Co jíst a pít

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od sophia » 30 zář 2010 22:13

- konev Britu jsem jeden čas používal, ale je to taková těžká komerce a ty filtry stojí docela dost, na to že to vydrží max. 3 týdny, jeden filtr za 300,- jestli si dobře pamatuji...

- mikrovlnku bych doma nesnesl, co ta způsobuje v těle s rozkmitanými molekulami potravin to nikdo pořádně neví, sama o sobě září elektrosmog jako malá elektrárna :evil:

- teď jsem si objednal brambory od zemědělce, ozařované ze supermarketu nechci
- jablka nestříkaná (ono stačí že jsou práškovaná chemtrails), flekatá z venkova, doma odšťavnit na mošt, jablka co kupujete v super/hyper/giga marketech z EU jsou do sklizně asi 30x stříkaná a potom uskladněná ve sklepech kde se plynují jedovatým plynem aby se nekazila než půjdou do světa atd.
- stejná iluze funguje u pečiva - oves, žito, ječmen, kukuřice atd. chemicky ošetřované od zrníček až po sklizeň, geneticky upravované, po sklizni ozařované, nakupované velkými i menšími zpracovateli (pekaři atp.) jen aby byla co možná nejnižší cena, kvalita je na posledním místě, pečivo a chleba se běžně dělá z krmných plesnivých obilnin, zužitkuje se všechno i plesnivé zbytky starých chlebů, zákazník si žádá přece co nejlevnější výrobky, té chemie co se do toho přidává to jste neviděli
- pamatuju si, že dřív mouka měla datum spotřeby měsíc, teď má snad rok
- uzeniny to je taky kapitola sama pro sebe - separáty, zvířata krmená GMO produkcí, potravinový řetězec ze kterého není úniku...
- běžně střední a větší zpracovatelé masa používají speciální uzavřené kutry kam se dá na několik dní non stop míchání maso a za ten týden je z 1kg vstupu hned 1,5kg masa narvaného vodou a chemií, samozřejmě se o tom nikde nemluví atd. atd.

hnus co se dnes děje, tak jako je big pharma tak v potravinářství je několik klíčových hráčů co mají prsty ve všem...

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Ainan » 30 zář 2010 22:46

Uznávam, že tá cena je vyššia, ale ja si svoje zdravie cenním. Odkedy používam túto vodu odhlienil sa mi organizmus, čo sa pri vode z vodovodu nedalo.. atď.

Lenže kde nájsť vhodné potraviny? Všade je svinstvo.. a na záhradke si človek tiež toho veľa nedopestuje.. aj sme dopestovali a kapustu nám ukradol nejaký vagabund. Dúfam, že mu chutila!!!
Bežný človek žijúci v meste má len malé možnosti.. na dedinách je to rozhodne lepšie.

Minule som si kúpil sirup ( ešte naschvál v sklenej fľaši, že bude lepší nie ) a viete čo stálo na etikete mini písmom? Môže spôsobiť hyperaktivitu, alebo nesústredenosť u detí.. a viete pre koho je ten sirup? No samozrejme pre deti.. :evil:

Sirup malinový značka Oravan

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Zenko.Idane » 03 říj 2010 00:32

Tohle je fakt blivajz :twisted: i když už to asi skoro všichni víme nebo tušíme už snad nic není dobré?! http://www.protiprudu.info/mate-na-to-zaludek.html , http://cyberwiseman.blog.cz/1009/mate-na-to-zaludek , už těch informací je všude dost ale opět na připomínku.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Mike.Jt » 03 říj 2010 14:29

Já bych si docela koupil nějakej filtr vody. Podle mě je mít kvalitní voda půlka úspěchu.
Doma piju normal z kohoutku ale když si dělám čaj a tu vodu vařim tak to smrdí.
Sem o tej Britě uvažoval ale když říkáte že to je 100kč na týden, to je fakt docela dost.
Co mi chutná jako voda sama o sobě je Toma Natura. Nemůžu si pomoc ale je to snad jediná balená voda co mi dělá dobře a chutná mi tak jak si představuju že má voda chutnat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od truthseeker » 03 říj 2010 16:39

