dobre rano brno

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

dobre rano brno

Příspěvek od slurm » 09 čer 2009 15:05

tohle prehlidnout nejde http://picasaweb.google.cz/orgonitt/NaMeil#
TOHLE ME UZ NEBAVI :x

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od slurm » 09 čer 2009 15:33

a jeste ted pred hodinou :xhttp://picasaweb.google.cz/orgonitt/OdpoledneNadBrnem#

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: dobre rano brno

Příspěvek od sophia » 09 čer 2009 15:48

chemtrails jak hajzl už od včera a celou noc :evil: zaráz i 8 letadel sem a tam, šedá deka s haarpem :x s tímto si ani 3 CB neporadí, to chce víc CB :roll:

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: dobre rano brno

Příspěvek od truthseeker » 09 čer 2009 15:54

Tady na severu taky lítaj od včerejšího odpoledne - a jak říkáš, v noci tu lítali taky.
Měsíc krásně svítil a tak to bylo vidět skoro jako ve dne. A ty nasekaný mraky jakbysmet.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od ATA » 09 čer 2009 19:27

No tak dneska to byl fakt masakr je to asi poprvy co sem tady u nas videl chemtrails v takovehle miře většinou mam modrou oblohu a normalni mraky.

Hold budem muset nasadit sinejši zbraně by chtelo tak odlit CB do 200l bečky a a dat tam mědeny trubky co se použivaj na ryny :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od Hox » 09 čer 2009 21:33

tak na to bych přispěl :).... 200l bečka a 5m trubky průměr trubek od kamen :lol:

otázka je co by to dělalo, nejsem si jistý že u tohohle vždy platí větší = lepší

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od Sunny:-) » 09 čer 2009 23:54

Kdo ví, ale prudí pěkně :lol:

Už jsem tady měl delší dobu pěkné azuro a bílé mráčky, žádné přelety (nebo hned fuč) a najednou včera začali lítat jak zběsilí a hezky po kousíčkách kumulovali víc a víc.. sice se jim to ze spoda stále rozkládalo, ale lítali hodně a celý den, takže nakonec i u mě po delší době se tyčily z okna panoramatické výhledy na chemtrails. Docela mě to popudilo, takže v nejbližších dnech zas odliju pořádnou dávku a zas se pustím do čištění a rozšiřování pole (orgonové) působnosti. Plánoval jsem to i tak, ale s takovou provokací.. to už 100% :lol:
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Ostrava

Příspěvek od Tarvos » 10 čer 2009 07:40

Včera ráno v Ostravě taktéž. Drželo se to ješte dopoledne. Kolem 17 h se nad mým CB začala formovat tato mračna :
http://picasaweb.google.cz/tarvos.ov/9_ ... directlink
V jedné chvíli jsem zaznamenal velmi nízký průlet letadla přimo nad domem. Ještě jsem ho stačil vyfotit. Je na jedné z těch fotek.
No nic aspoň motivace k dalšímu obkládání.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od slurm » 10 čer 2009 08:25

tak me napadlo delat CB tak ze se do kyblu naskladaji orgonity do kominku tak do 3/4kyblu a pa se postupuje podle normalniho navodu,dat tam trubky s krystalama a zalit.chcu to zkusit tak uvidime.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Ostrava

Příspěvek od truthseeker » 10 čer 2009 09:39

Tarvos píše:Včera ráno v Ostravě taktéž. Drželo se to ješte dopoledne. Kolem 17 h se nad mým CB začala formovat tato mračna :
http://picasaweb.google.cz/tarvos.ov/9_ ... directlink
V jedné chvíli jsem zaznamenal velmi nízký průlet letadla přimo nad domem. Ještě jsem ho stačil vyfotit. Je na jedné z těch fotek.
No nic aspoň motivace k dalšímu obkládání.
Od zahraničního giftera: Obrázek je tam docela podoba. Tohle už jsem nad sebou viděl taky :)
každopádně ze všeho nejlegračnější mi přijde černá cesna kroužící v půlkilometrovým okruhu přímo nad našim domem co bych prakem dostřelil - a to nepřeháním. To už je snad přímo snaha o zastrašení, než tajné sbírání informací :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: Ostrava

Příspěvek od Tarvos » 10 čer 2009 09:58

každopádně ze všeho nejlegračnější mi přijde černá cesna kroužící v půlkilometrovým okruhu přímo nad našim domem co bych prakem dostřelil - a to nepřeháním. To už je snad přímo snaha o zastrašení, než tajné sbírání informací :D
Moc se v letadlech nevyznám, ale malý "vrtulák" několikrát nad barákem kroužil. Možná už jsem trochu paranoidní , ale jednou kolem domu jezdila černá oktávka s pražskou značkou s moc divnými týpky. Měli černé brýle a myslím, že i černé obleky. Možná blbost ... teda doufám. Prostě nějak tam to auto nesedělo do průměru ... co obvykle jezdí kolem baráku. :|
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od ATA » 10 čer 2009 10:08

Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: dobre rano brno

Příspěvek od truthseeker » 10 čer 2009 10:52

Hahaha, dvojkanón naplněnej orgonitem, tomu se říká stylovost :)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od Hox » 10 čer 2009 11:21

černý hrtulník :) jsem viděljednou, co sem postavil na balkon CB... od té doby nic, vypadá to že je dávají pokoj. že bych mě něco pronásledovalo při giftingu a objevilose to tak rychle, to sem ještě nezažil, zajímavé

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: dobre rano brno

Příspěvek od visitor » 10 čer 2009 12:32

Je tedy fakt,že jsem vyrobil cca. asi 2kg orgonitu (tak před měsícem asi) a ted nevim jestli to bylo co jsem je dal na zahradu,už nevím.Nebo až druhý den,ale černej vrtulník nad námi 2 proletěl.Od té doby jsem ho neviděl..Myslel jsem ,že to je soukr. hračka,ale když to tady čtu tak nevim..to by hoši museli mít sakra dobrej měřič.. podle mraků se asi neřídí,tak čím to hledaj by mně zajímalo :? ...leda možná nějaky pan Smith :D

Odpovědět