Alternatívny OSUD.CZ

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od am2 » 01 bře 2011 19:59

Milos Elderx píše:stale sa neviete dohodnut na tom co bude spolocny ciel :D Ak ma nieco tolko dovodov tak je velmi pravdepodobne ze sa to nedeje a je to len vymysleny drist :-) ... su tak neschopni ze sa nevedia dohodnut na jednom dovode :-) Takze ide zarucene o podvod za ucelom zisku...
U tak nákladných projektů je vždy snaha zahrnout co nejvíc účelů, aby i financování mohlo být z co nejvíce zdrojů. Je lepší, když na projekt může přispívat více subjektů.
Ale toto je běžné u většiny velkých projektů, nejenom těch "tajných".

A taky je třeba brát v úvahu, že když už je o něčem tolik indicií, že je to stále obtížnější tajit, tak nastupují dezinformační kampaně, které mají naopak za cíl vypustit do "informačního éteru" různá nesmyslná zdůvodnění, která poškodí nebo alespoň rozmělní původní prosáklé informace.
(Např. u WTC 9/11 jakmile se rozšířily kvalitní důkazy o řízené demolici WTC (detailní záběry pádu zobrazující výbuchy, videa těsně před pádem budov zobrazujcící spoustu synchronizovaných a postupných výbuchů uvnitř budovy, nález velkého množství nanotermitu a zbytků po hoření nanotermitu v troskách budov...
tak najednou se začalo objevovat spoustu textů o tom, jak budovy byly sestřeleny pomocí UFO z vesmíru a jiné podobné zbytečné teorie.)

Ale to by chtělo komplexní myšlení a to vám očividně moc nejde... jen se chytáte podřadných detailů.
Budu taky raději, když zjistím, že chemtrails neexistuje. Ale taky chci jasné důkazy, ne vaše pokusy o argumenty.

Já říkal, že už reagovat nebudu... sakra. Napodruhé už to vyjde ;)

Milos Elderx
Příspěvky: 25
Registrován: 04 úno 2011 17:06

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Milos Elderx » 01 bře 2011 21:13

Ja ti hovorim ze chemtrails su podvod a ze nic take neexistuje!! Ale ty casom na to prides a budes si buchat hlavu o stenu ze ako si mohol byt taky blbec :D Potom si spomen na moje slova ze ja som vedel ze nic take nie je aspon nie tak ako to hovori chemtrails teoria...
Ak sa v buducnosti budu pouzivat nejake technologie na ovladanie pocasia aj nadalej co samozrejme uz testovali v spojenych arabskych emiratoch tak pohoda je to uplne prirodzene ale tvrdit ze nieco praskuju z lietadiel ked sami chemtardi nevedia ako a kazdy si mysli nieco ine je uz ozaj na liecenie niekde v peknej psychiatrickej liecebni!!

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od pepr » 01 bře 2011 22:14

Miloši, mohl bys prozradit svůj věk a vzdělání nebo cokoliv důvěryhodného, čím bys dodal váhu svým vyjádřením jako...
Milos Elderx píše:Ja ti hovorim ze chemtrails su podvod a ze nic take neexistuje!! Ale ty casom na to prides a budes si buchat hlavu o stenu ze ako si mohol byt taky blbec :D
Chemtrails jsou podvod koho na kom? Komu prospěje poukazovat na existenci či neexistenci chemtrails?

A jak vysvětlíš přirozeným způsobem tohle?

phpBB [video]

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od am2 » 01 bře 2011 23:51

to bude asi ta jejich vzdušná vlhkost :lol:

Sisen Oida
Příspěvky: 12
Registrován: 08 bře 2010 14:44

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Sisen Oida » 02 bře 2011 00:27

pepr píše:A jak vysvětlíš přirozeným způsobem tohle?
OMG, to myslíš vážně? Tos ještě nikdy neviděl psaní na oblohu kouřovými stopami?
Ano, jistá podobnost s teorií chemtrails tady je. Je to záměrně vypouštěný dým. :lol:
Čím mě ještě pobavíte?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od am2 » 02 bře 2011 09:29

Je to pokrok :D už připustili, že letadla umí i něco záměrně vypouštět.
Je to i pokrok v argumentaci; už jsem bál, že se dočtu, že místa, kde se "nevypouštělo", tak že tam byla prostě jen malá vlhkost vzduchu, a tam, kde to "drží", tak tam byla velká vlhkost...

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od pepr » 02 bře 2011 10:16

Sisen Oida píše:Je to záměrně vypouštěný dým.
Jak se ten dým vytváří?

Sisen Oida
Příspěvky: 12
Registrován: 08 bře 2010 14:44

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Sisen Oida » 02 bře 2011 12:34

pepr píše:
Sisen Oida píše:Je to záměrně vypouštěný dým.
Jak se ten dým vytváří?
žeby dýmovnicí? :?
pár obrázků zde: http://www.oregonaeroskydancer.com/v2/p ... llery.html

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od junak » 02 bře 2011 12:50

Skús pozrieť toto http://www.youtube.com/watch?v=Owol8aefM_s.
Ako to vysvetlíš?Toto dymovnice rozhodne nie sú a ani lietadlá na to určené.Nejaká hypotéza? :lol:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od pepr » 02 bře 2011 13:29

junak píše:Skús pozrieť toto http://www.youtube.com/watch?v=Owol8aefM_s
To je pěkný příklad. Vložím ho sem znovu, jinak...
phpBB [video]


Existuje organická sloučenina hliníku, která na vzduchu hoří a uvolňuje se oxid hliníku. Anglicky se jmenuje Trimethylaluminium, zkráceně TMA (http://en.wikipedia.org/wiki/Trimethylaluminium).

