Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Životní styl, potraviny...
Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 08 čer 2011 15:31

na orgonetu je tento clanek:
http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/sp ... ratna.html

tak jsem to dneska zkousel zvlast unaven z deti a raniho vstavani a najednou behem pul minuty spousta energie az jsem skoro nadskakoval :D
Takze plne doporucuju-zkusim i u deti a tak povsechne a uvidime :)
Myslim,ze spolu s orgonitama je to pecka:-)
L.

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od tomas » 08 čer 2011 20:43

prve si vyhledám jakej význam má doopravdy to "gesto" , pod článkem je tam pár komentářů který stojí za prozkoumání

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Hamry » 09 čer 2011 08:04

Já si počkám , až na to někdo kdo umí koukne,změří tu spinovanou vodu a pak kdo se vyzná v symbolech taky napíše co a jak. Věřím, že to může fungovat,ale mám prostě od začátku divnej pocit z toho gesta, té značky na tričku,přebíhajícícho UFOna, i těch obrázku po stěnách okolo nich, nevím proč, prostě z toho cítím něco negativního. Možná už jsem blázen,ale nemůžu si pomoct, než uvěřím radši prověřím, do orgonitu jsem se taky nepustila bezhlavě, ale až po průzkumu 8-) . Takže třeba je opravdu všechno i u spinovaný vody OK, ale mám v sobě malý ale.Budu ráda když by na to opravdu někdo mrknul a třeba i tu vodu změřil. Prostě už nedokážu věřit ,všemu co je předkládaný jako super jednoduchá věc i když třeba příjdu na to , že to funguje a je to OK což by bylo bezva.

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 09 čer 2011 13:27

Hamry píše:Já si počkám , až na to někdo kdo umí koukne,změří tu spinovanou vodu a pak kdo se vyzná v symbolech taky napíše co a jak. Věřím, že to může fungovat,ale mám prostě od začátku divnej pocit z toho gesta, té značky na tričku,přebíhajícícho UFOna, i těch obrázku po stěnách okolo nich, nevím proč, prostě z toho cítím něco negativního. Možná už jsem blázen,ale nemůžu si pomoct, než uvěřím radši prověřím, do orgonitu jsem se taky nepustila bezhlavě, ale až po průzkumu 8-) . Takže třeba je opravdu všechno i u spinovaný vody OK, ale mám v sobě malý ale.Budu ráda když by na to opravdu někdo mrknul a třeba i tu vodu změřil. Prostě už nedokážu věřit ,všemu co je předkládaný jako super jednoduchá věc i když třeba příjdu na to , že to funguje a je to OK což by bylo bezva.
ano nemuzeme hned verit vsemu :)
Co jsem cetl o tom chlapkovi,tak si prosel neprijemnym obdobim a to clovek zacne verit vsemu a pokud mu "nekdo naseptal" cim se muze vylecit a on se vylecil,tak muze zacit verit treba na ufony....na boha....na dabla:-)
kazdopadne pokud to funguje (a moje intuice mi rika,ze je to dobre a automaticka kresba ukazuje levotocive,jsem plny energie....) tak to pouziju.
Za par mesicu se uvidi zda to je prinos nebo neni...
Symbolismus je dobre zkoumat,ale muzeme jeden symbol videt jak negativne,tak pozitivne....
Napriklad "parohac" je treba symbol bafometa(podle nekoho) a dle tibetskeho buddhismu je to symbol stesti.
Zalezi co do nej vlozime.
Uvidime co reknou sisyfosaci,pokud to zhanobi,tak to zarucene funguje :lol:
L.

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 09 čer 2011 13:31

tomas píše:prve si vyhledám jakej význam má doopravdy to "gesto" , pod článkem je tam pár komentářů který stojí za prozkoumání
Uz hledam v chytrych knihach a napisu co jsem objevil.
Zatim jsem nenasel zadnou mudru,ktery skodi a nektere i sam pozivam-ikdyz bych rekl,ze telo si je pouziva samo ....
Ale to zase muzete brat jako jedna pani povidala,pokud to nezazijete na sobe a tak je to dobre :D :mrgreen: :lol:

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 09 čer 2011 17:07

Objevil jsem zatim jen toto:
mudra s tim ukazovackem je v knize ve spojeni vzdycky s druhou rukou a je to u poruch traveni, spojenych s emocionálním problémem.Muze se ale pouzit jen jedna ruka.
Mudra se pouziva i pri tancovani indickeho tance a plná dlaň taktez.

dle doporuceni zabyvat se komentarema tak cinim:-)

To logo na začátku - Flying Finn Films (FFF) se mi moc nepozdává. Hodnota FFF je 666

666 jsou pismena V,W(O,U)-world wide web(www) takze internet
viz zde:http://www.amonlisa.mysteria.cz/666.htm

ohledne tech obrazu co mu v tom videu visi na zdi-muze jit o nejakou vystavu,nebo proste se dal na "andely" :D a chce to propagovat? :?: muzeme se ho zeptat jak tam pisou.

je fakt,ze je to 6 prstu natazenych a 3 prsty spojene,jako ze 666,k tomu nemuzu nic dodat:-)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 09 čer 2011 19:27

Já bych tam ty tři šestky moc nemontoval: stačí se podívat obráceně, a jsou z toho hnedle tři devítky... :)
Vše je o náhledu každého jednotlivce: tam, kde někdo vidí bubáka, vidí druhý anděla. Protože vidí to, co chce vidět - to, nač je sám naladěný.
Mně spinování ohromně překvapilo jasným a pozitivním účinkem - voda (ale i třeba víno, které teď popíjím), mají úplně jinou kvalitu, je v tom měkkost, osvěžení, pohoda... Je mi jedno, kdo kde jaké symboly vidí, podstatný je pro mě účinek a ten mě fascinuje: dokonce víc než orgonit, u kterého jsou pozitivní účinky často individuální a snad i nahodilé. U spinování je rozdíl ve kvalitě veliký, u orgonitů jsem nic takového necítil. Dokonce i u diamantové vody takový rozdíl necítím...
K těm mudrám: zcela jistě to vliv má - každý prst patří k pěti základním energetickým okruhům a jejich spojování je propojování energetických okruhů těla, které "nějak" ovlivňují prostor mezi nimi - v tomto případě vodu či (jakoukoli?) tekutinu. Při poslechu přednášky p. Detzlera o SRT mě zaujala poznámka ohledně žehnání jídlu kódem 995 (devítky jako symbol dokonalého Boha - Zdroje Všeho Co Jest a pětky, která je číslem člověka (jestli se dobře pamatuju). Čeho je symbolem šestka, přesně nevím, pomocí by mohlo být podrobnější studování kvantových vztahů numerologie, které se objevilo v channelinzích od Kryona...

Zajímalo by mě vážné zkoumání vlivu spinování na další (užitkové) tekutiny, třeba by PHM nebo maziva mohly mít lepší kvalitu (např. viskozitu apod.), která by se promítla do nižší spotřeby nebo menšího opotřebení motorů apod. Myslím, že to za vážné zkoumání rozhodně stojí.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 10 čer 2011 08:31

Luce píše:Napriklad "parohac" je treba symbol bafometa(podle nekoho) a dle tibetskeho buddhismu je to symbol stesti.
Otázka je, jestli statanismus a buddhismus nemají něco společného. ;)

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 10 čer 2011 13:00

pepr píše:
Luce píše:Napriklad "parohac" je treba symbol bafometa(podle nekoho) a dle tibetskeho buddhismu je to symbol stesti.
Otázka je, jestli statanismus a buddhismus nemají něco společného. ;)
pokud mas nejake dukazy,tak sem snima,jinak je to o nicem :?:

ja znam jak satanismus,tak buddhismus a z meho pohledu a praxe jsou kazdy na jine strane. ;)
L.

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 10 čer 2011 13:09

Zajímalo by mě vážné zkoumání vlivu spinování na další (užitkové) tekutiny, třeba by PHM nebo maziva mohly mít lepší kvalitu (např. viskozitu apod.), která by se promítla do nižší spotřeby nebo menšího opotřebení motorů apod. Myslím, že to za vážné zkoumání rozhodně stojí.[/quote]

Ohledne 3šestek -ty jsem zminoval jako reakci na komentare pod videem.
Vcera jsem to zkousel na vino a ikdyz moc nevydrzim,tak jsem vydrzel vcera dost a po 5 hodinach spanku je rano bez bolesti hlvy,divnych stavu a samozrejme i chut byla lepsi.
PHM-dobry napad vyzkousim:-) jen jestli pred panelakem nebudu vypadat podezrele:-)

Žehnání-to pouzivam na kazde jidlo,ale bez cisel a do krize.
Podle nejakeho vedce,ktery to zkoumal

Taky me napadlo,ze pokud se POR toci doleva a diky spinovani vody se i ona toci do leva,tak i my se vlastne tocime doleva a stavame se sami orgonitem:-)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 10 čer 2011 21:36

Luce píše:pokud mas nejake dukazy,tak sem snima,jinak je to o nicem :?:
Opravdové důkazy fungují jen v matematice. Jen jsem zahlédl...

http://benjaminfulford.typepad.com/benj ... aches.html

http://benjaminfulford.typepad.com/benj ... sects.html

Neříká to nic přímo o buddhismu. Ber to jako volnou asociaci.

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od rosa » 11 čer 2011 08:20

Ahoj všichni. Voda po spinování / i bylinkový čaj/ má jinou chut', je taková vazká, a já si spinuji vše, i třeba melouna. Vůbec neřeším nějaké hmatatelné důkazy. JÁ si do ní dám energii ze SVÝCH rukou, navíc při tom myslím na lásku a jiné krásné věci a tím je jasné, že nic špatného to prostě nemůže být. Cítila jsem se skvěle i před tím, díky metodám Huldy Clarkové, ale tohle je taková luxusní nadstavba / možná, že základ/. Ale to je jedno. Děkuji za to.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od vlady » 11 čer 2011 10:56

Zkouším to také a je zajímavé že tekutinyy získají jinou chuť. Efekt je dost výrazný na to aby to byla jen sugesce. Je tedy ověřeno že s tekutinou se něco děje. Zbývá určit zda k lepšímu či horšímu.

Při pokusech s pivem se mi zdá že je opojnější. :)

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od rosa » 11 čer 2011 16:10

Doporučuji Orgonet, poslední dobou spousta zajímavých příspěvků, asi to nebude náhoda,ta spousta informací. Je tam moc zajímavý článek o rozboru vody, kterou pijeme a vzduchu, co dýcháme. Tento příspěvek je o zkušenosti se spinováním. http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/ch ... -vody.html

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 11 čer 2011 16:41

pepr píše:
Luce píše:pokud mas nejake dukazy,tak sem snima,jinak je to o nicem :?:
Opravdové důkazy fungují jen v matematice. Jen jsem zahlédl...

http://benjaminfulford.typepad.com/benj ... aches.html

http://benjaminfulford.typepad.com/benj ... sects.html

Neříká to nic přímo o buddhismu. Ber to jako volnou asociaci.
beru :lol:

Odpovědět