Probouzejte ostatní!

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od sysel » 10 čer 2012 14:59

Jeste, ze pekne prsi. Budou jahody, maliny, jablka, zelenina, hrusky,blumy, slivy, brambory.Co vice si prat.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od Alfa » 10 čer 2012 18:13

Nojo, já už baštím svoje jahody, kedlubny, salát a ředkvičky. Je to dokonalá paráda!
Poprosil jsem o požehnání a ochranu své zahrádky před vším negativním, pohladil a požehnal jsem Chembusterovi :D
V pátek jsem také poprosil přírodní bytosti, aby řekly krtkům, že mají jinde prostoru dost, tak ať se přetěhují, jinak je nechám zabít svým kocourem :lol:
Život je krásnej, když je člověk zdravej, má výborné mezilidské vztahy a dost peněz na vše potřebné.
Přeji všem :!:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od sysel » 10 čer 2012 20:22

Ano, tomuto rikam pozitivni pristup. Jen tak dale :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od haluzakfest » 19 čer 2012 03:52

Konečně téma kde můžu vyjádřit názor a to ten že podle mě tvrdě bezkromisně lidi probouzet a zkusit i přiměřené násilí.. Prostě já nesnesu pohled nato jak se někdo trápí v mnoha případech celé roky až muto z**rví celý život a jen kvůli tomů že neví jak se ztoho dostat nebo nevěří žeto de... ale brzo jsem zistil že, že provětšinu lidí co znám je můj 30min výklad spolu s důkazy a jasnými argumenty... prostě maximum co zvladnout vstřebat, zcela jednoznačně jsem toto pozoroval na svém bratrovi který má 28 a je o 5 let starší tak po 30min, jeho mozek začal spouštět ochranný mechanismus.. a tím myslím že začal mžourat očima až mrkat jakoby tikem a zničehož nic začal dlouhou větu na úplně jiné téma... víte je to ten člověk který byl vždy chytřejší a těžky skeptik na tyto věci, vždycky mi každou záhadu vysvětlil buď fyzikalně a nebo že jde o podvod... pokažde mě tím dostal a vlastně i jsem se poučil vtom že tyto "záhady" a duchovno vůbec je výmysl a totální nesmysl. O meditaci jsem si myslel že nejsem ten typ že nemám šanci... otom že bych cítěl nějaké síly z kamenů nebo orgonitů se mi ani nesnilo. Prostě sem natom ani neuvažoval a spíš to kritizoval a dělal si ztoho srandu.. a vždy jsem byl nohama na zemi a na nějakou esoteriku a spiritualitu jsem vůbec nevěřil... až do jisté doby kdy jsem během cca 2ou měsícu zistil veškeré informace a zistil tu obrovskou iluzi ve které žiju a žije 90% lidí okolo mě. Byly to náročné 2 měsíce a velice citelně jsem si zvětšil schopnosti myšlení.. více si pamatuju, složitěji a jednodušeji jsem schopen přemýšlet, v životě mám tak jaksik více jasno a větší klid.. LÉPE SPÍM, NEMÁM NOČNÍ ÚZKOSSTNÉ NOČNÍ MŮRY. Menší spotřeba nikotinu, ale taky negativní efekt.. ještě menší možnost bavit se s obyčejnýma lidma .. protože boužel oni mají taky dobré příběhy ovšem pro mě takové nezajímavé a tak se často musím hodně snažit abych se zaujatě zapojoval do diskuse.. další je oto jasnější pozorování toho zla a špatného co se