Orgonový dubstep XD

Co bychom neměli přehlédnout...
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kozma » 27 bře 2011 13:10


Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od Ondřej » 31 bře 2011 21:02

A kdo to dělal? A proč je tam motiv z Dooma? :lol: Hezky macatej zvuk a dobrej mastering.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kozma » 31 bře 2011 22:30

:lol: zvuk z Dooma.. respekt Ondřeji, když jsem si hrál s akordy a ladil synťák, tak jsem si říkal "tyjo je to ňák moc podobný hudbě ze sedmýho levlu Dooma :lol: " Ale nakonec jsem to tak nechal páč mi to znělo nějak energeticky povzbudivě, díky tomu durovýmu ladění. Takže jo, dělal jsem to já a ženskej hlas je text-to-speech engine takže počet cizích samplů nula ;) Jsem rád že se líbí a jsem rád že je tu víc starejch Doomerů fps vlků opelichanejch ! :lol:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od Ondřej » 02 dub 2011 21:47

My bytosti světla, jsme měli Doom jen jako takový první trénink, jak se vypořádat s pekelným šmejdem :lol:
A pouštíš si LFO i před spaním?
A máš rád rezonantní pilečku?
A co je to za speecher?
A co používáš za software?
Tato lahůdka tě asi potěší, chi chi: http://www.youtube.com/watch?v=aovgV0r9t2A

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kozma » 02 dub 2011 22:06

:lol: přesně tak... kdo si prošel Doom obdobím už nikdy nebude na motorovou pilu hledět bez špetky sentimentu woe
Před spaním si radši čtu bez techniky a zvuku... ony ty zvuky jsou pro hudební magory mýho typu tak trochu vášeň, že.
Rezonantní pilečku samozřejmě... cirkulárkový zvuk technozkázy podbarvovaný písty spokojeného Mecha je pomyslný romadůr s pivkem na prosluněné zahrádce ospalého jarního odpoledne, jestli se mohu dopustit takovéto konverze fantazie zvuku na chuť ;)
Mno speecher je : http://www.acapela-group.com/text-to-sp ... -demo.html umí i hezky česky, lol stačí vyzkoušet, nějaký věty umí vybleknout patřičně šťavnatě, ololo
A soft... mno Audacity v kombinaci s Renoise a mraky VST pluginů a synťáků, já totiž samply hrozně nerad, čovek má pak dojem že krade a né vytváří...
Lahůdka je parádní !
Taky mám jednu... ;) http://www.youtube.com/watch?v=bceBr4QS ... re=related
Nikdy mne nepřestává překvapovat množství hudební inspirace, kterou obsahuje jedna "cvak cvak.. BÁC! ho mezi oči Impa smrada" :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kozma » 02 dub 2011 22:31

Ondřeji tys také zvukově aktivní ?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od Ondřej » 09 dub 2011 14:47

Ne, jen jsem si s tím hrál kolem roku 02 (Reason). Zlatý hřeb mé tvorby byl asi remix znělky Večerníčku 8-) Ale dělal jsem podobný charakter jak děláš ty. Ale s menším využitím LFO efektů:)

to "remake" jsem jaksi nepoznal co je to za melodii...

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od tomas » 09 dub 2011 17:49

Po přečtení vaší diskuze mi to nedalo, stáhnul sem Doom (modlil se aby šel spustit ve Windows 7, kupodivu absolutně bez problému) zasedl sem s jogurtem před počítač (to na znamení toho co sem měl nejrdši k jídlu když sem to hrál naposledy jako pískle) a prostřílel se celou hrou. Ten zvuk sem objevil v 7 levelu a podobný ještě v nějakym, nejsem si jist, 20 něco, ale po čase aspoň něco co stálo za to, díky Kozmo :mrgreen:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kozma » 09 dub 2011 20:15

Jou není zač kkkámo, hele a tos asi nenainstaloval Dooma s tímhle portem, co ? : http://blastmagazine.com/the-magazine/t ... he-addons/
Jojo, Doomsday Engine... dokáže udělat ze starýho dobrýho Dooma naprosto vraždomatickou pastvu pro oči:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

mazeček no, heh, to se to pak giftuje, když si předtím rozproudíš krev partičkou Dooma :lol:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od Ondřej » 09 dub 2011 21:10

DOOM 3D :lol:
Jsem ale myslel, že už jste trocha duchovní a doom už nehrajete... Si vzpomínám jak jsem hleděl s otevřenou hubou na televizi, asi v roce 94, kde běžely záběry z té hry 8-) Holt co taky čekat od satanistů z id Software...

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kozma » 09 dub 2011 23:10

Doom je definitivně pasé, samozřejmě... ;) Realita současného světa se začíná v určitých místech Země až moc podobat některým jeho levelům... plus.. ta záplava temných symbolů je skutečně masivní... k čemu si zasírat mozek..
ale proč si nezavzpomínat žejo. Pár levlů jsem z nostalgie dal ;)

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od tomas » 10 dub 2011 16:31

To sem nehrál, jenom oldschool a asi už odolám, abych se pak do tho nechyt a nestáh ještě Wolfa a Duke Nukema :D chvíle volna využiji práci na sobě.

Ondřej: je mi 19, zatím se tím prohrabuju jak se dá, ae tuhle dobu sem opustil teprve nedávno, sem malý pívo ;)

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kolosjackos » 12 dub 2011 03:12

nevim cis uz videl tu sazbu mandelbrot?
cotak udelat z toho dubstepu videoklip! http://www.fastfractal.com/help.php (ja sem uz posedly, asi zitra pichnu do krabice starou nvidia graka :D )
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od kolosjackos » 12 dub 2011 03:30

http://www.cygnus-software.com/downloads/downloads.htm
tohle je rychlejsi a ma to vic voleb, asi krabici znasilnovat nebudu :geek:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonový dubstep XD

Příspěvek od Ondřej » 16 dub 2011 21:56

kozma píše:Doom je definitivně pasé, samozřejmě... Pár levlů jsem z nostalgie dal ;)
:lol:
Jo, Duke Nukem (1996) byl samozřejmě průprava, jak se vypořádat se šmejdem z vesmíru :lol: It's time to kick ass...

Odpovědět