Někde jsem zahlídl, že EU zvažují masovou fluoridaci... tak kdoví, jestli se to dostane až k nám. Zatím je to v UK a Irsku. Potom to bude chtít pořešit nějakej ten filtr, už abych začal šetřit :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Ainan » 03 říj 2010 22:08

to mike: ten filter mi vpohode vydrží mesiac a pol a to máme najtvrdšiu vodu. Keď dám k tej kanvici orgonit voda chutí úplne perfektne. Vrelo odporúčam. A keď ich stihneš v akcii máš vystaráno ako ja na celý rok filtrov o polku lacnejšie. Akcie bývajú v tescu.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od am2 » 04 říj 2010 09:06

kdysi jsem cetl známý článek o fluorizaci, v kostce tam bylo toto:

flourizace byla zavedena kdysi davno v USA (prvni polovina minuleho stoleti?)
jako podklad pro zavedení fluorizace byl pouzit bleskovy "vyzkum" s cca 50 ! testovanými osobami...
v podstate šlo o to, ze flour je odpad z vyroby hliniku a tehdejsi nejaky producent hliniku řešil, jak se jej vyhodně zbavit, jinak jej musel nakladne odvazet pryc
tak vznikla fluoridace
byly kolem toho pak tahanice, nebot se zjistilo, ze to spise skodi nez prospiva, ze na kazivost zubů to nemá vliv.
byly částečné pokusy to zastavit, ale bylo to jak obvykle, pár četných výzkumníků proti silné lobby, která měla dost peněz na úplatky a falešné výzkumy

zjistilo se, že flour má vliv na mozek a snižuje vědomí; flourizovaní lidé jsou snáze manipulovatelní.
toho kromě USA využívali údajně i nacisté za války a rusové v poválečném období.
pak se od flouridace postupně ustoupilo

je to na nás, jestli to dovolíme nebo ne

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od am2 » 04 říj 2010 09:09

pro ty, co neznají fluorizaci, v kostce z toho známého článku o flourizaci:

flourizace byla zavedena kdysi davno v USA (prvni polovina minuleho stoleti?)
jako podklad pro zavedení fluorizace byl pouzit bleskovy "vyzkum" s cca 50 ! testovanými osobami...
v podstate šlo o to, ze flour je odpad z vyroby hliniku a tehdejsi nejaky producent hliniku řešil, jak se jej vyhodně zbavit, jinak jej musel nakladne odvazet pryc
tak vznikla fluoridace
byly kolem toho pak tahanice, nebot se zjistilo, ze to spise skodi nez prospiva, ze na kazivost zubů to nemá vliv.
byly částečné pokusy to zastavit, ale bylo to jak obvykle, pár četných výzkumníků proti silné lobby, která měla dost peněz na úplatky a falešné výzkumy

zjistilo se, že flour má vliv na mozek a snižuje vědomí; flourizovaní lidé jsou snáze manipulovatelní.
toho kromě USA využívali údajně i nacisté za války a rusové v poválečném období.
pak se od flouridace postupně ustoupilo

je to na nás, jestli to dovolíme nebo ne

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od truthseeker » 04 říj 2010 22:47

Já někde četl, že fluor se usazuje v šišince, která má co dočinení s třetím okem, vnímavostí a vůbec, a všechno tohle zabíjí.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Mike.Jt » 04 říj 2010 22:48

Nějaká idea jak to pročistit ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Aien » 05 říj 2010 08:19

Ahoj lidičky!Mozek pročišťuje koriandr ( udajně od těžkých kovů- možna i od fluoru).Koriandr je koření, dává se do perníku, na maso nebo jako nať do salátů.Jediná vnější terapie, která ovlivňuje mozek je kryoterapie.Dělá se totakto:1.týden:dáte si kostku ledu na přechod mezi lebkou a páteří a druhou kostku na kostrč a necháte ji rozpustit
2. týden: za krk kostku ledu, na kostrč teplé(třeba gelový polštářek)
3. a 4. týden :kostka ledu za krk.Dělá se to denně, ráno a večer, 3.a 4. týden stačí jednou denně.
Kostka ledu:do lahvičky od očních kapek jsem nalila vodu a necvhám to zmrazit v mrazáku, k hlavě připevním pružnou čelní páskou.Na to co se dává na páteř si prostě lehnete a nevrtíte se.
Princip je v tom, že když se něco hodně ochladí tak se to pak následně hodně prokrví.Po měsíci by se měl utvořit reflex, hypofýza by se měla víc prokrvit-očistit a líp řídit všechny ostatní žlázy a nejbližší je epifýza.Je dobré tu procedůru občas zopakovat.Nebo jeden týden v měsíci si dávat led za krk.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Ondřej » 05 říj 2010 12:51

mezi rtutí a fluorem je dost masivní rozdíl Aien.... Fluor by měl jít výborně mini dávkama boraxu. googlujte...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od Aien » 05 říj 2010 15:23

Ondřej:tak jsem hledala, ale nikde jsem nenašla, že by se fluor usazoval v mozku, asi si to kamoš spletl se rtutí nebo hliníkem.Taky jsem z přečteného získala dojem , že fluor se v době růstu usazuje v kostech a zubech, ale jinak se přebytky vylučujou stolicí. Fluor ovlivňuje mozek k apatičnosti, ale nejspíš se musí furt dodávat, k tomu je nejlepší fluorizace vody, on to měl Hitler dobře vykoumaný.Netvrdila jsem , že koriand uvolňuje z mozku fluor, ale těžké kovy, napsala jsem MOŽNÁ.Je vůbec potřeba nějak se pročišťoval od fluoru? Z kostí a zubů to nejspíš už nepůjde (nevím, moje úvaha)a jinak je lepší se mu vyhýbat.Zuby se dají čistit roztokem sody, MMS, vyplachovat koloidním stříbrem, ošetřovat zapperem,regenerovat kostivalem.NEJLÍP SE MU DÁ VYHNOUT TAK, ŽE SI NĚKDE V OKOLÍ ČLOVĚK NAJDE PRAMEN.Hodně pramenů je kontaminovaných bakteriema coli, ale to se dá, převařit nebo dezinfekce MMS.(Firma Energy nabízí pastu na zuby s koloidním křemíkem(?),ale nevím jak to funguje.)Snad se společně doberem k řešení.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od pepr » 05 říj 2010 15:38

Když jsem byl posledně u zubařky (to jsem na fluor ještě takový pozor nedával), říkala mi cosi o nějaké (známé) zubní pastě, že je tam fluor ve formě, která se nevylučuje z těla, ale znovu se dostává do slin (tedy i jinam) a opakovaně tedy "zlepšuje zubní sklovinu".

Zaboha ze mě nedostanete, co je to za látku a za zubní pastu. Znamenalo by to tedy, že by ta pasta mohla být z hlediska fluoru škodlivější, než ty "obyčejně" fluorované. Ale ta jiná sloučenina fluoru taky může být škodlivá méně nebo zase více.

Víte o tom někdo něco?

Nestálo by za to dát tady přímo téma "Fluor a zubní pasty a ústní vody" ?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Co jíst a pít

Příspěvek od pepr » 05 říj 2010 15:53

Aien píše:... Firma Energy nabízí pastu na zuby s koloidním křemíkem(?),ale nevím jak to funguje...
Colloidal silica http://en.wikipedia.org/wiki/Colloidal_silica
Nevím, jestli je to ono, ale pokud ano, pak by ten koloidní křemík měl být inertní: "suspenze jemných, amorfních, neporézních a typicky kulových křemíkových částic v tekutém základu ... o průměru 30 až 100 nm"

Používá se to na leštění silikonových plátků, co se z nich dělají čipy. Pokud by se to při té velikosti nemohlo nějak dostat natrvalo do těla, tak by to asi mohlo nanejvýš způsobovat obrušování zubů. Ale nevím do jaké míry.

Odpovědět