Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Životní styl, potraviny...
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 11 zář 2011 13:48

Mike.Jt píše: Když přijdou na informaci, která jim popírá určitou část jejich reality tak jí radši zavrhnou. Nehledě jestli je to pravda nebo ne.
finta s ignorováním svého závazku a děláním, jakože nic, koukám, taky funguje... že mike.jt?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Alfa » 11 zář 2011 18:26

Ahoj Kocoure,
taky jsem byl zvědavý na um Mikeho, jak dopadne kyvadlo v jeho ruce :roll:
Hm, spinování vody už neřeším, spinuji zvesela dál, protože mi to chutná a ještě vodě řeknu "děkuji".

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 11 zář 2011 22:33

pardon za zpoždění ale byl sem týden bez internetu.
Ohledně těch fotek, voda v první skleničce je lehce levotočivá (v pořádku), druhá sklenička je pravotočivá,
a třetí - úplně dole - je zase levotočivá ale víc než ta první.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 11 zář 2011 22:33

Hm, spinování vody už neřeším, spinuji zvesela dál, protože mi to chutná a ještě vodě řeknu "děkuji".
Ono někdy stačí i to děkuju.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 12 zář 2011 18:41

Mike.Jt píše:pardon za zpoždění ale byl sem týden bez internetu.
Ohledně těch fotek, voda v první skleničce je lehce levotočivá (v pořádku), druhá sklenička je pravotočivá,
a třetí - úplně dole - je zase levotočivá ale víc než ta první.
První obrázek je po spinování pravou rukou (jsem levák), druhý po spinování levou rukou, třetí je pohár vody bez spinování.
Takže co teď s tím?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 12 zář 2011 19:09

mno tak vyvodit se z toho, že spinovat v opačném směru není dobrý nápad.
Jinak gratulu ke kvalitní vodě.

Jak vysvětlit tu skleničku po správném spinování nevím. Myslel sem že bys mohl mít levou ruku vysílací a pravou přijímací ale to asi tak není.

Možná, tím že nosná část je to gesto, tak to přetáčení děla samovolný proud energie. A pokud máš samovolný proud lehce levotočivý, a voda je původně silně levotočivá tak poté by se logicky měla ta voda přizpůsobit tobě.
Co možná dělá ten dobrej pocit je celkovš vzrůst energie té vody (tím že si jí vlastně přednabiješ).

ps: když sem zkoušel kyvadlo na tebe, vycházela mi stejná hodnota jako ta první sklenička.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 12 zář 2011 21:35

Zajímavé, že podle Tvého měření je třetí vzorek (před spinováním) více levotočivý než po jeho spinování mou přirozenou levačkou... :)

Gratulaci ke kvalitní vodě nerozumím, je to obyč. natočená z kohoutku, bez jakékoliv předchozí úpravy.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 12 zář 2011 21:49

to zajímavé je ale ne nelogické. Prostě spinováním upravíš vodu patrně podle tvé vlastní enegie. Pokud je voda na tom líp než ty spadne na tvojí úroveň. Pokud hůř zlepší se.

Gratulace byla proto že levotočivá voda je dobrá. A nevím kolik lidí má levotočivou vodu v kohoutku.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kolosjackos » 13 zář 2011 16:42

skoda ze sem to zacal cist az vcera
dodatek k symbolice s prvniho videa

*fff ste uz rozebrali
*na zacatku ten uvod "a new cure for cancer" je ve tvaru trojuhelniku, moc podobne te pyramide na jednodolarovce s jednovidicim okem coz tam to "A" predstavuje
*modre, cervene, bile tecky (barvy zednarskych stupnu) souhvezdi? vidim tam cervene "W" - 23 pismeno v abecede (2/3=0,666) anebo sou tam videt i obycene "V", v kabale je V,W,U, 5, 6 jedno a to same
*hexagram (zase 666) na tricku s trema bodmi co tvori trjuhelnik (pyramida)
*ta rodinka na te tabuli kde vysvetluje elektrony ma zelenou plet
*mimozemstan s hexagrami v ocich - priprava na projekt blue beam (co rekl werner von braun? http://www.youtube.com/watch?v=7ALLUuvsVkM )
*demoni na obrazech na stene - bez komentare
*coca cola ma subliminal 666 zajimave ze ostatni produkty schovavaji pod cerny pas

