Očkování a prasečí - mexická chřipka

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od junak » 25 lis 2009 01:06

Rozhodně to nedoporučuji, očkování je přežitá lékařská metoda 20. století. Citat zo servera Osud.cz.
komentar dufam nepotrebuje.Kazde ockovanie je jedovate.Clovek je priodzene zdravy a nie chory.Duchovno nam pomoze nie experimenty sialencov.Je to len navnada na ovcanov nic viac.Zamietam kazde ockovanie proti vsetkemu:)
Ozaj zdravim vsetkych gifterov nech nas je cim dalej viac.Uz mam 2 mini CB ;)

Davosek
Příspěvky: 7
Registrován: 07 lis 2009 00:53
Bydliště: u hranic s Polskem

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Davosek » 25 lis 2009 12:27

phpBB [video]

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Aerosmith » 25 lis 2009 14:08

Už mě unavují média vč. novinek.cz. Jak dlouho budete informovat, že další člověk zemřel na chro, chro chřipku? Taky se mě líbilo prohlášení, kterému média dělají krásnou reklamu : "V EU bylo očkováno vakcínou proti prasečí chřipce 5 milionů lidí a nikdo nemá vedlejší účinky". Podepsaná tisková mluvčí XY (nevím jak se ta prodejná žena jmenuje) výrobce vakcíny (taky se teď nevzpomenu jak se ta teroristická organizace jmenuje). Protože se zdá, že jim na očkování čím dál víc lidí sere, objevila se nenápadná noticka (kdesi), že snad v Dánsku se objevil mutovaný a tím zákeřnější virus této chřipky. Věřím tomu, že už i na tuto mutaci je patentovaný antivirus, tak před půl rokem :-))). Zajímavé je též, že expiračka u Tamiflu byla prodloužena o dva roky. No nejsou to kurw.y?
Ty hvězdičky je T.a.m.i.f.l.u. Proč to nechce zobrazit ani po editaci??? Je to tady zakázané slovo??????????
Tamiflu - zkouška. Zase nic . t.a.miflu -takto jo. Je to divné
Naposledy upravil(a) Aerosmith dne 25 lis 2009 16:13, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od sophia » 25 lis 2009 14:47

je to divadlo jako prase, někde zemře jeden člověk kdo ví na co, tak to hned navlečou na prasečí chřipku a šup propagandu na první stranu :evil:

jde jim jen o €€€ :evil:

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Saila » 25 lis 2009 22:34

taky me to fascinuje aspon ze ve vetsine pripadu ty umrti u nas pak dodaj ze ten clovek mel vazny zdrav potize uz pred tim:-D
ta jsem skutecne nechtela verit ze by to psalo misto tami.flu hvezdicky a ono fakt:-D no to je dobra haluz:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od slurm » 25 lis 2009 22:45

tamiflu
t-a-m-i-f-l-u- chi chi

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 lis 2009 22:53

To že je to vše dobře naplánované to už zde všichni vědí, chtějí prostě vyhubit co nejvíce ovčanů. A dokonce si to dobře skryli aji do tohoto názvu! T.AMI.FLU. to znamená TOXIC.AMERIKAN.FLU. TOXICKÁ AMERICKÁ CHŘIPKA. JSOU TO PROSTĚ PARCHANTI. :evil:

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Saila » 25 lis 2009 22:55

nebo treba pozpatku a misto f dat t z toho bude zase ultimat :D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 lis 2009 23:09

jinak díky slurme za tento příspěvek
Pro děti jen to nejlepší
aneb (ne)nechte se očkovat , Ted me totiž nahání dětská lékařka abych nechal přeočkovat naší malou dceru, nedávno jsem sní na toto téma debatoval a říkal jsem jí že stím nesouhlasím tak mě nechala chvíli vydechnout ale už nás zase stíhá! Takže díky za článek vytisknu a dam ji to přečíst a uvidím co mě na to poví? klidně aji zaplatím tu pokutu ale hrozí že mě ji pak nepustí do školky že bude ohrožovat jiné děti? jak směšné a trapné vydírání! no nějak si stím musíme poradit. ale zajímavé je že do školy už to pak prý nevadí? Takže zbívá otázka? Proč jim jde o to naočkovat děti do určitého věku tolika sračkama ?! bohužel jich mám v sobě asi taky dost ještě od komančů! Moje doměnka je že to má postupně spouštět různé fizické a aji psichické změny ve vývoji každého jedince. Protože jak píše se v tomto článku každé dítě a jeho organizmus jsou čisté. pokavad jsou pravděpodobně rodiče také v relativním pořádku. no to jsem toho zase napsal. připomínky jsou vítány. AHOJ :idea:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Ondřej » 26 lis 2009 14:56

nejlepší je právníkem si napsat lestro, který doktor před injekcí podepíše. Bude tam stát, že za veškerý vedlejší účinky a poškození zdraví může doktor a bude solit léčení a odškodnění (soud). To nikdo nepodepíše... A aby bylo průkazný, že to nepodepsal, dejto mu podepsat potvrzení, že to první lestro nepodepsal. A je vymalováno.
jak se bránit: rozalio.cz

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Zenko.Idane » 26 lis 2009 22:05

Taky je to možný řešení ale aby to pomohlo, počítám stím že mě budou popotahovat po komisích atd. Jen škoda že jsem tyhle informace neměl o 5 let dříve nemuselo ani k žádnému očkování dojít. musím najít někoho kdo tohle už řešil.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Zenko.Idane » 27 lis 2009 01:09

Trochu jsem hledal a našel jsem , tohle píchají do dětí a ted to chcou udělat znovu. koukněte na seznam všech pomocných látek?! jsou tam všechny jedy ! když si to spočítáte kolikrát za život to do nás píchnuli? no je to pěknej humus. http://www.distribucecz.cz/products/infanrix/

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Saila » 27 lis 2009 18:52

k ty psychicky i fyzicky zmene lidi...to mi ted pripomnelo ze jsem nekde na netu cetla kratkej clanecek (bohuzel nevim kde) kde nejaka maserka rikala ze ji chodi hromada lidi s tim ze je bolej svaly na levym rameni...coz jsem si zapamatovala diky tomu ze ja s nim mam taky problemy...
vubec nevim co s tim mam nejdriv me to bolelo stylem ze me ten sval jenom bolel a kdyz jsem ho mela hodne blbej tak trochu palil... o trvalo nejakou dobu ale ted v posledni dobe je to spis jakoby nekdo vzal poradne ostrej nuz a rezal me do toho svalu a plus to jeste trochu obcas pali... tak nevim jestli to treba nema nejakou souvislost s tim jak jsem se nekdy z jara nechala ockovat na encefalitidu a jelikoz to bylo poprve tak to byly ty dve davky...
a ty uplne prvotni problemy zacali tim ze jsem si jednou koupila takovou tu kabelku pres jedno rameno...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Situace začíná být vážná?

Příspěvek od Michael » 27 lis 2009 21:21

Předmět: Fwd: Prasečí chřipka Datum: 08.11.2009 21:31:45 Situace začíná být vážná Zapsal(a) Radomil Hradil v: Čt, 05 Nov, 2009 18:22 CET

Rád bych zde nyní napsal pár vážných slov k prasečí chřipce, protože se domnívám, že i situace začíná být vážná. Na základě studia faktické a legislativní situace týkající se elektrosmogu, zejména záření mobilů, které sice likviduje živou tkáň, přesto jsou WHO zaštiťovány naprosto nesmyslně měkké limity, jsem dospěl k závěru, že WHO je korumpovaná a že lobby telekomunikačních firem zde prosadila svůj zájem, třebaže to bude mít pro lidstvo a vše živé na planetě zhoubné důsledky.

Podobně zde své zájmy evidentně prosadila také lobby farmaceutických firem. Akce "prasečí chřipka" byla vyvolána uměle a byla předem připravena. V roce 2005 byla ve WHO vydána směrnice, podle níž jednotlivé země vč. ČR vypracovaly a ratifikovaly národní pandemické plány. Ty předpokládají vyhlášení stavu nouze, pokud WHO vyhlásí pandemii. Za stavu nouze pak budou omezena základní lidská práva včetně práva na nedotknutelnost osoby, tedy na zachování fyzické a psychické integrity.

V srpnu 2008 si firma Baxter patentovala vakcínu proti prasečí chřipce. V březnu 2009 se v Mexiku objevuje prasečí chřipka. Její virus je produktem lidské laboratoře. Odborníci vylučují, že by mohl vzniknout v přírodě. V dubnu 2009 změnila WHO definici pandemie. Nyní je mnohem snazší vyhlásit pandemii. V červnu vyhlásila WHO po 40 letech pandemii, přestože prasečí chřipka je méně nebezpečná než běžné sezónní chřipky. Vlády investují miliardy do nákupu vakcín a připravují očkování; některé země jako Srbsko chtějí naočkovat všechny obyvatele. To byl zřejmě také původní záměr WHO a farmaceutických firem. Vakcíny se však ukazují jako nebezpečné zdraví - přídatné látky oslabí imunitu a injektovaná masivní dávka viru vyvolá silnou imunitní reakci; ohroženo bude nejen zdraví, ale i život očkovaného.

Německá armáda například odmítla vakcínu zamýšlenou pro obyvatelstvo a vymohla si očkování vakcínou bez škodlivých přídatných látek a bez živých, aktivních virů. USA již vyhlásily stav nouze; další země budou zřejmě brzy následovat, i kdyby žádní nemocní prasečí chřipkou nebyli. V takovém případě bude nutné vyvolat chřipkovou vlnu uměle. Ve Švýcarsku již dostali zdejší domobranci dopis, v němž jsou vyzváni, aby mezi 11. a 31. listopadem byli v pohotovosti "kvůli asistenci při pandemii prasečí chřipky". Dá se předpokládat, že tento termín bude mezinárodně koordinovaný a že už není mnoho času. Téměř všechna média jsou v rukou několika málo majitelů a jejich jasným cílem je, aby se populace nedozvěděla pravdu, přinejmenším celou. To je součástí skutečného "pandemického plánu". Výjimky jsou vzácné a jsou věcí velké osobní odvahy příslušných redaktorů. Média nás také momentálně krmí články typu: Jak se vám žilo před 20 lety a Co jste dělali v listopadu 1989. Jenže listopadová revoluce, to není dávná minulost. Tento listopad bude opět horký a naše šance je, že opět povstaneme. Před 20 lety šlo o svobodu. Teď půjde o svobodu (či otroctví), o zdraví, o život.

Proto vás chci vyzvat: nenechávejte se naočkovat, vakcína bude zabíjet. Žádná pandemie není, je jen plán, jak jejím prostřednictvím udělat z lidí otroky. Postavte se na odpor. Individuálně, hromadně. Legrace končí, půjde zřejmě do tuhého. Původci pandemie si všechno dobře spočítali, jen jedna neznámá jim nevychází: lidská statečnost, solidarita, vzájemnost. A taky víra. Pokud postrádáte u tohoto článku důkazy a odkazy, hledejte na internetu. Umíte-li jazyky, najdete jich víc než dost. Doporučit vám mohu především stránky Jane Bürgermeisterové, statečné ženy bojující za nás za všechny: http://www.theflucase.com

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Příspěvek od Aerosmith » 29 lis 2009 15:19

Tady je taky jedno dost přehledné shrnutí. Rozeslal jsem to všem na koho mám kontakt. Toto musí vědět co nejvíc lidí.
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... poradat-3/

Odpovědět