Mentální souboj

Co bychom neměli přehlédnout...
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 30 srp 2010 22:51

Zdravim,
po zkušenostech ze srazu bych se rád dozvěl o možnostech obrany (i útoku) pomocí mysli.
Mám základní představu o štítech, ale rád bych si přečet něco víc.

Zkoušeli jsme dělat štíty a cvičně na sebe útočit. Bylo to dost poučné a večina případů se dobře dařila.
Akorát si každý z nás přináší domu malou zoo parazitů co se na nás přitom nachytali ...

doporučně nějaké stránky či knížku ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od potravina » 31 srp 2010 03:04

i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Stisko » 31 srp 2010 09:42

Používám světelné - prostě si okolo sebe představím bílé světlo. Mám s tím skvělé zkušenosti. Čistím si takhle cestu, když někam jedu, obaluju auto, ochraňuju děti, když jdou ven.... Dokonce mám jednu fyzickou zkušenost - ochraňuju bílým světlem i moje milované autíčko a nějaký borec propíchal všem lidičkám na parkovišti gumy a našemu autíčku se nic nestalo. Tak si myslím, že i před psych. útokem ochrání skvěle. Růžový světlo používám, když jdu někam na úřad, nebo na poštu, prostě si představím, že je ta místnost plná růžového světla. Úřednice mají potom dobrou náladu a líp se jedná. No a bledě modré světlo je supr na rozhánění hádek (schlazení) - používám, když se mi kosej děti. Zlaté - při meditacích atd. Všechny světla je možné kombinovat. Čerpala jsem to z knížek od Doreen Virtue a úspěšně to používám leta.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Mentální souboj

Příspěvek od levi » 31 srp 2010 10:06

Světlo je super, ale dlouhodobě nestačilo. Alespoň ne v jednom člověku. Když se přidali i kluci, šlo to líp, i tak to bylo nesmírně namáhavé udržet. Ještě jsem to takhle silně nezažila. Proto hledáme další možnosti.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mentální souboj

Příspěvek od am2 » 31 srp 2010 11:48

"světlo" je široký pojem, to je jako řící, že "dopravní prostředek" stačí nebo nestačí, přitom to může být od koloběžky po raketoplán.
nějaké nápady má na webu alue.cz ("jak pracovat s energií" - seriál), ale také používá "jen" štít ze světla. Novinkou pro mě byla metoda, kdy se světelné vajíčko udělá naopak kolem útočníka, a on vysílá negativní pparsky, které ovšem neprojdou kolem pozitivního vajíčka, a negativní energie zůstává uvnitř, a útočník "utluče" sám sebe :D. Alue říkala, že toto ji až pomohlo při jedné akci, kdy se na ni domluvili tři rošťáci hrající si s černou magií.
Jinak ještě vím o vizualizaci energetického polopropustného zrcadla, které prostě negativní energii odrazí. Ale to asi znáš. Já nevím, pokud nepomáhá modlitba, Světlo a Bůh, tak už nevím.
K.Minařík radil co největší procento času, nejlépe při fyzické práci, vysílat v myšlenkách a pocitech mantru "ať jsou všechny bytosti šťastny". To že prý funguje asi jako prevence při nemocech. Obrana prevencí.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 31 srp 2010 12:24

Jsme zkoušeli štíty světelný, i elementální ( oheň se dobře osvědčil když zrovna kluci odsávali ), špatný nebylo si představovat štít jako trní, když útočník chtěl něco robit trny se do něj zabodávali.
Jako útok se mi nejvíc podařilo si představovat že z rukou látají plameny, až do stádie svářečky.

Zajímalo by mě to zrcadlo, rád byhc odrážel, ne jen držel obranu. Navíc mě štve že ve chvíli co jsem to cvičili jsme se každej 5 minut museli "odčervovat".
+ taky jak držet štít automaticky. Abych ho nemusel spoustět až po útoku, ale byl preventivně zapnutej.
Mě napadlo vytvořil mentální bytost které by mě chránila, tak jestli s tim máte zkušenosti někdo ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Mentální souboj

Příspěvek od levi » 31 srp 2010 12:27

Zkušenost nemám, ale pocitově mi to přijde hodně divoké. Mám pocit, že je to "něco za něco" a že sám si pomůžeš nejlíp.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Mentální souboj

Příspěvek od levi » 31 srp 2010 12:39

to am2: MOC ti děkuju za tip na stránky Alue. Nejjednodušší bývá nejúčinější :-)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 31 srp 2010 13:21

Prej by tohle mělo chránit proti negativním silám :o
By to chtělo na to poštvat čarděje, jestli je tomu tak.

