Cukr jako droga

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od levi » 11 čer 2010 21:47

Zlatíčka moje :-)
Právě jsem se vrátila domů a přemýšlela jsem, jestli mám zítra jít s dětmi na koupaliště nebo jet sázet :lol: Tak myslím, že večerní koupání bude taky dobré...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 17 čer 2010 22:59


Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Mike.Jt » 18 čer 2010 11:28

tak to je síla. Asi trošku vyšistim špajz ....
( mám nějaké to černé svědomí, zrovna sem zrušil jednu lázeňskou oplatku ...)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 29 črc 2010 11:31

Ahoj , tohle je taky zajímavé, http://orgo-net.blogspot.com/2010/07/re ... mment-form , a zrovna dnes se objevil podobný článek na novinkách? http://www.novinky.cz/veda-skoly/207201 ... praci.html , co myslíte ?? asi to vyzkouším :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Mike.Jt » 29 črc 2010 12:49

ten gel nebo ty vajíčka ? :D mě se to s těma vejcema docela líbilo. Jen teda bych nechroustal nic z velkochovu. Chtělo by to domácí vajíčka.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Saila » 09 srp 2010 21:11

hajcman píše: Tělo v tomhe režimu nemá absdolutně čas na samoléčebné procesy a očistu. Zívřata, když jsou nemocné tak první věc, kterou udělají je, že přestanou žrát.
no z vlastni zkusenosti kdyz jsme jako mala byla nemocna tak sjem samozrejme prestala jist a bylo mi jeste hur pac jsem mela krece v zaludku z hladu a pri jenom pomysleni na jidlo mi bylo jeste hur, tak do me deda jednou naladoval nejakej ananasovej kompot co mu dali v jidelne ja zjistila ze jsem mela hlad proto mi bylo tak blbe napapkala jsem se a hned mi bylo mnohem lip a mel jsem i vic sily...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 10 srp 2010 11:29

pekny priklad dvou tvrzení, která jsou protikladná, a přitom obě pravdivá


Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 07 zář 2010 16:21

Tak už to mají pěkně nachystané a už to dost přehánějí :twisted: :evil: http://dolezite.sk/Eurospka_Unia_schval ... o_231.html

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od rosa » 08 zář 2010 11:07

Ach, ach, ach... nemohu věřit svým očím, je vůbec možné, že někdo může uvažovat, že prostě škrtne to, co nám naše matička Zem poskytuje na vyléčení všech neduhů. Místo, aby se poklonili a pokorně poděkovali, tak vymýšlí takové zvěrstvo, ale ten pravý výraz pro tohle není, protože tohle je nehorázný výmysl chorých mozků. Jsou to lidé bez duše, co tu vlastně dělají? Ještě jsem chtěla napsat něco o koupeli ve sračkách, ale ovládla jsem se. Abych se nezpronevěřila názvu rubriky : cukr je tak strašná droga a lidé tím denně předávkovávají své děti. Převážně se jedná o cukrovinky, takže k tomu se přidává ještě tak atraktivní barvička, což je další chemická hrůza. Díky Huldě Clarkové jsem vyhubila parazity, kvasinky atd a cukr nejím a nemám na něj chutˇ, i když dříve jsem ho musela mít denně. Nedávno jsem měla malou recidivu, jsem jenom člověk / prý je to dobrá výmluva / a snědla jsem čokoládu. A výsledek ?! Silná bolest hlavy a po několika hodinách křeče ve stehnech, takovou rozkoš jsem do svých 62 let ještě nezažila. Hodně lásky všem.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 08 zář 2010 11:35

a jaký jsi používala zapper?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Aerosmith » 08 zář 2010 14:01

Zenko.Idane píše:Tak už to mají pěkně nachystané a už to dost přehánějí :twisted: :evil: http://dolezite.sk/Eurospka_Unia_schval ... o_231.html
Ano , toto je popření člověka a jeho života na této Zemi. Příroda nám dala léky, které nám byrokrati chtějí zakázat ve jménu mamonu? NIKDY !!! Doufám a věřím, že za to budou odpovědní za toto zvěrstvo po zásluze a krutě potrestáni. Nevycházejí jim pandemie, očkování, chemizace se prozrazuje, tak zkoušejí samu podstatu léčení neduhů člověčenstva.Jak podlé a nízké :twisted:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od vlady » 08 zář 2010 16:19

Já se nedivím, jistá posvátná kniha jistého vyvoleného národa praví, že všechny ostatní národy jsou považovány za dobytek.

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od rosa » 10 zář 2010 15:25

Pro am2 : Hulda píše, že lze i samotnou baterii. Dělám to takhle: navlhčím oba ukazováčky, levý přitisknu na po'l minus a pravým klepu na plus /asi 3-4x za 2 vteřiny/prsty průběžně vlhčím. Klepu 10 minut , pak 20-30 min. přestávka, to celé 3x. Nutno dodržet celý cyklus. K tomu ledvinový čaj a atd. Jsem nový člověk , i když jsem zatím ještě nečistila játra. Nebolí kyčel a noha, tzn, že opravdu bolest způsobují bakterie, které se uhnízdí v kloubních usazeninách, nebolí záda díky vyčištění ledvin.A pochopitelně úprava stravy, ale žádné drama, i jídlo je radost.Ach, jak by měli lidé lehčí život, kdyby přijali fakt, že za své zdraví si odpovídáme sami. Hodně lásky všem.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 11 zář 2010 10:58

a kolik dní jsi toto prováděla?

Odpovědět