tady děje ... dále větší riziko že budu někomu vadit.. a kvěci přišel jsem na velice účinnou metodu jak to dotěch lidí dostat... násilím to riskujete že budete za blázna pokud člověk reaguje těžkou ignorací a vidíte naněm že nadtím ani nepřemýšlí a přemýšlí nad tím jak směšně ti odpovědět. Tak tomuto člověku to nevnucovat a ukázat jasný efekt toho jak vám toto poznání prospíva a občas jen tak zaprovokovat když je dotyčny nespokojený nervozní a vy víte zčeho tak muto napřímo tak provokačně říct.. noo ja ti říkám pořád že maš dělat "x" a "x" problemy ti zmizí, nebo : co čekáš že potom jak nepiješ cely den a večer kávu že to ledvinam prospiva ?? A postupně pomalu takto narážet a dotoho dokazovat na sobě samých efekt toho vědění a probuzení... a nebo jim to conejstručněji vpálit do očí : PROBUĎTE SE Už DOPRDELE !! JASE NAVAS NEMUZU DIVAT JAK STE BLBI TOJE NEUVERITELNE TO JE DDONEBE VOLAJICI !!!!! A NEBO S LÉČBOU TO UŽ S NEMOCÍ SI UMĚ NIKDO NEDOVEDE ZKUHRAT ... PROTOŽE KAŽDÉMU ŘÍKÁM CHCEŠ SE VYLÉČIT ? ZAPOMEŇ NA DOKTORY A DĚLEJ PEČLIVĚ COTI ŘEKNU A JSEM SI NAPROSTO JISTÝ ŽE TĚ NEMOCI ZBAVÍM. TÍPÁDEM POKUD TOTO NEUDĚLÁ TAK MI SI NEMŮŽE STĚŽOVAT PROTOŽE ODEMĚ POMOCT NECHCE... :) TAKTO RADIKÁLNĚ JSEM TO ZAČAL ŘEŠIT POTOM COMI MLADÝ KLUK CUKROVKÁŘ OD 15TI ŘEKL ŽE ON SE NECHCE NIČIM LEČIT, ŽE ON MA ŠPATNOU SLINIVKU A ŽE MU !!!!VYHOVUJE !!! SI PÍCHAT INZULÍN A ŽE SI NATO ZVYKL A ŽE JE STÍM TAK SPOKOJENY. TOTO MI VYRAZILO DECH A UVĚDOMIL JSEM SI ŽE NA TOTO NEMÁM ŽE TEN ČLOVĚK JE TOTÁLNĚ VYMYTÝ SYSTÉMEM A SPOLEČNOSTÍ V JEHO PŘÍPADĚ PENĚZY... MÁ JICH DOST ZE ZÁSLUHY RODIČŮ... CHOVÁ SE JAKOBY SI JE VYDĚLAL A VNÍCH VIDÍ VŠECHNO... TĚŽKY MATERIALISTA KTERÝ UŽ HRANIČÍ Z CHOROBNOU TOUHOU PO BOHATSTVÍ A LUXUSE... ABSOLUTNĚ NEPOCHOPIL NIC ZTOHO CO JSEM MU ŘEKL... ANI NECHTĚL TO JE MYŠLENÍ JAKO BÝVALO MOJE MĚL JSEM UTVRZELÉ NÁZORY... ZCELA ŠPATNÉ... ALE NIKDO BYMĚ NEPŘESVĚDČIL ŽE TO MŮŽE BÝT JINAK. A ANI JÁ JSEM NIKOMU TU MOŽNOST NEDAL TÍM ŽE MYSL VŮBEC NEUVAŽOVALA O NÁZORU DRUHÝCH A TO CO BYLO SLOŽITĚJŠÍ NEBO PRAVDIVĚJŠÍ NEŽ MOJE TEORIE A TVRZENÍ TAK JSEM TO ZESMĚŠNIL POPŘEL POMLUVIL A VYVRÁTIL... NĚKDY PROTO ŽE DOTYČNÝ ZKRÁTKA NEMĚL TOLIK SIL NATO MĚ PŘEŘVAT NEBO MĚ PŘEARGUMENTOVAT... A NEJHORŠÍ JE KDYŽ KOLEM VÁS PŘITAKÁVAJÍ PARAZITI TVÁŘÍCÍ SE ZA PŘÁTELE JEN PROTO ŽE ZVÁS ŽIJOU ALE V PRVNÍ PŘÍLEŽITOSTI VÁS PODRAZÍ.. TO POTOM TAKOVÝ ČLOVĚK JE SVAZOVÁN ŘETĚZY KE SVÉ ILUZI A TÉMĚŘ NIC BYMU NEDOVEDLO VYVRÁTIT JEHO PRAVDU A JEHO SMYSL... NO A TAKOVÉHO ČLOVĚKA TOMU JEN UKÁZAT DVEŘE.. CESTU ŘÍCT MU ŽE TO DE A NECHAT TO NANĚM... ALE PROSTĚ TO JE VĚTŠINA PROBLÉMŮ VĚTŠINY LIDÍ A ZPŮSOBUJE TO PSYCHICKÁ NEBO UPLNĚ BANÁLNÍ PŘÍČINA NEBO ZVYK. A ono to jsou jinak chytří lidé a vy víte že oni by byli nakonec velice rádi kdyby vás poslouchali a pochopili. A přes svou tvrdohlavost, slepost, sobeckost, hloupost, nedůvěřivost a zmatenost to to nikdy nepochopí a ještě ktomu je to ochudí o značnou část života. Tot můj složítý a dlouhý názor..

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od juhele2009 » 19 čer 2012 17:16

haluzakfest
Tak si to shrňme: - jseš kuřák, schizofrenik, je ti 23 let, nejsou ti lhostejné osudy jiných, pomáháš, pravopis ti moc nejde. Dobře. Sem ses přišel vykecat. OK. Ale tady už probuzený jsou, některý až moc :) (Že jo, Sysle ;) Haluzáka ale moc nepotěším - tady na padesátý rovnoběžce ti pšenka nepokvete, leda by ses dal k jehovistům. Ale to doufám nehrozí. Běžnej člověk má jiný zájmy a starosti, takže s tím probouzením to nebude tak žhavý .... Ničeho se neboj, systém tě (zatím) ignoruje, co víc si můžeš přát .... :mrgreen: :mrgreen:

calleb
Příspěvky: 33
Registrován: 10 zář 2011 14:36

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od calleb » 20 čer 2012 16:04

....

calleb
Příspěvky: 33
Registrován: 10 zář 2011 14:36

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od calleb » 20 čer 2012 16:16

Obrázek

haluzakfest
Příspěvky: 9
Registrován: 29 kvě 2012 23:24

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od haluzakfest » 02 črc 2012 18:42

juhele2009 píše:haluzakfest
Tak si to shrňme: - jseš kuřák, schizofrenik, je ti 23 let, nejsou ti lhostejné osudy jiných, pomáháš, pravopis ti moc nejde. Dobře. Sem ses přišel vykecat. OK. Ale tady už probuzený jsou, některý až moc :) (Že jo, Sysle ;) Haluzáka ale moc nepotěším - tady na padesátý rovnoběžce ti pšenka nepokvete, leda by ses dal k jehovistům. Ale to doufám nehrozí. Běžnej člověk má jiný zájmy a starosti, takže s tím probouzením to nebude tak žhavý .... Ničeho se neboj, systém tě (zatím) ignoruje, co víc si můžeš přát .... :mrgreen: :mrgreen:
Takže pro objasnění, jestli se snažíš být věštcem tak tě to neuživí... Kuřák jsem byl teď, už užívám z tabáku pouze nikotin ( vaporizace) je mě 22, no a otom probuzení všech pochybuji... protože od doby cojsem se probudil ja tak nemám vhlavě nic jiného než to znát pravdu, tu zmám jako jeden z mála... Mno a teda dobře vědmy.. :D tak jak dalece lze té pravdě věřit, dáseto po illumináty, vševidoucí oko , cenzura médii, jejich pozdravy a symboly podprahové zprávy,chemtrails to se vše ještě dá.. ale hranice překračuje že papež takto zdraví taky a odhalení hudebního průmyslu nebo tack h16 sůčast plánu to už je daleko za hranicí "reality" vždy jsem byl silně nevěřící. Ovšem potomto ?? A Komu nebo čemu věřit ? Když vtom jede i církev a papež.. zkrátka věřím v dobro, a konám v dobrém úmyslu. Dříve jsem dělal opak a málem měto stálo život... pochopil jsem že tudy cesta nevede.. Ale opět jako na většině fórech i zde se najdou ti co snad podle mě sedí a v napětí čekaj nato chytnout se něčeho cojim dává důvod rýpat a hádat se... já se nechcu hádat. Ta schizofrenie... :D toje přechodný stav a nedostatek spánku( jak se 3 dny nespí a jenom hledá tak potom i ty chyby v textu sou!). A určitě chtráci co tady dávaj moudra a rady, určitě pracují a fungují dle tohoto zvráceného systému že ? Hlavně že jste probuzení až moc... já mám názor te že než podporovat tento systém tak radši za jeho změnu položím život... znáte tady technologie s kterýma jste schopni vyvořit déšť i tam kde je dlouhodobé sucho... a přesto stále vtom suchu lidé zažívají peklo smůlu hlad a zlo.. Jakmile pochopím princip vytváření bouřky tak budu mít 3 základní prostředky ktomu změnit milionům lidem život k lepšímu, sucho voda, deště záplavy - orgonit a CB , a mms mms 2 cds dmso. Ktomu hromady argumentů.. a neradím nikomu pokoušet se popřít nebo zpochybnit mé tvrzení.. nechci zbohatnout chci pouze pomoct, když jeto v mých silách !

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od sviccc » 03 črc 2012 18:45

Život je krásnej, když je člověk zdravej, má výborné mezilidské vztahy a dost peněz na vše potřebné.
Přeji všem :!:
Život by byl mnohem krásnější bez těch ehm...peněz...A co víc?Byl by krásnější pro všechny ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od juhele2009 » 03 črc 2012 21:28

haluzakfest
Domnívám se, že jedno téma ti na celej život nestačí. Je sice fajn, že většinu sil věnuješ ve prospěch společnosti a snažíš se pomoci, tak nějak co je v tvých možnostech, ale občas si odfrkni. Je potřeba se občas "vyresetovat". Aby ses znova zformátoval, abys z toho nezmagořil, to je hned. Ne, že bych tě hnal k drogám či alkoholu, to ne, je to velmi snadno dostupné. Je tu ale jedno téma, které ti dá zabrat - ženy. Teda některé :) Seš vě věku, kdy by tě to mohlo zajímat, a to ti garantuju, že příjdeš záhy na jiný myšlenky. Tímto směrem bych napnul síly. Odfrkni si od záchrany světa a vrhni se na studium druhého pohlaví. Pro začátek najdeš vhodnou literaturu ve vlákně ÚVAHY O ŽIVOTĚ. Asi tak ... :) Obrázek

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od sviccc » 03 črc 2012 21:40

Na drugou stranu je pěkné taky vidět člověka, který npovídá jen "no jo no a co s tím zmůžu".A proto bych ho rozhodně rovnou neodrazoval.K tomu, že občas potřebuje vydechnout a odpočinout si, musí zjistit sám.Pokud to jako zkušenost nezískal sám, stejně bude dělat, co uzná za vhodné, dokud k tomu nedojde sám.Jediné, co dnes dává smysl, je získávání zkušeností.O něčem jiném to nevidím.Ale k tomu taky dojde ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od monikag » 18 črc 2012 06:49

Ahojte, ja si dovolím pridať článok o symptómoch "prebúdzania"...
Mnohím to možno dá odpovede na ich otázky, tak ako mne...čo sa to so mnou deje....mnohí, ktorí to už dávno viete, nesmejte sa, že to zisťujem až teraz....asi prišiel môj čas... ;)
Transformácia: Duchovné prebúdzanie a úplný bunkový aj energetický prerod ľudskej bytosti - ako to poznáte.
“Keby včely zmizli z povrchu zemského, ľudstvu ostávajú štyri roky života ….” Albert Einstein. Včely bohužiaľ začali v tejto dobe hromadne miznúť …
Doba je význačná a prelomová, ľudstvo úplne nepripravené vstupuje do jedného zo svojich najťažších období. Slnečná radiácia nezadržateľným spôsobom stúpa. Kým 99,9% spí, zvyšok sa snaží pripraviť na túto dobu a čiastočne aj podniká protiopatrenia. Ľudia budú bojovať o prežitie a o duchovný vzostup, ktorý nie je automatický. Neradi by sme šírili poplašné správy, ale máme dojem, že mnohí sa ho nedožijú … Píše sa ešte len rok 2007 a kozmické prúdy a Slnko nám už predvádzajú stále sa zvyšujúcu silu. Tá sa bude stupňovať. Vedecké elity už majú ohľadom meniacich sa základných vzorcov povedomie, ale všetky informácie sú zatiaľ pred ľuďmi utajované, aby sa predišlo panike. Z toho dôvodu mlčia aj médiá a sú vymyšľané lži o tzv “globálnom otepľovaní” vďaka priemyselnému znečisťovaniu.
Fyzické problémy:

Skôr prekonaná nejaká infekčná choroba (často rôzne druhy “únavového syndrómu”, EBV virózy)
Bolesť a pichanie v rôznych častiach tela. Najmä potom v chrbte, hrudi, ramenách. Je to výsledok zmien na úrovni DNA a vnútri vás sa prebúdza “kristova energia”.
Krvácanie z nosa či zmeny v menštruačných cykloch. Vaše energetické telo sa ocitá vo väčšom tlaku, čo spôsobuje v úvodnej fáze krvácania.
Nevoľnosti. Pocit “je mi zle od žalúdka”. Dochádza k rôznym zmenám v rotácii Zeme, jej sklonu, rôzne kolíšu aj gravitačné tlaky. Citliví jedinci to cítia.
Točenie hlavy. Svet sa s vami naraz rozkýva, alebo sa cítite tak, ako by ste práve vystúpili z kolotoča.
Neobvyklé spánkové vzorce. Často sa prebúdzate v noci medzi druhou a štvrtou. V noci sa toho s vami deje a vy sa jednoducho potrebujete len na chvíľu nadýchnuť. Budú dni, kedy nezaspíte až do hlbokej noci, budú dni, kedy sa naopak budete budiť veľmi skoro. Budú často dni, kedy cez deň budete úplne mŕtvi. Nebojte sa ísť si zdriemnuť aj cez deň, hlavne popoludní. Niektoré noci budete mať pocit, že spíte veľmi plytko, že ste v podstate ani nezaspali.
Fyzická dezorientácia. Občas nebudete vedieť, kde ste. Budete tiež vychýlenie zo svojej osi, takže sa napríklad mlátiť o futra dverí.
Rôzne sa zväčšujúce a potom zase zmenšujúci uzliny.
Problémy s prehĺtaním. Občas sa stane, že sa zakuckáte pri pití, alebo len prehĺtaní sliny.
Návaly obrovského potenie, často aj v noci.
Pálenie očí.
Citlivosť na nízko vibrujúce energie. Je vám zle v blízkosti niektorých ľudí, alebo na niektorých miestach, kde ste predtým nemali žiadny problém.
Problémy s dychom. Dychové cvičenia budú v tejto dobe veľmi dôležité. Občas budete doslova “lapať po kyslíku”.
Problémy s rôznymi časťami kostrového systému. Budú vás tlačiť novo sa vyvíjajúce žľazy, napríklad v oblasti kostrče na zadku možné pociťovať veľké bolesti pri sedení. Muži budú pociťovať bolesť semenníkov s meniacim sa systémom gonád.
Strata šťavy. Môžete sa cítiť úplne vyžmýkane, bez akejkoľvek chuti robiť čokoľvek. Je to v poriadku. Proste vysaďte a dovoľte si “nerobiť nič”. Je to podobné ako reštart počítača.
Výpadky pamäte. Nemôžete si spomenúť na veci či mená, na ktoré by ste si skôr spomenuli aj keby vás zobudili v noci.
Bolesti zubov a pod zuby (najmä šestka vpravo hore …:)) – zuby bolia zdanlivo bez príčiny a tvoria sa pod nimi “vačky”, alebo sa rozpadávajú
Klesá telesná teplota, často až k 35 ° C

Psychické príznaky:

Intenzívna, živé sny, často nezvyčajne hrôzostrašné. Môže sa jednať o vojnu alebo najrôznejšie príšery. Uvoľňujete staré spomienky.
Pocity obrovského vnútorného smútku bez zrejmého dôvodu. Uvoľňujú svoju minulosť (ako z tohoto, tak minulých životov) a to spôsobuje smútok. Je to podobné, ako pri sťahovaní do nového domu. Je tu smútok kvôli spomienkam, energiu a skúsenostiam starého domu.
Plač bez zrejmé príčiny. Podobne ako v bode o jednu vyššie. Je dobré a zdravé nechať tiecť slzy. Pomôže to odplaviť staré energie. Pominie to.
Zväčšujúcou sa “rozhovoru a rozprávanie sám so sebou.” Zistíte, že k sebe hovoríte stále častejšie. Zrazu zistíte, že už 30 minút chatujete sám so sebou. Zažívate novú úroveň komunikácie, ktorá sa stane plynulejšia, sústredenejšia a hlbšia. Nezbláznili ste sa. Iba vami plynie nová energia.
Výpadky vedomia. Pocit, že čoskoro omdliete, že nie ste vo svojom tele. Vaše vedomie sa práve túla v inej dimenzii.
Záchvaty hladu, kedy zjete celú chladničku, či naopak niekoľkodňové nechuť k jedlu.
Obrovské pocity samoty, aj v spoločnosti ostatných ľudí či svojich blízkych. Nepríjemné pocity v spoločnosti skupín ľudí. Idete posvätnú duchovnou cestou, po ktorej musí kráčať sám. Navyše tak, ako je vám zle, najradšej by ste si niekam zaliezli …
Ďalšie príznaky:

Náhle zmeny v práci či kariére. Veľmi obvyklý symptóm. Tak ako sa meníte, mení sa aj veci okolo vás. Nebuďte znepokojení, že ste stále nenašli vhodnú prácu. Ste v premene a možno urobíte niekoľko pracovných zmien, než sa usídlíte v pozícii, ktorá vám bude úplne vyhovovať.
Uvoľňovanie z rodinných vzťahov. So svojou rodinou ste spojení prostredníctvom karmy. A práve spracovaním karmy sa putá postupne uvoľňujú a ste voľní. Bude to vyzerať, že sa kamarátom a rodinným príslušníkom vzďaľujete, ale pominie to a budete mať šancu nadviazať vzťahy na novej úrovni
Pri niektorých činnostiach už jednoducho nemôžete vydržať. Nemôžete sa už v pokoji pozerať na televíziu, alebo robiť iné činnosti, s ktorými ste predtým nemali problém.
Obrovská túžba odísť Domov. Hovoríte si, čo na tejto šialenej planéte chcete? Kde je láska? Kde sú moji blízki? Prečo nie som s nimi? Nie je to samovražedná nálada. Nejde o prežívanie pocitov frustrácie, ale hlbokého smútku po niečom, čo tak dôverne poznáte.
Energia chodí doslova vo vlnách. Niekedy celý deň niečo pociťujete, s výnimkou napríklad dvoch hodín, kedy sa vám úplne uľaví a potom to začne nanovo. Predtým to bývalo naopak, ale s blížiacim sa vstupom krajiny do fotónového pásu Svetla 21. decembra 2012 sa pomer obracia …
Nič také sa vám zatiaľ nedeje? Ešte neprišiel váš čas. Transformácia vás v každom prípade v najbližších rokoch skôr či neskôr zasiahne. Až do tejto chvíli sa týkala najmä duchovne pracujúcich či citlivých ľudí, zásah bude väčší a väčší každým dňom …. Záleží tiež na tom, v blízkosti koho práve žijete, s kým si rozprávate, s kým pracujete, s kým sa milujete … tieto vzťahy môžu prípadné vaše zmeny buď urýchliť, alebo zabrzdiť. V obmedzenej miere (menší, ako je nám predkladaný k viere) transformačný proces ovplyvňuje aj strava. Verte, že vaše telo si presne povie, čo potrebuje a čo už nemôže, neverte knihám a duchovným guruom, že musíte byť vegetariánov, či čokoľvek iné. Verte sami sebe a svojmu vnútornému Bohu!
Pevne verme, že ľudia definitívne z povrchu zemského nezmiznú, hoci si o to niektorými svojimi myšlienkami a činmi hovoria. V každom prípade nás však nečakajú ľahké časy.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od juhele2009 » 18 črc 2012 23:03

monikag
Šmarja pano, co je to zase za pitomost ! Odkud si to, prosím tě, zkopírovala? Máš tam chyby. Není rok 2007! Nevím, proč popisuješ běžné lidské stavy, tj. nespavost, únavu, točení hlavy, a pod. jako něco divnýho? Na tomhle není nic mimořádnýho, nesnaž se lidem vsugerovat, že se s nima děje něco, co nemají pod kontrolou. Jde o naprosto běžné stavy !! Ano, člověk se potí, ve dne i v noci. Obvzláště v létě ! Tady na foru není psychologická poradna, ale slabší povahy by to mohlo položit. Fakt se něco děje? A co bude se mnou? Chápeš to? Připisovat běžné denní či noční stavy jakési transformaci a (možná) vyvolat v lidech zmatek, to není fér, tudy cesta nevede. Slabý jedince tyto informace dovedou na jedinou cestu - do sekty. Kdykoliv jedu do Prahy, tak postávaj třeba v metru, ráno i odpoledne. Nabízejí časáky a řešení. Děkuji, nepotřebuji zprostředkovanou "spásu". To je asi vše, docela si mě vytočila ...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od monikag » 19 črc 2012 08:52

Ten článok bol písaný v roku 2007, to , že je rok 2012 snáď viem.....nič zlé tam pre boha nie je...naopak...kto má takéto príznaky, ktoré vo väčšine nie sú bežné....mení svoje rozmýšľanie...no ty k nim rozhodne nepatríš....
Nebudem komentovať viac tvoje príspevky...ani ty moje nekomentuj radšej ich nečítaj a nebude ťa to vytáčať.... ;)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Probouzejte ostatní!

Příspěvek od monikag » 19 črc 2012 08:55

jehele...podľa teba sa zrejme ani Zem nevyosila a všetko je ako predtým, však???
Povedala som, že nebudem reagovať...ups....

Odpovědět