MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 09 dub 2011 20:59

bral jsem to po třech hodinách. Po 4 dnech 2 dny vit.C a pak znova.
Ano, nemělo by být člověku blbě, je lepší mít kůru 2x delší než aby mi bylo 2-3x blběji...

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Stisko » 10 dub 2011 12:00

Ondřeji a proč to Céčko, nikde jsem se o tom nedočetla? Měl jsi k tomu nějaký spešl důvod? A jak jsi zjistil, že jsou paraziti pryč, kyvadlem?

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 15 dub 2011 10:57

Ahoj všichni,
stala se mi, že MMS ač je v hnědé lahvičce a nevystavuji to někde na slunci, objevil se mi drobný zákal - něco jako třeba v octu. Nevíte jestli je to na škodu ? Díky Všem.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 15 dub 2011 12:01

novic píše:Ahoj všichni,
stala se mi, že MMS ač je v hnědé lahvičce a nevystavuji to někde na slunci, objevil se mi drobný zákal - něco jako třeba v octu. Nevíte jestli je to na škodu ? Díky Všem.
Není to na škodu. Během 2 roků, co v rodině užíváme MMS, se to několikrát objevilo, ale účinek je v pořádku.
Tyto jevy se často u silných chemikálíí objevují. Jestli ti to nějak vadí, tak si to přefiltruj třeba přes kávovinový filtr.
Dělám to tak.
ahoj, Alfa

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 15 dub 2011 12:13

Alfa píše:
novic píše:Ahoj všichni,
stala se mi, že MMS ač je v hnědé lahvičce a nevystavuji to někde na slunci, objevil se mi drobný zákal - něco jako třeba v octu. Nevíte jestli je to na škodu ? Díky Všem.
Není to na škodu. Během 2 roků, co v rodině užíváme MMS, se to několikrát objevilo, ale účinek je v pořádku.
Tyto jevy se často u silných chemikálíí objevují. Jestli ti to nějak vadí, tak si to přefiltruj třeba přes kávovinový filtr.
Dělám to tak.
ahoj, Alfa
ne ne, design mi nevadí :D , šlo mi jen o to jestli něco není v nepořádku, díky a zdravím

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 16 dub 2011 21:27

Stisko píše:Ondřeji a proč to Céčko, nikde jsem se o tom nedočetla? Měl jsi k tomu nějaký spešl důvod? A jak jsi zjistil, že jsou paraziti pryč, kyvadlem?
Cože?? Céčko je nutnost a upramene je o něm napsáno fakt dost. Céčko potřebují bílý krvinky aby odvezly ten hroznej bordel z mrtvolek.
Bláhová v Brně má EAV, tě proměří na rezonanci a je to.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 16 dub 2011 21:31

Takže se musí střídat MMS a Céčko, jo? Ale nesmí se to brát současně, protože Céčko ruší funkci MMS. Je to tak?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 16 dub 2011 22:10

jo..

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Stisko » 18 dub 2011 20:00

Ondřeji, dík, to mi nějak uteklo. Pročtu si to.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 23 dub 2011 14:24

Mám dotaz. Právě mi dorazila sada z czchem.cz. Na chloritanu sodném je uvedena koncentrace 24,5 % a kyselina citrónová se má naředit na 10%.

V knize "MMS -- Nemoci léčit jednoduše" od Koehof, Humble, Stroch se na straně 13 píše, že je důležité dodržet koncentraci 28 % (chloritan sodný) a 50 % (kyselina citrónová), aby se kapky dávaly 1:1.

Jak to tedy jde dohromady?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 23 dub 2011 22:36

pepr píše:Mám dotaz. Právě mi dorazila sada z czchem.cz. Na chloritanu sodném je uvedena koncentrace 24,5 % a kyselina citrónová se má naředit na 10%.

V knize "MMS -- Nemoci léčit jednoduše" od Koehof, Humble, Stroch se na straně 13 píše, že je důležité dodržet koncentraci 28 % (chloritan sodný) a 50 % (kyselina citrónová), aby se kapky dávaly 1:1.

Jak to tedy jde dohromady?
Ahoj, nijak si s tím nelam hlavu. Rozdíl v koncentracích je 12% na kapku, takže pokud použiješ dávku 10 kapek o koncentraci 24,8%, tak si přikapni 1 kapku navíc a to odpovídá těm doporučovaným 28%.
Nevím proč, ale czchem od počátku dodává koncentraci 25%.
Co se týče aktivace kyselinou citronovou, tak je zcela jedno, jestli použiješ 10%, nebo 50%. Samozřejmě při 10% musíš dávat 5 kapek na 1 kapku MMS. Při 50% kys. citr. dáváš 1:1. Je to pohodlnější a nemůžeš se splést tak, jak se občas lidem stává při používání 10%, 1:5.
Pokud však chceš mít naprostou jistotu, tak si zavolej na tel. číslo poradce uvedené v knize. Také jsem potřeboval
něco vyjasnit a ten poradce byl velmi ochotný a zodpověděl mi, co jsem potřeboval.
Já osobně jsem přestal aktivovat MMS pomocí kyseliny citronové a používám kyselinu HCl o koncentraci 3,5% v dávce 1:1 a naprosto to vyhovuje.
Měj se hezky, Alfa.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 28 dub 2011 20:03

mě by zajímalo kdo přišel s tím zvýšením koncentrace kyseliny na pětinásobek?? Vždyť jde taky o vodu do které se uvolněný ClO2 rozpouští. Pokud bude mít jen 2 kapky místo šesti, budou větší ztráty do vzduchu... Nesmrdí to náhodou víc?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 28 dub 2011 22:17

Ondřej píše:mě by zajímalo kdo přišel s tím zvýšením koncentrace kyseliny na pětinásobek?
V té knížce je to vysvětlené. Důvody jsou praktické. Mnozí uživatelé nebyli schopni napočítat správně kapky. Hlavně méně systematičtí afričané. Ale ono se kolikrát stačí podívat na to, jak berou prášky NAŠI důchodci. ;)

Každopádně děkuji za doplňující informace.

Ještě dotaz. Je lepší odlít z přepravní flaštičky do "kapací lahvičky" jen trochu chloritanu, nebo je lepší minimalizovat objem vzduchu? Kazí se to se vzduchem ve flašce nebo je to jedno?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 30 dub 2011 10:15

Vzduch tomu nijak nevadí, bacha ale na plasty. Měl jsem to třeba v bralence (PVC) a časem poněkud ztvrdla a udělaly se na ní mikrotrhliny. Žere to gumu, ale nevím jestli to nebyl jen obarvený latex.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 30 dub 2011 18:57

Už jsem to nalil všechno do té kapátkové flaštičky, co dodali z czchem.cz (jestli si to dobře pamatuju). Nebylo to sice nejlevnější, ale doufám, že jsem tím aspoň nějak podpořil šíření MMS v Africe nebo jinde.

Ty flaštičky jsou jakoby z hnědého PET nebo z něčeho takového. Má to 100 ml. Vypadá to jako něco, co se běžně používá v lékárnách. Kape se z toho dobře, protože se to musí trošku zmáčknout, aby to vykáplo. Nehrozí, že by to začalo hrčet najednou nebo že by to člověk z toho moc dobýval.

Lidi jsou ale opravdu nepoučitelní. Mám tu knížku na stole a jsem líný se pořádně podívat, kolik si toho mám dávat. Jsou tam různé recepty. Tak jsem pro začátek zvolil z 5 kapek 3 krát denně. Uvidíme. :D

Odpovědět