Orgonit na Markíze

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Orgonit na Markíze

Příspěvek od Stisko » 05 lis 2010 21:06

Pro ty co nečtou ORGONET:
"Zdravím Vás orgonete. Vašu stránku už čítam od jari tohoto roku a veľmi sa mi páči. Vďaka Vám som sa veľa vecí dozvedel ohľadom orgonitu. Šírim ho vrámci mojich možností ako sa dá. Teraz k tej prvej lastovičke. Včera večer v TV Markíza naň upozornili divákov v relácii ,,Reflex", že aké má na ľudí priaznivé účinky. Ale aj tam sa našiel jeden neveriaci Tomáš (pán vedec),ktorý tvrdil že on nič nenameral. Ale mu to vyvrátila jedna pani čo fotí aury. Malo by to byť aj v archíve TV Markíza. Prajem Vám veľa zdaru v šírení pravdy.
P.S. Aj ja sa už chystám na výrobu orgonitov a chcem si vyrobiť aj cloudbaster, len ma brzdia financie"

Díky kolegům ze Slovenska, že se prosadili do televize!
Video nejde vložit, odkaz zde : http://tv.sms.cz/televize/stanice/20101 ... nam_cast=2
Vystavil Orgonet v 18:46:00

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit na Markíze

Příspěvek od potravina » 05 lis 2010 21:49

krása toť !
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Orgonit na Markíze

Příspěvek od michala13 » 06 lis 2010 02:52

Veľmi ma to potešilo!!! Mám dva dni výroby za sebou. Podarili sa mi pekné koláčiky, akurát som sa dosť nadýchala sprievodných vôní :D :D Akú masku používate?? Ten zápach je protivný a určite ani zdravotne to nie je moc vhodné inhalovať.. :lol: :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit na Markíze

Příspěvek od Mike.Jt » 06 lis 2010 15:43

mno kámoše piřnes masyk z lékárny. To odfiltrovali docela dobře. zkus se poptat.
Jinak na orgosmrad je nejlepší odlejvat venku. A takovej větráček se taky šikne ! :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit na Markíze

Příspěvek od Ondřej » 07 lis 2010 17:44

Hustýýý 8-) No, ale samozřejmě to, že orgonit nějak neutralizuje radio signál a EM smog je nesmysl, to už jsem tu vysvětloval několikrát. Naběhl sis Rastislave :mrgreen: EM smog produkuje DOR a jen ten umí orgonit neutralizovat. Ale jinak chválím :!:

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit na Markíze

Příspěvek od Hox » 07 lis 2010 18:19

Ondřej píše:Hustýýý 8-) No, ale samozřejmě to, že orgonit nějak neutralizuje radio signál a EM smog je nesmysl, to už jsem tu vysvětloval několikrát. Naběhl sis Rastislave :mrgreen: EM smog produkuje DOR a jen ten umí orgonit neutralizovat. Ale jinak chválím :!:
jj, kéž by někdo v české televizi měl koule na to, něco takového odvysílat :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět