lžibaba co si říká ,,Little Grandmother"

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: lžibaba co si říká ,,Little Grandmother"

Příspěvek od truthseeker » 25 bře 2011 01:08

Tak jsem tu objevil tenhle topic :) Kauzu Little Grandmother sleduju už pár měsíců z obou stran a za sebe můžu říct jen jediné (a dřív jsem byl její zastánce a obdivovatel) - ta baba lže, jak když tiskne. Orgonet se mnou moc nesouhlasí, no co už.

Mám přečtené jak všechny oficiální prohlášení LG, tak i 70 stran na fóru, odkud iniciativa proti odvolávání se na indiány vane (nafps) a řeknu vám, ti lidi nejsou bez chyby, v lecčems s nimi nesouhlasím, ale jsou neskonale soucitní (nevyhrožují jako zástupci LG prokletím :lol: ) a nejsou ani trochu blbí... zpráva LG zdiskreditovala nějakého týpka, na kterého se někdo z fóra jednou odvolal... a tím jsou ty desítky indiánů, co se nezávisle ozvaly, mimo hru a jejich hlasy už nic neznamenají, že? Je zajímavé, že "je nutné znát vyjádření obou stran"... já znám, ale přijde mi, že mimo mě už nikdo jiný.

Nezlobte se, ale nemůžete prostě zahodit zdravej rozum jen proto, že co nějakej maník říká, zní hezky a příjemně. Jistě že to tak bude znít, jinak byste neposlouchali a nesypalo by jim to. Dneska jsem byl na přednášce jednoho výborného religionisty a ten tvrdil, že s 2012 za dveřma, tsunami na moři a hrozící jadernou katastrofou je teď naprosto ideální čas pro založení sekty a že se na to sám chystá, jen co mu dojdou peníze :D tak strašně mě to pobavilo, když jsem si vzpomněl na Malou Babičku... sociální konstruktivismus a jeho systémy věrohodnosti (je třeba vytvořit kredibilitu dané společnosti, jinak vám lidi nepřijdou (církev má ježíše - její zakladatel, syn boží - přímá linie - církev je posvěcená bohem/ prvotní hřích/ kdo nebude poslouchat boha [církev], nebude spasen). Babička je trochu skromnější, především proto, že dnešní společnost, zvláště ta evropská, kde má LG největší podíl, by na něco odvážnějšího neskočila... takže jedeme: "jako hřích stačilo: lidstvo jako celek se chovalo strašně k matičce Zemi/jako trest: v roce 2012 čeká zatracení toho, kdo mě nebude poslouchat/ a autorita, na které LG postavila celé své angažmá, nebyl ježíš jako v případě církve, ale indiánská tradice a jejich způsob života. Je to mnohem "jemnější" forma, ale funguje to stejně.

Nyní říká, že již nezastupuje a nemluví za ŽÁDNÝ KMEN - myslíte, že kdyby na začátku nepoužila jejich kulturu jako referenci pro svá tvrzení, že by jí někdo poslouchal? Celý ten údajný systém Strážců moudrosti a požehnání od šamanů a lámů je jen krásně překroucená realita a má dávat onen pocit bezpečí "co říká musí být pravda".

Jestli stále někdo bude tvrdit: "každý děláme chyby, důležité je poselství" - odpověděl bych mu: "a opravdu ho chcete slyšet od někoho, kdo mu v srdci s největší pravděpodobností nevěří a schválně lhal a stále lže?" Prosím, berte v úvahu, že vše, co LG říká, bylo řečeno z jiných zdrojů. Není žádná novátorka, jen šikovně kombinuje již existující informace. A jakkoli kvalitní informace to můžou být (a některé rozhodně jsou), od takového člověka je opravdu poslouchat nehodlám.

Hysterie okolo LG je ukázka kvalitního marketingu, nutno říct že prvotřídní kvality. Zaplnila přesně tu díru na trhu, skrze kterou ještě prosvítala nejistota a lidi se strachem v srdci po takové šanci bez přemýšlení skočili.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: lžibaba co si říká ,,Little Grandmother"

Příspěvek od Aien » 25 bře 2011 10:57

Dík, žes to tak rozebral! Každý z nás šetří čas, tak je občas potřeba převzít práci druhého, dík. Potvrzuje to mé tušení (neformulované do slov), zezačátku se mi moc líbila, ale pak mi začlo docházet, že je to dobrá hérečka,která plácá furt to samé, tak jsem si ji škrtla. Naopak Aolian mi zezačátku připadal jako cvok, četla jsem to se zájmem co z něj ještě vypadne. Později jsem s jeho sděleními začla rezonovat a přehodnotila svůj postoj, sice s ním občas nesouhlasím, ale to je spíš můj problém než jeho. Považuju ho stále za cvoka nebo spíš čvočka, ale to jsme tu většina.Zdravím vás ......! (napsala bych "soudruzi", kdyby to nebylo tak zprofanované, v původním smyslu to znamená, že jeden člen skupiny zdraví ostatní členy téže skupiny)
Hezký weekend!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: lžibaba co si říká ,,Little Grandmother"

Příspěvek od Ondřej » 31 bře 2011 21:20

mě LG nijak neoslovila a vnímám ji neutrálně, jak kdyby nebyla nic důležitýho, o co bych se měl zajímat. A mám klid :mrgreen:

tanto
Příspěvky: 1
Registrován: 11 led 2011 22:03

Re: lžibaba co si říká ,,Little Grandmother"

Příspěvek od tanto » 02 dub 2011 17:40

Zdravím.Prostudoval jsem toto téma dost důkladně.kdo chce ušetřit čas,doporučuji blog indiánská stezka.Jsou tam petice a prohlášení indiánů. Myslím,že je tam i video rezervace indiánů.Asi před rokem na orgonetu jsem viděl první videa s LG a nesedlo mi to.Díky za intuici!Ale nechtěl jsem psát komentáře ,když ji lidé tak milují resp.její slova.Chci jen dodat,ostražitost vždy a všude,pokud máte otevřené srdce,poznáte ,že něco není jak má být.Opatrujte se, Tanto

Odpovědět