Alternatívny OSUD.CZ

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od am2 » 27 úno 2011 12:23

Milos Elderx píše:http://www.osud.biz/wp-content/uploads/IMG_0060.jpg to je uz stvrty den kedy sa nechemtrailsuje??? Ako je to mozne? Ved je krasny slnecny den a to sa udajne chemtrailsuje prave pre to aby sa branilo slnku svietit na zem :D Nuz jedine ze by to bolo tak ze v ovzdusi vladnu poveternostne podmienky take ktore nedovoluju aktualne aby sa tvorili velke contrails :-)
Tuto otázku jsi položil včera a pokusil jsem se ti na ni odpovědět. Tak proč s tím otravuješ znova? Zkopíruji ti ji tedy ještě jednou:

Preco sa napriklad dnes nepraskuje (byvam nad leteckym koridorom) ked je vonku nadherne slnecno a to uz treti den a pritom veriaci v chemtrails tvrdia ze elitam ide o odtienenie slnecneho svetla???
Určitá změna nastala, pro pozorné byla viditelná již od prosince, jakési zmenšení počtu dnů, kdy je na nebi velmi výrazné chemtrails či jeho oblačné produkty (v porovnání např. s loňskou zimou).

Proč, to nevím. Časově to zapadá do oznámení, že OSN apelovala na zastavení geoinženýringových projektů z důvodu toho, že to není vyzkoušené a že se s tím hazarduje, že to může silně narušit regulační mechanismy atmosféry planety. Bylo to i na novinkách tuším. O OSN se často říká, že je to "impotentní" organizace, na druhou stranu to neplatí 100%, tj. určitou váhu má, zvlášť když to řekne takto nahlas a veřejně.

Já jsem za tu změnu na nebi rád, třebaže je drobná, i to vnitřně zahřeje.
A mluvím pouze o snížení počtu dní (ve srovnání s dobou před prosincem nebo ve srovnání s loňskou zimou). Obloha se drobným snížením cht pochopitelně ihned nezmění v čistě modou jako kdysi, zůstavá v ní stále ten divný šedý "opar".

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Michael » 27 úno 2011 13:13

Je to celé krajně podezřelé, s jakou zarputilostí se Elderx věnuje popírání chemtrails.
Pokud je podle něj chemtrails pouze konspirace, proč mu teda tak moc leží v žaludku??

Téměř vědecký článek na čistě amatérském webu!?

http://www.osud.biz/odhaleni/chemitrals ... -ekologie/

a diskuze pod článkem...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od sophia » 27 úno 2011 13:18

a neříká se tomu dezinformační web? :lol:

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 13:34

Michael píše:Je to celé krajně podezřelé, s jakou zarputilostí se Elderx věnuje popírání chemtrails.
Pokud je podle něj chemtrails pouze konspirace, proč mu teda tak moc leží v žaludku??

Téměř vědecký článek na čistě amatérském webu!?

http://www.osud.biz/odhaleni/chemitrals ... -ekologie/

a diskuze pod článkem...
Vies nemozem sa len tak prizerat ako chemtardi siria bludy do celeho sveta a snazia sa presviedcat o niecom co je hlupost. Je to to iste ako ked svedkovia jehovovi chodia od domu k domu a presviedcaju o svojej lzi (o svojej pravde) tiez maju hromadu argumentov a je to na skodu ked im niekto uveri lebo sam svojou logikou premyslat nedokaze to je to iste ako chemtardi vidia nejaku ciarnu na oblohe niekde sa docitali ze to je chemicka ciara ktorou elity nejakym sposobom likvidiu ludske vedomie alebo tak nejak a chemtardi viac nepotrebuju a do smrti budu obhajovat ich teoriu lebo maju bludnu predstavu o tom ze ich chce niekto neustale znicit :-) Takze ano preto sa tak venujem chemtardom lebo sami nedokazu spracovat realitu...

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 13:37

AM2
Znovu si neodpovedal na moju otazku len sa ohradzujes OSN ktore sice obmedzilo geoinzinierstvo ale nic to nemeni na tom preco sa aktualne nepraskuje ked je slnecno? Alebo im ide o to branit slnecnemu svetlu alebo nie! Ked to obmedzili na zaklade nejakeho prikazu OSN tak to asi nebude nejaky brutalny projekt s temnym umyslom :D :D :D Mas v tom nejake obrovske medzery :D OSN obmedzi geonizinierstvo a cely projekt super tajny super obrovsky projekt je v prdeli lebo nejake OSN sa rozhodlo :D :D :D jezisi :D

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od michala13 » 27 úno 2011 13:54

sophia píše:a neříká se tomu dezinformační web? :lol:
Presný názov.

