ZAPPER- použití

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od am2 » 11 lis 2011 13:20

v úterý 8.11 asi na Primě ve zprávách byla reportáž o zapperu
byl to ten tuším za cca 2000, na který je tu někde odkaz, možná i v tomto vláknu
nejspíš to byla hanící reportáž, ale i tak je dobré, že se o tom mluvilo, někteří lidé si najdou na netu zkušenosti lidí a zkusí to
možná má Prima archiv zpráv, třeba to tam bude

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Galliano » 11 lis 2011 16:46

Bylo to 9.11. a je to tady od času 10:15
http://www.iprima.cz/videoarchiv/185866/2317/all

"Připadá mi to jako evidentní bulšit" :lol:

Kdybych neměl vlastní zkušenosti, tak bych se možná nechal i zmanipulovat...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od am2 » 12 lis 2011 19:07

podobný článek vyšel i na webu http://www.vitalia.cz/clanky/zapper/

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od anton2 » 24 lis 2011 00:04

Zapper, ktory mam objednany je stale na ceste, tak som si z dlhej chvile urobil jeden sam.
Pouzil som tento navod http://www.ryanmcginty.com/orgone/zapperinfo.pdf
Nie som elektrotechnik ale na wikipedii som si precital co je to kondenzator a kupil som si meraci pristroj. Vsetky suciastky v obchode mali a vyslo to cca do 10 EUR. Pomaly som to skladal cely den (lebo som nic podobne v zivote nerobil).

Zatial som s nim velmi spokojny (je to moj prvy zapper). Slovo velmi spokojny je slabe. Po prvych dlhsich razoch pouzitia sa u mna dostavilo telesne uvolnenie a pocitovo az euforia. Rano som nebol unaveny a dokonca som si dal ranajky, co inak nikdy nerobim. Tento stav som nedocielil ziadnym vitaminom ani vyzivovym doplnkom.

Zaver: Podla navodu vyssie moze mat slusny zapper kazdy. Staci trochu chciet. Stoji to zato.

Uko
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2009 06:53

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Uko » 24 dub 2012 14:24

Nabízím k prodeji několik nových, nepoužitých kapesních ZAPPERů na 9V baterii:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zapper Z4EX včetně příslušenství, 3 měnitelné frekvence, kvalitní provedení made In USA, záruka

včetně:

- 2ks propojovacích kabelů

Obrázek

- 2ks ručních popruhů

Obrázek

- 2ks měděných trubiček do ruky

Obrázek

cena včetně poštovného = 2999,- CZK (což je lepší cena než z USA vč. poštovného, cla atd.)

více info: flow@seznam.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Aerosmith » 22 srp 2012 18:36

Po delší době zdar všichni. Zaujalo mě téma detoxikace a koupil jsem si knížku od Ing. Bláhové -Deník poradce. Jedná se o její zkušenosti z praxe kdy pomocí rezonanční diagnostiky hledá u lidí výskyt parazitů aj. potvor a navrhuje léčbu. Mimo to, že jsem byl zděšen z toho co může v člověku přebývat, jsem se dočetl, že jedním z léků je výluh z ořešáku černého-amerického. Nikde jsem se nedočetl jak se dá doma vyrobit. Jen v e-shopech setsakramentsky předražené kapky popsané jako vyrobené specielní technikou, jakou doma prý nedokážeme. A ještě odkazy na to, že doma vyrobený alkoholový výluh (což podle mě není nic jiného i u "renomovaných" výrobců ) může být jedovatý. Nenašel jsem jsem nikde odkaz na domácí výrobu (ořešák amer. roste u nás v parku a teď je zrovna doba, kdy by se dal zpracovat). Nemáte někdo zkušenosti s tímto? Je mě jasné, že "odbornící - prodejci" budou domácí výrobu potlačovat jak to jde...
Jo a píšu to sem proto, že Ing. Bláhová používá a doporučuje i Zapper. ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od sysel » 22 srp 2012 19:20

Hele v pohode, nebudeme davat na reklamy a zlodeje:-)
Zjisti, jestli neni nejak tento oresak americky jedovaty. Pokud neni...proste naloz do jemneho lihu(vodky) cele orechy i se slupkou a mas na vecery lecebnou kuru jako fík:-)
Dle meho soudu by to melo byt hodne koncentrovane, takze naslapat okurkac az nahoru a zalit vodkal. Nechat 5-6 rydnu macerovat. Panaka vecer.....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Aerosmith » 23 srp 2012 22:32

4 Sysel: ono je problém najít nějakého stromoznalce, co by o tom něco věděl. Ale už mám výluh půl litru z cca 75% meruňkovice :-). Až zjistím co a jak, jdu do toho :lol:

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od anton2 » 23 srp 2012 23:21

Vraj uz sme v 4D a regeneracne schopnosti uz mame ciastocne obnovene. O par tyznov si vystacime aj vlastnymi silami :).

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od sysel » 24 srp 2012 08:26

Doufám, že si to všichni uvedomujeme :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

aragonit
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2014 00:38

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od aragonit » 13 čer 2014 00:54

PROSÍM o pomoc mám super ravo zapper a nainstaloval jsem program na stránkách zapperu.cz, nicméně jsem žádný seznam frekvencí, které bych jednoduše nahrál do zapperu nenašel, když jsem se ptal na zapperu, řekli mi že:Databázi frekvencí bohužel z legislativních důbodů nemůžeme poskytovat, zakázala nám to ČOI.
Tak se chci zeptat, kde sehnat pokud možno kompletní zásobu všech možných frekvencí, ale ne v papírové podobě VE FORMÁTU uložené s koncovkou fzam??Protože třeba v té knize co byla u zapperu je sice relativně dost k frekvencí, ale bez dalších důležitých informací, jako třeba čas, délka, posuv a podobně..navíc jsou programy na dlouhé přepisování a některé u vetšiny jak jsme psal chybí spoustu důležitých informací..
Dále se chci zeptat jak zadat frekvence do zapperu, přes počítač?
viz.foto mi to moc nešlo..
http://img98.rajce.idnes.cz/d9803/9/994 ... .jpg?ver=0

díky za odpověd.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Ondřej » 15 čer 2014 11:09

Z tohodle fašistickýho státu skřípu zubama čím dál častěji. A zdejší naivové to řeší tak, že zvolí ještě většího fašistu. (Bureš) Ponesou za to zodpovědnost.
Zkus se obrátit na forum Upramene, tam je mnohem větší šance pomoci, díky masivní základně uživatelů.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od Alfa » 15 čer 2014 12:35

aragonit píše:PROSÍM o pomoc mám super ravo zapper a nainstaloval jsem program na stránkách zapperu.cz, nicméně jsem žádný seznam frekvencí, které bych jednoduše nahrál do zapperu nenašel, když jsem se ptal na zapperu, řekli mi že:Databázi frekvencí bohužel z legislativních důbodů nemůžeme poskytovat, zakázala nám to ČOI.
Tak se chci zeptat, kde sehnat pokud možno kompletní zásobu všech možných frekvencí, ale ne v papírové podobě VE FORMÁTU uložené s koncovkou fzam??Protože třeba v té knize co byla u zapperu je sice relativně dost k frekvencí, ale bez dalších důležitých informací, jako třeba čas, délka, posuv a podobně..navíc jsou programy na dlouhé přepisování a některé u vetšiny jak jsme psal chybí spoustu důležitých informací..
Dále se chci zeptat jak zadat frekvence do zapperu, přes počítač?
viz.foto mi to moc nešlo..
http://img98.rajce.idnes.cz/d9803/9/994 ... .jpg?ver=0

díky za odpověd.
Zadávání přes tento program je jednoduché. Musíš pouze dodržet stanovené podmínky, což jsi podle snímku neudělal - máš to tam červeně zdůrazněné :!:
Nelze začích frekvencí vyšší, ale nižší. Pak zadat posun směrem v navržené vyšší a je to.
Pokud chceš frekvenci pevnou, tak do kolonek frekvencí zadáš obě stejně. Celkový čas trvání si určíš sám - obvykle 7 minut.
Ahoj, Alfa

aragonit
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2014 00:38

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od aragonit » 15 čer 2014 16:28

no, sice mi to píše co mám navolit za frekvence, ale já to zadával, přesně tak, jak je to v knížce napsáno!

aragonit
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2014 00:38

Re: ZAPPER- použití

Příspěvek od aragonit » 15 čer 2014 16:33

když to v knížce začíná vyšší frekvencí, tak je blbost tam psát nízkou ne?

Odpovědět