Experimentovalo se s ní také jako s palivem (http://ntrs.nasa.gov/archive/nasa/casi. ... 394602.pdf). Je to bezbarvá kapalina. Odhaduji, že by se dala přimíchat i do leteckého paliva (nezjišťoval jsem).

NASA ji používala také jako trasovací látku pro výškové rakety (studium proudění atmosféry)
v článku http://science.nasa.gov/science-news/science-at-nasa/2003/20jun_tmaclouds/ se píše:NASA has used TMA for decades as part of rocket studies from sites worldwide to study the near-space environment. TMA burns slowly and produces visible light that can be tracked visually and with special camera equipment.
The products of the reaction, when TMA is exposed to air or water, are aluminum oxide, carbon dioxide and water. Aluminum oxides are commonly used to combat heartburn and to purify drinking water. TMA poses no threat to the public during preparation on the ground or during the release in Earth's atmosphere.
... a předchozí výzkumy http://www.dtic.mil/cgi-bin/GetTRDoc?Lo ... =AD0921319

Shrnuto: Například tato látka tedy je kapalina, při spontánním hoření při styku se vzduchem vyvíjí bílý dým za vzniku oxidů hliníku. Nezávislí výzkumníci z oblastí (USA), kde bývají pozorovány "expandující contrails" zjišťují jinak nevysvětlitelné extrémní zvyšování koncentrace oxidů hliníku v půdě a ve vodě. Tohle jsou fakta. Mohlo by to vše souviset?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Alfa » 02 bře 2011 14:06

Ahoj Junaku,
jsou lidi, kteří si "myslí že vědí" a lidi co "vědí" - mluvím o chemtrails.
Ještě nedávno jsem také patřil do první skupiny, no ale začal jsem se dívat, opravdu dívat na oblohu a vyvolalo to ve mě zděšení z toho, co jsem během pár týdnů viděl. Pochopil jsem a byl jsem schopen ve své mysli překovat hranice skoro zkamenělého mozku z této konzumní společnosti ovládané jen a jen penězi a médii.
Už nevyhledávám videa s contrailem, ale s chemtrailsem, protože TO JE TEN DŮKAZ.
A CloudBuster dovede úžasně zamávat s chemií, s normálními mraky nic. TO JE TEN DŮKAZ.
Loni na nás sypali chemii až hrůza, zuřil jsem, protože mě pálily oči, teklo z nosu a sluníčko bylo za igelitem.....
Kdoví, co nás čeká letos.
Hodně světla nám všem, Alfa.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od sophia » 02 bře 2011 15:45

Sisen Oida píše:
pepr píše:
Sisen Oida píše:Je to záměrně vypouštěný dým.
Jak se ten dým vytváří?
žeby dýmovnicí? :?
pár obrázků zde: http://www.oregonaeroskydancer.com/v2/p ... llery.html
Dýmovnice se dá zhášet a za chvilku zase zapalovat? :o

To video je super, jak jedno letadlo vletělo do vzdušné vlhkosti a druhé jaksi ne a to prostředí asi nemělo zapálenou dýmovnici!? :shock: :lol: :evil:

Sisen Oida
Příspěvky: 12
Registrován: 08 bře 2010 14:44

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Sisen Oida » 02 bře 2011 17:41

sophia píše: Dýmovnice se dá zhášet a za chvilku zase zapalovat? :o
To video je super, jak jedno letadlo vletělo do vzdušné vlhkosti a druhé jaksi ne a to prostředí asi nemělo zapálenou dýmovnici!? :shock: :lol: :evil:
OK, tak to není doslova dýmovnice :?

Wikipedia:
Typický generátor kouře se skládá z tlakové nádoby obsahující olej s nízkou viskozitou, jako Chevron / Texaco "Canopus 13" (dříve "Corvus olej"). Olej je vstříknut do horkého výfukového potrubí kde se vypařuje obrovské množství hustého bílého kouře.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od sophia » 02 bře 2011 19:01

*YES*

v tom videu to letadlo nebo co to vlastně je ale asi zrovna olej do výfuku nevstřikuje :?

Sisen Oida
Příspěvky: 12
Registrován: 08 bře 2010 14:44

Re: Alternatívny OSUD.CZ

Příspěvek od Sisen Oida » 02 bře 2011 19:33

sophia píše:*YES*

v tom videu to letadlo nebo co to vlastně je ale asi zrovna olej do výfuku nevstřikuje :?
Bavíme se o tomhle videu:
phpBB [video]


To by mě zajímalo ja to na tom videu poznáš, že nevstřikuje olej do výfuku? Dyť to letadlo skoro ani není vidět... :roll:

Odpovědět