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 14:22

michala13 píše:
sophia píše:a neříká se tomu dezinformační web? :lol:
Presný názov.
Sme informacny web my informujeme o realite aka v skutocnosti je!

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od am2 » 27 úno 2011 16:32

Milos Elderx píše:AM2
Znovu si neodpovedal na moju otazku len sa ohradzujes OSN ktore sice obmedzilo geoinzinierstvo ale nic to nemeni na tom preco sa aktualne nepraskuje ked je slnecno? Alebo im ide o to branit slnecnemu svetlu alebo nie! Ked to obmedzili na zaklade nejakeho prikazu OSN tak to asi nebude nejaky brutalny projekt s temnym umyslom :D :D :D Mas v tom nejake obrovske medzery :D OSN obmedzi geonizinierstvo a cely projekt super tajny super obrovsky projekt je v prdeli lebo nejake OSN sa rozhodlo :D :D :D jezisi :D
naopak jsem ti otázku zodpovedel..., jenze co se ti nehodí, tak nevidíš neslyšíš
kdybys to četl a snažil se aspon trochu pochopit, co jsem chtel rict, a snazil se alespon elementarne spojit si souvislosti (to by vyžadovalo samostatně přemýšlet), tak bys nenapsal nesmysly (ty citované nad mou odpovědí)

geoinženýrství je široký pojem, může v ní být vytváření mraků za účelem jakýmkoli, třeba odstínění slunce za účelem snížení projevů oteplování, či odstínění slunce za účelem změny počasí, či odstínění za jinými účely

a OSN jsem ti taky odpovedel - ze je to vicemene "impotentni" organizace (tj není patrně moc schopna zabranit velkým projektům vojenského, ropného a jiného průmyslového komplexu), tedy nelze moc očekávat, že zabrání chemtrails a jiným geoniženýrinským projektům,
ale na druhou stranu určitý politický vliv má, takže je možné, že někteří dostali trochu strach, a aktivity dočasně omezili a vyčkávají a sledují reakce

("omezit" rovná se "nedělat v takovém rozsahu či ne tak často")
("omezit" nerovná se "zanechat úplně")

http://en.wikipedia.org/wiki/Geoengineering
http://en.wikipedia.org/wiki/Cloud_refl ... nhancement
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zah ... anari-osn/


pravé důvody tvých jakoby-argumentací lze vypozorovat z tvých reakcí na Osud.biz, např.:

"Tak vies nudim sa a to je brutalne ked ja sa nudim potom ma taketo diskusie bavia :D"

(http://www.osud.biz/odhaleni/chemitrals ... -ekologie/)

Však lidem to očividně už došlo a jen velmi málo lidí dál pokračuje opakovaně v diskuzi s tebou;
jak tady, tak i na Osud.biz.
Většinou je totiž pár tvých "logických argumentů" poněkud dorazí. Avšak ne ve smyslu, že byly tak neprůstřelné a fundované, ale právě naopak, je z nic cítit silná touha za každou cenu obhájit svou stranu a za každou cenu shodit opačnou stranu, i za cenu vyslovení nesmyslů či nechtění pochopit elementární odpověď.

Jinak nic ve zlém, obdivuji tvoji energii. Až ji začneš využívat konstruktivně do svých tvořivých projektů, tak dosáhneš významných úspěchů.

Koneckonců ani já se nemám čím chlubit... Včera a dnes jsem vyplýtval mnoho hodin s tebou v nic neřešících diskuzích, než mi došlo, že jsem mohl ten čas využít mnohem tvořivěji. Třeba vzít psa a jít do přírody, když je po dlouhém čase tak pěkně...

(A nastuduj ty dokumenty http://www.tanker-enemy.tv/brevetti.htm , ať jsi jsi trochu v obraze, když už děláš oponenta v problematice chemtrails...)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od sophia » 27 úno 2011 16:55

elderx je prudič/všeználek
am2 díky za souhrn

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 21:01

am2

Tak ideme na to priatelko :)

Zhrnme si to a pouzijem slova kolegu Malwericka z osud.biz (aby som to nemusel hladat moj cas je drahy) citujem
"Čo trvrdia vaši chemtardi? Idú nás otráviť redukovať obyvateľov. Chránia nás pred akýmsi žiarením z kozmu. Bojujú proti globálnemu otepľovaniu odrazom IR a UV žiarenia. Chcú zamedziť transformácii, lebo z kozmu v roku 2012 prídu vlny energie a každý sa stane duchovným a to elity nepotrebujú. Látky sa pridávajú do kerozínu. Látky sa nepridávajú do kerozínu. Práškujú vojaci NATO. Prášok je v civilných lietadlách v palive. Práškovanie je nápomocné pri používaní HAARP. Ozónovú dieru zaplátali vďaka práškovaniu."

Co to znamena? No to znamena to ze chemtrails sa siri na viac smerov a chemtardi maju rozne dovody na chemtrailsovanie. Dovod? Lebo nemaju ucelenu predstavu tohoto podvodu co nazor chemtarda to iny dovod na praskovanie.

O OSN tvrdis ze je impotentna organizacia ale ked sa ti to hodi do teorie (obmedzili geoinzinierstvo) zrazu ma nejaky politicky vplyv :) fakt zaujimave je to prirodzene pre kazdeho konspiratora :-)

citujem
"takže je možné, že někteří dostali trochu strach, a aktivity dočasně omezili a vyčkávají a sledují reakce"

A na toto si chlapce ako prisiel vylucovacou metodou? Je az neuveritelne ako si dokazes vymyslat a klamat doslova priamo v diskusiach kde je to cierne na bielom. Je uplne evidentne ze ide o tvoju sukromnu konspiraciu teda vymyslene klamstvo. Alebo mas na to dokaz ze dostali strach a cakaju na reakcie? Alebo je to jednoducho tak ze klames? :-)

Ked mi vsak ukazes nejake logicke argumenty potom sa mozeme bavit dalej zatial len dristas dve na tri ako napriklad citujem "je možné, že někteří dostali trochu strach" :D

Fakt si neuvedomujes ze nemas ziadne argumenty na podporu svojich tvrdeni? Neexistuju ziadne dokazy na potvrdenie teorie chemtrails len neucelena predstava fanatikov ktori maju sklony k bujnej fantazii na zaklade prirodzenych procesov beznych javov ako je tvorba contrails.

Ale kedze chces sekat frajera tak mi sem a vsetkym napis ucelenu predstavu teda dovod chemtrailsovania presny postup kde sa dava chemia ako ju dopravuju na oblohu. Preco sa niekedy tvoria chemtrails ktore zanikaju az po hodinach preco sa niekedy tvoria len priamo za lietadom a zanikaju par desiatok metrov za nim a preco sa niekedy netvoria vobec? To zatial staci uvidime co vypotis a nedavaj mi sem dristy z inych stranok chcem ucelenu predstavu ktora je tvoja a vsetko presne a ziadne zbytocne dristy. Pochopil frajirek? :-)

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 21:36

A tu je este dalsi zaujimavy prispevok od dalsieho kolegu.
citujem zaciatok zvysok v odkaze :D
Jsou to všechno kok***** a mlácení prázdné slámu. Chemtrail jsou výmysl nevzdělanců...
http://www.osud.biz/odhaleni/chemitrals ... mment-2400

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od michala13 » 27 úno 2011 22:19

Ondřej píše:Poněkud komický projekt, ale budiž :mrgreen:
Ondro, ty si jasnovidec :lol: :lol:

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 22:48

michala13 píše:
Ondřej píše:Poněkud komický projekt, ale budiž :mrgreen:
Ondro, ty si jasnovidec :lol: :lol:
Argumenty poprosim drahuskovia nevzdelani :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od kozma » 27 úno 2011 23:07

Vždy jsem toto forum orgo.cz chápal jako víceméně interní, pro giftery, atd.
Číst příspěvky různých skeptických debílků mně už neba.

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 27 úno 2011 23:30

kozma píše:Vždy jsem toto forum orgo.cz chápal jako víceméně interní, pro giftery, atd.
Číst příspěvky různých skeptických debílků mně už neba.
Podobne ako mna neba citat prispevky veriacich debilkov bez inteligencie :)

Odpovědět