BIO

Životní styl, potraviny...
Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

BIO

Příspěvek od Saila » 31 črc 2009 22:16

tak dneska v radiu rikali ze prej vyrobky bio nejsou vubec bio nebo spis ze nejsou nijak zvlast zdravejsi nez normalni potraviny a ze ta premrstena cena je jenom za ty tri pismena na obalu:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: BIO

Příspěvek od Aerosmith » 31 črc 2009 23:48

Prostě co si nevykutáš na své zahradě,....ale stejně pendrek víme co nám tam spadne ze vzduchu :geek:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: BIO

Příspěvek od sophia » 01 srp 2009 03:49

Aerosmith píše:Prostě co si nevykutáš na své zahradě,....ale stejně pendrek víme co nám tam spadne ze vzduchu :geek:
přece jen samé dobroty made in nato :evil:

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: BIO

Příspěvek od Saila » 01 srp 2009 12:00

no jeste jde udelat to ze si to clovek vypestuje ve sklenicku tam to svinstvo na to nepada aspon primo...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: BIO

Příspěvek od elekta » 02 srp 2009 22:20

Bio nebio, všechno jedno jest. Máte orgonity, zkuste experimentovat - do špajzky, na jídelní stůl apod. a pozitivní naprogramování při jídle - "vejdi a pomoz". Myšlenka vám přece pomůže, pokud v její sílu věříte. Za zkoušku to stojí, o nic nepřijdete.

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: BIO

Příspěvek od lydka » 03 srp 2009 09:31

no neviem ale myslim si ze bio vyrobky su dost kontrolovane . v poslednej dobe sa na slovensku bio vyrobky dost rozsirili ( predtym bol v meste jeden obchod ) a uz zacinaju byt lacnejsie ...a myslim ze niekomu to zacima vadit.... tiez som sa stretla s clankami a prednaskami kde nejaky lekar hovoril o tom ze bio je este horsie ako "normalne" jedlo a ze chem. konzervanty a ochucovadla su neskodne , a ze gmo je zdrave ...bla,bla, :D

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: BIO

Příspěvek od elekta » 03 srp 2009 11:36

Bio potraviny ze strany kontrolovatelnosti jsou jistě kvalitnější, neobsahují toliko konzervantů, jsou produkovány v malovýrobě. Souhlas. Když si na zahrádce vypěstuji ovoce, zeleninu, nebo si doma budu chovat zvířenu ke konzumaci, je bio ještě posíleno mou aktivitou (myšlením), kterou do těchto činností vložím. Ale vezmu-li v potaz ovzduší, půdu, vodu a krmivo. Jsem na začátku. Všechny tyto aspekty by musely býti kontrolovany a bez závad.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: BIO

Příspěvek od sophia » 03 srp 2009 15:09

nejlepší je bio med :lol:

bio včely jsou přece naprogramované, že mohou brát pyl jen z bio louky, vedle k sousedovi co má nebio louku už nelétají :lol:

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: BIO

Příspěvek od elekta » 04 srp 2009 00:57

:lol: :lol: :lol: ...teď jsi mě rozesmál...díky za uvolnění v tuto hodinu duchů. Není náhodou FÓRUM od slova fór? Ale těch tu není jaksi mnoho.

Kdysi jsem přelouskala makrobiotiku, energii potravin, papání dle krevním skupin a další a další. A nakonec jsem to zjednodušila a jím, jak mě zrovna napadne. Dnes je zdravé to, a zítra ti výzkum podsune jiné.

