Mentální souboj

Co bychom neměli přehlédnout...
Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Ainan » 22 zář 2010 17:13

To Mike

Ak chceš používať obrazce na ochranu, kľudne ale ten ktorý si tu upol by som radšej nepoužíval. Nepôsobí na mňa dobre a bolia ma z neho oči. Postačí kupola svetla, zrkadlové vajíčko alebo jednoduchá prosba k duchovným sprievodcom. Ale najsilnejšou zbraňou je vždy láska!! A proti tej je akákoľvek mágia bezmocná :)

To All

Všimol som si, že ste tu riešili vytváranie elementálov. A zachovali ste si chladný rozum a dobre ste urobili. Ja som ich urobil niekoľko ( so 100% svetla ) a i tak ma začali brzdiť a robiť nedobre - i keď z ich uhla pohľadu bolo všetko vporiadku. To zbavovanie sa ich bolo odosť ťažšie.. musel som im nájsť využitie a uplatnenie inde a pod dohľadom. Tak ako tu už niekto povedal, nehrajte sa na boha lebo to môže zle dopadnúť.. . Odvtedy hovorím, že buď práca s anjelmi, alebo si treba všetko urobiť sám, ta ňe? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tauri » 24 zář 2010 15:57

Smlouva o životě
§1) Obdržíte tělo. Toto tělo je nové a jedinečné. Nikdo jiný nedostane totéž tělo.
§2) Obdržíte mozek. Může být výhodné ho používat.
§3) Obdržíte srdce. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se mozek a srdce používají vyváženě.
§4) Obdržíte lekce. Nikdo jiný nedostane přesně tytéž lekce jako Vy ani je od Vás nemůže přebrat.
§5) Můžete dělat, cokoliv chcete. Všechno, co uděláte druhým, se k vám vrátí zpátky.
§6) Lekce se opakuje tak dlouho, dokud se nepochopí. (I přes více vtělení.)
§7) Tato smlouva je pro všechny stejná. Neexistují výsady, i když to někteří tvrdí. (Ručně připojené změny nemají platnost.)
§8) Dostanete zrcadla, abyste se mohli učit. Mnohá zrcadla vypadají jako jiná těla. Jsou tu k tomu, aby Vám ukazovala, co je ve Vás.
§9) Pokud se Vaše tělo zničí nebo přestane fungovat, dostanete nové. (Může dojít k čekacím lhůtám.)
§10) Smlouva o vtělení vyprší teprve tehdy, když všechny lekce dospěly k uspokojivému výsledku.
§11) Co je uspokojivé, to určujete vy!

Užitečné pokyny a tipy:
Není cílem mít při opuštění těla pokud možno co nejvíce peněz.
Za slávu či oblíbenost se neposkytuje žádný bonus.
Nemusíte se řídit chybami ostatních.
Pravidla tu jsou od toho, aby se přezkoumala.
Tvrzení druhých o cíli mohou svádět z cesty.
Nemůžete nic udělat špatně. Nanejvýš to může trvat déle.
Čas je iluze!
Máte přístup ke všem odpovědím přes speciální spojení ve vašem srdci. Všechno v učebním prostoru reaguje na vyzařování srdce.
Pokusy poškodit učební prostor vedou k omezením.
Nikdo vám nemůže odebrat zodpovědnost.
Násilí nikdy nevede k řešení.
Může být užitečné sledovat, jaké situace se opakují.
Drogy (legální i ilegální) mohou zkreslit vnímání lekcí.
Když si všichni počínají určitým způsobem, nemusí to znamenat, že to je správné.
Zřídkakdy existuje jen jediné správné řešení.
Můžete podat žádost o odpuštění.
Pro nikoho neexistují zvláštní dodatky.
Jste milováni. (I když jste v Bronxu nebo v Somálsku.) Všechno ostatní je klam.
Lekce jsou zvláštní příležitosti k vývoji a nemají špatné záměry.
Může být riskantní svěřit své tělo někomu jinému.
Bránit druhým ve vývoji nepřináší výhody.
Dostáváte příležitost (především v nočních hodinách) tělo opustit. Vzpomínky na zkušenosti mimo tělo se neukládají v těle respektive v mozku.
Pohrávat si se svým tělem je vaše právo. Pohrávat si s tělem ostatních vyžaduje jejich souhlas.
Snažit se opisovat nemá smysl!
Svévolné ukončení vtělení vede ke spoustě zbytečného papírování.
Vědecká dobrozdání a svaté knihy slouží zmatení.
Nejde o to být první.
Nejde o to vypadat chladně a odměřeně.
Nikdo ve vaší situaci nevypadá lépe než vy.

