Koloidní stříbro - přístroj?

Životní styl, potraviny...
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od cardej » 16 zář 2009 15:31

K dávkování .
Je třeba užívat zdravého rozumu i pravidla "všeho s mírou".
Je lépe volit dávkovánídle doporučení a nebo jako v homeopatii, zvláště u senzitivních lidí a alergiků.Každý může reaguje jinak.Při předávkování může vzniknout až alergická reakce, nebo až "otrava stříbrem".

Potom je otázka čistoty elektrod a vody.

Zdroj : zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/…
uvádí že maximální dávka, kterou je možno bezpečně přijímat:

Agentura Ochrany životního prostředí USA (EPA) zjistila, že denní dávka 325 mikrogramů koloidního stříbra je pro lidský organismus při hmotnosti 72 kg netoxická. Pokud je v jedné lžičce (5 ml) koloidního stříbra (koncentrace 10 PPM) obsaženo 50 mikrogramů stříbra, můžeme bezpečně používat 6 lžiček denně, jestliže je naše hmotnost alespoň 72 kg. Jestliže dítě váží o polovinu méně, přiměřená dávka bude asi 3 lžičky denně. Časem by si měl každý stanovit svoji individuální dávku s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav, používání jiných minerálních preparátů, např. koloidních minerálů, induviduální snášenlivost a ostatních faktorů.

- Kritická dávka:

Denní dávka stříbra, která by neměla být překročena v případě užívání dospělé osoby s tělesnou hmotností 72 kg je 1, 09 mg, tj. asi 100 ml koloidního stříbra označeného jako 10 PPM.

* Doporučený způsob užívání:

Dospělí:

- profylakticky: až 1 lžička denně (kolem 5 ml)
- při nachlazení, infekci, chřipce: 4x denně 1 lžičku (4x5ml)
- u dlouhodobých onemocnění: 2x denně 1 lžičku (2x5ml)
- pro zvýšení vitality: 6 lžiček denně (až 30 ml)
- jako prostředek podporující trávení: před jídlem cca 1 lžičky (1,5 ml)
- těhotné ženy a kojící matky po konzultaci s lékařem

Děti: Polovina dávky pro dospělé.

* Pročišťování organismu:

K pročištění organismu je doporučeno projít 21ti denní kúru koloidním stříbrem. Pro zvýšení a urychlení efektivity se po dobu trvání kúry nedoporučuje konzumace masa, ryb a vajec, výrobků chemicky konzervovaných a pochutin (cigarety, alkohol…). V průběhu trvání celé kúry se doporučuje pít nejméně 1 litr minerální vody denně, důkladně rozžvýkat přijímanou stravu a v rámci možností pamatovat i na trochu pohybu na čerstvém vzduchu. Doporučuje se též pít podmáslí pro obnovu střevní mikroflóry nebo užívat Acidophilus.

- Dávkování:

# prvních 5 dnů je doporučeno pít 5 ml denně (1 lžička denně)
# dalších 5 dnů 10 ml denně (2 lžičky)
# následujících 5 dnů 15 ml (3 lžičky)
# Kúru zakončíme užíváním 20 ml po 6 dnú.

* Vedlejší účinky:

Sporadicky se může objevit Herxheimerova reakce, která je vyvolána pročištěním organismu od nashromážděných toxinů, které v průběhu uvolňování se do krevního oběhu mohou způsobovat krátkodobé potíže jako: únavu, pocity slabosti, lehký průjem (v tomto případě je vhodné doplnění prospěšných střevních bakterií konzumací jogurtu nebo acidofilního mléka, doporučuje se také pít větší množství vody, aby se zabránilo odvodnění) a zdánlivé zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě je vhodné snížit dávku na polovinu. U osob přecitlivělých na stříbro se mohou mimo jiné objevit otoky, vyrážky, hnisání v očích a silná rýma.
Zdroj: zdravi.craftcom.net/forum/smf/index.php/…

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Michael » 16 zář 2009 15:51

Stříbro funguje, ALE musí se dát do pusy pod jazyk a nejméně 10 minut nepolknout a přežvykovat.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Galliano » 16 zář 2009 21:47

Michael píše:Stříbro funguje, ALE musí se dát do pusy pod jazyk a nejméně 10 minut nepolknout a přežvykovat.
Tak tak...obyčejný pití oslabuje účinek (nižší vstřebání koloidu do krve) a navíc si člověk likviduje přátelský bakterie v zažívacím traktu. Takže pod jazyk a pořádně francouzsky pomilovat!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od vali » 27 zář 2009 12:00

Michael píše:Stříbro funguje, ALE musí se dát do pusy pod jazyk a nejméně 10 minut nepolknout a přežvykovat.
Stýmto názorom plne súhlasím. Týmto príspevkom chcem trochu pomôcť ostatným, ktorý sa zaujímajú o používanie
koloidného striebra. Daná téma - výroba koloidného striebra - podmienky, ktoré musia byť pri výrobe dodržané -
sú veľmi dobre spracovana na stránke http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=18
Vy , ktorý si nedokážete postaviť prístroj na výrobu KS , odporúčam zakúpiť si ho zo
stránky http://zdravi.craftcom.net/koloidni-str ... sk.html#01
Tejto stránke nerobím reklamu, ale tento výrobca čerpal informácie práve zo stránky u pramene, kde sa
do podrobna rozobrali podmienky výroby pravého koloidu a odkiaľ som i ja čerpal info na výrobu prístroja.
Preto si myslím , že prístroje tohto výrobcu splňujú podmienky na výrobu KS. Samozrejme , že odporúčam si to postaviť
každému - samému. Ale nie všetci sme elektrotechnici. Náklady budú skutočne najmenšie. A kupovať
KS od iných nie je tiež práve najlacnejšie a hlavne neviete čo kupujete - akú kvalitu.
Preto si dajte pozor pri kúpovaní prístrojov, je ich na trhu príliš veľa a nie všetky spĺňajú technické podmienky
výroby pravého KS.
Na danej stránke - u pramene - je všetko dopodrobna prebraté, ak bude záujem výcuc dám aj sem,
ale myslím že si to tam môže každý nájsť.

Teraz k účinku. Tohto roku - z jari - som mal dva zápaly plúc- znížená imunita - už som to spomínal
v linku -Byliny. Našli vo mne svinstvo - flamydie a mykoplasmaty - prepáčte , až som to nenapísal gramaticky správne. Súto parazity , ktoré ničia okrem iného iminitné bunky.
Antibiotiká nezabrali, bol som stále veľmi vyčerpaný. Nasadil som koloidné striebro spolu s cordycepsom
a na obnovu imunity - po vzore Saily - som opäť nasadil echinaceu purpurovú _ táto kombinácia konečne
prináša výsledky. Stav sa mi zo dňa na deň zlepšuje a to už môžem konečne aj vykonávať ťažšie fyzické práce.
Koloidné striebro a echinaceu užívam v dvoj až trojnásobných dávkach. KS si vyrábam sám max 15 ppm-
pre vnútorné používanie - dôvody rozpracované na stranke u pramene.
Takže sa nebojte s užívanim - preventívnym- KS. Nemá to žiadne vedľajšie účinky, ako antibiotiká.
Iba s jedným som sa stretol. Ak ho hltáte - podľa toho v akých dávkach - môže vám KS v črevách
vyničiť tie dobré baktérie , ktoré je treba potom obnoviť jogurtom s živou mokroflórou -
môj prípad, lebo ho užívam vo veľkých dávkach. Teraz to riešim tak, že ho držím čo najdlhšie v ústach a
potom ho vyplujem.

Tak nech sa vám darí, spoločne zájdeme ďalej - ďalej, ako nám dovolí ELITA podvodníkov.

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od potravina » 27 zář 2009 18:06

máte někdo tento zapper?
http://orgoniseafrica.com/shop/en/orgon ... er-22.html
jeho elektrody jsou z z 9999( nevím sopa to) stříbra a má to podobný účinky jako při používání koloidního stříbra.
zrovínka jsem si jeden objednal a nemohu se dočkati:)
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Cobra
Příspěvky: 25
Registrován: 15 kvě 2010 19:17
Bydliště: Bratislava

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Cobra » 17 čer 2010 12:41

Koľko by stála výroba vlastného prístroja? Nechce sa mi dávať 150 eur za nejaký z eshopu.

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od rastoo » 17 čer 2010 13:05

Neviem,ale unas predavaju 1l kol.striebra za 30€, takze to mas hned spat,aj ked si myslim ze ta cena je poriadne vysoka za 1l.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Aerosmith » 10 lis 2010 17:34

Lidičky, máte spolehlivého dodavatele kol. stříbra? Nemám laser k ověření a jsem tak trochu nedůvěřivý. Dík.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od sophia » 10 lis 2010 19:53

stačí laserové ukazovátko od vietnamců za 30,- Kč a pořádná tma, paprsek se ukáže ;)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Aerosmith » 10 lis 2010 19:57

sophia píše:stačí laserové ukazovátko od vietnamců za 30,- Kč a pořádná tma, paprsek se ukáže ;)
Aha, tak to jsem nevěděl. Díky.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Ondřej » 11 lis 2010 18:51

Pořádná tma? Tak to je asi pořádně slabý KS... Ten paprsek je vidět v šeru místnosti (večer apod.).

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od sophia » 11 lis 2010 20:58

Ondřej píše:Pořádná tma? Tak to je asi pořádně slabý KS... Ten paprsek je vidět v šeru místnosti (večer apod.).
to je pravda, jen mám už slaboučkou baterku tak musím do tmy... ;)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Aien » 12 lis 2010 10:09

Koupila jsem přístroj na výrobu koloidního stříbra na www.zapper.cz, je u toho i malá baterka-paprsek je vidět i na světle, pokud je to už hotové.Jsem dobročinný vůl-dělám lidem koloidní stříbro pokud si donesou flašku destilky.Kupuju ji v lékárně-je to destilka do infuzí, 1/2l asi za 20Kč.
Mimochodem: namnožil se mi Tibetský hříbek na výrobu kefíru, je to chutné a léčí to zažívací potíže( kefír, ne hříbek, už se mi stalo, že ten hříbek jeden truhlík snědl, přestože jsem mu dala tištěný návod, asi to nečetl).
Takže kdo má zájem ať mi napíše a pošlu.Mějte se krásně!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Ondřej » 12 lis 2010 20:29

Jo, téhle firmě věřím, dělají seriózní věci, dobrý kup Aien. Něco si ale nech za to stříbro platit nebo spláčeš nad "výdělkem".
Myslíš Aqua Purificata? Doporučuji - nepochází z přežvýkavců.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Koloidní stříbro - přístroj?

Příspěvek od Aerosmith » 15 lis 2010 21:30

Zajímavé pojednání, hlavně ten konec. Třeba by šlo tímto zp. detekovat působení orgonitu.
http://www.koloidni-stribro.com/Dokumen ... nazory.doc

Odpovědět