Obrázek
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Galliano » 31 srp 2010 15:43

Já osobně jako ochranu před negativními energiemi používám ho'ponopono a příslušnou mantru "miluji tě, omlouvám se, odpusť mi, prosím, děkuji ti", kterou si v duchu opakuju pořád dokola. Pokud je negativní energie hodně silná, dělá se mi při opakování mantry na zvracení apod. Chápu to jako konfirmaci.
Osvědčuje se mi v každé více či méně vyhrocené situaci.

Osobně bych volil pouze obranu (světelná vajíčka, zrcadla, pozitivní mantry)
Útoky a myšlenky spojené s ublížením člověku (ať už koná cokoliv) zavánějí černou magií a nezřídka se tímto člověk výrazně zpomalí na své duchovní cestě (i když si v danou chvíli připadá jako silák) a nebo si, nedejbože, zaneřádí karmu (jako důsledek nepochopení dané situace), což jsou důsledky nemilé, táhnoucí se po několik generací.

Pamatujte: Jsme tu v tento čas, abychom pochopili nepochopené a zbavili tak svůj rod, své blízké karmické zátěže. My jsme ti silní, kdo tomu učiní přítrž a osvobodí generace a generace do minulosti. Takže opatrně.
Braňte se, to ano, ale každá energie, kterou kdy vyšlete, se vám dříve či později vrátí. Takže vysílejte pouze pozitivní energii (mantry atp.).
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Tauri » 31 srp 2010 16:26

Stisko: Můžeš mi nějak popsat jak to prosim tě děláš? To si jen okolo sebe představíš nějakou barvu, nebo poprosíš o štít a barvu...nebo jak to děláš? ;)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Stisko » 31 srp 2010 22:56

Normálně si představím, okolo sebe, nebo okolo předmětu, nebo osoby které chci chránit jakoby světelnou kouli. Když jdu na úřad, tak si představím, že ta místnost je plná růžového světla, když čistím cestu tak v duchu požádám aby mi byla bílým světlem vyčištěná cesta. Někde jsem četla, že je třeba jí po 12hod obnovovat, ale protože jsem lenoch tak jsem požádala, aby byla ochrana trvalá a vždy když si vzpomenu tak za tuto ochranu od srdce poděkuju. Vždy mi to fungovalo. Ale je třeba soudnost, dělat si ochranu bílým světlem a stát uprostřed silnice a čekat že se mi všichni vyhnou je blbost. Takže kabelku v autě nenechávám ani když mám světelnou ochranu - přišlo by mi to jako zneužívání této pomoci. Jo a taky je třeba počítat se zákonem příčiny a následku, když budu úředník a budu na všechny nepříjemná, nemůžu čekat, že zabere růžové světlo na úřadě, kam si jdu vyřizovat osobní věci.
Ještě jsem si vzpoměla, že jsme se kdysi na kurzu učili elektronový ochranný obal, našla jsem to na netu tak jsem Vám to sem zkopčila, spolukurzovnice ho hodně používaly a s úspěchem. Na mě je to moc složité, mám ráda jednoduché věci. Každému vyhovuje něco jiného, chce to zkoušet.

Vytvoření ochranného obalu vypadá takto:
„JÁ JSEM, JÁ JSEM , JÁ JSEM – ochranný magický elektronový obal okolo mne. JÁ JSEM – ochranný magický elektronový obal okolo mne, JÁ JSEM – ochranný magický elektronový obal okolo mne.“ Můžeme zde ještě dodat : „trvalý“, „který odvrátí ovlivňování mé psychiky“, „jehož vnitřní prostor naplňuji láskou“.
I když vyslovíme „trvalý“, přesto netrvá věčně. Je neustále narušován a ničen negativními vlivy jak z okolního prostředí, tak i emocemi nás samotných, proto je třeba ochranný obal občas obnovit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mentální souboj

Příspěvek od Mike.Jt » 03 zář 2010 15:24

Stisko píše: Růžový světlo používám, když jdu někam na úřad, nebo na poštu, prostě si představím, že je ta místnost plná růžového světla. Úřednice mají potom dobrou náladu a líp se jedná. No a bledě modré světlo je supr na rozhánění hádek (schlazení) - používám, když se mi kosej děti. Zlaté - při meditacích atd. Všechny světla je možné kombinovat. Čerpala jsem to z knížek od Doreen Virtue a úspěšně to používám leta.
Sem to vyzkoušel s neuvěřitelnými výsledky. Je to opravdu obrovská změna když někam přijdu a rozhodim růžovou :D
Za to moc děkuji. Všem to doporučuju !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Mentální souboj

Příspěvek od am2 » 19 zář 2010 15:01

Mike.Jt píše:... Mě napadlo vytvořil mentální bytost které by mě chránila, tak jestli s tim máte zkušenosti někdo ...
to se mi moc nezdá... četl jsem kdysi, že každý takový výtvor vždy získá určitou míru vědomí, a tudíž to automaticky získá tendenci žít svým vlastním životem. A člověk, pokud není 100% čistý (i v podvědomí), a to tu není nikdo, tak do té bytosti nevědomě dá i ne zrovna pozitivní tendence.
Asi to nemusí být tak horké, jak píšu, ono záleží, jak moc inteligentní tu bytost stvoří (podobně asi jako tady na Zemi při vytvoření hydraulické ruky nehrozí velké nebezpečí zneužití, kdežto vytvoření inteligentního kyborga s různými samo-opravovacími funkcemi by se mohlo vymknout)
ale přesto bych nedoporučoval hrát si na stvořitele bytostí.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Mentální souboj

Příspěvek od hajcman » 22 zář 2010 16:24

Tady jsou informace které se hodí k tématu i pro zvýšení vibrací.
STANOVENÍ HRANIC VAŠEHO POLE

Je důležité stanovit hranice kolem vašeho energetického pole, aby cokoliv vyčistíte nebo uděláte podobného se nevrátilo zpět k vám. Hranice slouží také k tomu, aby vás chránila proti škodlivým energiím a entitám. Hranice není zeď, ale spíše filtr. Neoddělují, ani vás neizolují. Dovolují, aby energie procházela vaším polem oběma směry, ale slouží k tomu, aby nevpustily dovnitř energie, které nechcete, aby vstoupily. Pomáhají vám podle vašeho záměru zůstat svrchovaným pánem energie vašeho pole a ztělesnění. Zde je několik příkladů jak ustanovit a udržet své hranice.

1. Udržujte záměr být svrchovaným pánem svého pole a mít kolem něj jasně definované hranice.

2. Udržujte záměr aby cokoliv uvolníte nebo podobně vyčistíte, se nemohlo vrátit. Protáhněte růžovou vibraci odpuštění vaší kundalíní a sexuální energií, aby zpálila a přeměnila všechnu karmu, která se k tomuto uvolnění váže.

3. Zůstaňte uzemnění! Je mnohem menší šance být ovlivněn nechtěnými energiemi, jestliže je vaše duše ukotvená ve vaší formě. Ujistěte se, že používáte energii, která odpovídá vašemu pohlaví-se širokými vlnami pro ženy, mělkými vlnami pro muže. To pomůže návratu duše do vaší formy. Zpomalte frekvenci aby byla více "mužská", jetliže potřebujete silnější hranice. Neměňte však šířku vln.

4. Uzemněte váš dům, pokoj, auto, pracoviště, apod. kdekoliv jste. Udržujte záměr být svým vlastním svatým prostorem. Žádná škodlivá energie ani entita ji nesmí narušit.

5. Ustanovte monádu nebo vaši JÁ JSM Přítomnost, aby udržovala vaše hranice a upozornila vás, když se něco bude snažit vaše hranice narušit.

6. Rozšiřte vaši sexuální energii a vpusťte do ní červenou vibraci vzteku a/nebo růžovou vibraci odpuštění, když se ocitnete v situaci, která vás vyrušuje.

7. Obklopte vaše současné pole slabě stříbřitě modrým světlem ochrany z hvězdy Altieryn. Ukotvěte je do země.

8. Poházejte sůl kolem hranic vašeho domu nebo bytu nebo položte talíř se solí vedle vaší postele. Též je dobré vykuřování šalvějí.

9. Máte-li pocit, že negativní energie vstoupila do vašeho pole (cítíte úzkost, depresi, rozladění, apod.) uzemněte se, nasměrujte červenou vibraci hněvu do vaší kundalíni a sexuální čakry aby jste negaci odehnali, vyvolejte růžovou vibraci odpuštění pro transmutaci karmy a obnovte vaše hranice. Vyvolejte zpět zápisy do akáši, genetické informace, rozvody nebo čhi, které byly použity.

10. Škodlivé informace k nám mohou přijít zkrze myšlenky jiných bytostí. Stanovte hranice z éterických zrcadel aby odrážely takové myšlenky zpět ke svému původci. To je podpoří v jejich lekcích, které se sem přišli naučit.

další rady zde http://vzestup.stesticko.cz/karen/ca_hints.htm
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Odpovědět