Nejste jediní, kdo pochybuje o smyslu smlouvy o vtělení.
Jelikož jste s touto smlouvou souhlasili, je zbytečné stěžovat si na to, že jste tady.



http://martyndk.blog.cz/1009/smlouva-o-zivote

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tarvos » 29 zář 2010 08:35

Tauri píše:Smlouva o životě
Užitečné pokyny a tipy:
Drogy (legální i ilegální) mohou zkreslit vnímání lekcí.
Z mého pohledu trošku zavádějící. Látky (především ty přírodní), které ovlivňují vnímání reality doprovázejí lidstvo déle než je schopno a ochotno si přiznat. V naších mozcích jsou na mnohé připraveny receptory.
Viz. stručně , ale pěkně vysvětleno zde :

Kód: Vybrat vše

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-38075.html nebo http://patizon.wz.cz/psycho/PAIK02.htm 
Démonizování některých drog vnímám spíše jako snahu systému zabránit prozření a kouknutí se za oponu všeho dění. Vidím tam trochu paralelu se sexem. Ale to je na příliš mnoho slov.
Nic není jen černé a jen bílé. Stejné je to i s tkz. "drogami".
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Mentální souboj

Příspěvek od pepr » 29 zář 2010 08:53

Přírodní/nepřírodní. Ono to asi nejde brát tak dogmaticky ve smyslu přírodní = OK. V určitém smyslu je přírodní úplně všechno. A konopný provaz kolem krku, který je zjevně velmi přírodního původu, taky nemusí být zrovna léčivý.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od hajcman » 29 zář 2010 12:17

pepr píše:A konopný provaz kolem krku, který je zjevně velmi přírodního původu, taky nemusí být zrovna léčivý.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tarvos » 29 zář 2010 13:30

pepr píše: A konopný provaz kolem krku, který je zjevně velmi přírodního původu, taky nemusí být zrovna léčivý.
Ovšem ten samý provaz sloužil rybářům a mořeplavcům několik staletí jako jedna z mála věcí, která odolala slané vodě. Stejně tak naši předkové ocenili konopné vlákno pro výrobu pevného a trvanlivého oblečení. Ovšem i ta bájná chytrá kaše byla ... a to se prosím podržte z loupaného konopného semene. Jakpak ti naše předkové prožívali sběr této rostliny (protože nebyla geneticky zmanipulována do formy technického konopí) by bylo asi na dlouhé povídání.

Nikde netvrdím , že přírodní jsou OK. Jen to, že tyto látky provázejí lidstvo velmi dlouho.

Takže jetli máte někdo na půdě konopný provaz tak se prosím vás nevěšejte jak radí pepř , ale existuje nesčetně více rozumných možností použití. ;)
Možnosti jsou otevřené dveře.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od elekta » 30 zář 2010 17:39

Mike.Jt píše:
Mě napadlo vytvořil mentální bytost které by mě chránila, tak jestli s tim máte zkušenosti někdo ...
Já bych také nedoporučovala vytvářet umělé bytosti. Stačí, že naše běžné myšlenky jsou "živé bytosti", toužící po seberealizaci. Pokud jsou tvořivé, radostně se příjimájí. Ty, jež zavánějí našimi nemohoucími emocemi, nám ladí život do smutna.
Chránit tě mohou tví ochránci (máme je všichni, někteří jich mají více), tvé vyzařování srdce, tvé odpojení od strachu a další jiné (barvy, orgonit, kameny, amulety...).

Pro pepr :
S konopným provazem jsi to pěkně uvedl. To mě móóc pobavilo.

Jakou přiřadíme čemu schopnost (důležitost) , tak se nám také projeví.

