pentablue

Co bychom neměli přehlédnout...
juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 05 zář 2012 22:10

hajcman
Většinovou pozornost je třeba obrátit do vlastního nitra, zde pomalu vyhlížet 5D svět - najít vnitřní směr.
Tady na webu se pohybuje spousty magorů, tebe šacuju do první línie. Když sem horko těžko pobral tvůj článek, okamžitě vyskočilo jedno slovo - SEKTA :? To je víc než jasné. Patrně nejsi zcela zdráv, chtěl sem tě pochválit alespoň za češtinu, to je jediná kladná věc na tvé úvaze. Vážení - nepodceňujte duševní nemoce. Máte-li někdo problém, stačí zavolat 284 016 666 , nebo mrkněte sem http://old.lf3.cuni.cz/drogy/articles/lecebny.html , včas podaná ruka od odborníků vás dokáže vrátit do reality a funkčního stavu, jakmile padnete do sekty, je s váma KONEC. Obrázek

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: pentablue

Příspěvek od hajcman » 05 zář 2012 23:46

juhele2009 píše:hajcman
Většinovou pozornost je třeba obrátit do vlastního nitra, zde pomalu vyhlížet 5D svět - najít vnitřní směr.
Tady na webu se pohybuje spousty magorů, tebe šacuju do první línie. Když sem horko těžko pobral tvůj článek, okamžitě vyskočilo jedno slovo - SEKTA :?........
děkuji ti juhele za tvůj čas, který si obětoval na hodnocení mé osoby, ale je to jen názor jednoho z 10 miliard lidí, který je navíc zabarven zkušenostmi z tvého života a tím co ti bylo vtloukáno do hlavy po celý tvůj život ve škole, přes televizi a podobně, tak se doufám nebudeš zlobit, když ho budu brát s rezervou

to co je v příspěvku, nejsou mé myšlenky, přesto se s většinou z nich ztotožňuji
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 06 zář 2012 23:22

:arrow: Hajcmane
Najdi si chvilku a popiš mě, ale i ostatním, jak, kde a čím mám vyhlížet ten 5D svět, teda jestli mojí otázce rozumíš. Já to moc nechápu. Mám kvalitní dalekohled se stabilizátorem, tak že bych se zapojil ... ;)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: pentablue

Příspěvek od hajcman » 07 zář 2012 09:34

Rozhovor Jaroslav Dušek a tajemný esoterik Karel v Dobrém jitru ČR2, 11. června 2006 - esoterik Karel je autor webu pentablue


1) http://www.youtube.com/watch?v=_k90SCLTTsg

2) http://www.youtube.com/watch?v=dur4R-KMRaY

3) http://www.youtube.com/watch?v=jnQ3W71wzYw


Pro Juhele - odpověď máš v podpisu mých příspěvků
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 07 zář 2012 17:15

Dovolím si citovat z ohlasů na joutube:

Tak jsem rad, ze uz vim, jak TO je. Ale kde a jak, proboha, p. Karel prisel na to, ze Zeme "...je takova specialni planeta, ktera se nachazi v tzv. zone svobodne vule, tzn., ze tady je skutecne mozno cinit cokoli."? Ne ze by v poradu nezaznelo vic blabolu, ale "zona svobodne vule" je pro me skutecne novum. Kdyby nekdo vedel, odkud to je, budu rad za zpravu.

Jinak mne to prijde jako sveho druhu zabava, ktera ovsem muze byt pro nektere jedince s oslabenym kritickym myslenim zhoubna. Humoru zdar!
Ano, to bych klidně podepsal. Pěkně se to poslouchá, p. Karla neznám, ale J. Dušek je můj oblíbený herec. To bych vypíchnul. Nečekal jsem, že víš cokoliv o 5D prostoru, jestli někdo něco o tom ví, at to sem napíše, sám jsem zvědavej, o co jde. :!:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pentablue

Příspěvek od Mike.Jt » 11 zář 2012 00:30

pentablue je velice zajímavý web. Ale jako každý jiný web o "ezoterice" jsou v něm naprosté kraviny. Důležitý je

1) přijmout fakt že nic co čtu není 100% pravda
2) být schopný rozumem a intuicí zjistit co je kravina a co není
3) nerozčilovat se nad kravinama, co najdu, nýbrž je ignorovat a pokračovat v čtení zbytku

Nemyslím si, že naše planeta je něco extra. Na druhou stranu na pentablue najdeš opravdu hodně informací které jsou víceméně pravdivé.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 11 zář 2012 18:35

Mike.Jt
.. jsou v něm naprosté kraviny. To s tebou souhlasím, ovšem není to žádná výjimka. Takových webů je hodně, namátkou - matrix 2001, technet, maškův osud, wikipedie, ale největší bomba jsou vesmírný lidi. Ty nemaj konkurenci. 8-) K bodu dva být schopný rozumem a intuicí zjistit co je kravina a co není bych dodal, že je to obvzláště dnes dost těžká věc. Předně - zapomeň na rozum, to je zde na vláknu vzácná kytička. Velice vzácná, už nějaký pátek to sleduji a na protest proti tomu, že jsem si dovolil oponovat jistým názorům bylo proti mně založeno vlákno :) Ale beru to s humorem, bo žádný učený z nebe nespadl, a nějak se zabavit musíme, ne? ... Tak se snažím dávkovat pravdu (spravedlivě) spíše po kapkách, takže lidi tady slyší na nejvíce na intuici, což bývá někdy ošemetné, ale je to zároveň napínavé ... A tajemné. 8-) K bodu tři jen tolik, že na ptákoviny je potřeba upozornit, jinak dopadneme jako Mistr slepých uliček Jára da Cimrman - Ano, přátelé, tak už to víme, tudy cesta skutečně nevede ... :lol: :lol: :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pentablue

Příspěvek od Mike.Jt » 13 zář 2012 21:17

Dovolil bych ti oponovat v tvém názoru na rozum. Rozum je špatný pán a dobrý sluha. Je důležité ho umět používat a zároveň se jím nenechat ovládat. Když pracuje rozum a intuice pospolu, vytvoří tak filtr informací o který se dá už poněkud opřít.
Intuice napoví kde se kam kdy podívat, či co je zajímavá informace. A rozum je jako kontrola, správce, který informace získané intuicí zařazuje.
Pokud intuice nebo rozum pracují samostatně, tak buď to z vás udělá vědce, co věří jen tomu co je v učebnici, nebo šíleného esoterika, kterému každý večer andělé šeptají, že spasí svět.
Ne nadarmo se říká zlatá střední cesta.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 20 zář 2012 22:22

No právě - andělé se tady na foru míhají zleva doprava, až zrak přechází. :) Copak já, já si poradím, ale velká část "osazenstva" to bere příliš vážně, takže s realitou poněkud ztrácí kontakt. Ovšem to je každýho volba, na čem "ulítává" , někdo má rád vdolky, někdo zase holky ... ;) Jinak pochopitelně vědec nevěří tomu co je v té učebnici, on jí (radši) přímo tvoří ... 8-) Někdy je škoda, že se zde nekonají větší intelektuální "přestřelky", některá témata se pěkně nabízejí, ale lidi asi umějí jen číst, nebo co, nikomu se nechce psát. :arrow: Takže vážení, pište, važte si toho že (ještě) můžete, tuším vbrzku přijde doba, že bude utrum ... :roll:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: pentablue

Příspěvek od pepr » 22 zář 2012 15:59

juhele2009 píše:tuším vbrzku přijde doba, že bude utrum ... :roll:
Snad nehodláš spáchat sebevraždu? :D

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 24 zář 2012 17:44

pepr
I kdepak, vašnosto ... :) To jenom svět se řítí do propasti. Bohužel na mezinárodní scéně "trochu" vzplály vášně, pak i konzuláty, a to může být docela průšvih. Takže proto píšu o cenzůře, bo jakmile dojde ke konfliktu, tak internet zamáznou. Nepůjde. Nějakej důvod se najde, nedělete si iluze. Necháme se holt překvapit, ale většina z vás má jistotu, že po vás nepůjdou - sice o vás vědí (třeba dle IP adresy), ale ORGONIT není zbran´ a NWO nemůže škodit. To je jasné. ;) Ovšem stále platí -
TO, ŽE NEJSTE PARANOIDNÍ, JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE PO VÁS NEJDOU ... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: pentablue

Příspěvek od pepr » 25 zář 2012 19:55

Tak trochu tě mají tam, kam tě chtěli dostat. Základem všeho je stejně víra. A základem moci nad jinými je vyvolání strachu. Tak ho nevyvolávej a nepodléhej mu. ;)

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: pentablue

Příspěvek od juhele2009 » 26 zář 2012 20:29

Pro přežití lidského rodu bylo nutné překonávat různé překážky. Jejich skrývání je horší, než se postavit problému čelem. Nehodlám nic vyvolávat, ale ani skrývat. Od toho tu nejsem. Pozitivní je, že řadě "orgonetáků" odvaha nechybí, mají svýho koníčka a nenechají si do toho kecat. To je OK, každej má nějakou zábavu. Mě je akorát líto, že se asi o tom 5D světě nic nedozvím, ačkoliv moje vnitřní směřování není s tímto v rozporu, to sem si jistý. No nic, mrknu večer na bednu, třeba to tam chytrolíni nějak vysvětlej ... ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: pentablue

Příspěvek od pepr » 26 zář 2012 22:26

juhele2009 píše:No nic, mrknu večer na bednu, třeba to tam chytrolíni nějak vysvětlej ... ;)
Myslíš takový ten hypnotizační elektronický oltář? :D

Odpovědět