíš tak nějak přidám podrobnosti o těch podivných autech a ostatních "věcech". Co jsem vypozoroval tak to auto které se "náhodou" vždycky přijelo otočit k nám byla stříbrná škoda octavia sedan
Obrázek
Ten průzkumný letoun asi neidentifikujeme, byla tma :)
Jinak teda v sobotu 11:40 jsme šli na zastávku a čekali na bus do Hradce (11:54), kde jsme měli koupené místenky do Prahy a následně do Prachatic. V 11:54 nic nejelo, tak jsme čekali dál. Kolem 12:50 jsme se mírně rozhozeni koukli na jízdní řád nalepený na zastávce a tam byl ještě další bus do Hradce, a to asi ve 13:10. Tak jsme čekali. Nedočkali jsme se. Zarezervovaný bus z Hradce nám jel ve 14:20, takže jsme ještě počkali.Už nevím v kolik to bylo, ale náš původní autobus jel svojí cestu, již z Hradce do Pardubic a dál. Zastavil před námi, tak jsem mu řekl že chceme do Hradce, na to on, že jede už zpátky, a že nás tu neviděl když tudy jel do Hradce, a že ať si počkáme do 16:xx, že tudy jede zas. To nám nebylo platné se zakoupenými lístky, které by jsme si museli kupovat znovu (!) Tak jsme šli zpátky na parkoviště, kde jsme počkali na Orwu a spol., kteří se byli někde projít. V tom už jsme volali domu, ať pro nás přijedou... Několikrát byl hovor, zdá se nějakou třetí stranou, ukončen.
Odvoz nám měl přijet až někdy kolem sedmé, osmé, takže jsme si chtěli jít někam sednout, zahnat hlad, a ohřát se... První hospoda - uzavřena. kvůli probíhající svatební hostině. Druhá hospoda - venkovni :D, a třetí hospoda na ranči - uzavřena. Majitele prý napadl pes a musel být odvezen do nemocnice. Takže jsme několik hodin hladoví, nevyspalí, mrzli venku.
Pak pro nás přijel náš náhradní odvoz a cesta autem zpátky už proběhla v cajku.

Děkuji všem zúčastněným za vynikající atmosféru, děkuji také těm "mentalistům" co nás v noci attackovali, za to, že alespoň víme, že pro HAARP, illuminaty, mocné, nejsme již tak "malé ryby".
...S autobusovou společností se bude řešit finanční náhrada za zakoupené lístky + za benzín, tak nám držte palce.

Jinak pro elektu: několikrát jsem si paintball zahrál a tak mě napadlo, jestli ty kruhy nejsou od překážek na speedpaintball viz zde.: Obrázek A jestli to volání o pomoc nemůže zanechat na místě třeba bezmocný hráč svírající se, bez munice, za překážkou a čekající na vyřazení ? :)

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od Tauri » 31 srp 2010 16:09

Můžete ještě nějak popsat svoje zážitky? :o wow pochlubte se ještě a pošlete nějaké foto ;) celkem mně to zajímá 8-) No a Levi, zda-li si už dala taky něco na Zvičinu :lol: když už i na ranč :)

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od elekta » 01 zář 2010 00:41

Pro -KK- : ty kruhy v trávě měly větší základnu než překážka na speedpaintball a navíc by ty překážky musely být zavěšeny - tráva v kruzích nebyla slehlá až zcela k půdě.

S reklamací dopravného držím palce. Docela divná "náhoda".

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od am2 » 03 zář 2010 20:27

jaké pocity máte nyní, týden po akci?

Uživatelský avatar
-KK-
Příspěvky: 9
Registrován: 20 kvě 2010 22:46
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: První sraz "Orgonautů"

Příspěvek od -KK- » 04 zář 2010 01:44

hh, už aby byla další podobná akce :)

Odpovědět