bylinky

Životní styl, potraviny...
Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: bylinky

Příspěvek od Tarvos » 21 říj 2009 07:36

Saila píše:no tak premejslim jestli ty viry tak skutecne hrozne mutujou a nebo je to tou echinaceou...
vcera me zacalo bolet v krku tak jsem zacala poradne dopovat... dneska rano kouknu na mandle a smaly se na me cepy... tak si rikam ze to zkusim dat jenom tema kapkama... defakto mi nic nebylo krom trochu vecerpanosti a trochu me bolelo v krku ale skutecne jenom slabe, coz mi prijde docela podivny na to co na tech mandlich mam.. tak jsem si tak rikala jestli to tak zmirnujou ty kapky nebo je to nejakej virus co byl loni slabsi ke kterymu se ted pridaly ty cepy...ty kapky jsme pila od rana kazdou pul hodinu...(jsem rada ze mi v praci neprisli dat dejchnout:-D) no a stav zustal az do vecera nezmenen...ale jelikoz opravdu nechci aby mi to slo skutecne do anginy tak jsem to nevydrzela a pomohla tomu joxem:-D tak zkusim dal pokracovat jenom kapkama a uvidim jak se to bude dal vyvijet...
Zdravím. V knize Posvátná rostlinná medicína http://www.volvoxglobator.com/knihy/verbena/verbena.php se autor zmiňuje také o echinacei. Píše, že dokáže povzbudit imunitní systém, ale při dlouhodobém užívání dojde k jeho oslabení. Doporučuje brát myslím max.14 dnů a potom na delší dobu vynechat (u bylin se doporučuje také většinou 2-3 týdny a potom 2-3 měsíce vynechat). Na dlouhodobější užívání je prý dobrý eleuterokok - sibiřský nezmar/ženšen .
S těmi čepy na krku mám podobné zkušenosti a válčím s tím už nějakou dobu. Podstatná je úprava stravy ... určité potraviny bohužel oslabují organismus a každý to má nastavené trošku jinak (u mě ... čokoláda, sladkosti, pečivo a alkohol) pokud něco z toho výčtu přeženu většinou se to projeví. Stres dělá také svoje. Při akutních stavech mi pomohl PW a s mírou MMS (tím sem se jednou vlastní blbosti přiotrávil ... velké dávky tělo nezvládalo). Přeji energii a zdraví. T.
Možnosti jsou otevřené dveře.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: bylinky

Příspěvek od Ondřej » 21 říj 2009 21:24

že se z MMS pokakáš ještě neznamená, že to tělo nezvládá:)) Pouze čistící reakce.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: bylinky

Příspěvek od sophia » 21 říj 2009 21:48

MMS je nejlepší na lačno, aspoň 15 kapek ;) vyčistí dočista do čista :idea:

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: bylinky

Příspěvek od petra » 21 říj 2009 22:18

sophia píše:MMS je nejlepší na lačno, aspoň 15 kapek ;) vyčistí dočista do čista :idea:
Co je prosím MMS ?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: bylinky

Příspěvek od sophia » 21 říj 2009 22:37

MMS je zkratka pro Miracle Mineral Solution (Zázračný Minerální Roztok)


Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor)

Tento preparát byl během let výzkumu zdokonalen až do dnešní podoby. Představuje zatím nejsilnější a nejúčinnější zbraň proti všem známým nemocem, dostupnou široké veřejnosti. Během dvou let, kdy je MMS distribuováno z několika míst po celém světě, užilo či užívá tento zázračný minerální doplňěk stovky tisíc lidí se skvělými výsledky. Zařaďte se mezi ně. Poznáte sami, že ve své knize píši mnoho pravdivých a důležitých informací a že MMS je jedním z nejůžasnějším objevů, které kdy byly lidem představeny. Až zjistíte, že MMS je opravdu účinný, řekněte o tomto preparátu všem blízkým lidem a svým známým. Pomůžete tím rozšířit povědomí lidí o MMS.


http://www.emms.cz/index.php?option=com ... &Itemid=81

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: bylinky

Příspěvek od petra » 21 říj 2009 23:54

Díky !

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: bylinky

Příspěvek od Tarvos » 22 říj 2009 10:44

Ondřej píše:že se z MMS pokakáš ještě neznamená, že to tělo nezvládá:)) Pouze čistící reakce.
:D to nebylo pokakání taková citlivka nejsem a trochu řidší případ mne nerozhází ... jednalo se o brutální křeče (bez průjmu), které se proháněly po celé bříšní krajině ... takové , že jsem měl problém chodit a bolestí mi tekly slzy ... nakonec jsem vzal větší množství carba (dřevěné uhlí) v intervalech co hodinu a po několika hodinách to přešlo. Od té doby , když ucítím pach mms tak mě natahuje. Bral jsem 6-7 kapek 4 denně a třetí den se to stalo. Myslím, že jsem to přehnal. Měl jsem začít od 1. Moje chyba.
Možnosti jsou otevřené dveře.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: bylinky

Příspěvek od petra » 22 říj 2009 11:56

Něco podobného se mi stalo vloni s pýrem - uvařila jsem si čaj, ale asi jsem to přehnala s množstvím kořenů. Byla to síla. Dva dny mi bylo šíleně, ale pak choroba (asi nějaká ta virózka) ustoupila.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: bylinky

Příspěvek od Aerosmith » 22 říj 2009 13:11

Tarvos: No já byl podobný případ. Začal jsem sice od 1 kapky. Na 10. se mě začalo dělat blbě, u 13. jsme měl průjem jak nikdy. Šel jsem zpět na 10 kapek, ale dělalo se mě tak blbě, že jsem to vzdal. Od té doby mě pach chloru převrací pajšl. Nevím jestli někdy dokážu překonat ten smrad a pachuť. Možná když půjde o život tak ano. Už si trochu dovedu představit jak je lidem co procházejí chemoterapií.

Tarvos
Příspěvky: 47
Registrován: 25 kvě 2009 07:35
Bydliště: Ostrava

Re: bylinky

Příspěvek od Tarvos » 22 říj 2009 14:40

Aerosmith : tak to máme stejně ... ;)
Možnosti jsou otevřené dveře.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: bylinky

Příspěvek od sophia » 22 říj 2009 17:56

Aerosmith píše:...už si trochu dovedu představit jak je lidem co procházejí chemoterapií.
řekl bych, že nedovedeš... říkal známej co na chemoterapii chodil, že když to ukáplo na podlahu, tak to jen zasyčelo :evil:

jinak dobrá je koupel ve vaně s MMS (50 kapek)

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: bylinky

Příspěvek od Saila » 01 zář 2010 18:31

tohle je vlakmo o bylinkach NIKOLIV o mms.... tak to prosim repektujte.... na mms je vlastni vlakno
a mms mezi prirodni lecbou nema naprosto co delat
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Odpovědět