bylinky

Životní styl, potraviny...
Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

bylinky

Příspěvek od Saila » 30 srp 2009 16:20

vim ze to sem az tak nezapada, ale neda mi to to sem proste nedat...
jak se vsuce mluvi o mms a koloidnim stribre tak mam zase dobry zkusenosti s echinaceou a davam sem video na vyrobu kapicek a i masti z bylin...
jelikoz v obchode nejlevnejsi kapicky stoji 50ml 60 s uzivanim 40ti kapek:-D, tak sjem zkousela najit navod jak si ty kapky vyrobit, a kytku koupite seminka nekde v krame za par kacek a vypestujete:-)
http://www.trigonmedia.cz/tv/videa/macerace.html
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: bylinky

Příspěvek od Aerosmith » 30 srp 2009 19:07

Kdyby někdo chtěl, mám momentálně tak dvě hrsti semen a za měsíc dozrají další. Za poštovné ( vlastně jako dopis nezajímavá částka), event. při osobním vyzvednutí grátis... Echinacea purpurea - Třapatka nachová.

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: bylinky

Příspěvek od vali » 31 srp 2009 19:07

Je pravda, že táto téma sem až tak nepatrí - ako píše Saila - túto bylinku - ako klapky - vylúhované kvety echinacei
v alkohole som dosť často používal, robila to moja mama podľa nejakého receptu. ŽiaĽ , ani užívanie tohto
lieku ma neochránilo pred zápalom pľúc , ktorý ma postihol v máji tohto roku a po tzv. vyliečení o mesiac sa mi
vrátil späť. Na marodke som bol skoro do dnes. To by ešte nebol taký problém, napchali ma 5 -mi druhmy rôznych
antibiotík - antibiotikám sa posledných 15 rokov vyhýbam - napriek tomu som nebol fit. Zistili mi , že mám
chlamydie, ktoré spôsobujú zlyhavanie imunit. systému. Vypočul som si mne neurčenú poznámku lekárov, že
v poslednej dobe je to veľmi rozšírené a na vzostupe. A z čoho asi ? Že by chemtrails????? Poriadne to so mnou
zatriaslo. Ako keby som dostal poriadnu cez hubu. Musím totiž vysvetliť- som nefajčiar, abstinent , jem veľa
avocia a zeleniny, ak som trochu ochorel, vždy som volil radšej domáce kurýrovanie sa, bylinky a pod.
Pravidelne som športoval - rekreačne pre seba, pre svoje zdravie. Každý deň som behával - vonku v prírode,
tak 1 až 2 km. A zápal plúc v lete!!!!! To bola pre mňa bomba. A tie chlamýdie - v živote som o tom nepočul.
Kto neviete, čo to je - tak je to pekné svinstvo. Lekári dodnes nevedia , skade sa to vlastne berie. Môj názor
- chemtrails.Ich úlohou je oslabenie imunitného systému - okrem iného. Nie som lekár, ale ich účinky teraz na sebe
prežívam. Takže echinacea mi nepomohla. Naordinoval som si originálny cordyceps a pijem koloidné striebro ,
ktoré si sám robím. Konečne sa začal môj stav citeľne zlepšovať. Zatiaľ ešte nie som ok, ale je to veľký rozdieľ
účinku mdzi antibiotikami a koloidným striebrom s cordycepsom. Toto sem dávam iba preto, aby i iný
vedeli, ak vám bude zlyhávať imunitný systém. NEPRAJEM VÁM TO !!!!!!!!!
Možno táto kombinácia pomôže aj iným - mám dojem, že aj orgonit trochu zabral, lebo pri druhom návrate
zápalu plúc som si ho dal k posteli - asi tak na 0,8 m od hrude - a za 2- 3 dni mi prestali bolesti hrude.
Niekde som čítal - neviem presne kde - asi osud cz - že koloidné striebro je asi dobrou odpoveďou
na postrek. Nechcem mu robiť reklamu a nechcem vidieť v ňom všeliek na všetko. Čítal som o ňom
už dávnejšie, ale keďže som nebol nútený sa s ním stretnúť, tak ma nezaujímalo. Uvidím, ako zaberie
proti výrusu prasačej chrípky , ktorú nám naplánovala elita na jeseň a zimu.
Dám vedieť.

Spoločne si pomáhajúc zájdeme ďalej.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: bylinky

Příspěvek od sophia » 31 srp 2009 20:09

koloidní stříbro + MMS + Zapper a přežívám :)

imunita v prdeli díky CT (chemtrails) :evil:

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: bylinky

Příspěvek od Saila » 31 srp 2009 21:10

no tak ja nerikam rozhodne ze mms a koloidni strobro neni obry akorat ja k tomu zatim nemam az takovou duveru, a jestli si mam vybrat zamezit vypuknuti nepoci cucnutim si echinaceovejch kapek misto potom antibiotik a nasledna lecba problemu zavineni jima za cca 600kc,....
jestli mi nekdy bude tect do gati treba taky vyzkousim neco z toho zatim nemam potrebu:-)
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: bylinky

Příspěvek od Aerosmith » 31 srp 2009 23:45

Abych se vrátil k té echinacei: nejlepší (tedy pro dospělé) je lihový - alkoholový výluh z kořenů rostliny min. pět let staré.Jinak na imunitu je vynikající Vilcacora - Kočičí dráp nebo taky Uňa de Gato, jihoamerická liána.Normálně se to prodává (i na interfernetu :-). Mám to osobně vyzkoušené. A taky něco k těm chlamydiím. Věřím taky, že to zkoušejí rozprašovat, protože moje přítelkyně to chytla do oka a kamarád na plíce. Zdá se že z luftu. Nikdo v jejich okolí to nemá a neměl.Je to houževnatá swině, a kdo ví jestli není ještě geneticky posílena našimi dobrodinci.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: bylinky

Příspěvek od Saila » 01 zář 2009 17:45

jo to taky psali na jednech strankach ze nejlepsi je aspon 4 letej koren:-D a daj se ty chlamidie nejak poznat mimo toho ze selhava imunita? jelikoz nez jem zacala brat tu echinaceu tak jsem byla nemocna kazdou chvili... jenomze doktorka se mi koukne do krku vidi cepu na mandlich rekne angina-antibiotika a 14 dni doma... tot vse...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: bylinky

Příspěvek od Aerosmith » 01 zář 2009 18:13

Musíš důsledně chtít po obvoďákovi rozbor na konkrétní svinstvo, tedy borelie a chlamydie... nikdy toto nedělají. Nemocný člověk náš cíl (tedy doktorů). ˇVe staré Číně byli lékaři odměňovaní za to, že člověk byl zdravý.Za nemoc, pokuta, za smrt...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: bylinky

Příspěvek od Saila » 01 zář 2009 18:31

no kdyz mi jednu dobu srdce delalo kotrmelce tak rikam doktorce aby mi napsala doporuceni na kardio jelikoz kamarad zna dobryho kardiologa, ze mi obcas vynechava sdrce, tak mi natocila ekg (s tim ze u toho kardio jsem chtela takovou tu masinku co te skuneje 24hodin) a tim ze jsem naprosto zdrava... tak si rikam kdo ji asi daval diplom....
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: bylinky

