Stránka 1 z 3

náramky Balance???

Napsal: 28 srp 2010 18:56
od cardej
Co říkáte tomu ??

Power Balance je převratná technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšují rovnováhu, sílu a pružnost.

Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i v každodenním životě.Tato horká novinka z USA se nejčastěji nosí ve formě různobarevných silikonových náramků a svá jména s ní nadšeně spojuje mnoho předních sportovců světa.
http://www.powerbalance.cz
Může se na to někdo ještě podívat??

Mě zaujaly -hologramy- a křištál??

nebo to může být placebo efekt.

Hlavně zda náramek neskrývá v sobě jiná tajemství - mikročipy??

Re: náramky Balance???

Napsal: 28 srp 2010 19:44
od truthseeker
No vida. Na dovolené v Itálii jsem tyhle hologramové náramky potkal a přemýšlel jsem, o co asi jde. Stály tam tuším 2,5 eur. :lol:

Re: náramky Balance???

Napsal: 28 srp 2010 20:38
od am2
- osobne se mi to moc nezdá, zdá se mi že to má příliš komerční nádech, a s takovými záležitostmi nemám dobré zkušenosti (i toto je jen muj osobni dojem a osobni zkusenosti, jiní to mohou mít jinak!)
- to už raději tachyony než toto
- cena cca 700 kc
- na facebooku je nastaveno defaultne zobrazovani prispevku jen od autora, pro zobrazeni prispevku a zkuseností i od jinych lidi je to treba nahore nad prispevky prepnout, cehoz ne kazdy si vsimne
- take tam autor pise, ze celou evropy zaplavily "pry falesne a nefunkcni" naramky prodavajici se za pár euro.
- v reklame se uvadi, ze naramek funguje na principu hologramu, a ze nejlepsi frekvence pro telo je schummanova. ale uz nepíší, jak to jde dohromady, schumanova freq a hologram.
- ale byl bych moc rád, kdyby se skutečně začalo něco hromadne vyrábět a prodavat, co by harmonizovalo cloveka, to by se tu zilo pak lepe. Ale jak rikam, moc se mi to nezdá.

Re: náramky Balance???

Napsal: 28 srp 2010 20:49
od truthseeker
Tak ten v Itálii bude jedna z těch padělanejch šunk, to sedí. Trochu jsem na to kouknul, hologram je krytý průhlednou polyesterovou pryskyřicí :lol: , to zní hezky.

+ spousta ohlasů na youtube, že funguje
- dělali double blind test s autorem těch náramků, ze kterého vyšlo, že nefungují, ale co už

Působí na mě divně, že ty testy, dokazující funkci (samý tlačení druhým člověkem na toho, kdo ho nosí) jsou takový hovadiny. To může být jednak placebo toho s náramkem a jednak podvědomá touha po funkčnosti toho, kdo na něj vytváří tlak. Ať klikujou na jedný ruce, dřepujou na jedný noze, ať benchujou, ať to je opravdu znát. Takže zatím spíš minus :lol:

Re: náramky Balance???

Napsal: 28 srp 2010 21:54
od cardej
Díky máte pravdu. Ještě jsem se ptal nahoru
a odpovědělo to toto:
Ahoj, tak jsem se na to díval.
A říká to že je třeba být opatrný a mít na zřeteli co ti Amíci mají za lubem.
Je nutné nejdříve poznat minulost hologramu . Hologram v náramaku má mít klíč šifru k přítomnosti. Hologram může obsahovat nějaké podrobení .Něco podobného jako provdání nebo prodání se za někoho nebo za něco.
Je tam něco jako- musí se podřídit- ale komu to není sděleno.
Je tam podřídit se danému účelu a ustálenému společenství ... Dostaneme se do podřadného postavení, které neodpovídá našim kvalitám. I když slabý vliv náramku,přeci jenom vliv,který nám nedovoluje naše postavení měnit.
Je prospěšnější hledat světlo v samotě než následovat to, co nás neustále sleduje.
Když Ti prospěje dosáhnout svého přání a náramek mít za cenu odřadného postavení a ztrát vlastní důstojnosti, dokážeš prý o tom rozhodovat sám.
Odložením svého záměru na pozdější dobu vyhneme se žalu.
Kde oceňují skutečné schopnosti je k ničemu se ukazovat s náramkem. Později bude uznána přizpůsobivost a skromnost.
Vztah který není upřímný je lépe zrušit nebo nezačínat si nic s náramkem...

Díky za forum a za zdravé pohledy na věc. Hezký večer.

Re: náramky Balance???

Napsal: 28 srp 2010 22:31
od truthseeker
Zajímavé.

Samotný hologram na mě působí hrozně nepříjemně, nevím proč. Na blýskavý mě moc neužije, mám radši ošuntělost. Proto se mi tolik líbí orgonity. :lol:

Díky žes tohle téma vytáhl Cardeji.

Re: náramky Balance???