Líbil se mi jeden příklad ze života, který nám vyprávěla Jitka na sraze. Její známá byla kuřačka a každou cigaretu vydýmila s tím, že do těla příjímá vitamín C. Na preventivní prohlídce ji zjistili, že je nezdravě přecpaná céčkem.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Aerosmith » 30 zář 2010 18:04

4 elekta a ostatní: na svou kůži jsem si vyzkoušel tzv. vizualizaci, kdy mě byl ultrazvukem nalezen močový kámen vel .1 cm. Doktor mě vystrašil tím, že až poleze ven, tak zažiju středověk :-). Vždy před spaním (nevím už jak dlouho) jsem si představoval jak se rozpouští. Po určité době při následném vyšetření byl šutr pryč. Doktoři nevěřili vlastním očím. Nic jiného jsem nedělal (víc nápojů - třeba plzně apod.). A to jsem na to (vizualizace)nijak nevěřil.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od kocour » 30 zář 2010 18:41

Ano, tak to přesně funguje: více viz: http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=1822
Mám podobné osobní zkušenosti - byť ne přímo s rakovinou - změnil jsem pravděpodobnostní vývoj událostí úplně jiným směrem. Byla to iniciační záležitost, sáhl jsem si na dno, ale když člověk musí, nelze jinak. Dnes jsem za tuto zkušenost vděčný, protože tehdy to pro mě byla otázka existenční.

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od elekta » 30 zář 2010 19:11

Vizualizace myšlenku posiluje, vytváří éterickou předlohu. Jen ta myšlenka musí býti prosta jakékoli pochybnosti. Mám podobnou zkušenost jako kocour, až jsem dopadla na dno, teprve tehdá jsem si uvědomila dar svého bytí a sesbírala sílu k odrazu. Vyjít z labyrintu svých nejhlubších temnot je zkušenost "navždy". Ani probuzení vděčnosti není k zahození. Je to jeden z klíčů do našeho subtilního světa.

Dobré je, že Aerosmith začal veřit ve svou vlastní sílu.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tauri » 30 zář 2010 20:32

Věř své síle Ljuku :lol:

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od rosa » 30 zář 2010 21:33

Díky Elekto, jak jsi to pěkně shrnula. Vidím, že skoro každý máme podobné zkušenosti a díky tomu jsme vděční za svůj život a dokážeme se z něj radovat .Hodně mi pomohla Čaromocná slova z knihy Marion Weinstein : Pozitivní magie. Na konci těchto slov proneseš: ze svobodné vůle, pro blaho všech, Amen. Nebo princip Ma Kheru - Slovo pravdy /jsme odpovědni za to, co říkáme/. Je tam toho víc, vybírám srdcem. K té ochraně, posílám díky a sice : Otče strážný, posílám Ti např. tisíc díků za ochranu a zdraví pro mě a mojí rodinu, Amen. Díky posílám i za své milované přátele a jejich rodiny, kteří o tomhle skoro nic nevědí, ale nic jim nenutím, k tomuhle člověk dozraje postupně a pak k němu informace přijdou samy. Když mě někdy přepadnou negativní myšlenky, např. že se něco špatného stane a tak podobně, doslova je od sebe odcvrnknu prsty obou rukou, věřím, že to funguje. Tohle dělám už hodně let.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 21:35

Use the FORCE :D

Jinak zajímavé idea. Napadlo vás někdy vytvořti mentální orgonit ? Orgonit totiž často funguje jakoby na dálku. Rozpouští se nad váma mraky přičemž orgonit je uplně někde jinde. Proto by možná šlo vytvořit mentální orgonit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Mentální souboj

Příspěvek od elekta » 30 zář 2010 22:25

Zkusila jsem mentální orgonit a fungoval mi. Přiznám se však, že šlo o mou lenost. Ulehla jsem ke spánku a začal mě bolet žaludek. Vedle v pokoji jsem měla orgonit-léčivku od orwy. Vůbec se mi nechtělo vylézat z postele a tak jsem si jej mentálně přenesla do ložnice. Pracoval stejně jako ten fyzický.
Byl to mentální orgonit, avšak fyzicky existující.

Pokud bys pracoval se zcela mentálním orgonitem, spíše by ti jeho forma usnadnila vizualizaci či specifikaci myšlenky. V podsatě by se nejednalo o orgonit, ale čistě mentální práci s energií.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 22:39

Docela bych si to chtěl zkusit. NApř mentálně ogiftovat vysílače co člověk vidí když jede busem.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět