ZAPPER- použití

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

ZAPPER- použití

Příspěvek od cardej » 11 pro 2009 17:29

Určitě jste to již četli,ale pro celkový přehled a použití přístroji to předkládám foru.
Velice by mě lákalo použití přístroje na detoxikaci svého těla,ale bohužel nemohu používat elektroléčbu.
cena o proti jiným nabídkám se jeví přijatelná.

Více na stránkach FINALZAPPER

Jak často ZAPPER používat
Ideální používání přístroje Zapper je 3x7-14 minut po sobě s přestávkami mezi
jednotlivým působením cca 15 – 20 minut.Přístroj se používá 1.měsíc každý den.Pak alespoň 1x týtně.Postupně se doba použití může zvyšovat na 3x15minut.Při onemocnění chřipkou nebo jinou virozou použijte Zapper i několikrát denně(3-4x)Před použitím si navlhčete ruce a omotejte elektrody vlhkým papírovým ubrouskem.K přístroji je vhodné použít třetí elektrodu na nohy—až o 65% větší učinnost
Důležitá upozornění
Osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátory a podobnými přístroji a těhotné ženy mohou používat ZAPPER pouze po konzultaci s lékařem!

Ojediněle se vlivem stejnosměrného napětí může u citlivých osob vyskytnout v místech kontaktu pokožky s elektrodami vyrážka. Jsou-li elektrody přiloženy k jiným místům na těle (břicho, oblast třisel), může se, dáno citlivou pokožkou, objevit vyrážka.
Je zakázáno používat ZAPPER u osob v bezvědomí, nebo osob, které nedokáží sdělit své pocity (malé dětí).
Používání Zapperu je na vlastní odpovědnost !!!Po zappingu se můžete cítit po několik dnů unaveni—jde o normální reakci organizmu popisované v knize Dr.Clarkové.

Použití přístroje s pevnou frekvencí mají lepší výsledky než rozmítané generátory.Pokud používáte rozmítaný signál,je dobré prodloužit čas působení na 3 x 15 minut.Přístroje o nižší frekvenci kolem 2500 Hz a napětím přesahující 8 voltů podle dostupných informací, pronikají hlouběji do orgánů a jsou mnohem účinnější.Léčba jednotlivých nemocí je založena především na zničení patogenů a posílení imunitního systému člověka pomocí Zapperu, ale je nutné ji kombinovat. s bylinami,vitamíny,minerály,aminokyselinami/např.Yucca-kliknutím na odkaz si stáhnete jak yucca učínkuje a návod k užívání,tinktura z černého ořechu,vyšší dávky vitamínu C atd.
Podle posledních výzkumů ZAPPER nezabíjí parazity na jejich frekvencích.To je často zavádějící reklamní informace výrobců,kteří vyrábějí různé laditelné přístroje a generátory.ZAPPER zabije parazity tím ,že elektrický proud rozbije proteiny plazmové blány a způsobí rozklad bakterie.
Každý, kdo chce tento přístroj používat, musí dodržet jisté zásady:
Zprvu se připojovat jen na dobu nepřesahující sedm minut, později, podle toho jak se cítíte, dobu připojení postupně zvyšovat
Tělo se snaží vyloučit oslabené a zahubené mikroorganizmy. Uživatel přístroje proto musí denně vypít minimálně 2-4 litry tekutin, aby nedošlo k přetížení či ucpání ledvin.Tento postup se doporučuje i u očistných kůr při užívání látek obsahující saponiny(Yucca,Golden Yacca,kořen pampelišky)
Zdroj http://www.paradevices.com/testimonials

Pouze liché harmonické kmitočty Sudé,liché a zvláštní harmonické kmitočty
Jedinečné parametry Finalzapperu
1.téměř100% pracovní cyklus
Vědecké studie poukazují na význam 88% a více pracovního cyklu
2.super stabilizovaná výstupní vlna
Tato výstupní vlna se ani v nejmenším nedeformuje i při zátěži
3.Super harmonické kmitočty-sudé,liché a zvláštní
Digitální přístroje neprodukují žádné harmonické kmitočty
4.konstantní výstupní napětí při použití síťového zdroje-více než 9voltů
-Dr.Clarková poukazuje,že 9votů je důležitých při aktivaci bílých krvinek a k odstranění toxinů
Velmi dúležité a podrobné informace o funkčnosti tohoto typu přístroje stejných parametrů a o odezvě více jak 300 pacientů naleznete zde-
http://tinyurl.com/7koh75

Final ZAPPER
2500Hz 90% cyklus
8V-výstupní napětí při použití baterie 9V,
10-11V-výstupní napětí pro vnějšízdroj
90% cyklus!,vstup pro vnější zdroj ,kontrola vybití baterie7,2V
přístroj vyrábí perfektní pravoúhlé kmity(hrana se nedeformuje) i při zátěži . Přístroj vyrábí jen kladné impulzy-je nastaven tak že napětí nezačíná na 0 voltech,ale až na +0,2-0,3voltech.Tak je zajištěno 100% kladné výstupní napětí,ruční elektrody z nerezové oceli,
Cena s příslušenstvím 1200Kč+poštovné a balné-120Kč
Nožní elektroda z nerez plechu o síle 0,8mm+propojovací kabel-200Kč

Virus Zapper
2500Hz 50%cyklus

Přístroj řízený procesorem,
Vstup pro vnější zdroj,kontrola vybití baterie 7,5V
Automatický časovač 7min. činnost-25min pauza
Perfektní průběh bez deformace signálu

Cena s příslušenstvím 1500Kč+poštovné a balné-120Kč
Nožní elektroda s propoj.kabelem-200Kč

Objednávky:
finalzap@email.cz

Objednávky:
finalzap@email.cz

Sdělení zhůry:
Doplňující informace k použití-

Pozor -Je tam převaha velkého-
Pozor na napětí zda odpovídá bioproudům a čakrám.
Může to dodat na čas jakoby omlazující sílu,
ale páteřní linie- hřebenový trám se může přetížit.
Odpovídá to jako podobě dobití kondezátoru.
Pozor na křížové dráhy.
Při přílišném náboji může dojít k prolomení
nebo zborcení linií.
Jeví se tam závislost na jiném- tedy lépe používat přístroj
za přítomnosti někoho z rodiny.
Pozor na temeno hlavy- Vrcholové čakry- stačí okamžik a může být smrtelné nebezpečí.
Je třeba dodržovat zásady a střídmosti.
Pocity bolesti přejdou,ale ovlivnění Duchovního obalu je tam skryto.
Je třeba opatrnosti a obezřetnosti.

DěkujiDěkujiDěkuji

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Stisko » 12 srp 2010 00:26

Pro ty kdo mají Zapper, u kterého se dá nastavit frekvence, tak mám naskenované frekvence z knížky Revoluce v léčení všech nemocí od Huldy Clark. Kdyžtak pošlu.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Aien » 12 srp 2010 07:53

ahoj lidi, Stisko nabízí frekvence na Zapper-přidávám se-koupila jsem knížku , ve které jsou všechny možné vyzkoušené frekvence, ale je tlustá asi 4 cm, nemám to oskenovaný, ale na požádání oskenuju co kdo chce.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od pepr » 10 pro 2010 16:39

Ahoj všeci. Potřeboval bych informace "z první ruky" k přístroji Zapper.

Zatím jsem našel, že se u nás prodává Super Ravo Zapper za cca 10 tisíc s knížkou. Jsou jiné nebo lepší alternativy?

Synovcovi diagnostikovali Crohnovu chorobu (dnes, 17 let). Našel jsem nějaké odkazy související i se Zapperem. Máte s tím někdo zkušenost?

Díky za každé info,
Petr

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Mike.Jt » 10 pro 2010 20:16

an wiki píšou že je to pravděpodobně autoimunitního původu. => mrkni na tu germánskou medicínu, hoděn Déčka, a myslmi že autolečení by hodně pomohlo. Připadá mi to jako nějakej druh karmické nemoci, nebo prostě něco co není klasická nemoc.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od cardej » 11 pro 2010 13:41

Pepr asi jsi špatně četl v předchozím textu a nebo v nabídce na internetu je:
Virus Zapper
2500Hz 50%cyklus

Přístroj řízený procesorem,
Vstup pro vnější zdroj,kontrola vybití baterie 7,5V
Automatický časovač 7min. činnost-25min pauza
Perfektní průběh bez deformace signálu

Cena s příslušenstvím 1500Kč+poštovné a balné-120Kč
Nožní elektroda s propoj.kabelem-200Kč

Objednávky:
finalzap@email.cz

Objednávky:
finalzap@email.cz

Nebo tam najdeš - i možnost krátkodobého zapůjčení přístroje ZAPPER.
Jinak si něco přečti o MMS a některé alternativní způsoby léčby- WM magazín-užívání destilované vody- ale dávkovat velice opatrně...
Dále přítel má narušené biopole - pravé ramenopravá plíce,pravý loket, pravá ruka pravé zápěstí- meridián tlustého střeva- vliv nějakých frkevencí - od počítače nebo od nějakých jiných zdrojů...
harmonizovat meridiány čaker- akupunkturou a upravit složení stravy . Slinivka v přetížení- odblokovat psychiku od skrytých tužeb a přání...
klid a mír ve mně patří i Vám.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Stisko » 11 pro 2010 19:37

Když budeš už budeš kupovat Zapper, je dobrý koupit takový, abys tam mohl nastavit různé frekvence (ne všechny Zappery to umí) Ten co mám doma jsem koupila cca před 2rokama za 2500. Kdyžtak ti dám přes SZ kontakt, kam se obrátit. Je skvělej jsem s ním moc spokojená.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Ondřej » 12 pro 2010 20:00

pepr: kup si Terminator zapper a hotovo. Jinačí bych nekupoval, je to zbytečný.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od pepr » 13 pro 2010 23:47

cardej píše:Pepr asi jsi špatně četl v předchozím textu ...
Nečetl jsem špatně. Nečetl jsem vůbec! ;) (Omouvám se.)

Šel jsem na to jinak. Nejdříve jsem hledal na Internetu a pak jsem hledal tady téma, které se zapperu věnuje.
cardej píše:Virus Zapper 2500Hz 50%cyklus
To mě zarazilo. Na různých místech dočetl, že se využívá rezonance likvidovaného organismu (na každou potvůrku je potřeba jiná frekvence). Dává mi to smysl.

Někde (asi na youtube) jsem dříve viděl nějaké video (spíš povídání proložené dobovými snímky) -- nebo to možná byl text s fotkami (už si to nepamatuju). Týkalo se to nějakého maníka, co se tím zabýval. Experimentálně zjišťoval různé frekvence. Zdokonaloval přitom optické přístroje, kterými ty jevy pozoroval. Vytvořil nějaký velmi velký přístroj, který to generoval -- bylo to v počátcich využívání elektřiny nebo možná trochu později. Nenarazil jste na to někdo?
cardej píše:Jinak si něco přečti o MMS a některé alternativní způsoby léčby- WM magazín-užívání destilované vody- ale dávkovat velice opatrně...
O MMS jsem si něco četl, ale jen pro informaci. Asi chápu hrubý princip, ale jinak s tím nemám žádnou zkušenost. Jak se to teď dá sehnat poté, co z toho stát udělal něco ilegálního a média to rozmázla?
cardej píše:Dále přítel má narušené biopole - pravé ramenopravá plíce,pravý loket, pravá ruka pravé zápěstí- meridián tlustého střeva- vliv nějakých frkevencí - od počítače nebo od nějakých jiných zdrojů...
harmonizovat meridiány čaker- akupunkturou a upravit složení stravy . Slinivka v přetížení- odblokovat psychiku od skrytých tužeb a přání...
Tomu bych docela věřil. Netuším sice, jak to zjišťuješ... Teď by mě zajímalo, jak s ním začít. Jasné je, že vždycky by se měl udělat první krok. Co by mělo být tím krokem? Něco se sestrou zkusíme, ale jsme nuceni postupovat způsobem "slepé kuře možná najde zrnko".

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od vlady » 14 pro 2010 00:24

Zapéry jsem nikdy nezkoušel ale podle popisů si myslím že jde o zřízení v materiálové ceně tak 150 Kč. Divím se že to ještě někdo nerozebral a těch pár součástek a schema nezjistil a neuveřejnil. Ceny výrobců jsou nepřiměřené a nědělá to na mě tedy celkově dobrý dojem.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od pepr » 14 pro 2010 21:06

vlady píše:Zapéry jsem nikdy nezkoušel ale podle popisů si myslím že jde o zřízení v materiálové ceně tak 150 Kč. Divím se že to ještě někdo nerozebral a těch pár součástek a schema nezjistil a neuveřejnil. Ceny výrobců jsou nepřiměřené a nedělá to na mě tedy celkově dobrý dojem.
Možná jak který zapper. Jedna věc je cena součástek a druhá věc jsou platy lidí a zvládnutí marketingu. Dále je tu otázka výzkumu. Někdo musel vyzkoušet, jak velké má být napětí, jaký tvar mají mít pulzy --- tady mi není tak úplně jasné, jaké tajnosti má například výrobce Super Ravo Zapper, protože signál je signál a dá se zobrazit na osciloskopu a rekonstruovat. Například Super Ravo Zapper a možná i jiné jsou řízené procesorem. Asi to bude nějaký jednočipový, ale zase to musel někdo vyvinout. Pak se musí nechat udělat krabice. To taky není zadarmo. Pokud to dělají v zahraničí, kde se za "nízkou cenu" považuje něco jiného než u nás, tak mi nějaké 2000 nepřijdou jako přemrštěné. Terminator Zapper od Dona Crofta zase obsahuje buzený orgonit a neodymový magnet. Přinejmenším nějakou dobu trvalo, než to vyšolichal. Celkově vzato, za 150 Kč to na prodej nikdo neudělá.

Existují někde plánky na zapper, který by měl nějak důvěryhodně ověřené vlastnosti? Nějaký Open Source Harware?

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od cardej » 14 pro 2010 23:13

http://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/ ... j-pronajem

Dlouhodobý pronájem
Pokud ale někdo potřebuje ke zlepšení svého stavu každodenní používání a nechce či nemůže si přístroj koupit, pak je zde možnost dlouhodobého pronájmu s možností dodatečného odkupu přístroje.

Zapůjčujeme vždy celý set:
• přístroj Super Ravo Zapper
• nožní elektroda
• kniha CAFL
• kniha Revoluce v léčení všech nemocí
V současné době máme omezený počet setů k dlouhodobému pronájmu, ale bude naší snahou vyhovět co největšímu počtu zájemců. Lidé s diagnostikovanou rakovinou mají přednost v případě, že absolvují EAV diagnostiku u paní Ing. Hany Bláhové nebo jiného diagnostika a ten vhodnost použití přístroje doporučí.

Způsob zapůjčení
• elektronická objednávka zde
• telefonicky na čísle 608 512 848
Délka zápůjčky a ceny Průměrná cena za měsíc.
• 1 měsíc za 1500 Kč (1500 Kč)
• 2 měsíce za 2800 Kč (1400 Kč)
• 3 měsíce za 3900 Kč (1300 Kč)

Platba se uskuteční vždy předem a to převodem na účet, popřípadě platbou v hotovosti při osobním předání. Při zaslání dobírkou si účtujeme poštovné a balné 250 Kč.
Předání přístroje
• Zašleme poštou jako cenný balík (Zápůjční lhůta se počítá od sedmého dne po odeslání zásilky.)
• Osobní předání je možné po domluvě v Kladně, Rakovníku a Praze.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od cardej » 14 pro 2010 23:45

Ještě jednou ten Zapper jinak to najdete pod tímto názvem Finalzapper.cz

Final ZAPPER
2500Hz 90% cyklus
8V-výstupní napětí při použití baterie 9V,
10-11V-výstupní napětí pro vnějšízdroj
90% cyklus!,vstup pro vnější zdroj ,kontrola vybití baterie7,2V

přístroj vyrábí perfektní pravoúhlé kmity(hrana se nedeformuje) i při zátěži . Přístroj vyrábí jen kladné impulzy-je nastaven tak že napětí nezačíná na 0 voltech,ale až na +0,2-0,3voltech.Tak je zajištěno 100% kladné výstupní napětí,ruční a nožní elektrody z nerezové oceli,

Cena s příslušenstvím 1700Kč+poštovné a balné-120Kč

Slovensko-250Kč
(Finalzapper,ruční nerez elektrody s přívodním vodičem 1,5m,nožní nerez elektroda,propojovací kabel k nožní elektrodě,síťový stabilizovaný zdroj,návod k použití)
Objednávky: finalzap@email.cz

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od pepr » 14 pro 2010 23:49

cardej píše:Ještě jednou ten Zapper jinak to najdete pod tímto názvem Finalzapper.cz
...přístroj vyrábí perfektní pravoúhlé kmity(hrana se nedeformuje) i při zátěži.
Matematicky vzato, perfektní pravoúhlé kmity vyrobit nelze, ale čím pravoúhlejší, tím vyšší počet harmonických frekvencí k základnímu kmitočtu (tj. násobky). Ale ty násobky jsou zase nižšího výkonu.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od cardej » 15 pro 2010 00:06

Pro Pepr-Máš pravdu - První krok je že ON sám se má začít napravovat- jasné je že prvním krokem by měl být osobní zájem toho vašeho 17 letého přítele se léčit.
On sám když nehledá pomoc,když On sám se nechce léčit a "létá ve svých snech" nebo se tomu vysmívá" tak se okolí může strhnout a stejně se mu to bude vracet.
Je ještě mladík, a měl by se snažit uklidnit psychiku,- něco dusí v sobě- odbourat stres- harmonizovat životosprávu.Měl bys si vyrovnat vztah se svým otcem a se svými předky po mužské linii a pod
Je tam možnost že je alergik jak na některou stravu tak na alergie ze vzduchu. Neměl by kouřit. Měl by sám hledat stravu která mu vyhovuje- jeví se tam potřeba nějakých enzymů na trávení.
Mohl by zkusit léčit se ALOE VERA. ANANAS a pod. Doplnit ZN. atd.
Zatím se dívá na ten svět příliš jednostranně.A nebere nic vážně- spíše se tomu vychechtává a proto nemá moc nad sebou a má ne-moc- ale je tam něco co nemůže strávit a pokud na tom nebude pracovat on sám ,
tak se děj vůle Boží.
Klid a mír ve mně.

Odpovědět