Opravdova sila pro kazdeho

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
rimi
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011 19:37

Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od rimi » 17 lis 2011 12:08

Na levanetu psala Karla
http://leva-net.webnode.cz/discussion/? ... =200004670

video tu:
http://www.youtube.com/watch?v=p0uRT4OEuqs
opravdu to funguje!

Stoji to zato vyzkouset, kazdy ma moznost zjistit, ze neni ovce :D

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od sviccc » 17 lis 2011 12:35

At delam co delam, pokousim se 2 tydny a neudelam ani zakladni psi-ball.Neco je spatne.Vsude ctu, jak to vsichni zvladaji za par minut a ja ani prd.Tudiz ani nepremyslim o ohybani priboru, kdyz moje mysl neni schopna prace s energiemi.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

rimi
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2011 19:37

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od rimi » 17 lis 2011 14:10

sviccc píše:neudelam ani zakladni psi-ball
Mozna chodit vic do prirody a nesedet furt u kompu? Plati i pro me.
sviccc píše:Tudiz ani nepremyslim o ohybani priboru, kdyz moje mysl neni schopna prace s energiemi.
Pokud vis dopredu, ze to nepujde, tak to nepujde, to je javor.
Taky mi to zprvu neslo, ale kdyz to slo mlade, musel jsem to zkouset dele a usilovneji.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od am2 » 17 lis 2011 22:47

takové věci nelze generalizovat

duchovno je sice jenom "jedno", ale je různorodé

každý tu má jiné poslání

někdo tady může mít poslání třeba rozkrývat pravdu, léčit energií, občas někoho "nakopnout" vědomým rozhovorem, hledat Boha, nebo třeba jen žít vědomější život

takový člověk může své poslání plnit na jedničku, a přitom žádný psi-ball neudělá

nějaké takové testy mají význam jen osob, kteří takovéto práce s energií chtějí dělat a využívat, nikoli jako obecně platný ukazatel

srovnal bych to třeba se soutěží miss krásy:
tam má cenu tvrdit, že dívka, která bude mít tělesné míry blízko 90-60-90, je potenciálně dobrá pro miss krásy.
ale v reálném životě už to takový význam mít nebude, bude jen jedna z výhod, a kdejaká pohodová a usměvavá baculka může takovou 90-60-90 strčit do kapsy co se týče úspěchu a štěstí v reálném životě.
příklad to není nejlepší, ale nic lepšího mě momentálně nenapadlo...

nebo znám metodu, jak pozitivně ovlivňovat masy lidí, a přitom takový ač úspěšný ovlivňovatel by taky třeba neudělal psí-ball

takže si nemusíš nic dělat z toho, že neuděláš psí-ball
není to cíl života či cíl duchovní cesty, pouze ukazatel schopnosti manipulovat s energií určitým způsobem.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od Mike.Jt » 18 lis 2011 18:29

btw už ti to jde ?

(jinak na tyhle věci exitují tkv. kódy na práci. Takže pokud to ten člověk umí stačí aby tma přišel a procvičováním se to mezi ty lidi rozkopíruje )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Karla
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2011 21:32

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od Karla » 18 lis 2011 22:04

To je pro mne zajímavý poznatek, s těmi pracovními kody. Je to fakt, že než když mi začaly fungovat proutky, tak ten proutkař mě vedl za ruku a každý jsme měli jeden konec té vidlice v druhé ruce. Tu ruku mi to kroutilo, ale tak nějak jsem si myslela, že to dělá on. Pak mě poslal samotnou a mně to začalo ruce kroutit tak, že jsem se dost lekla. Takže mi předal nějaký kod? Od té doby ty proutky fungují tak nějak sami od sebe. Teďka s těma vidličkama to přišlo samo, pouze se soustředěnou myslí. Že by pracovní kod fungoval na všechny tyto podobné práce? Takové ty kontaktní, že to držím v ruce?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od Mike.Jt » 20 lis 2011 18:06

mylsím že jsem psal odpověď už včera. Ale nějak se to ztratilo.

Člověk se skládá z nějaké podstaty (duše) a k tomu jsou "addony". Pokud použiju terminologii počítačů. Addon ~ rozšíření.
Krom podstaty má totiž složky.
Složka je něco jako malá elektrána zprostředkující přístup k energiím určitého druhu. Např. ohnivé složky. Složky zemské, sluneční měsíčí atd. Ale klidně i stromové.
K složce potřebuješ kód.
Kód je neučená činnost co dokážeš se složkou vykonávat. Např kód pro nabíjení křištálu. Kód pro telepatii. Kód pro ohybání lžiček.
Třetí věcí je pracovní platforma. To je určitý prostor kde máš možnost působit. Časté jsou válečné platformy, vzniklé za válek.

Kódy je možné kopírovat, předávat, získat od univerza, ale i ukrást. Složky jsou na tom podobně akorát zatímco kódy se spíš kopírují, u složek je to složitější a spíš se předávají. Platformy moc prozkoumané nemám ale pokud vím vnikají víceméně samovolně.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od sviccc » 20 lis 2011 21:36

Mike.Jt píše:btw už ti to jde ?

(jinak na tyhle věci exitují tkv. kódy na práci. Takže pokud to ten člověk umí stačí aby tma přišel a procvičováním se to mezi ty lidi rozkopíruje )
Mno pořád stále nic.Pokud máš nějaké praktické doporučení jak to zprovoznit, určitě sem napiš podrobnosti.Zřejmě nejsem sám komu to nefunguje a i ostatní by uvítali pomoc ;)
Jinak souhlasím s am2...ale naučit se dá opravdu vše !
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od Mike.Jt » 21 lis 2011 02:21

mě se to nakonec povedlo. Ale k tomu aby ti to fungovalo musíš splnit přepoklady.
1. mít kód na práci - dá se přehrát koukáním an to video
2. mít složky a energetickou soustavu schopnou na to poslat dostatek správné energie
3. vykopnout ze sebe všechny vadný složky a všeobecně všechen sajrajt co to blokuje.
4. správný používání vůle aby si to byl schopnej spustit

Můžeš si zkusit kyvadlem kde se to u tebe zadrhává.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od am2 » 21 lis 2011 19:39

Břetislav Kafka měl dobrá cvičení na vůli http://files.rahunta.cz/200000359-479ea ... 5%AFle.pdf

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od sviccc » 22 lis 2011 01:46

Bohuzel kyvadlo nemam...
3. vykopnout ze sebe všechny vadný složky a všeobecně všechen sajrajt co to blokuje.
Jak?Cekal sem tak trochu pomoc od orgace, ale je to zrejme beh na dlouhou cestu.
Zda se mi, ze jde o procisteni caker vseobecne.Podle vseho mam ale cakry prilis aktivni (nebo jsem pred smrti ;-) ), jelikoz pri usinani upadam do OOBE a take lecba pomoci EFT mi nedela problemy.Pokud mam cakry aktivni, proc necitim orgon energii?Mno zkusim jeste jednou tydne celodenni pust a uvidim.Bude to chvili bolet ale co uz.Pomuze to vice vecim.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

questionmarq
Příspěvky: 11
Registrován: 04 úno 2012 21:16

Re: Opravdova sila pro kazdeho

Příspěvek od questionmarq » 05 úno 2012 00:53

Psychokineze (atd..) je pouze vedlejší produkt Vašeho duchovního vývoje - NE cíl! Nicméně narozdíl od jiných lidí nejsem proti zkoušení těchto věcí v nezávislé malé míře (!) pro zábavu. Ale ono to opravdu souvisí s duchovním vývojem. Člověk, ktérý nedokáže kontrolovat svojí mysl, nedokáže se pořádně koncentrovat etc. toho moc nezmůže. Není to otázka jednoho týdne, ale můžeš sedět třeba každý den, celý měsíc před svíčkou než ji poprvé bez zápalek zapálíš. Potom je těžké sám sebe přesvědčit, že když jsi tu svíčku 20 dní předtím nezapálil, tak dnes ji určitě zapálíš! - je to ale důležitá část úspěchu. Vždy bys ale měl mít prioritní zájem na svém duchovním vývoji. Bez toho (naštěstí) nikdy nedosáhneš nějakých větších výsledků a "duchovně" se vývíjet za účelem psychokineze nelze - a to je zlaté regulační pravidlo.

Odpovědět