MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

MMS

Příspěvek od Saila » 19 črc 2009 00:26

kdyby tenhle topic byl nejak nehodici se sem coz mi neprijde tak to klidne smazte, ale neodpustila bych si kdybych to sem nedala....

takze k mnohokrat zminovanemu zazraku MMS tak ze zvedavosti jsem dala stranku http://www.emms.cz/ na precteni kamaradum jeden ma zasebou stredni chemicarnu v pardubicich a o chemii se celkem zajima a ten se vyjadril k tomu ze takovy sracky by si v zivote do tela nedaval, a druhej kterej ma farmaceutickou skolu se vyjadril takto:
chloritan je blbost a asi preklep. A nejpodobnejsi vec - chloristan - se pouziva jako blokator stitne zlazy tam, kde nefungujou thiamidy - vedlejsi ucinky jenom o maly chlup mensi nez pri ozarovani.
Kazdopadne to neni registrovane lecivo, tudiz je to potencialne rizikova sracka s negarantovanym slozenim a bez garance ucinku s tim, ze oduvodneni ucinku je mirne receno slaboduche
Dal bych v zivote nesel do neceho s timhle stylem teleshopingoidni agresivni reklamy zalozene na zazracnosti.
A zatreti, kde se slibuje lecebny ucinek bez vedlejsich ucinku, tam je neco kurva spatne.
Zactvrte, kde se slibuje ucinek na vsechno, tam to taky smrdi - to neexistuje
chloritan je blbost a asi preklep. A nejpodobnejsi vec - chloristan - se pouziva jako blokator stitne zlazy tam, kde nefungujou thiamidy - vedlejsi ucinky jenom o maly chlup mensi nez pri ozarovani.
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Hox » 19 črc 2009 07:09

a prečetla jsi si tuhle stránka důkladně sama? ;) někdy je lepší udělat si vlastní názor, než dát na mínění tzv. "odborníků"

edit: překlep tam žádný není, je to přesně ta sloučenina která je tam zmiňována.
Naposledy upravil(a) Hox dne 19 črc 2009 09:56, celkem upraveno 1 x.

cher
Příspěvky: 18
Registrován: 07 čer 2009 20:48

Re: MMS

Příspěvek od cher » 19 črc 2009 08:40

Neznas, neodsuzuj!!! Lekari o tom nevi uplne nic, nemaji tudiz pravo o tom delat prohlaseni a soudy... Bere se to po celem svete, vylecilo to 75000 lidi z malarie, zadne zname vedlejsi ucinky. Produkt se v tele po hodine rozklada na NaCl.

Po 3 dnech uzivani jsem zjistil, ze zmizely chronicke bolesti kloubu, ktere jsem si znicil pred 7-mi lety... Po jidle me nyni nebyva tezko. Zlepsila se mi kuze. Celkove jsem se po dokonceni kury citil o 20 let mladsi...

Nasledky? Zadne.

Ten clovek ktery to objevil, z toho necerpa ani dolar, daroval to lidstvu.
Naopak se farmaceuticky prumysl vydesil natolik, ze ve state, kde to melo byt testovano pohrozil zastavenim prisunu veskerych leku do nemocnic. Zamysli se nad tim...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 19 črc 2009 11:57

hox:jo precetla jsem si to a i jsme celkem procitala to forum jmenuje se to nejak u pramene bo co....

cher:a jak dlouho uz to pouzivas? to ze ti ted po tom nic neni neznamena ze ti neco nemuze bejt treba za 5-10let....
a prosim priste by to snad slo bez toho rvani ne?
to ze z toho necerpa ani dolar mi prijde dost vtipny.... tak proc to teda stoji pomalu 600kc?

a jak ten pripravek pozna ktery bakterie a viry ma znicit a ktery ne?:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

cher
Příspěvky: 18
Registrován: 07 čer 2009 20:48

Re: MMS

Příspěvek od cher » 19 črc 2009 13:41

600 korun zhrabne ceska firma, ktera to nakoupi ve velkem barelu a prodava v malem mnozstvi. Prida Ti akorat tak lahvicku s kapatkem. Kdyz jsi skutecne cetla to forum, tak vis, kde koupit za lidove ceny. Humble vydelava kdyz si koupis jeho knihu. Dle jeho tvrzeni tyto penize daruje na leceni cernochu v Africe.

Hmmm. Takze cetla, nebo necetla??.. :(

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 19 črc 2009 15:28

zas tak uplne do detailu necetla:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Hox » 19 črc 2009 15:44

Saila píše:a jak ten pripravek pozna ktery bakterie a viry ma znicit a ktery ne?:-D
No nenvím jestli to na těch stránkách je, nebo není, pokud to tam je taks to fakt spíš nečetla, co? :D

s tímhle je to naprosto jednoduché - učinná látka chlordioxid (ClO2) reaguje napouze na subjekty s PH < 7-7.5 (prostě kyselé) - cokoliv kyselého to odpálí, zbytku si to vůbec nevšímá. A teď hádej co - všechny nebezpečné patogeny (plísně, bakterie, viry, bůhvíco) jsou KYSELÉ kdežto všechny buňky lidského těla a zdraví prospěšné bakterie (třeba střevní flóra) jsou ZÁSADITÉ.... bingo :)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 19 črc 2009 16:29

no to jsme cetla ze to zere kyseli veci ale nerikej mi ze neni jedina prospesna bakterie ktera by nebyla kysela?
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Hox » 19 črc 2009 17:05

jo, napsal sem to trochu nesikovne, takze opravim (zas takovej odbornik nejsem, abych znal vsechny zdravi prospesne bakterie)

melo to byt ze vsechny bunky lidskeho tela (mozna krome rakovinnych? nevim) jsou zasadite,

a zdravi prospesne bakterie sou taky zasadite (prospesnastrevni flora urcite), ale tady uz nemelo byt to "vsechny",
ptze to fak nevim, mozna to tak je, mozna ne... nejaky odbornik? ;)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 19 črc 2009 21:13

tak mi prisla zajimava odpoved a nebudu rikat od koho.... jedna paní co tohle začala brát po první dávce měla napadený lymfatický systém, celé její tělo napuchlo a byly z toho problémy. - když to vysadila, vše se hned dalo do pořádku.


a to je treti nezavisla osoba...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

cher
Příspěvky: 18
Registrován: 07 čer 2009 20:48

Re: MMS

Příspěvek od cher » 19 črc 2009 22:25

Tezce neco namitat, kdyz jedna pani rekla... Proc se ta jedna pani obraci na Tebe a nerozdeli se o sve zkusenosti s celym svetem? Muze treba napsat primo tomu Humblovi, at vi, co to je za sajrajt, co s nim leci?!

Vis, nikdo Te do niceho nenuti. :=) Neber to. Pro Tebe osobne to bude primo nebezpecne. Tak, jak funguje placebo smerem ke spontannimu uzdraveni by to mohlo s Tvym pristupem zafungovat opacne. A myslim to vazne.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: MMS

Příspěvek od Saila » 19 črc 2009 22:35

:D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: MMS

Příspěvek od Tarvos » 20 črc 2009 08:05

S MMS mám přímou zkušenost. Objednal jsem z http://www.emms.cz/ . Kůru jsem ukončil při 8 kapkách. Začal jsem mít průjmy a celkově jsem cítil, že musím oddychnout (jak to popsat ... větší senzitivita, něco se děje i svědomím ne sice tak, že člověk blbne nicméně probíhali i nějaké emoční čistky). Po první dávce (kterou jsem vykloktal a poté vypil) mi z krku zmizel bílý čep (začínající angína) a bolest v krku ustoupila do hodiny po podání. Ráno jsem byl nezvykle čilý. Během kůry se mi vyčistila kůže na obličeji ustoupily lupy ve vlasech. Vyčistil se nos. V jídle jsem cítil neskutečné pachy. Musel jsem některé jídla vynechat (salámy, sýry apod.). Prostě mi smrděly . Někdy jsem si připadal jak pes, který pořád něco větří. Jo a lidi mají taky velmi zajímavé pachy (to jen na okraj).
Dále se zvedla chuť na sex. Celkově jsem cítil více energie a dokonce i při těch průjmech.
Pár týdnu po ukončení kůry jsem cítil, že na mne něco "leze". Dal jsem večer 5 kapek a ráno opět naprosto v pohodě. To samé v okruhu mých známých při začínajících chřipkách a angínách zatím zabralo 100%.
Myslím, že třeba použití po nějakém svinském očkování nebo po štípnutí klíštětem či jiným hmyzem může sloužit jako dobrá prevence a pomoc organismu.
Možnosti jsou otevřené dveře.

rastooo
Příspěvky: 27
Registrován: 09 črc 2009 20:42

Re: MMS

Příspěvek od rastooo » 22 črc 2009 14:20

V mojom pripade je este skoro hovorit o skusenostiach s MMS nakolko je dnes treti den od kedy som stym zacal, no v mojom pripade je pozoruhodne to, ze som hned od zaciatku vysadil liek na alergiu a nic, nedeja sa nic, co bolo predtym nemyslitelne vydrzat bez tabletky viac ako 24 hodin.Cas ukaze co bude dalej, ale zatial mam ztoho dobri pocit.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od mufin » 09 srp 2009 22:20

Musim rict ze muj dobry kamarad to bral ve vetsim, samozrejme blil jako šakal atd, velká čistka, ale potom a od té doby už nemá problémy s alergiemi, jeho tata cukrovkář díky tomu mohl přestat jíst hrstě prášků na tlak a všechno protože brzo měl hodnoty 15 letýho kluka, cukr mu klesl z 11 na normálních 6 takže si běžně zase dá dvě pivka naprosto bez potíží a je vysmátej... Jeho přítelkyně měla střevní chřipku, okamžitě jí to po minimálně kapkách a asi 5 hodinách přešlo, spadla teplota z 38,9 na normální a po chřipce ani známky! Čistí to tělo, lidi mají i bělmo mnohem bělejší a je jim líp; studovaný chemik mi potvrdil (nechápu ty nesmysly tady nahoře) že tou reakcí se to přirozeně rozkládá na vodu a sůl a plyn chlordiooxin tuším, mms především totálně napruží imunitu a ta zvládne snad jakýkoli onemocnění. Jelikož mám taky různé běžné drobné potíže, nějakou alergii a věčně plnej nos, už mě to přestává bavit a po všech kladných až zázračných reakcí blízkých lidí okolo, kterým mohu na 100% věřit, do toho taky co nejdříve jdu!

Odpovědět