Cukr jako droga

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 15 zář 2010 23:56

Rosa: Díky. A jaké Hulda doporučuje vitamínové doplňky? To by mě docela zajímalo. Nikdy nevím, jaké koupit.
To střídání polarity baterie z technického významu by mělo jen význam ten, že při průchodu jen jedním směrem by docházelo k elektrolýze. Střídáním polarit se tomu zabraňuje. Ale je otázka, jestli 9V přes 2 ruce během 20 minut může vůbec něco vytvořit. Tomu by odpovídala i odpověď Huldy, že to lze, ale není to nic důležitého. A je také otázka, jestli se s efektem malé elektrolýzy při eliminačním efektu nepočítá. Na to odpověd neznám a a asi ani třeba odpověď znát. Hlavně že to funguje.
Ale zpět k té otázce ohledně Hulda´s vitaminovým doplňkům...

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od hajcman » 16 zář 2010 15:30

truthseeker píše: Čekal jsem ale nějakou brutálnější reakci při prvním použití, nějaký průjmy, zvracení, pocení, křeče a tak.

tak zkus banánky ze zapperu dát přímo do zásuvky..pak uvidíš brutální reakce :D první přijdou křeče, pak pocení a člověk je vyklepaný jak startka bez filtru :D
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Alfa » 16 zář 2010 18:01

Zapperování je určitě dobré i když třeba pouze s baterií.
U mne osobně nic nedokáže držet na uzdě boreliozu tak, jako Ravo zapper. Před dvěma měsíci jsem ho půjčil synovi a snaše na likvidaci parazitů a moje potíže se začali stupňovat. Takže mi ho o víkendu vždycky přivezou a já si posedím 2-3x 20 minut a mám pokoj.
Sestavil jsem si v něm takový rozumný frekvenční posun proti "těžkým nohám" na 30 minut a výsledek je vždy skvělý a hlavně vydrží několik dní.
Možná je to tím, že dochází k významnému prokrvení cév a kapilár, no ale je to moc fajn.
Vedlejší příznaky při zapperování (nevolnost, zimnice, průjem, točení hlavy) se dostaví tehdy, když se podaří zabít nějakého velkého parazita.
Dá se koupit i Synchrometr co používala Clarková (jméno Hulda se mi moc nelíbí :D ). To by byla paráda si sám doma najít parazity v těle!!!!! Kde jenom sehnat vzorky aby to nestálo tisíce? Že by šlo něco vyrobit z těch vařených kuřecích kostí, jak navrhuje Clarková? Nebo by něco sehnal nějaký veterinář? Někde doma mám přehled nejčastějších parazitů, co nás otravují.
Má někdo nějakou zkušenost, nebo dokonce Synchrometr doma? Založili bychom nové vlákno a diskutovali jak zatočit s parazity. Přístroj Salvia až tak moc spolehlivý není, jak jsem bohužel zjistil.
Přeji hezký den.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Alfa » 16 zář 2010 18:03

hajcman píše:
truthseeker píše: Čekal jsem ale nějakou brutálnější reakci při prvním použití, nějaký průjmy, zvracení, pocení, křeče a tak.

tak zkus banánky ze zapperu dát přímo do zásuvky..pak uvidíš brutální reakce :D první přijdou křeče, pak pocení a člověk je vyklepaný jak startka bez filtru :D
Hajcmane, pomáháš lidem třepat hrudním košem! Dobrá práce :lol:

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Aien » 17 zář 2010 10:22

Ahoj lidičky! K těm reakcím na léčbu:Dr.Clarková píše, že když se zabije větší parazit, tak se z jeho mrtvého těla uvolní bakterie : za půl hoďky se mají zase zapperem zabít bakterie.Z nich se uvolní viry : za další půl hoďky se mají zapperem zabít viry ajeto.Další cestu bych viděla takto: povzbudit lymfatický oběh, který by měl to svinstvo odvést(třeba masáží nebo skákáním na trampolíně), pokud začnou bolet lymfatické uzliny- teplý obkladek, a před celou procedurou litr ledninového čaje.Proceduru provádět odpoledne, večer už ledviny nechcou moc makat a jdou spát.(proto pijte pivo tak do 18.00, pak ledviny nestíhají a roste pivní bříško)

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od rosa » 18 zář 2010 13:57

pro am2 : vit.B6, já přidávám ještě B komplex a jelikož to užívám delší dobu, tak letos jsem nepotřebovala nic proti komárům, ani doma ani venku, komáři přede mnou brzdí. Dále Ca+Zn+Mg, vit. C, vit.D3. Možno kys. lipoovou/ nějaký přípravek s ní/- odstranˇuje těžké kovy z těla, aby se netvořily ledv. kaménky, tak doporučuje pít mléko min. polotučné. Na každý neduh je nějaká obměna.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od am2 » 18 zář 2010 19:28

Díky za odpověď. Ještě jsem četl, že závislost na sladkém vyvolává nedostatek chromu a vanadu, ale nebyl to úplně spolehlivý zdroj.
A jeden lékař mi říkal, že B6 nebo B-komplex sám o sobě nestačí, že je třeba jej doplnit ještě o B12, který má prý rozhodující význam.
To, že na Tebe nešli komáři, se ani nedivím, stačí rozloupnout jednu tabletu B-komplexu a přičichnout. Někdy to pak cítím i ze svého vlastního potu.

S tím mlékem je to těžké, někdo říká, že to zahleňuje játra a střeva, navíc to asi i živí ty střevní potvůrky. Ale asi je to o míře: Platí to asi jen když to někdo pije denně a ve velkém, asi to neplatí, pokud si to dá někdo jednou za týden. Osobně mi plnotučné bio-mléka jednou za čas udělá docela dobře, ale pitím ve velkém množství (min. půl litru za den) téměř celé dětství jsem si tím naboural játra a střeva, z čehož se léčím doteď. Hodně mi pak pomohlo vegetariánství, po roce od začátku vegetariánství mi ustoupilo hodně obtíží. Teď už se zase stravuji "normálně", nevydržel jsem tlak okolí.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Zenko.Idane » 18 zář 2010 21:39

Ahoj ještě k tomu vit. B někdy používám pivovarské kvasinky Pangamin obsahuje to snad asi všechny vit B. a jiné minerály. mě osobně dělají dobře na trávení. ;)

hnizdojan
Příspěvky: 9
Registrován: 30 zář 2010 10:00

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od hnizdojan » 30 zář 2010 10:05

Cukr je droga, pokud ho není s mírou.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od truthseeker » 01 říj 2010 10:47

Droga nedroga, cukr je pěkný svinstvo. :lol:

phpBB [video]
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Aien » 01 říj 2010 12:45

Člověk totiž nemá na cukr vytvořeno STOP!-jedy jsou trpké , hořké, kyselé, nijaké , ale ne sladké-to je v přírodě ovoce a med čili dobré věci.Za ty miliony let vývoje se to tak nastavilo a teď to vadí (jako mnoho jiného-stressové reakce, množství jídla, spánek atd., žijem úplně jinak a blbě)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od junak » 04 říj 2010 16:21

am2 píše:
S tím mlékem je to těžké, někdo říká, že to zahleňuje játra a střeva, navíc to asi i živí ty střevní potvůrky. Ale asi je to o míře: Platí to asi jen když to někdo pije denně a ve velkém, asi to neplatí, pokud si to dá někdo jednou za týden. Osobně mi plnotučné bio-mléka jednou za čas udělá docela dobře, ale pitím ve velkém množství (min. půl litru za den) téměř celé dětství jsem si tím naboural játra a střeva, z čehož se léčím doteď. Hodně mi pak pomohlo vegetariánství, po roce od začátku vegetariánství mi ustoupilo hodně obtíží. Teď už se zase stravuji "normálně", nevydržel jsem tlak okolí.
Čo by malo piť napríklad 8 mesačné dieťa keď ho už matka nekojí?Nejaké rady?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od sophia » 04 říj 2010 17:01

neslazený bylinkový čaj?

mléko moc nemusím, ne že bych ho občas neměl rád, ale cítím, že to zahleňuje jako prase

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od levi » 05 říj 2010 12:34

Vodu - nejlépe pokud máš kvalitní zdroj, bylinkové čaje (rozumné složení - pro dítě)

Zeleninový vývar (všechnu možnou zeleninu co zvládá jíst pokrájet nadrobno, zalít vodou, přidat (pro dítě rozumně a postupně) podle chuti koření, třeba kmín je podle mě určitě v pohodě, pažitku, petrželku apod., trošku soli, jestli solíte, 12 minut vařit, po 12 minutách scedit) Tohle je recept podle Janči, je to na delší povídání, ale je pro tělo léčivý (je zásaditý, umožní odchod kyselého z těla) a dodává minerály.

Pokud zvládá maso, tak podle mě může i masový vývar

A ještě jeden tip opsaný z knížky Bio & dítě od Jaroslava Fořta:
Ovesné mléko
1 díl ovesných vloček, 7 dílů vody, čtvereček řasy wakame (to je podle mě určitě možné vypustit, pokud nemáš - jedná se o zdroj minerálů), rýžový slad, 20 g slunečnicových semínek

Všechny ingredience namočit do vody a nechat přes noc stát. Druhý den vařit na mírném ohni asi 1 hodinu. po vychladnutí přecedit přes jemné sítko a dochutit rýžovým sladem.
Uvádí to pro děti 12 - 18 měsíců, ale jeho kuchařka je tak převelice opatně psaná, že bych si to riskla i pro mladší.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cukr jako droga

Příspěvek od Ondřej » 05 říj 2010 12:49

junak píše:Čo by malo piť napríklad 8 mesačné dieťa keď ho už matka nekojí?Nejaké rady?
opravdu zarážející dotaz... ve smyslu, že to značí určitou zdegenerovanost lidstva, nic ve zlým.... Mimi bych samozřejmě krmil tím nejlepším i pro dospělýho člověka. Co je to?...
Mimo jiné, Fořta jsem často slyšel plácat nesmysly v bedně...

Odpovědět