Příspěvek od Zenko.Idane » 01 zář 2009 19:33

vali píše:Je pravda, že táto téma sem až tak nepatrí - ako píše Saila - túto bylinku - ako klapky - vylúhované kvety echinacei
v alkohole som dosť často používal, robila to moja mama podľa nejakého receptu. ŽiaĽ , ani užívanie tohto
lieku ma neochránilo pred zápalom pľúc , ktorý ma postihol v máji tohto roku a po tzv. vyliečení o mesiac sa mi
vrátil späť. Na marodke som bol skoro do dnes. To by ešte nebol taký problém, napchali ma 5 -mi druhmy rôznych
antibiotík - antibiotikám sa posledných 15 rokov vyhýbam - napriek tomu som nebol fit. Zistili mi , že mám
chlamydie, ktoré spôsobujú zlyhavanie imunit. systému. Vypočul som si mne neurčenú poznámku lekárov, že
v poslednej dobe je to veľmi rozšírené a na vzostupe. A z čoho asi ? Že by chemtrails????? Poriadne to so mnou
zatriaslo. Ako keby som dostal poriadnu cez hubu. Musím totiž vysvetliť- som nefajčiar, abstinent , jem veľa
avocia a zeleniny, ak som trochu ochorel, vždy som volil radšej domáce kurýrovanie sa, bylinky a pod.
Pravidelne som športoval - rekreačne pre seba, pre svoje zdravie. Každý deň som behával - vonku v prírode,
tak 1 až 2 km. A zápal plúc v lete!!!!! To bola pre mňa bomba. A tie chlamýdie - v živote som o tom nepočul.
Kto neviete, čo to je - tak je to pekné svinstvo. Lekári dodnes nevedia , skade sa to vlastne berie. Môj názor
- chemtrails.Ich úlohou je oslabenie imunitného systému - okrem iného. Nie som lekár, ale ich účinky teraz na sebe
prežívam. Takže echinacea mi nepomohla. Naordinoval som si originálny cordyceps a pijem koloidné striebro ,
ktoré si sám robím. Konečne sa začal môj stav citeľne zlepšovať. Zatiaľ ešte nie som ok, ale je to veľký rozdieľ
účinku mdzi antibiotikami a koloidným striebrom s cordycepsom. Toto sem dávam iba preto, aby i iný
vedeli, ak vám bude zlyhávať imunitný systém. NEPRAJEM VÁM TO !!!!!!!!!
Možno táto kombinácia pomôže aj iným - mám dojem, že aj orgonit trochu zabral, lebo pri druhom návrate
zápalu plúc som si ho dal k posteli - asi tak na 0,8 m od hrude - a za 2- 3 dni mi prestali bolesti hrude.
Niekde som čítal - neviem presne kde - asi osud cz - že koloidné striebro je asi dobrou odpoveďou
na postrek. Nechcem mu robiť reklamu a nechcem vidieť v ňom všeliek na všetko. Čítal som o ňom
už dávnejšie, ale keďže som nebol nútený sa s ním stretnúť, tak ma nezaujímalo. Uvidím, ako zaberie
proti výrusu prasačej chrípky , ktorú nám naplánovala elita na jeseň a zimu.
Dám vedieť.

Spoločne si pomáhajúc zájdeme ďalej.
Ahoj KS mohu potvrdit funguje mam to vyzloušené sám na sobě. Měl jsem problémy s dychacíma cestama v létě je to až divnéjak jsem použil KS je po problému. :idea:

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: bylinky

Příspěvek od vali » 02 zář 2009 08:44

Saila píše:jo to taky psali na jednech strankach ze nejlepsi je aspon 4 letej koren:-D a daj se ty chlamidie nejak poznat mimo toho ze selhava imunita? jelikoz nez jem zacala brat tu echinaceu tak jsem byla nemocna kazdou chvili... jenomze doktorka se mi koukne do krku vidi cepu na mandlich rekne angina-antibiotika a 14 dni doma... tot vse...
pre teba Saila a pre všetkých ostatných, ktorých zaujímajú chlamydie, dobre je to zpracované tu

http://image.craftcom.net//05_ostatni/CHP.zip

našiel som to na fóre U pramene - zdraví - koloidní stríbro
takže, až vás to trochu zaujíma , je to tu.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: bylinky

Příspěvek od Saila » 25 zář 2009 20:03

takze muj prvni pokus s kapkama je hotov:-D chutna to celkem silne a ted nemyslim alkohol ale bylinu... :D jelikoz jsem to delala ze susiny z nate a castecne ze susenyyho korene tak maj takovou brcalove hnedo-zelenou barvu:-D
jinak asi bych doporucila to spis delat z zivy kytky jelikoz z pul litru alkoholu mi po vymacerovani zbylo neco pod 200ml...(neuplne plna lahvicka od smetany do kafe ta vetsi...samozrejme ze jsem tu bylinu vyzdimala:-D) porad se to vyplati vic nez je kupovat ale ubytek to je solidni, jelikoz ta bylina toho hafo nasaje...
jinak kolegyne v praci co ma vysouikou farmaceutickou? no proste na lekarnici tak se mi koukla do svy chytry knizky a zjistlia mi pomery...
na plul litru 40-70% alkoholu (vic jak 70 je moc a je to prej spis na skodu)
100g suseny nate a zbytek si uz nejak odvodite sami takze susenej koren dejme tomu 50-60g (jeliokoz je mnohonasobne silnejsi nez nat...), zivy nate bych rekla tak 50g a zivyho korene jeste min...
jinak kvety prej nejsou az tak vhodny takze z kvetu ne-e....

edit: jinak jeste jsem si vzpomnela ze mnoho lidi ma jeste z detsvi tendenci si to kapat na cukr a na kovovou lzicku... tak to taky silne nedoporucuju jelikoz ten cukr znici ty ucinny latky asi ne uplne ale velky mnozstvi jo a kov vite jakej ma vliv na vitaminy... chutna to skoro pomalu jak becherovka ta se taky nepije s cukrem:-D

edit2: jeste malej dodatek z opakovenaho pozorovani nejenom ze nabudej imunitu ale i nevim jak je to mozny ale tisej paleni zahy...a odlehcuje to zaludku ve smuslu kdyz snite neco tezsiho a je vam fakt spatne...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: bylinky

Příspěvek od Saila » 08 říj 2009 20:39

no tak premejslim jestli ty viry tak skutecne hrozne mutujou a nebo je to tou echinaceou...
vcera me zacalo bolet v krku tak jsem zacala poradne dopovat... dneska rano kouknu na mandle a smaly se na me cepy... tak si rikam ze to zkusim dat jenom tema kapkama... defakto mi nic nebylo krom trochu vecerpanosti a trochu me bolelo v krku ale skutecne jenom slabe, coz mi prijde docela podivny na to co na tech mandlich mam.. tak jsem si tak rikala jestli to tak zmirnujou ty kapky nebo je to nejakej virus co byl loni slabsi ke kterymu se ted pridaly ty cepy...ty kapky jsme pila od rana kazdou pul hodinu...(jsem rada ze mi v praci neprisli dat dejchnout:-D) no a stav zustal az do vecera nezmenen...ale jelikoz opravdu nechci aby mi to slo skutecne do anginy tak jsem to nevydrzela a pomohla tomu joxem:-D tak zkusim dal pokracovat jenom kapkama a uvidim jak se to bude dal vyvijet...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: bylinky

Příspěvek od Zenko.Idane » 08 říj 2009 21:25

Ahoj taky jsem měl tento tyden takový pocit jekoby se o mě nějakej bacil zajímal? Ale ustál jsem to dobře měl jsem jen potřebu více odpočívat! a v krku takovou divnou pachut? Ale jinak okolo lidi si dost stěžujou na bolesti krku a nachlazení těžko říct čemu za to vděčíme? Jinak jsem začal používat doplněk vitamín D3 je to jen doplněk . Protože jsem v lékárně zjistil že se čistá forma dává už jen na předpis? Nevím jestli tomu bylo tak aji dřív? Takže at nám zdraví a zdraví rozum slouží co nejdéle to pujde!!! :D ;)

simm
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2009 12:36
Bydliště: Stredozápad Slovenska

Re: bylinky

Příspěvek od simm » 20 říj 2009 17:57

Na prasaciu chrípku zaberá čertovo lajno.

Tak teraz neviem. :?: O tom, že na každý neduh a chorobu existuje v prírode liek som hlboko presvedčený a akožto dedinčan pomerne pravidelne kolenačkujem po lúkach. Umelé antibiotikum som naposledy užíval snáď pred 25 rokmi. Ale ako je možné, že s takouto správou vyrukuje plátok, ktorého vlastníci určite nemajú záujem, aby poklesli príjmy za farmaká? Tóš babo raď ...

Odpovědět