MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 01 srp 2011 17:46

Díky za tipy, zkusím.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 22 srp 2011 19:18

Užívám MMS rovný týden, zatím nepozoruji nic zvláštního, jsem na 6-ti kapkách třikrát denně, jsem zvědavý, kde mi začne hranice, při které začnu sprintovat na onu místnost :mrgreen:
Co jsem zatím vyčetl od jiných, doporučuje se střídání braní MMS s přestávkou vyplněnou braním zvýšených dávek vitamínu C - rád bych to zkusil, akorát jsem narazil na problém, kde céčko sehnat ve velkém množství (denně se má brát kolem 10 gramů; největší dávka, co jsem našel v prodeji, je 1 gram v šumivých tabletách, což znamená za dva dny vyprázdnit jednu tubu s 20ks tablet v ceně za řádově desítky korun. Není nějaký způsob, kde sehnat větší množství céčka za nějaký rozumný peníz? Má s tím někdo i praktickou zkušenost - kolik gramů céčka jak dlouho, jaké to má výsledky v kombinaci s MMS apod.?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 22 srp 2011 23:16

Dává mi víc zabrat braní MMS vícekrát po menších dávkách. PET láhev na 8 dílů, každý díl po hodině a pak pauza do druhého dne. Celkem 8 kapek už cítím (tj. jednu kapku za hodinu).

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 23 srp 2011 10:47

kocour píše:Užívám MMS rovný týden, zatím nepozoruji nic zvláštního, jsem na 6-ti kapkách třikrát denně, jsem zvědavý, kde mi začne hranice, při které začnu sprintovat na onu místnost :mrgreen:
Co jsem zatím vyčetl od jiných, doporučuje se střídání braní MMS s přestávkou vyplněnou braním zvýšených dávek vitamínu C - rád bych to zkusil, akorát jsem narazil na problém, kde céčko sehnat ve velkém množství (denně se má brát kolem 10 gramů; největší dávka, co jsem našel v prodeji, je 1 gram v šumivých tabletách, což znamená za dva dny vyprázdnit jednu tubu s 20ks tablet v ceně za řádově desítky korun. Není nějaký způsob, kde sehnat větší množství céčka za nějaký rozumný peníz? Má s tím někdo i praktickou zkušenost - kolik gramů céčka jak dlouho, jaké to má výsledky v kombinaci s MMS apod.?
Ahoj Kocoure. Brát vit.C v mezičasech je dobré tehdy, když bereš MMS na likvidaci nějaké závažné choroby. Ideální je na to vit.C se šípky s prodlouženým uvolňováním 1000 mg v jedné tabletě ( v lékárně 100 tablet stojí okolo 170 kč). Bere se každé dvě hodiny 1tbl (6-8 gramů denně, 2-3 dny stačí) a důležité je mít po ruce i oříšky Kešu, protože obsahují dostatek germania a selenu (2-3 oříšky během dne pořádně rozmělnit v ústech). To nutně potřebují bílé krvinky k mohutnému nárůstu počtu. Bez toho je to polovičatá akce a to je velká škoda.
Braní MMS 3x denně význam také má, ale tento způsob není zdaleka tak účinný, jak 2-3 kapky 8x denně.
Je praktikován způsob vzít 2x 6 kapek s odstupem jedné hodiny při akutních chorobách - chřipka, angína, bakteriální průjem a pod. Jelikož MMS v těle působí max 1,5 hodiny, tak se stane to, že v určité chvíli zapůsobí v těle 12 kapek a to už je nějaká síla. Pokud bereš 6 kapek s odstupem několika hodin, tak se děje to, že MMS během té doby zlikviduje to co má v dosahu a konec. Další dávka o trošku rozšíří působnost a zase konec.
Pokud však bereš co hodinu malé dávky, tak se stane to, že dříve nebo později MMS narazí na skrytá patogení ložiska, parazity a i rakovinové skryté útvary o to hlavně jde, MMS to vše začne likvidovat a tanec začíná - nevolnost, průjem, velká slabost a únava, točení hlavy....
Říká se tomu "oxidační stres". Znamená to, že ledviny jsou velmi přetížené odstraňováním těchto jedů z těla a začínají "kolabovat". Proto je třeba okamžitě snížit počet kapek a zůstat na nich tak dlouho, dokud tento nepříjemný stav nepomine.
Pokud však budeš brát 3x denně větší a větší počet kapek, tak tě to také v určitém okamžiku srazí na kolena. Stane se to tehdy, když MMS konešně narazí na nějaké větší ložisko a je to velmi rychlé - nevolnost, totální slabost, točení hlavy, průjem a téměř
neměřitelný krevní tlak. Pak je nutné ihned vzít aspoň 2 gramy sypaného vitamínu C (v lékárně stojí 100 gramů asi 75 kč) a opakovat každou půl hodinu až do normalizace stavu.
Proto je trochu nebezpečné brát vysoký počet kapek několikrát denně. Při nízkém počtu kapek tento stav vždycky uhlídáš.
Snesitelný počet kapek je samozřejmě u každého jiný. Záleží na váze, věku a znečištění organismu.....
Člověk sám a ani doktoři nikdy nepoznají, že se v těle začaly tvořit rakovinové viry BX, ale taková poctivá měsíční kůra s MMS člověka dostane do bezpečí. Toto hodnotím velmi vysoce. Je to prevence jako kráva :D
No, pěkně jsem se rozepsal. Asi proto, že používám MMS tři roky a tudíž hodně poznatků a zkušeností......
V každém případě ti Kocoure gratuluji k tvému rozhodnutí brát MMS a držím palce.
Ahoj, Alfa

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 23 srp 2011 17:32

Alfo, díky za vyčerpávající a cenné informace!
O době působení MMS do cca. 2 hodin jsem četl, i o dávkování po hodině či dvou v menších dávkách, ale není nad osobní zkušenost někoho, kdo to má osobně odzkoušené...
Dnes jsem dal sedm ráno a shodou okolností jsem byl na povinné prohlídce u svého obvoďáka: prý mám podle jeho prohmatu mírně zvětšená játra, tlak mám ale v normě. Odebral mi krev na komplet rozbor, jsem zvědavý na výsledky. Zdraví mám subjektivně v pořádku, ale přece jen mě ta dopolední návštěva lehce rozhodila - napadlo mě, že by se možná zvýšená činnost jater (a i ledvin, ale protože piju hodně vody, tak tam to bude neznatelné) dala spojit právě s tím, jak jsem začal brát MMS. Sedm kapek po ránu už citím lehce hraniční a možná je to pro tělo opravdu větší zátěž, než si připouštím... Proto asi najedu na Tvůj recept - snad mi to prospěje.
Chtěl jsem se ale zeptat na to, jak pomoci detoxu - čili zvýšenému vylučování škodlivin z těla - jak jsi psal, tak určitě zvýšeným braním céčka, pak kešu pro germanium a selen (ten určitě ano). Co ale dál? Pomůže třeba půst se zaměřením na čištění jater (glauberova sůl)? Je dobré střídat týden na MMS a týden na čištění?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 23 srp 2011 17:38

pepr píše:Dává mi víc zabrat braní MMS vícekrát po menších dávkách. PET láhev na 8 dílů, každý díl po hodině a pak pauza do druhého dne. Celkem 8 kapek už cítím (tj. jednu kapku za hodinu).
Rozumím tomu dobře, že si ráno namícháš MMS z osmi kapek chloritanu a piješ to osmkrát za den po hodině? Jestli ano, pak nepiješ jednu kapku po hodině, ale osm kapek po hodině! Jedno přece, jak velkým množstvím vody dolíváš, důležitý je základ, ne? Vodou sice ředíš, ale na jaký poměr a jak účinně?
Jsem zvyklý si svou dávku připravit vždy sólo, tak to i doporučují ti, kteří upozorňují na vyprchnutí účinných látek - ale Humble takový způsob taky uvádí jako možný...
Tak Ti vážně nevím...

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 23 srp 2011 18:21

Ahoj Kocoure.
Očista jater je skvělá věc. Během roku jsem si ji dělal dvakrát. Osobně mám nejradši akce krátké a ověřené, jsem tak trošku držka líná :lol:
Když jsem však narazil na postup od H.Clarkové, tak jsem neváhal. Je akorát z bezpečnostních důvodů důležité si udělat před očistou jater, týdenní proplach ledvin. Dělá se to odvarem ze sušeného kořene pampelišky v jednom litru vody a vypije se naráz mezi 17.-19. hodinou.
Pak je možné zahájit očistu jater, trvá to pouze 24 hodin a má perfektní výsledky. Používá se k tomu Glauberova hořká sůl, deci olivového oleje a čerstvá šťáva z růžového grappefruitu. To, co z člověka pak začne lítat, to je bomba. Pak jsem se cítil, jak znovuzrozený. Takže tuto kůru jednoznačně doporučuji.
Je také fakt, že podle poslední knihy J.Humble má nějak ověřeno, že za pár dní hodinového braní MMS se játra bezpečně vyčistí. Asi na tom něco bude, protože jsem letos necítil potřebu dělat očistu jater, když jsem skončil s kůrou s MMS.
K té kůře s MMS: Je určitě lepší udělat nějakou očistu a pak trvale brát MMS tahem třeba 3-4 týdny a je-li potřeba, tak s malými přestávkami na vit.C, to člověk jaksi pozná podle pocitu. Najednou prostě dostaneš chuť na céčko, nebo ne.
Pepr ti napsal návod na braní MMS z láhve po celý den po hodinách správně - pet lahev na 8 dílů. Já to dělám ještě jednodušeji:
Moje dva doušky mají obsah půl deci. Osmkrát půl je čtyři deci. Jelikož jsem bral 3 kp co hodinu, takže 8x3=24 kapek MMS aktivované dvacet vteřin naleji do petky a doleji na úroveň 4 deci. Pak každou hodinu vypiji dva doušky a eventuelně se ještě napiji vody. Na lahvi jsem si před tím udělal fixou značku těch čtyř deci. A aby mi to nesmrdělo, tak používám šťávu z toho nejobyčejnějšího citronového sirupu, který neobsahuje žádné přidané látky. Láhev stojí okolo 30ti korun.
Nebo si doma sám dělám sirup z grepu-kolik šťávy z něj vymáčknu, tolik přidám cukru, rozpustím a je to. Tenhle
sirup nejlépe kryje pachuť MMS.
Směs v lahvi si podrží účinky 2 dny, takže se nic neboj, že by se snižoval účinek. Tohle mám bezpečně vyzkoušeno i se sirupy, funguje to dokonale......když jsem přehnal počet kapek na dávku, tak následoval sakra rychlý krok na mísu :lol:
Tyhle dávky na celý den mají obrovskou výhodu pro lidi, co nemohou chystat každou dávku solo.
Měj se hezky, Alfa

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 23 srp 2011 19:49

Alfo, opět skvělé, stručné, inspirující info!
Díky, díky díky :)

ještě poprosím o podrobnější se rozepsání k tomuto:
Pak je možné zahájit očistu jater, trvá to pouze 24 hodin a má perfektní výsledky. Používá se k tomu Glauberova hořká sůl, deci olivového oleje a čerstvá šťáva z růžového grappefruitu.
- kolik čeho do čeho, jak často konzumovat, před nebo po jídle, apod...

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 23 srp 2011 22:27

kocour píše:Rozumím tomu dobře, že si ráno namícháš MMS z osmi kapek chloritanu a piješ to osmkrát za den po hodině? Jestli ano, pak nepiješ jednu kapku po hodině, ale osm kapek po hodině! Jedno přece, jak velkým množstvím vody dolíváš, důležitý je základ, ne? Vodou sice ředíš, ale na jaký poměr a jak účinně?
Počet kapek je individuální. Ale když do jakéhokoliv množství vody dám 8 kapek a každou hodinu vypiju jednu osminu, pak se mi každou hodinu dostane do těla jedna naředěná kapka. Je to Humblův doporučovaný postup, včetně onoho množství vody. Nevymyslel jsem si ho. Možná je 8 kapek celkově málo, ale víc už mi nedělá dobře. A dá se to pak zvedat plynuleji, po kapce. To znamená, že při jedné kapce na 8 dávek vlastně přidám 1/8 kapky na jednu dávku.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 24 srp 2011 10:45

Ahoj Kocoure, tak se mi podařila oskenovat jaterní kůra a přenést do wordu. Týdení proplach ledvin radši opíšu a pak to sem dám. Měj se hezky.

Ingredience (1 hrnek obsah 2 deci)
Glauberova hořká sůl (síran horečnatý)--------4 lžíce
olivový olej -----------------------------------------půl hrnku (jedno deci)
čerstvý růžový grapefruit 1 velký nebo 2 malé, abyste získali 2/3-3/4 hrnku šťávy (asi deci a půl).

Pro jaterní kůru zvolte nejlépe sobotu, abyste v neděli mohli odpočívat. Užívejte pouze léky a vitamíny, bez nichž se neobejdete. Den před jaterní kůrou přerušte kůru proti parazitům a ledvinovou kůru.
Nejezte tučná jídla, pouze vařené cereálie, ovoce, chléb a med (žádné máslo ani mléko). Brambory a zeleninu vařte pouze ve vodě. Vytvoří se tak větší tlak v játrech, jehož působením dojde k vytlačení více žlučových kaménků.
14:00 Po druhé hodině odpolední nejezte ani nepijte. Pokud toto pravidlo porušíte, budete se cítit špatně. Připravte si hořkou sůl (síran hořečnatý). Rozmíchejte 4 lžíce (10 dkg stačilo) ve 3 hrnkách vody (v 6 deci). Jedna dávka činí 3/4 (1,5 deci) hrnku. Roztok uschovejte v lednici.
18:00 Vypijte hrnek hořké soli. Můžete přidat 1/8 lžičky vitamínu C pro zlepšení chuti. Sůl můžete zapít několika doušky čisté vody.
Vytáhněte z lednice olivový olej a grapefruit, aby se zahřály.
20:00 Vypijte další hrnek soli. Od dvou hodin jste nejedli, ale nebudete cítit hlad. Časové rozložení kůry je velmi důležité, Uvedené časy byste měli dodržovat plus mínus deset minut.
21:45 Nalijte 1/2 hrnku olivového oleje do půllitrové nádoby. Vymačkejte do jiného hrnku grapefruit a odstraňte dužninu vidličkou. Měli byste získat nejméně 1/2 hrnku šťávy. Šťávu přilijte do olivového oleje. Uzavřete nádobu víčkem a pořádně jí zatřepejte.
Nyní navštivte toaletu (jednou nebo vícekrát, i kdybyste se měli zpozdit na dávku ve 22:00). Dbejte však na to, abyste se zpozdili maximálně o 15 minut.
22:00 Vypijte připravený nápoj z olivového oleje a grapefruitové šťávy.
S prvními doušky spolkněte 4 ornithinové tablety (nějaké prášky na spaní), abyste měli jistotu, že budete spát celou noc. Pokud trpíte nespavostí, vezměte si tablet raději 8. Zkuste pít přes široké brčko, usnadní Vám to polykání. Při pití pokud možno stůjte. Dávku vypijte do 5 minut (starší a nemocní lidé do 15 minut).
Ihned si jděte lehnout. Pokud si nelehnete, mohli byste narušit celou čisticí kůru. Čím dříve si lehnete, tím více kaménků opustí Vaše tělo. Hned jak vypijete nápoj, si běžte lehnout. Lehněte si na záda s hlavou mírně zvednutou na polštáři. Snažte si představit, co se děje ve Vašich játrech. Nejméně 20 minut zůstaňte v absolutním klidu. Ucítíte žlučové kaménky, jak se posunují žlučovody. Díky hořké soli Vám to nebude působit bolest.
Ráno po probuzení vypijte třetí dávku hořké soli. Pokud je Vám nevolno, počkejte s pitím hořké soli. Můžete si lehnout zpátky do postele. Nepijte dávku před šestou hodinou.
O dvě hodiny později. Vypijte čtvrtou (poslední) dávku hořké soli a můžete se vrátit do postele.
O další dvě hodiny později se můžete najíst. Začněte ovocnou šťávou. Za půl hodiny můžete jíst ovoce a za další hodinu můžete sníst běžné (i když lehké) jídlo. U večeře byste se již měli cítit zdraví.
Jak jste byli úspěšní? Ráno počítejte s průjmem. Vezměte si kapesní svítilnu a pátrejte po vyloučených žlučových kaméncích ve stolici. Hledejte nejdříve zelené kaménky, které jsou potvrzením, že se nejedná pouze o zbytky jídla. Pouze žluč z jater má hráškově zelenou barvu.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 24 srp 2011 17:52

Přikládám opsaný návod na týdení proplach ledvin:
Dvě a půl lžíce kořene pampelišky spaříme v litru vroucí vody a necháme 10-12 minut luhovat. Po schládnutí vypijeme naráz během čtvrt hodinky v čase mezi 17.-19. hodinou na lačno.
Provádíme pouze jeden týden, s jedním dnem přestávky uprostřed.

Sušený kořen pampelišky jsem koupil v lékárně. Sice ho zrovna neměli, ale objednali a dodali.
Mám dojem, že mně stačilo celkově 20 dkg. Chuťově je to docela dobré, takže žádné obavy.
Zdravím, Alfa

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 24 srp 2011 18:30

Díky, díky, díky!

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: MMS

Příspěvek od rosa » 24 srp 2011 20:12

Ahoj kluci, připojuji se k díkům. Teorii očisty jater mám zmáknutou, ale osobní zkušenost Alfa mě moc potěšila, je to borec. Nemohu sehnat glauberovu sůl, v lékárně mi řekli, že už se neprodává. Alfe, ještě by mě zajímalo, zdali jsi užil / kruci, to je sloh jak ,v obci Doksy,/na tu noc nějaký prášek na spaní. Po očistě ledvin, spinování vody a s mírem v duši, spím jak mimino. Jinak veškeré bylinky si objednávám u W.Grešíka/ náš přední bylinkář/ v e-shopu. Kvalita výborná,cena příznivá a dojdou za pár dní. http://www.gresik.cz/eshop.html

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 24 srp 2011 21:46

rosa píše:Ahoj kluci, připojuji se k díkům. Teorii očisty jater mám zmáknutou, ale osobní zkušenost Alfa mě moc potěšila, je to borec. Nemohu sehnat glauberovu sůl, v lékárně mi řekli, že už se neprodává. Alfe, ještě by mě zajímalo, zdali jsi užil / kruci, to je sloh jak ,v obci Doksy,/na tu noc nějaký prášek na spaní. Po očistě ledvin, spinování vody a s mírem v duši, spím jak mimino. Jinak veškeré bylinky si objednávám u W.Grešíka/ náš přední bylinkář/ v e-shopu. Kvalita výborná,cena příznivá a dojdou za pár dní. http://www.gresik.cz/eshop.html
Ahoj,
svoje MMS jsem kupoval u Pala - jeho aktuální nabídka je zde: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... sc&start=0
má v nabídce i epsomskou sůl, kterou nahradil i jím dříve nabízenou glauberovku - je dobré přečíst si celé vlákno, kde se o rozdílu mezi těmito solemi dozvíš víc.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 24 srp 2011 22:22

rosa píše:....ještě by mě zajímalo, zdali jsi užil na tu noc nějaký prášek na spaní
Né, nebral jsem nic. Nic zlého se nedělo, klidně jsem usnul při obou kůrách. No, bodeď by ne, já tyhle věci napřed testuji na manželce, ona mi moc ve všem věří :lol:
Když po takových akcích přežije, následuje výslech a pak teprve du do toho i já :D

Odpovědět