na muj vkus az moc "nahod"

jen tak ze zajimavosti sem mrknul na zacatek 3 lekce no a panovi nejak zridli vlasy a pritom tvrdil ze ho spinovani omladuje a vlasy mu husti :lol: (prvni video natocili 2004), proc nedokze odrecitovat aspon jednu vetu v kuse, bez toho aby mu oci stale behali k papiru? zeby skleroza? krome toho nikde neni dukaz o tom ze by nekdy mel 180 kg. z hlavy mu vystupuji louce - sunworship ala dalai lama ?

strasne malo lidi si uvedomuje co je vlastne vedomi a podvedomi. podvedomi ovlada 95% naseho konani. vedomi tyhle veci nevidi ale podvedomi je vidi okamzite. vedomi je pomale a potrebuje obraz videt nejmin 10 sekund!
nezalezi na tom co si myslite ze v tom vidite. podvedomi toho vidi o mnoho vic coz si ale clovek neuvedomuje protoze to vedomi proste unika a tak vznika manipulace. ta symbolika dava moc tomu kdo ji pouziva a ne tomu kdo ji vidi.
ne nadarmo se to menuje subliminal massages=podprahove spravy :idea: http://sub-lim.blogspot.com/ uvedomte si co se tu na zemi ted deje, zadna moralka, etika, sama nenavist, zavist to vse nevzniklo jen tak a souvisi to s egem, a propagandou obsahovanou podprahove spravy panove a damy, ci uz se vam ta predstava libi nebo ne!

este neco co mi vrta hlavou. rakovinove bunky, mimozenstane, zide, (tvrdi levashov a spol) kratce paraziti se toci taky do leva nasi predkove slovani/arijci se tocili do prava. co si mam o tom myslet? patri to ale spis do nite o biopoli.

jaky to ma ci nema ucinek nevim, skousel sem to na sklene vlasce v ktere si necham vodu odstat a nic sem nespozoroval. po shlednuti treti lekce mam spis dojem ze pri tom clovek dobrovolne odevzdava svoji zivotni energii nekomu cizimu a ten mu jako "podekovani" ochuti vodu, protoze moc zdravy dojem na me ten pan uz nedela.

a co je tohle? http://www.youtube.com/watch?v=g1Rr6ahQ9nc ze by moc spinoval?

este fotka co sem nasel, nejspis z mladsich casu Obrázek zdroj: http://www.galacticroundtable.com/profile/DavidLKaas

vse dost zahadne, hlavne jeho tehdejsi vzhled a stav.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od am2 » 13 zář 2011 23:06

zajímavý rozbor

nevím, co na té fotce dělá, ale pocitově mi nepřijde, že by z té fotky a jeho postoje vyzařovalo něco jako "teď vás spinuji, aby aby jste se měli dobře"
spíše mi to přijde jako energetický útok, snaha o proniknutí, propíchnutí
to oblečení a výraz v obličeji...

někdo by mohl gesto na fotce interpretovat jako podpůrné gesto "teď je to jen na vás, jděte do toho!"
ale ani toto mi z toho nepřipadá
jedná se o fotku, kterou má u profilu na blogu, tedy žádná náhodná fotky vytažená někde z jeho alba


asi nejlepší je to spinování příliš neřešit (skrze mysl), jak tu kdosi radil
pokud to člověk cítí jako dobré a nápomocné, tak proč ne
pokud se snaží být bdělý, otevřený, pravdivý a upřímný, včas mu to později samo ukáže, pokud to přestane být dobré

to by člověk nemohl dělat vůbec nic
zatím jsem ze stovek metod a filozofií nepoznal jedinnou, na kterou by neexistovaly 2 názorové tábory, kde jeden to chválí a druhý říká, že je to špatné :)

někdo chválí reiki jako velké posunutí na Cestě, jiný na ni nadává apod.

