Cukr jako droga

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Cukr jako droga

Příspěvek od Galliano » 20 kvě 2010 21:38

Rafinovaný cukr
Rafinovaný bílý cukr (dále jen cukr) je ve skutečnosti škodlivou drogou. Jednoduchý cukr se absorbuje rychle a tak nevytváří zásobu dlouhotrvající energie. Vyvolává závislost, přehnaně uvolňuje a dilatuje organismus. Cukr se dnes přidává téměř do všech potravin, tělo se však s 1 čajovou lžičkou prý vyrovnává tři dny. Při naprostém vyloučení rafinovaného cukru ze stravy se objevují abstinenční příznaky. Ale pozor: není cukr jako cukr. O rozdílu mezi cukrem jednoduchým a složitým v článku "Cukry a škroby".
Rafinovaný cukr jako droga
Je zvláštní, jak je historie vývoje obchodu s opiem a cukrem podobná: Jak opium tak cukr byly objeveny a rozšířeny arabskou říší. Obě komodity byly zpočátku používány jako léčiva, obě rovněž během několika málo století skončily jako návykové smyslově dráždivé látky. Šťáva z makovic se zpracovává na opium, to je přepracováno v morfin a ten je nakonec rafinován v heroin. Ani cukr není nic jiného než chemikálie. Šťáva z cukrové třtiny nebo řepy je rafinována v melasu a ta je zpracována na hnědý cukr, z něhož jsou nakonec rafinací získávány ony bílé krystalky. Není divu, že drogoví dealeři ředí čistý heroin mléčným cukrem – laktázou (kvůli vzhledové přitažlivosti).
Šťáva z makovic >> opium >> morfin >> heroin
Šťáva z cukrové třtiny / řepy >> melasa >> hnědý cukr >> rafinovaný bílý cukr

Cukr byl vždy výhodný obchodní artikl, ale původně byl velmi drahý a skutečně se používal pouze jako lék. Postupně, jak se jeho cena snižovala, jeho konzumace rostla každým rokem. Historie pěstování cukru je spojená s otrokářským systémem. Na plantážích s cukrovou třtinou pracovali černí otroci. Až o něco později se začal vyrábět cukr řepný. I dnes se však musí cukrová řepa ručně sázet, plít a čistit. Cukrová třtina vyžaduje úmornou práci na žhavém slunci tropů. Pěstování a sklizeň cukrové třtiny nebylo možné zmechanizovat. Tyto činnosti musí být stále prováděny ručně. Většina těchto rukou je černá. A navíc cukrové plantáže tak jako snad každá monokultura devastují půdu.
________________________________________
Rafinovaný cukr jako extrémně jinová potravina
Lidé dnes konzumují nadbytek extrémně jangových potravin (maso, vejce, nadbytek soli a pečeného...) a pokud by nesáhli po "vyrovnávači" extrémního jangu - tj. po extrémních jinech (např. rafinovaný cukr, mléčný cukr, ovocný cukr)... asi by se už dávno pozabíjeli :-). Cukrově jinoví lidé jsou takoví sladcí a usměvaví… Lidé mají často „zacukrovaná játra“ – často se jejich agrese díky tomu neprojeví a zůstává potlačená. Chápete? Extrémním jangem si poškodím játra, na emoční úrovni by se tělo snažilo tento extrém vyeliminovat agresí, zlostí (emoce náležící nemocným játrům), ale já pravidelně sním nějaký ten extrémní jin. Pokud ho sním dostatek, utlumím se. Cukr často způsobuje únavu a útlum, je to v podstatě takový otupovač. Někdy to ale může fungovat jinak, občas totiž kombinace cukr-maso způsobí, že člověk svou agresi naopak prudce projevuje, je výbušný. Záleží na podmínkách, množství, celkové konstituci a aktuální kondici.
Ať tak nebo tak, disharmonie a nemoc nastává vždy, když své tělo bičujeme extrémy. A to i na národní úrovni, neboť cukro-masové civilizace vždy vedly války a glorifikovaly násilí. Tato "rovnováha" cukr-maso platí i v párové dynamice. Žena, která často připravuje maso svému muži (nebo ho on konzumuje často) se vedle něj vyvažuje sladkostmi. Miluje dezerty a bez sladkostí (tak jako on bez masa) si neumí život představit. Vyvažuje tím jeho jangovou energii. Kam oba v těchto energiích směřují je bohužel předvídatelné. Více v článcích: "Jinové a jangové nemoci", "Rakovina a výživa" a "Hypoglykémie a cukrovka".
________________________________________
Působení na tělo – nemoci z rafinovaného cukru:
Kamkoliv cukr vstoupil přinesl s sebou degeneraci a choroby (a to i původní přírodním národům).
• Jedna z těch „drobných“ nevýhod konzumace cukru je, že otupí chuť přirozeně sladkých potravin (např. zelenin).
• Rafinovaný cukr demineralizuje organismus. Likviduje minerálové zásoby těla. Tím mj. způsobuje nedostatek vápníku, což má dalekosáhlé účinky např. na vznik zubního kazu, osteoporózu, křeče ve svalech, ale i veškeré porušení nervové soustavy. (Pro hlubší pochopení demineralizace viz článek "Ostatní nevhodné produkty k jídlu" odstavec o rafinovaných potravinách.)
• Cukr překyseluje organismus, žaludek je jím ochromen (stačí i ¼ kávové lžičky cukru), začne produkovat ohromné množství kyseliny (cukr je silná zásada – tzn. že je kyselinotvorný). Při opakovaném působení se můžou vytvořit žaludeční vředy.
• Cukr podporuje v těle výskyt plísní – obzvláště Candidy (je to přírodní kvasinka, která normálně tvoří asi 10 – 15 % střevní flóry). Dojde-li k jejímu přemnožení, produkuje toxiny a zaplaví jimi celý organismus. Základní symptomy: stavy únavy, bezdůvodná bolest hlavy, náladovost, deprese, bolest v krku, astma, nemoci střev, alergie, svalové bolesti, otoky kloubů, špatné trávení, záněty močového měchýře či pochvy. Dochází k přetěžování imunitního systému (intoxikace organismu zatěžuje hlavně lymfatické uzliny, což je hlavní místo tvorby nádorů a cyst, toxiny v podobě chemických derivátů poškozují psychiku člověka a také napadají buňky, ty oxidují, vzniká zánět („- itida“). Deformace buněk může přejít až na rakovinné bujení (v pokročilém stadiu rakoviny, může střevní flóra obsahovat až 100% organismů Candidy albicans…)
• Celkově oslabuje imunitu a tím se spolupodílí na mnoha onemocněních včetně AIDS, tuberkulózy…
• Cukr je jedním z hlavních fyzických komponentů při vzniku a prohlubování hypoglykémie a cukrovky.
• Působení na psychiku: zjednodušeně řečeno cukr disociuje člověka, oslabuje ho, otupuje a odděluje ho od vlastních pocitů. Rafinovaný cukr má přímý vliv na naše myšlení – ničí stření bakterie, které jsou zodpovědné za tvorbu vitamínů skupiny B. Dále se podílí se na vzniku všech tzv. psychických nemocí.
________________________________________
Týká se vás to?
Netrpíte náhodou cukrovou depres? Hypoglykémií - nízkým stavem hladiny cukru v krvi, trpí většina obyvatel, aniž o tom vědí. Další neoficiálně šířenou informací je, že limity pro určení cukrovky (nadměrné hladiny cukru v krvi) se pravidelně zvyšují, jinak by již většina lidí u sebe diagnostikovala před-cukrovkové stavy... více přesnějších informací naleznete v článku "Hypoglykémie a cukrovka".
Pokud rafinovaný cukr běžně konzumujete a máte pocit, že vás to nijak negativně nepoškozuje, neboť jste samozřejmě výtečný člověk, relativně zdravý/á a navíc vám to dobře myslí... zamyslete se ještě jednou. Možná že problém není zatím pro vás viditelný, možná si jen postupně zhoršujete kondici a zvyšujete riziko nemoci... Možná by po ale vynechání cukru odpadla ta občasná podrážděnost či únava a vaše myšlení by bylo dvojnásob (!) rychlejší a tím efektivnější... uvědomte si, že nemůžete uvidět rozdíl, když to nevyzkoušíte...

Závislost na cukru lze překonat!
Jsem toho živým důkazem :-). Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by byl větší "závislák" než já před mnoha lety. Svojí závislost jsem si ale neuvědomovala. Připadalo mi normální kupovat si denně sladkosti, sníst občas na posezení celé balení rakviček, několik sáčků bonbónů a když už nebylo nic z toho, sypat si několikrát denně do misky cukr krystal a jíst ho pokapaný citrónem. S konzumací rafinovaného cukru jsem skončila ze dne na den v lednu roku 2000. Znamenalo to zapomenout na téměř všechny konvenční sladkosti, včetně vánoček, koláčků, sušenek apod. Četli jste někdy složení? Cukr se občas dává i do slaného pečiva... Ještě že se tehdy daly (a dodnes dají) ve zdravé výživě zakoupit zákusky a dobroty dle makrobiotických zásad - třeba na bázi sladů. Jinak bych asi nepřežila. Chuť na sladké se ale snižuje pokud konzumujeme vyvážená jídla s dostatkem uhlovodanů... to už ale víte, ne?
autorka

Až se rozhodnete skoncovat s rafinovaným cukrem, nezapomeňte, že nejde o to zavrhnout sladkou chuť! Tu za prvé potřebujeme a za druhé se bez ní neobejdeme :-). Inspirovat se můžete například v článku: "Co čím nahradit?". Tedy jestli jste stejně mlsní jako já.

A pokud je vám tento článek málo, přečtěte si knihu Cukrové trápení od Williama Duffyho. Pokud s vámi nehne ani Duffy, tak už teda nevím :-)
autorka článku: Květa Svobodová (leden 2008)

Zdroj:http://www.prirodnivyziva.cz
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

petrs
Příspěvky: 26
Registrován: 26 dub 2010 07:22

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od petrs » 20 kvě 2010 22:42

jj co je sladké, nemusí být slané a naopak

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 21 kvě 2010 00:23

správně, máme chutí na výběr :D
cukr je svinstvo, mohu potvrdit z vlastní zkušenosti
cukr je nezbytná látka pro život člověka, ale průměrný "západní" člověk konzumuje cca desetinásobek množství, než by bylo vhodné. Následky jsou jasné: cukrovky, obezita, deprese aj.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od levi » 21 kvě 2010 08:23

Jsem závislák. Přiznávám dobrovolně. Párkrát jsem se pokoušela cukr vysadit, úspěch byl pouze krátkodobý. Zatím ho pořád potřebuju jako berličku, když mám málo energie (hlavně v té brutálně dobré kombinaci s kakaem - ach :roll:)- byť v konečném důsledku mě to o energii připraví.
Máte někdo osobní zkušenost s odvykáním?
Letos jsem zatím zasadila stévii, ještě je maličká, tak ji nechci moc oštipovat, jen jednou jsem ochutnala a je to fakt slaďounký. Jenomže to bych potřebovala plantáž. No vážně, pečte si koláč se stévií :lol:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Galliano » 21 kvě 2010 20:38

Já už abstinuju zhruba čtrnáct dní... Jde o to, uvědomit si že cukr je prostě droga a v podobě různých kokin, bonbónů, sladkostí, černých nápojů atd. tělu jenom škodí a organismus jej vůbec nepotřebuje a jenom si na něj vytváří závislost. Nemám potřebu jíst cukr... cítím se "čistší"... mám pocit, jako by mě opouštěl jakýsi organismus - je to zvláštní pocit. určitě vytrvám, naštěstí mi to nedělá žádnej problém. Ovoce jsem jíst nepřestal... Nejím pouze sladkosti. A jako side effect jsem za ty dva týdny zhubnul tři kila...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od levi » 21 kvě 2010 20:58

Fajn. Jdu na to taky. Když to dokážeš ty...
Je pravda, že před měsícem jsem se s tímhle přístupem vzdala kafe a zatím mi nechybí, spíš naopak.
No jo, ale co budu mlsat? :lol:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Galliano » 22 kvě 2010 10:27

mlsat ovoce, zeleninu... člověk má potom ze sebe lepší pocit... ;)
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 22 kvě 2010 16:13

na jiném foru o MMS (asi upramene.cz) kdosi rikal, ze mu od zavislosti na sladkem pomohlo MMS,
ze pry zavislost na sladkem casto zpusobuji candid.(?) bakterie ve streve, ktere se zivi sladkym, a MMS dokaze tyto bakterie zlikvidovat.
Pry je take dobre "odkyselovat" organismus, ze to take muze pomoci snizit pak i chut na sladke, pry to spolu souvisi.

Alternativou k mlsání je nemlsat. Prestat mlsat cokoladky a zacit mlsat ovoce a zeleninu muze byt tezke.

Muze byt snadnejsi prestat mlsat vubec a pocity radosti ziskavat jinak
(bud se je snazit vyvolat vuli nebo pouzit jine prostredky, napr zacit jit delat nejaky aktivni odpocinek (coz muze byt spousta veci; tvořivá práce individulani nebo s nekym (hraní si s dítetem)).

Mlsání je pasivni radost (prodej nashromazdene vnitrni energie za prozitek z mlsani). Pocit radosti pri pozitku je falesny, vypada prijemne, ale je to ubytek vnitrni energie (koureni cigarety muze byt take prijemne pocitovano a presto to neni vetsinou dobre). Tento pasivní prožitek muze byt uzitecny jen v pripade, ze je vyuzit jako vzpruha do dalsi cinnosti nebo jako kratkodobe uvolneni.

Vyhodnejsi je pozitek z delani nejake aktivity nebo cinnosti, nebot ziskame radost, ale zaroven o energii neprijdem, naopak ji ziskame prave tou cinnosti (pokud je to tedy neni nějaká silně zlá činnost).

! Vyse uvedene neplatí obecně, proto to tak nebrat. Kazdy jsme jiny, kazdy mame jinou cestu. Co je dobre, prospesne a uzitecne pro jednoho, nemusí být nutně pro druhého.

petrs
Příspěvky: 26
Registrován: 26 dub 2010 07:22

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od petrs » 22 kvě 2010 21:42

jo, zelenina se dá jíst, ale mlsat?

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Galliano » 24 kvě 2010 21:24

Hlásím první komplikace... po cca 3 týdnech se u mě projevily první abstinenční příznaky (seriózně). Pokukuju po sladkostech všeho druhu a mám na ně šílenou chuť. Pokud jejich ochutnání zamítnu, udělá se mi během chvilky zle...
Přituhuje... ale já vydržím... :cry:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od levi » 24 kvě 2010 22:54

Galliano,
já mám zkušenost, že pokud dám tělu všechny chutě, pak chuť na sladké nepřijde.

Teda abych to vzala od začátku, podle čínské medicíny je pět živlů, každý koresponduje s určitou barvou, orgánem v těle, ročním obdobím, emocí a také chutí.
Postupně je to:
1/ Dřevo - zelená - játra a žlučník - jaro - hněv, zlost, agrese - kyselé
2/ Oheň - červená - srdce a tenké střevo - časné léto - láska - hořké
3/ Země - žlutá, hnědá - slezina, slinivka a žaludek - pozdní léto - radost - sladké
4/ Kov - šedá, světle modrá - plíce a tlusté střevo - podzim - smutek - ostré
5/ Voda - černá, tmavě modrá - ledviny a močový měchýř - zima - strach - slané

Všechny živly a s ním spojené chutě atd. jsou mezi sebou provázané. Nechci to tady celé rozepisovat, ale důležité je, že problém jednoho souvisí s ostatními.
Takže problém není ani tak v některé konkrétní chuti, ale v nerovnováze mezi nimi. Malé množství prospívá, velké škodí. Pokud si dám špetku ostrého koření, pročistím si okruh plic a tlustého střeva. Pokud se budu krmit výhradně ostrým jídlem, následky na tlustém střevě si domyslíš. Přílišné solení mi poškodí ledviny (při nemocech ledvin bývá neslaná dieta). Přílišným slazením si zhuntuju slezinu a slinivku (cukrovkáři).
Totéž se dá říct i o emocích - přílišným strachem si ničím ledviny, vztekem játra ("ten mi zase hejbnul žlučí"). Problémem podle mě zase není konkrétní emoce, ale spíš míra emoce. Malé množství strachu bych nazvala úctou, respektem před něčím. Malé množství hněvu například akceschopností, schopností adekvátně reagovat, například si vymezit svůj prostor.
Už tady bylo řečeno, že pokud tělu nedodám "sladkosti" životem - což je někdy zapeklitý úkol, přiznejme si to na rovinu - tak je první na řadě cukříček, většinou rafinovaný. Ale úplným vynecháním sladké chuti si zase způsobím jinou nerovnováhu.

Párkrát jsem zažila vyváženou stravu. Byla to makrobiotika, v časovém rozsahu pár dní až týden, vždycky mi bylo vařeno (na nějakém kurzu nebo pobytu). Co pro mě byl nejpříjemnější objev: po takovém jídle jsem neměla potřebu se čímkoliv dojídat, takovou tu "sladkou tečku".
Ještě malá odbočka k výživě: potraviny se dají rozdělit nejen podle živlů, ale i jin-jang. Extrémně jang je červené maso, navíc třeba smažené. Extrémně jin zase alkohol, sladkosti nebo drogy (i káva). Pokud si dám k obědu smažený řízek, dostanu do sebe příliš jangu a mám tendenci to vyrovnat. Tělo je moudré, pošle mi chuť na dortíček s kávičkou nebo na pivíčko ;) Výsledek by se mohl zdát dobrý, ale... Tak jako do sebe hodím jídlo s velkým "rozkmitem", budu mít rozkmit i já ve svém jednání. Tj. moudřejší se mi jeví třeba výše uvedená makrobiotika. Jasně - jak pro koho a jak kdy.

Tolik teorie a teď praxe. Můj mozek to ví, mé tělo je líné :lol: Pořád mi připadalo jednodušší používat sladká šidítka. Teď se už třetí den po několikáté snažím přestat. Chuť na sladké řeším rozinkami, nutkavou chuť dát si "něco" oříškami nebo sklenicí vody. Studuju si MMS. Stévii na zahrádce mi ožrali prašiví slimáci :twisted: . Příště ji dám na okno...
Makrobiotiku nevařím, zatím. Hledám recepty a postupně implantuji jednotlivé položky do rodinného jídelníčku. Zn. Hlavně nenápadně 8-)

Pokud jsi stejně jako já cukrozávislák, zřejmě máš poškozený okruh sleziny a slinivky. Posílám odkaz na stránku alternativní medicíny
http://alternativni-medicina.blogspot.c ... n-lto.html
jsou tam mimo jiné vypsané vhodné a nevhodné potraviny a taky seznam doprovodných příznaků -zlozvyků (mám je všechny a ještě něco navíc :lol: ).

A prosím tě, vydrž, tři týdny už je celkem dost. Zkus třeba ty rozinky, necpi do sebe přebytek jangu (masa a smaženého), spíš obilniny (ty jsou tak neutrál) a zeleninu (syrová většinou jin, tepelnou úpravou jde náboj směrem k plusu).
Držím pěsti (drž mi je taky Pls)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 24 kvě 2010 23:44

Taky zde něco přispěji co jsem našel. No je to zajímavé. http://www.paprsky1.de/zpravy_a_elanky/ ... /cukr.html

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 kvě 2010 00:29

Tak po přečtení už vím že jako dítě jsem dokázal vydržet venku a stačilo mě jak tam popisují hrst třešní sem tam nějaké to jablko něco ze zahrády zeleniny atd.To bylo tada přes léto. Ale to už je dávno, takže je zase co napravovat. No jdu do toho taky s váma. Už jsem tedy nedávno začal ale ještě to není uplně ono . Je pořád co dohánět a zlepšovat.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od levi » 25 kvě 2010 00:39

Bomba :P
Tak to máme tři, kdo další, pánové a dámy?
Tipy na stravu vítány...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 kvě 2010 01:26


Odpovědět