MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 23:12

jak dlouho to berou?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 09 srp 2009 23:23

Já jsem zatím na 8. kapce a zatím nic. No vlastně se o mě jakoby pokoušela rýma, ale to přičítám začátku odcházení " nedobroty". Uvidíme. Půjdu až na 15 kapek, což je dávka pro léčení konkrétní choroby (mám roky borelku). Jinak doporučují pro prevenci 6 kapek 2x týdně .Ale na netu je to popsané detailně.

http://www.czmms.cz

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 23:25

borelka je na roky??
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 09 srp 2009 23:37

Saila píše:borelka je na roky??
Současný stav nedokáže boreliozu vyléčit. Jen ji udržuje v mezích normy. Takže je to na doživotí. Přelečuje se to antibiotikama např. 1x za 7 let kapačky krystalického penicilínu běhen 14 dní atd. Borelie jsou v latentním stavu "ukryté", pokud je organismus oslaben vyrukují do krve a škodí, mrchy. Já jsem to zvládl přeléčit v akutním stádiu (někteří lidi to "přechodili" a ani neví, z čeho jsou furt unavení nemocní atd. - doktoři sami cíleně rozbory na boreliozu nedělají) a pak dorazil vilcacorou, neboli kočičím drápem neboli Uňa de Gato- lékem to z liány z J. Ameriky. Zatím jsem ready ale jsem přesto rád, že jsem objevil MMS, které by to mělo zrušit definitivně. Amen :-). To jsem sakra odbočil od tématu. Ale třeba to někomu pomůže. Pokud někdo nevíte proč je vám furt blbě atd. požádejte o rozbor krve na boreliozu. Je jí mezi lidmi strašně moc. Odborníci to nechtějí ani moc zveřejňovat. A není to jen od klíštěte, ale i od různých jiných štípavých potvor.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 23:50

ale ta by se ti mela projevit takovejma tema kruhama ne?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: MMS

Příspěvek od sophia » 09 srp 2009 23:52

Aerosmith píše:Pokud někdo nevíte proč je vám furt blbě atd. požádejte o rozbor krve na boreliozu. Je jí mezi lidmi strašně moc. Odborníci to nechtějí ani moc zveřejňovat. A není to jen od klíštěte, ale i od různých jiných štípavých potvor.
Ještě doporučuji si nechat udělat na chlamydie, to je snad ještě větší svinstvo a testy se na to běžně nedělají. :evil:
(ne že bych to snad měl ;) )

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 10 srp 2009 00:08

Saila píše:ale ta by se ti mela projevit takovejma tema kruhama ne?
Může, ale nemusí. Já o tom ani nevěděl. Jen jsem měl příznaky jako začínající chřipka, ale protože se znám a neměl jsem rýmu, která mě chřipku provází, tak jsem "zaútočil" na doktora s tím, že chci rozbor krve. A bylo to...

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: MMS

Příspěvek od truthseeker » 10 srp 2009 00:33

Aerosmith píše:
Saila píše:ale ta by se ti mela projevit takovejma tema kruhama ne?
Může, ale nemusí. Já o tom ani nevěděl. Jen jsem měl příznaky jako začínající chřipka, ale protože se znám a neměl jsem rýmu, která mě chřipku provází, tak jsem "zaútočil" na doktora s tím, že chci rozbor krve. A bylo to...
Tak dávej člověče prosím vědět, jak pokračuje léčba. Já kdysi chodil pár měsíců s neléčenou mononukleuzou a doteď si nesu nějaký ty lehčí následky :lol: joooo, obvodní je flegmatik, ten sáhne pro rozbor krve až když člověk umírá. Ale nestěžuju si ;)

Ještě dotaz: Objednal jsi z emms.cz či odjinud?
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 10 srp 2009 13:35

4 truthseeker - ano mám to z czmms. Jinak obecně doporučuju (ke všemu léčení -mimo léků, které cíleně snižují imunitu)tu vilcacoru - kočičí dráp a do tl. střeva bifi. bakterie ve formě tablet pro dospělé. Pro malé děti mají vynikající sirup, který našemu prckovi vyléčil ekzém. Dobrá je taky echinacea - třapatka nachová. Dá se to pěstovat doma jako hezká kytka do vázy, ale od květu po kořen je léčivá (čaje, alkohol. výluh) - zlepšuje imunitu (sever. amer. indiáni).

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 10 srp 2009 17:51

jo echinacea je super-... vylecila jsem s ni pocatek zacinajici anginy:-)
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2009 21:34

Chloritan sodný mám k prodeji. 250g = 250Kč.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: MMS

Příspěvek od Aerosmith » 11 srp 2009 22:35

Ondřej píše:Chloritan sodný mám k prodeji. 250g = 250Kč.
Beru tě za slovo. Až "vychlastám" to co mám, ozvu se . ;)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS - vyléčená rakovina, vyhráli jsme bez chemo!

Příspěvek od Alfa » 21 kvě 2010 23:49

Dobrá zpráva – osobní zkušenost, vyléčená rakovina varlat. 8.4.20010

22.2.2010 synovi (36 let) vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:

10 dní 10x denně 3 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 3-4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).

Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí tak litr denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 3-4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.

Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-3 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)

Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky,telecí filé a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky (vyprchávají karcinogeny vzniklé při pečení a z nich „lepidlo“). Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu a ani hořčici nejíst!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)

Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH a víc, což se nám daří.
7.4. byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka řekla, že to není zcela normální, aby byl v takovém dobrém stavu, zvláště když neprodělal chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější, snad to někdy někomu pomůže.
Toto všechno nebylo lehké rozhodnutí, ale stálo to za to, vyhráli jsme:D
Celý proces s MMS jsem si udělal i já, měl jsem hodně různých reakcí a tím i mnho poznatků a zkušeností.
Přeji všem báječné dny. :D :D

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: MMS

Příspěvek od Michael » 22 kvě 2010 07:53

To zní skoro neuvěřitelně :o
Dobře jste udělali s odmítnutím chemoterapie a ozařování. Taky bych na to nikdy nešel.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 22 kvě 2010 23:17

Ano, já jsem také velmi rád že chemo nebylo. Ovšem myšlenky které nám oběma táhly hlavou po zjištění rakoviny byly šílené.
MMS je fakt skvělá věc a věřím, že vyléčených lidí z rakoviny tímto způsobem bude přibývat. Nebýt internetu, tak by se o něm lidé NIKDY nedozvěděli. FDA se umí bezpečně postarat o všechny nepohodlné lidi a jejich léčivé prostředky....škoda slov.

Odpovědět