A k těm včelkám, nějak se jim na zemi už nelíbí. Když nám stále více hynou. Kosmická radiace či chemtrails? Problém se nejdříve objevil ve Spojených státech a poté v Evropě. Nepřežije 70% včelstev. Nu, když Einstein charakterizoval, že pokud vymře včelstvo, čekají lidstvo poslední 4 roky existence? Faktem je, že i včeličky energeticky harmonizují náš éter. A jak to bude s lidmi, existuje procentuální symbolika přežití s včelkami?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: BIO

Příspěvek od Aerosmith » 04 srp 2009 01:44

elekta píše::lol: :lol: :lol: ...teď jsi mě rozesmál...díky za uvolnění v tuto hodinu duchů. Není náhodou FÓRUM od slova fór? Ale těch tu není jaksi mnoho.

Kdysi jsem přelouskala makrobiotiku, energii potravin, papání dle krevním skupin a další a další. A nakonec jsem to zjednodušila a jím, jak mě zrovna napadne. Dnes je zdravé to, a zítra ti výzkum podsune jiné.

A k těm včelkám, nějak se jim na zemi už nelíbí. Když nám stále více hynou. Kosmická radiace či chemtrails? Problém se nejdříve objevil ve Spojených státech a poté v Evropě. Nepřežije 70% včelstev. Nu, když Einstein charakterizoval, že pokud vymře včelstvo, čekají lidstvo poslední 4 roky existence? Faktem je, že i včeličky energeticky harmonizují náš éter. A jak to bude s lidmi, existuje procentuální symbolika přežití s včelkami?
Jéžiš, teď jsi mě to vzala z úst s tím Einsteinem... kdo ví jak to dopadne, ale dobře ne. Možná orgonit něco zmůže. Zkusím něco "podhodit" pod včlelíny, aniž by o tom věděli včelaři. Jen tak pro nezávislý průzkum :-))

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: BIO

Příspěvek od elekta » 04 srp 2009 03:10

Akorát, že včelaři s úly různě cestují. Ale nevím, jak často. Asi až všechno včelky spasou, tak jedou o vísku dál. Tak ať nějaký ten průzkum vzejde, bylo by to dobréééé.

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: BIO

Příspěvek od potravina » 04 srp 2009 03:45

to je dobrý:) žiju v anglii a asi před tejdnem jsem tak náhodně, ze zvědavosti, nakoukl do lokálních novin a co jsem neviděl, s velkým nadpisem článek o tom, že bio potraviny nejsou o nic lepší něžli obyč(chem) potraviny.večer se přihlašuju na mejla na centru-keců.cz a co nevidim, na lživém aktuálně.cz, velkej nadpis.bio potraviny nejou o nic lepší nežli chemicky opatrované potraviny.je "pěkně" vidět jak se většině medií diktuje.viděl bych to ale jen jako dobré znamení, elitka se bojí bio potravin, páč je začíná kupovat aj pěstovat stále více lidíček, proto se snaží cpát tyhle lži lidem pod nos. bod pro nás:)
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: BIO

Příspěvek od lydka » 09 srp 2009 21:07

este ma napadlo k tomu bio medu ...med sa da urobit aj bez vciel ...ludia zbieraju kvety ...nejako z nich ziskaju pel ...myslim ze sa to potom vari ...neviem presne , ale vceli niesu jedime ktore vedia robit med ;)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: BIO

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 23:14

jj mati celkem pravidelne dela pampeliskovej med delavala i smrkovej sedmikraskovej a dela i jitrocelovej sirup:-) akorat je problem ze dneska ten pravej jitrocel mizi.. a krizi se s tim vetsim...
asi az bude nekdy pekne sednu v praci na louku a natrham si je ho tam hromada toho pravyho...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: BIO

Příspěvek od Ondřej » 17 srp 2009 18:43

Saila píše:tak dneska v radiu rikali ze prej vyrobky bio nejsou vubec bio nebo spis ze nejsou nijak zvlast zdravejsi nez normalni potraviny a ze ta premrstena cena je jenom za ty tri pismena na obalu:-D
absolutní nesmysl, klidně na to zapomeňte. Nebo spíš zapamatujte si to a uvědomte si, jak mainstream bez skrupulí chrlí sračky.

Odpovědět