taky podle mě všechny tyto metody nejsou samy o sobě, ale jdosu v kombinaci s člověkem samotným
jako že když dva různí lidé spinují (nebo cokoli jiného), nemusí to být totéž

jeden spinuje, dělá gesta kterým nerozumí, je v nervózni náladě, často negativně smýšlí...
druhý spinuje, v mysli a citech vodě žehná a vyjadřuje vděčnost a lásku
oba dva "spinují", ale každý dělá odlišné věci s odlišným výsledkem

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kolosjackos » 07 říj 2011 01:03

Luce píše:
pepr píše:
Luce píše:Napriklad "parohac" je treba symbol bafometa(podle nekoho) a dle tibetskeho buddhismu je to symbol stesti.
Otázka je, jestli statanismus a buddhismus nemají něco společného. ;)
pokud mas nejake dukazy,tak sem snima,jinak je to o nicem :?:

ja znam jak satanismus,tak buddhismus a z meho pohledu a praxe jsou kazdy na jine strane. ;)
L.
999(9+9+9)=27(2+7)=9 viz "27 club" - zahadne umrti celebrit v 27. roku jejich zivota, poslednim clenem se stala amy winehouse. patri tam osoby jako jimmy hendrix, kurt cobain, heath ledger a mnoho dalsich http://vigilantcitizen.com/musicbusines ... d-27-club/

666=18=9 nejlepsim prikladem je asi miro satan narozeny 22.10.1974 z cislem dresu 18 (81)

kazda vira je opium lidstva a pracuje primo pro satana. cize 666=999 stejne jako 6=9. co rikal aleister crowley: rozdeluj, scitej, nasob a rozumej (kniha zakona)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Zenko.Idane » 18 lis 2011 03:05


anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od anton2 » 18 lis 2011 20:47

kolosjackos píše:
999(9+9+9)=27(2+7)=9 viz "27 club" - zahadne umrti celebrit v 27. roku jejich zivota, poslednim clenem se stala amy winehouse. patri tam osoby jako jimmy hendrix, kurt cobain, heath ledger a mnoho dalsich http://vigilantcitizen.com/musicbusines ... d-27-club/

666=18=9 nejlepsim prikladem je asi miro satan narozeny 22.10.1974 z cislem dresu 18 (81)

kazda vira je opium lidstva a pracuje primo pro satana. cize 666=999 stejne jako 6=9. co rikal aleister crowley: rozdeluj, scitej, nasob a rozumej (kniha zakona)

Nebohy Aleister tu zda sa nepresne citoval knihu Jecira, kde jeden vers hovori:
Deset dokonalých čísel, deset a nikoli
devět, deset a nikoli jedenáct; moudře chápej,
buď moudrým v rozumu, jimi zkoušej a o
nich badej, věz, počítej a znač; objasni věc a
postav utvařitele na jeho místo, neboť On jest
jediným tvůrcem a výtvarcem, a není jiného
mimo Něj;

Co sa tyka Mira Šatana, tak v jeho rodnej kulture jeho meno neevokuje nic negativne. Po ludskej stranke posobi skor ludsky a pozitivne.

(to je len moj postreh :) )

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kolosjackos » 18 lis 2011 21:27

ja mira opsobne neznam, ale vim ze dobre hraje (kdyz chce, nebo to ma dovoleno). :lol: slo mi hlavne o spojeni dabla s cislem 18.
s tou numerologii je to trosku komplikovanejsi. crowley myslel spis prefikanost, kodovani, zakrivani ne primo nejake cisla.
kdo byl jecir?
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kolosjackos » 18 lis 2011 21:27

ja mira opsobne neznam, ale vim ze dobre hraje (kdyz chce, nebo to ma dovoleno). :lol: slo mi hlavne o spojeni dabla s cislem 18.
s tou numerologii je to trosku komplikovanejsi. crowley myslel spis prefikanost, kodovani, zakrivani ne primo nejake cisla.
kdo byl jecir?
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět