Stránka 1 z 22

Očkování a prasečí - mexická chřipka

Napsal: 13 črc 2009 20:07
od slurm
Michael Jackson byl popraven: chtěl říci na koncertech světu o chystaném očkování / čipování proti "prasečí chřipce"

Stále více alternativních servrů píše o tom, že Michael Jackson byl zabit (to, že byl zabit již pomalu pouštějí ven i mainstreamová média), protože chtěl říci světu o tom, že chystaném očkování proti tzv. prasečí chřipce je vlastně hromadnou vraždou lidstva, která má za cíl paralyzovat mozkové buňky. Je tohle skutečně ten důvod, proč musel Jackson zemřít?

Posuďte sami, tohle jsou záběry z poslední zkoušky před jeho smrtí, vypadá takhle na smrt nemocný člověk, který bere 30 pilulek antidepresiv denně, jak se vám snaží namluvit média masové manipulace? Rozhodne se promluvit i Madonna, která také ví? Zabijí i jí?

A zde je, bohužel jenom v němčině, rozhlasový komentář k jeho smrti a dalším záležitostem kolem zločinecké kabaly světových elit, které se snaží zničit lidstvo. Bohužel máme nyní tak trošku kvůli dovoleným i výpadkům techniky paralyzováno naše překladatelské oddělení, ale samozřejmě se pokusíme přinést v této nesmírně zajímavé, ale smutné a brutální kauze další novinky. Režim začíná kopat, neboť zoufale ztrácí moc. Bude se snažit s sebou stahnout do hlubin miliardy lidských bytostí... v západním evropě by mělo povinné očkování (ti, kteří se očkovat nenechají, budou zřejmě odvezeni do sběrných táborů) proběhnout na podzim, Česká republika přijde na řadu říjen či listopad 2009.
phpBB [video]


phpBB [video]


Už píše i mainstream: Británie naočkuje všechny, nejdříve půjde 20 milionů prvních ...

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 13 črc 2009 20:39
od Hox
tak to je hnus, jak z toho ven - začít si zařizovat zbrojní pas??

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 13 črc 2009 21:15
od Saila
no je docela vtipny minulej tejden jsme byla an festivalu fantazie a tam byla jedna prednaska pred kterou nam dali panaka:-D a mluvilo se o wtc... chemtrails ale i o tom ze se upravujou skoly pro to aby se tam dalo hromadne ockovat proti praseci chripce...s tim ze kdo odmitne bude asi zastrelen...
ted se jenom naskyta otazka uz jsme o tom taky dost premejslela ze pokud by to nedej boze skutecne nastalo tak jestli to odmitnout a nechat se zastrelit a nebo si to nechat pichnout s tim ze vis ze ti tam pichli nejakej cip a vis co se deje a hrat si na hodnyho beranka ale tajne kout nejakej prevrat.... :D
a myslim si ze pokud by tohle skutecne nastalo taz ze nas uvedomnelejch/probuzenejch lidi bude skutecne potreba...

jinak je zajimavy abych to mozna trochu vyvratila to s tim jacksonem... pokud ho kvuli tomu zabili tam by museli odstranit i podobna fora jako tohle a orgoblog apod...

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 13 črc 2009 22:03
od truthseeker
Saila: Tohle nemůžeš přirovnávat. Názor Jacksona má úplně jinou váhu, než konspirační fóra na internetu, kam nezabrousí ani 1% obyvatelstva.

Abych se přiznal, já kauzu okolo Jacksonového úmrtí nijak nesledoval a teď se na mě vyvalí informace, že byl zavražděn a dokonce to má spojitost s NWO.

No to jsou věci.
Možná už jde opravdu do tuhýho :?

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 13 črc 2009 23:20
od Aerosmith
Na toto téma je pár dobrých článků na www.matrix-2001.cz . Jak se zdá opravdu se chystá min. v USA (podpořeno zákonem) povinné očkování obyvatel v případě hrozící (vymyšlené ) pandemie. Jednak jde o obrovský kšeft farmaceutických firem a na ně nabalené politiky a lobbystické skupiny ( a např. letos propadá exirační lhůta miliard dávek Tamiflu - jakoby léku na ty svinstva), druhak se zdá, že "ředitelé světa" - vlivní politici, miliardářské rodiny (Rotschildové,Rockefelerové, Murdochové, atd. atd... se snaží zavést NWO (nový světový pořádek) a to razantní redukcí obyvatel světa. Údajně jen tak se dá (jinými slovy hromadnou vraždou) svět zachránit před hladomorem a energet. krizí. Jak zvrhlé. Tajně se budují podzemní města pro vyvolené. Jen to, že někdo vyčenichal , že v polární oblasti se buduje obrovská banka všech semen rostlin co se daly posbírat z celého světa (pro koho?) musely oficiální místa vymyslet legendu o genetické rezervě pro případ nějaké katastrofy.
Doufám, že orgon, MMS, koloidní stříbro apod. zabere v případě, že do mě někdo násilím ( dobrovolně nikdy) narve ty jejich svinstva. Věřím ale, že lidi se probudí a nakopou JIM prdele dřív, než něco rozjedou.
Kuwa to je doba. Kdyby šlo někam odjet ...

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 14 črc 2009 09:05
od truthseeker
Tady na jednom anglickém fóru to řeší, nutnost nechat se očkovat kvůli zaměstnání (zdravotnictví), očkování dětí ve školách a všechno okolo, doporučuji přečíst.

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 14 črc 2009 09:32
od strigon
S povinným očkováním záleží jak to naše vláda skoulí. Jde o to, co a jak bude v zákoně. Odmítnutí bude zřejmě asi jen přestupek, trestný čin pochybuju... Problémy budou spíš toho rázu, že bez očkování vám zřejmě nedovolí dál vykonávat práci (zdravotnictví, potravinářství, třeba...). Krom toho, pokud si dobře vzpomínám, tak v Listině základních práv a svobod je, že každý má právo na ochranu zdraví, právo na život (právo, nikoli povinnost!) a nikdo nesmí být zbaven života, každý soud by tedy měl dopadnout ve prospěch ne-nutnosti nechat se očkovat a pokud ne, můžete spor vést dál a získat dalších 4-5 let (žádost o rozbor odčovací látky, napadnout nezávislost laboratoře, nový rozbor...).

Svým způsobem z právního hlediska by mohlo být do budoucna jakýmsi řešením založení církve, která by stála na anti-nwo hodnotách, dle zákona jsou církve poměrně dost nedotknutelní a pokud bude v desateru "očkovat se nenecháš", není co řešit.

Otázkou trošku je, že toho svinstva v očkovací látce nemůže být moc, aby potom lidi hned neumírali. Eventuelně je možné, že si na to leckterý organismus i může zvyknout, vzhledem k tomu, kolik do sebe dnes a denně vstřebáváme svinstva z potravin, vzduchu, aut... Poslední dobou se mi stále víc a víc vžívá do mysli pojem chemo sapiens.

Sakra, taky máte pocit, že vše kolem směřuje k vyplnění předpovědí o 2012? Pokud opravdu dojde k přepólování planety, tak mi všechno tohle snažení kolem přijde zbytečné... To jsou vyhlídky, líp už asi bylo.

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 14 črc 2009 10:21
od truthseeker
Založení církve na tom zahraničním fóru někdo navrhuje, prý už pár náboženství s "nepropíchneš kůži" existuje.

Padla tam taky domněnka, že virus i vakcína jsou opravdové - a tak se zbaví těch, kteří si myslí, že ve vakcíně je svinstvo a naočkovat se nenechají :D je to prostě bordel jako sviňa, kdo se v tom má vyznat?!

Dokonce tam je i možnost nanočipů či co, přijde mi to stejně možné jako virus.

Uvidíme :D

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 14 črc 2009 11:18
od slurm
ZALOŽME CÍRKEV! naš bůh bude WILHELM REICH! :)

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 14 črc 2009 11:30
od Hox
FUCK - už to začalo!!! :

"Mandatory H1N1 vacinations declared in Norway - News reports shots ready around November 09. Will we see Norways first civil-war in almost 60 years? Proceeding with communication with the royal familly, they are not of Draco blood. Hope? Stay tuned."

--from an undisclosed source in Norway (projectcamelot.net)

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 14 črc 2009 19:56
od Hox
předtím sem neměl čas přeložit, takže je tam zhruba toto:
"Povinné očkování proti H1N1 zavedeno v Norsku - zprávy uvádí, že dávky budou připraveny kolem 9. listopadu. Uvidíme v Norsku první občanskou válku po téměř šedesáti letech? Pokračuje vyjednávání s královskou rodinou, nejsou to reptiliáni (???). Naděje? Sledujte dění"

-- z diskrétního zroje v Norsku. Uveřejněno na projectcamelot.net

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 15 črc 2009 06:39
od sophia
pomalu na to lidi připravují, myslím, že to bude ještě hodně zajímavé :? :evil:

Vít: Jestli pandemie potrvá do zimy, naočkujeme čtvrtinu Čechů
http://domaci.ihned.cz/c1-37782370-vit- ... tinu-cechu

Ani měsíc po vyhlášení pandemie prasečí chřipky se situace nelepší
http://www.lidovky.cz/ani-mesic-po-vyhl ... ranici_ter

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 15 črc 2009 09:43
od Hox
řek bych že to dopadne asi takhle - "aby náhodou neumřelo 1000 lidí ze 100 milioůnů na H1N1, tak řadši naočkujeme všech 100 miliónů nevyzkoušenou vakcínou, následkem čehož jich umře 100.000" :(

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 15 črc 2009 13:50
od rastooo
Z tohto mi beha riadne mraz po chrbte, navyse vcera v spravach uz hlasili, ze chcu na jesen zacat ockovat najprv cely zdravotnicky a potravinarsky personal a postupne zrejme vsetkych, dufam, ze sa tomu bude dat nejako vyhnut.

Re: povinne ockovani FUKC!FUCK!FUCK!

Napsal: 15 črc 2009 23:08
od truthseeker
Pro oživení trocha kvalitního hiphopu, samozřejmě k tématu :D
phpBB [video]