MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 09 říj 2010 17:30

vlady píše:Tak už mi přišlo MMS v podobě ústní vody EFFECTIVE STAR basic. Moje sestra to používá s výborným výsledkem.
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... cz&ID=5717
Zdravím,

můžu se zeptat na způsob užívání - dávkování, mám vrozený ekzém již spoustu let a dle všech informací by to s tím mohlo také zamávat.
Díky

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 09 říj 2010 18:03

Spíš bych si udělal spolehlivý test na těžký kovy...

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 09 říj 2010 18:18

Ondřej píše:Spíš bych si udělal spolehlivý test na těžký kovy...
Zdravím,
no kov mi ekzém vyvolává všeobecně, jenže mám případy, kdy mě maj za cvoka, ale vysledoval jsem třeba, že se pár dnů neoholím a k tomu delší nehty a šup ekzém se spouští, a je toho spousty a spousty, vlastně už nevím co zkoušet a ty sajraty od kožní už nechci vidět, kůži mám pak jak dvěstěletej dědeček :evil:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od vlady » 09 říj 2010 19:11

novic píše:
vlady píše:Tak už mi přišlo MMS v podobě ústní vody EFFECTIVE STAR basic. Moje sestra to používá s výborným výsledkem.
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... cz&ID=5717
Zdravím,

můžu se zeptat na způsob užívání - dávkování, mám vrozený ekzém již spoustu let a dle všech informací by to s tím mohlo také zamávat.
Díky
Stačí postižené místo potřít, dá se trochu i napít při žaludečních potížích. Je to stabilizované MMS a vydrží až 2 roky.

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 09 říj 2010 19:19

vlady píše:
novic píše:
vlady píše:Tak už mi přišlo MMS v podobě ústní vody EFFECTIVE STAR basic. Moje sestra to používá s výborným výsledkem.
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... cz&ID=5717
Zdravím,

můžu se zeptat na způsob užívání - dávkování, mám vrozený ekzém již spoustu let a dle všech informací by to s tím mohlo také zamávat.
Díky
Stačí postižené místo potřít, dá se trochu i napít při žaludečních potížích. Je to stabilizované MMS a vydrží až 2 roky.
Díky :)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: MMS

Příspěvek od am2 » 09 říj 2010 20:46

kožní problémy...

1) na úrovni psychiky jsou to potlačené věci (emoce?), něco co chce ven, ale nemá to možnost vyjádřit "normálně", tak se to "dere" skrz kůži (převzato!). jestli chceš, můžeš zkusit různé drahé new-age terapie. Jestli nechceš, stačí pohyb (jakákoli fyzická práce, sport), raději dlouhodobější než krátkodobý; prý při krátkodobém pohybu (méně jak cca 20 min) ekzém způsobující látky nestačí vyjít k povrchu těla, ale naopak zůstanou v kůži.

2) častý opakovaný stres má neblahý vliv na ekzém, stres snižuje obecně imunitu vůči čemukoli. Na 2 mesíce vypnout od věcí netýkajících se rodiny (pokud máš rodinu) a sebe a věnovat se jen sebe-léčení.

3) dle čínské medicíny je problém s ekzémem téměř vždy propojen se zaneseným tlustým střevem. Metod na detoxikaci tlustého střeva jsou mraky, liší se délkou a účinností: aloe vera gel 4 měsíce 3000kc, chlorella 6 mesiců, výplachy běžné i speciální, průplach hořejškem - tzv. šánka)
Hlavně nutná úprava stravy, pokud možno se vystříhat jídel blokující střevní stěny (maso, všechny mléčné výrobky včetně zmrzliny (vyjímka je acidofilní mléko), pečivo, cukroví a jiné moučné věci, čokoláda (povolena hořká), všelijaké sladkosti a cukrovinky, sladkosti, zmrzliny.
Naopak hodně syrové či lehce vařené zeleniny, případně zeleninové štávy.
Pomáhá i dlouhodobější pocení (sauna, fyzická námaha)

4) exzém často způsoben překyseleností organismu. tzn silně omezit příjem okyselujících jídel (moučné, sladké, mléčné, masné). lze vyzkoušet, po vynechání kterého typu jídla se ekzém zmenšuje.

V souvislosti s nehty vousy mě napadá mykóza. Řesení stejné jako v bodě 4). Mykozy bují v překyseleném organismu.

Ještě zadej do vyhledávání nahoře vpravo "Co jíst a pít" a "Cukr jako droga", což tě nasměruje na fóra, kde dočteš o 9V baterii :D a o lněném oleji).

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 10 říj 2010 09:29

am2 píše:kožní problémy...

1) na úrovni psychiky jsou to potlačené věci (emoce?), něco co chce ven, ale nemá to možnost vyjádřit "normálně", tak se to "dere" skrz kůži (převzato!). jestli chceš, můžeš zkusit různé drahé new-age terapie. Jestli nechceš, stačí pohyb (jakákoli fyzická práce, sport), raději dlouhodobější než krátkodobý; prý při krátkodobém pohybu (méně jak cca 20 min) ekzém způsobující látky nestačí vyjít k povrchu těla, ale naopak zůstanou v kůži.

2) častý opakovaný stres má neblahý vliv na ekzém, stres snižuje obecně imunitu vůči čemukoli. Na 2 mesíce vypnout od věcí netýkajících se rodiny (pokud máš rodinu) a sebe a věnovat se jen sebe-léčení.

3) dle čínské medicíny je problém s ekzémem téměř vždy propojen se zaneseným tlustým střevem. Metod na detoxikaci tlustého střeva jsou mraky, liší se délkou a účinností: aloe vera gel 4 měsíce 3000kc, chlorella 6 mesiců, výplachy běžné i speciální, průplach hořejškem - tzv. šánka)
Hlavně nutná úprava stravy, pokud možno se vystříhat jídel blokující střevní stěny (maso, všechny mléčné výrobky včetně zmrzliny (vyjímka je acidofilní mléko), pečivo, cukroví a jiné moučné věci, čokoláda (povolena hořká), všelijaké sladkosti a cukrovinky, sladkosti, zmrzliny.
Naopak hodně syrové či lehce vařené zeleniny, případně zeleninové štávy.
Pomáhá i dlouhodobější pocení (sauna, fyzická námaha)

4) exzém často způsoben překyseleností organismu. tzn silně omezit příjem okyselujících jídel (moučné, sladké, mléčné, masné). lze vyzkoušet, po vynechání kterého typu jídla se ekzém zmenšuje.

V souvislosti s nehty vousy mě napadá mykóza. Řesení stejné jako v bodě 4). Mykozy bují v překyseleném organismu.

Ještě zadej do vyhledávání nahoře vpravo "Co jíst a pít" a "Cukr jako droga", což tě nasměruje na fóra, kde dočteš o 9V baterii :D a o lněném oleji).
Zdravím a moc děkuji,

no když to tak shrnu tak splňuji všechny podmínky pro výborný růst ekzému :cry: jsem vlastně taková ekzémová bomba :cry: , na druhou stranu, jsem ale vždy přemýšlel, proč mám ekzém vrozený, už jsem se s ním narodil jako miminko a ani mi nemohli jako miminku léčit kvůli tomu neštovice.

Mockrát děkuji za rady a pokusím se s tím něco udělat, už je to čtvrté desetiletí co mě to trápí, tak hurá do boje :D

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: MMS

Příspěvek od am2 » 10 říj 2010 11:03

Od narození... na to nedokážu odpovědět...
V dobe Tveho narozeni byl komunismus, ve kterem se moc nehledělo na toxicitu (na hubení domácích škůdců se běžně používalo DDT ...). Možná má pravdu Ondřej s těmi těžkými kovy.
Spoustal lidí má v tomto ohledu (těžké kovy, chronické ekzémy) pozitivní zkušenost s detoxikací dle Jonáše (mě osobně to vůbec nepomohlo, ale na mě obecně neúčinkovaly metody, které si ostatní vychvalovali; ale asi to človek nezjistí jinak než jen vyzkoušením; nejlevnější to bohužel není).
Vrozené věci také lidé řeší regresní terapií ve smyslu, že příčina leží v nějakém provinění vůči kosmickému řádu v minulém životě. http://www.pentablue.net/temata/07009.html

A osobně se mi osvědčilo při sebe-léčení postupovat rázně, nekompromisně a vytrvale/pravidelně. A udělat hned co nejvíc věcí najednou, ne jen jednu stránku (strava, fyzický pohyb, optimismus a víra v dobré, léčebné metody). Jinak se to neúměrně vleče a výsledky jsou malé.
A pokud možno udržovat dobrou náladu. Brát tu změnu sice s velkou zodpovědností, ale léčení by se nemělo zvrátit v pocity viny při prohřešcích apod. Nejlepší je radovat se z brzkého budoucího vyléčení.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od hajcman » 11 říj 2010 18:04

Ondřej píše:Spíš bych si udělal spolehlivý test na těžký kovy...
jaký je prosím ten spolehlivý test na těžké kovy?
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 11 říj 2010 18:38

hajcman píše:
Ondřej píše:Spíš bych si udělal spolehlivý test na těžký kovy...
jaký je prosím ten spolehlivý test na těžké kovy?
Vlasová analýza - pokud vím, tak nejspolehlivější. Ve vlasech se usazuje vše dlouhodobě, takže získáš podrobný přehled.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od hajcman » 11 říj 2010 19:48

[quote="Alfa
Vlasová analýza - pokud vím, tak nejspolehlivější. Ve vlasech se usazuje vše dlouhodobě, takže získáš podrobný přehled.[/quote]

díky za doporučení Alfo
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: MMS

Příspěvek od novic » 11 říj 2010 21:30

am2 píše:Od narození... na to nedokážu odpovědět...
V dobe Tveho narozeni byl komunismus, ve kterem se moc nehledělo na toxicitu (na hubení domácích škůdců se běžně používalo DDT ...). Možná má pravdu Ondřej s těmi těžkými kovy.
Spoustal lidí má v tomto ohledu (těžké kovy, chronické ekzémy) pozitivní zkušenost s detoxikací dle Jonáše (mě osobně to vůbec nepomohlo, ale na mě obecně neúčinkovaly metody, které si ostatní vychvalovali; ale asi to človek nezjistí jinak než jen vyzkoušením; nejlevnější to bohužel není).
Vrozené věci také lidé řeší regresní terapií ve smyslu, že příčina leží v nějakém provinění vůči kosmickému řádu v minulém životě. http://www.pentablue.net/temata/07009.html

A osobně se mi osvědčilo při sebe-léčení postupovat rázně, nekompromisně a vytrvale/pravidelně. A udělat hned co nejvíc věcí najednou, ne jen jednu stránku (strava, fyzický pohyb, optimismus a víra v dobré, léčebné metody). Jinak se to neúměrně vleče a výsledky jsou malé.
A pokud možno udržovat dobrou náladu. Brát tu změnu sice s velkou zodpovědností, ale léčení by se nemělo zvrátit v pocity viny při prohřešcích apod. Nejlepší je radovat se z brzkého budoucího vyléčení.
Ještě jednou díky am2 :-)
jdu na to :-) jo a pentablue jsem již pročetl snad komplet a alespoň pro mě pecka a jinak zdravím všechny jste tu fajn

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: MMS

Příspěvek od Mike.Jt » 11 říj 2010 21:53

nemá někdo v Praze MMS ? Źe by mi dal koštnout, rád bych viděl co to se mnou udělá ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: MMS

Příspěvek od am2 » 12 říj 2010 16:25

1 litr MMS za 400 kc v inet obchodě http://www.upramene.cz/blesak/?p=produc ... &sName=MMS
jinak to prodává i nekdo v praze v brne za 100kc / litr http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: MMS

Příspěvek od Ondřej » 13 říj 2010 15:20

novic: to co ti napsal am2 si vytiskni a nalep nad postel... poněvadž to rapidně ekzém zlepší.

Vlasový test je na PRD. A proč, se dozvíte od Klinghardta: http://derealizacia.wgz.cz/videa Něco jinýho je injekce... hm, zapomněl jsem, ale je to látka co dostavá rtuť přes ledviny ven. No, otestuje se moč před a po injekci... Neznám ale nikoho kdo to dělá.

Odpovědět