Napsal: 29 srp 2010 11:54
od am2
"Když Ti prospěje dosáhnout svého přání a náramek mít za cenu odřadného postavení a ztrát vlastní důstojnosti, dokážeš prý o tom rozhodovat sám."
této větě jsem neporozuměl, šlo by ji upřesnit?

vyjádřils to přesně, Cardeji. Měl jsem ty samé pocity, akorát jsem je neuměl popsat. Cítím z toho 3 základní věci:
- pocit podvodu - jsou nabízeny vlastnosti, ale jsou zveličovány a schválně zkresleně a vybraně popsány
- pocit, že není řečeno vše, že do hologramu by mohlo být neviditelně zakódováno v podstatě cokoliv, a nositel náramku to nemá jak zjistit, co kod vše vlastně obsahuje, mohou tam být i negativní programy
- pocit cesty zpět: člověk si koupí zdánlivě energetickou věc, ale ve skutečnosti se vzdává svého srdce ve prospěch matrixového davu (nevím, jak to vyjádřit, podobně jako třeba připoutání k matrixu u lidí, co kupují věci jenom proto, že je mají druzí)

Re: náramky Balance???

Napsal: 29 srp 2010 16:25
od cardej
"Když Ti prospěje dosáhnout svého přání a náramek mít za cenu odřadného postavení a ztrát vlastní důstojnosti, dokážeš prý o tom rozhodovat sám."
této větě jsem neporozuměl, šlo by ji upřesnit?

Ta věta se dá vyjádřit i takto. :" Když ten náramek chceš za každou cenu i za cenu ztráty své vlastní důstojnosti, nebo i za to že budou o Tobě vědět/GPRS- nebo hologram/ tak si to kup, vždyť o té koupi rozhoduje každý sám. Vůle každého jest svobodná."... "Buď Vůle Tvá jak v nebi, tak na zemi"... Děkuji Děkuji Děkuji. Amen
Hezké odpoledne .

Re: náramky Balance???

Napsal: 30 srp 2010 15:39
od Galliano
Náramek mě zaujal...Připadal mi hodně "funky" a přemýšlel jsem o jeho koupi (ale ne za každou cenu - potřeboval jsem ověření), takže vám mockrát děkuju za názory. Cardeji, tobě obzvlášť!!

Re: náramky Balance???

Napsal: 30 srp 2010 16:15
od Ondřej
Active Life Evangelists s.r.o. -eh? Balný 35, hm... U těhle věcí bych byl extrémně opatrný. Sám několik techologií s holografií doma mám, ale těm věřím. U podobných věcí se může lehce stát, že do biopole nahrají nějakej holobordel, podobně jako např. diamantovka. určitě brát do ruky pod ochranou a masivně testovat, aby se to stihlo do 14ti dnů vrátit.

truthseeker: kde je ten blindtest?

Re: náramky Balance???

Napsal: 30 srp 2010 16:26
od hajcman
Ondřej píše:Active Life Evangelists s.r.o. -eh? Balný 35, hm... U těhle věcí bych byl extrémně opatrný. Sám několik techologií s holografií doma mám, ale těm věřím. U podobných věcí se může lehce stát, že do biopole nahrají nějakej holobordel, podobně jako např. diamantovka. určitě brát do ruky pod ochranou a masivně testovat, aby se to stihlo do 14ti dnů vrátit.

truthseeker: kde je ten blindtest?
Ondřeji nějaké bližší info o té diamantové vodě? Já ji konzumuju, takže mě to zajímá. Díky

Re: náramky Balance???

Napsal: 01 zář 2010 17:23
od Ondřej
Uvědom si, že za její výrobou stojí židovští kabalisti. Napadá tě něco?:)

Re: náramky Balance???

Napsal: 01 zář 2010 17:49
od truthseeker
Ondřej píše:truthseeker: kde je ten blindtest?
phpBB [video]

Re: náramky Balance???

Napsal: 01 zář 2010 18:28
od truthseeker
Jen mě napadl dodatek... tohle je opět neprůkazný - může to místo nefunkčnosti náramků dokazovat neschopnost toho, co test provádí - přitom fungovat můžou. Takže tohle video přinejlepším vyvrací tvrzení jednoho člověka, že pozná, který ze subjektů náramek používá, ale vlastní funkčnost náramků ne. Nechápu, proč někdo neudělá klasické (doubleblind na nositele náramku) testy síly a flexibility v kontrolovaných podmínkách.

Ale co se týče Active life evangelists, což je firma zabývající se "... organizací nevšedních sportovních zážitků", nenašel jsem víc infa. Ale celý to dost smrdí podle mého :)

Re: náramky Balance???

Napsal: 01 zář 2010 18:55
od Galliano
Kruci, co to je za testy? Ani jsem to nedokoukal... Proč, když ten typan tvrdí, že nikoho nelakuje, že on ví, že mu jeho síla vzrostla o 500% proč tam nezvedne tunovou činku?
Zase jsem se rozčilil.... Zase dělaj z lidí blbce... :roll: