Prosím o Váš názor

Co bychom neměli přehlédnout...
sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Prosím o Váš názor

Příspěvek od sirm » 12 bře 2011 23:02

Dobrý den

prosím o názor na tuhle http://www.regeneracetabor.cz/obchod/pr ... fo74hvnkr7 věc.díky

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od kozma » 12 bře 2011 23:32

jsem nějakej rozepsanej dneska večer, sváteční sobota, sklenka vína tak se hned čowjek na netu rozkecá :lol:

Ohledně tvarových zářičů - na tom se dá dělat byznys vždycky. Ohledně přívěsků, talismanů, atd... na tom se dá dělat byznys úplně vždycky. Byzantologové dělali vykopávky v egyptských starokřesťanských lokacích ( Minapolis) a našli pozůstatky stánků s křesťanskými suvenýry a přívěsky ze 3.-4.století. Každý prodavač takovýchto věcí bude samozřejmě tvrdit, že požehnání, které takovéto předměty přinesou do našich životů, bude nic míň, než ultramegapráskové. ;)
Některé citace jsou hodně diskutabilní:
"Dokáže člověku poslat do cesty ty správné lidi a správné události, které právě potřebuje" Skutečně to děla mrtvý kus kovu ? Nebo nám ty lidi posílá Ten, kdo nám vdechl život ? Je to věčné dilema - klanět se totemu|modle, nebo Bohu ?
Můžeme analyzovat, jak asi vypadalo zlaté tele, které udělali netrpěliví židé, kteří se nemohli dočkat příchodu Mojžíše s deskami Zákona z hory Choreb. Jedno je jisté - vlastnosti, připadající Hospodinu, přiřkli mrtvému kovu. A začali mu se klanět. Ztratili víru díky netrpělivosti a reptání a proto si zhotovili modlu.
Sory nebudu tady hustit dál tyhle věci, ať mně nemaj lidi za nějakou fanatickou prudu, ale vždycky mě to napadne, když čtu reklamní texty, co přehánějí a co tyhle atributy přisuzují věcem které jsou stvořené lidskýma rukama.

Obchodník se vždycky bude snažit prodat svůj výrobek co nejlíp svojí výřečností na úkor faktů.
Právě proto se mi líbí na našem orgonovém hnutí to, že tady je těch lidí naprosté minimum.
TAk to byl například můj názor, heh. ;)

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od tomas » 13 bře 2011 23:05

o tomhle výrobku nevím vůbec co si mám myslet, každopádně v centru regenerace v táboře jsem byl osobně a měl sem tam dobrý pocit, mám odtamtud šungit, z kterého mám od začátku dobrý pocit, prodávají tam i orgonity a velice pěknou literaturu, ale tohle prostě pro všechny nebdue, myslím že dze na fóru k tomu bude většina skeptická

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Mike.Jt » 13 bře 2011 23:45

píšu to furt a furt. Se symbolama si nezahrávat. Jako pokud si člověk není 100% původem symbolu, a kdo ho momentálně spravuje tak bych do toho nešel.
I když na atlantský prsten sem slyšel poměrně dobré recenze, myslím že to není nic bez čeho by se člověk nedokázal obejít.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Aien » 14 bře 2011 09:14

Ahoj Lidičky! A co říkáte svastice? Je to tvar galaxie, tvar čaker, tvar, který je silným zářičem.Záleží na směru pravotočivá přidává energii a chrání proti magickým útokům.Někde jsem četla, že pravotočivá svastika na krku( na srdci) ze stříbry zčerná, když zastaví temný útok a musí se vyčistit.Nacisti měli levotočivou-čili nožičky doprava, která má opačné účinky.Ale není to ve smyslu dobro a zlo , ale koloběhu tvoření a ničení, zrod a zánik atd.Napadá mne, proč asi je jako symbol nacismu zakázaná (bez specifikace točivosti), kdo mám chce zabránit v obraně proti temným, v čerpání síly.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Mike.Jt » 14 bře 2011 10:35

tak stříbro černá tak jako tak říká se tomu černání stříbra. Mrkni na wikipedii.

Jinak svastika je ve své podstatě kříž. A všude tam kde se křiží pod pravým uhlem v symbolu čáry je to špatně a většinou to blokuje energie. Což by se proti utoku mohlo hodit, ale bude to blokovat i tebe. Navíc na tom bude i emoční nánosy od Hitlera takže to asi není nejlepší nápad.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od ergo » 14 bře 2011 21:20

Před několika léty jsem dostal přívěsek s tímhle motivem a mohu tvrdit, že silnější zářič jsem neměl. Výrazně posiloval a harmonizoval celého člověka. Měli bychom se však obejít bez všech pomůcek a rituálů a zvládnout svou cestu jen vlastním tělem, myslí a duchem.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od uzenypes » 14 bře 2011 21:35

ergo píše: Měli bychom se však obejít bez všech pomůcek a rituálů a zvládnout svou cestu jen vlastním tělem, myslí a duchem.
To asi joo, na tohle tema sem mel kdysi drive par snu...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Aien » 15 bře 2011 09:13

S tím černáním stříbra je to myšleno jinak.Normálně černá pomalu, ale v tomto případě (magického útoku) zčerná naráz-ráno pěkně lesklé, večer bác černé. Je fakt, že jsou to berličky, dočasné pomůcky, tak bych to brala, ale pokud máte zlomenou nohu, používáte berle dokud se neuzdravíte.Je nesmysl prohlásit-nechci sádru, nechci berle, musím to zvládnout sám, svojí duší, tělem atd.Až se "uzdravíme", můžeme berle zahodit.A co jsou orgoše?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od kozma » 15 bře 2011 11:46

Eh, já bych teda orgoše ke kusu stříbra se sexy ornamentem nepřirovnával :D
To je jako srovnávat ledničku se smaženým sýrem. S hranolkami. A tatarskou omáčkou. Doprčic. Teď na to mám chuť.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Aien » 15 bře 2011 13:02

Co je na svastice sexy? A nemusí to být ani kříž, těch nožiček může být jak u stonožky.Myslela jsem orgoše jako berličky-jinak bychom seděli venku a soustředěním mysli rozháněli chemku, silou vůle sestřelovali letadla (ale bylo by to krásné)

sirm
Příspěvky: 13
Registrován: 19 led 2011 17:31

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od sirm » 15 bře 2011 20:30

ergo píše:Před několika léty jsem dostal přívěsek s tímhle motivem a mohu tvrdit, že silnější zářič jsem neměl. Výrazně posiloval a harmonizoval celého člověka. Měli bychom se však obejít bez všech pomůcek a rituálů a zvládnout svou cestu jen vlastním tělem, myslí a duchem.

Tím myslíte tu svastiku kterou sem někdo vtěsnal nebo ten prsten???

díky

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Aien » 16 bře 2011 09:14

Promiň, nechtěla jsem odvádět pozornost od tvého dotazu. Prohlédla jsem si ty prsteny: atlantský symbol je jasný-nebrat, měla jsem kdysi kyvadlo s tímto symbolem a hodila jsem ho do popelnice (kousek mosazi za tři stovky), měla jsem pocit, že mi do toho někdo kecá.Teď má kyvadlo z dvouhrotého krystalu křišťálu (vlastní výroba) a dobrý. Ten druhý symbol na stránkách je lepší, ale taky napojen na vysavač energie, žádná ochrana.Dost připomíná tripletu (keltové), ale tak sám o sobě nemá význam.Tripleta znamená tři složky světa : nebe (slunce), země,duchovní svět.Má smysl (sílu), když ho nosí tři čarodějky(kněžky) -dívka(slunce), matka(země), stará žena(duchovno).Takhle to má jen cenu toho kovu.

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od Prince » 16 bře 2011 23:21

Aien píše:Ahoj Lidičky! A co říkáte svastice? Je to tvar galaxie, tvar čaker, tvar, který je silným zářičem.Záleží na směru pravotočivá přidává energii a chrání proti magickým útokům.Někde jsem četla, že pravotočivá svastika na krku( na srdci) ze stříbry zčerná, když zastaví temný útok a musí se vyčistit.Nacisti měli levotočivou-čili nožičky doprava, která má opačné účinky.Ale není to ve smyslu dobro a zlo , ale koloběhu tvoření a ničení, zrod a zánik atd.Napadá mne, proč asi je jako symbol nacismu zakázaná (bez specifikace točivosti), kdo mám chce zabránit v obraně proti temným, v čerpání síly.
A právě na to jsi, Aien narazila. Proč a kdo? Ještě za II WW, tedy na začátku, měla americká letecká peruť na letounech svastiku, také levotočivou, ale postavenou kolmo, ne z úhlu 45st. Za té stejné doby mělo několik sportovních družstev na dresech stejnou svastiku. Najednou, postaveno mimo zákon..
Přitom se jedná o starodávný runový znak. Nebudu propagovat, kdo chce, ten si význam najde na netu.
Reaguji jen proto, že jsi uhodila hřebík na hlavu.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Prosím o Váš názor

Příspěvek od truthseeker » 17 bře 2011 19:58

Mě ten atlantský symbol zvláštním spůsobem přitahuje, i když je vyloženě hnusnej a dost neatraktivní (nejsem na tyhle věci nějak citlivý, ale tohle je opravdu jako: odkud to znám?), ale nikdy jsem ho na sobě nenosil a nepřišel s ním osobně do kontaktu.

Alue o něm mluví jako o dobrém, v diskusi to ale vře, názorů je hodně :)
http://karolinaloskotova.blog.cz/0704/prsten-atlantanu
http://karolinaloskotova.blog.cz/1011/j ... -v-poradku
Jelikož ta holka silně odsuzuje všechny kříže jako negativní a tenhle nosí už pár let bez problému... asi nebude nějak závratně škodlivej a vyzkoušet bych se ho nebál, možná prostě někomu sedne a někomu ne...

Když jsme u těch tvarových zářičů... co říkáte na triquetru (viz avatar a podobné variace, bez kroužku atd). Že to znásilnili křesťani je jedna věc, pro mě má osobní význam... našla se v podobě germánských run, u keltů... někdo něco k tomu? Pocity, kyvadla?

Díky díky díky.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět