otoky chodidel ("vodnaté" nohy) - pomoc?

Životní styl, potraviny...
Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: otoky chodidel ("vodnaté" nohy) - pomoc?

Příspěvek od junak » 07 říj 2010 08:49

Aerosmith píše:
junak píše:Ešte vrele odporúčam plávanie.Detoxikácia.uvolnenie svalov,očista tela.A k tomu este parná sauna :mrgreen:
Taky dobré, ale počkal bych jestli se nejedná o potíže se srdcem. Pak by ta sauna mohla ublížit.
To vypadajú ako čertove rady. :mrgreen:
Všetko čo som písal je skôr prevencia nie riešenie konkrétneho problemu.

Veranda
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2011 18:22

Re: otoky chodidel ("vodnaté" nohy) - pomoc?

Příspěvek od Veranda » 11 úno 2011 18:34

Mám stejný problém.Příčinou je vysoký krevní tlak a s ním související špatná funkce ledvin,dál taky nedostatek draslíku v krvi.Beru na to diuretika,ale stará dobrá rada je -vodou proti vodě,což znamená hodně pít.Těch rad je víc,třeba denně jednu syrovou bramboru ( ty obsahují draslík ).Ještě pampelišková nať,kterou jsem sice v zoufalství zkusila,ale byl to nářez.Asi by byla nejlepší návštěva lékaře,protože ty otoky by mohly postupovat. ;)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: otoky chodidel ("vodnaté" nohy) - pomoc?

Příspěvek od Hox » 11 úno 2011 21:39

Veranda píše:Mám stejný problém.Příčinou je vysoký krevní tlak a s ním související špatná funkce ledvin,dál taky nedostatek draslíku v krvi.Beru na to diuretika,ale stará dobrá rada je -vodou proti vodě,což znamená hodně pít.Těch rad je víc,třeba denně jednu syrovou bramboru ( ty obsahují draslík ).Ještě pampelišková nať,kterou jsem sice v zoufalství zkusila,ale byl to nářez.Asi by byla nejlepší návštěva lékaře,protože ty otoky by mohly postupovat. ;)
v tomto případě se nakonec ukázalo, že to byl vedlejší projev infekce růží (erysipel). Stačilo nasadit MMS a za pár dní byl klid

Odpovědět