Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Suroviny

Příspěvek od Aien » 23 bře 2010 16:12

Ahoj lidičky, teď jsem se dívala na MinasGerais a mají tam v novinkách 5 kg křišťálových hrotů za 1000kč, je to 550 ks takže asi za 2 Kč kus.No nekupte to!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 23 bře 2010 19:33

Hm, další kousek do voskové skládačky:

Hello Pernar, sorry for english. In the past, you wrote article about a bees wax in style "bess wax is bad for orgonite." Now, this article is gone. You changed opinion or find something new? I've got bad experiences from people with inner sight - in larger volumes, this orgonite is energetically dead in the middle and speed of energy flow is very slow.

thank you for answer
Ondra


hi there,
I think i've deleted it by mistake. Sorry, I'll check my old database, if I can find it. I think that the text was in very bad(english)...
as you said orgonite with beewax is not good for normal orgonite production. Power is too low, speed in relation to power also. Energies coming out should be fine and nice, but due to low power not useful for normal person. It is still working, due to the crystal inside.
If you can increase the output in such a way that you somehow charge the crystal inside with more power, than the wax orgonite become a useful piece. But still the energies are not strong enough to make a normal anti-DOR barrier around the wax orgonite.
What I will try this spring is sugar orgonite, which should be the ultimate orgonite for nature lovers. I'll test it, when the orgonites will be active, I think in one month time. The results will be published, and as you can see the page can be translated easily (button on the left side of text).
So check this page from time to time, to look for results.

regards,
Bostjan

(orgon.si)
Věc se rýsuje tak, že sice jakožto včelý produkt dává kvalitní energii ale málo a na orgonit je vosk v podstatě téměř nepoužitelný. Už mám podobný názory asi od pěti lidí. Pokud s voskem děláte, klidně napište svoje zkušenosti nebo měření.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 23 bře 2010 21:56

Spíš by mě zajímalo, jestli je pravda jak píše na Orgo-net blogu, že tvůj elektronit opravdu nezjistí detektor. Škoda že jsem ho vyhodil zrovna nedávno, známej si koupil detík... Nechceš jeden někde nechat, že bych to zkusil ještě? :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 24 bře 2010 10:59

No kdybych to nezkoušel, tak bych to nepsal... Podle majitele hodně citlivý detektor za 15 000. Musel TB přejíždět úplně těsně a přesně prostředkem cívky aby jednou z 5-6 přejetí slabě pípnul. To znamená že při reálným hledání v terénu je šance asi 0,01% že to najdeš:) Při 15cm od cívky už nepípal. Jo,a ten TB měl na sobě kusy toho pseudo teflonu ve kterým jsou hliníkový vločky, takže si nejsem jist zda detektor neviděl právě je:)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Suroviny

Příspěvek od am2 » 24 bře 2010 12:17

není důvod, aby ho viděl. podle hrubých počtů je v jednom práškovém TB jen něco přes 1 gram kovu, navíc rozpýlený v celém objemu TB.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 24 bře 2010 15:47

mám tu hledačku teď půjčenou doma, stojí u nás kolem 8, umí i barevné kovy a kolikrát stará hliníková mince váží taky nula nic a najde ji to...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Suroviny

Příspěvek od Aien » 31 bře 2010 14:08

Našla jsem na www.praskovekovy.cz : Fe2 O3 1kg za 135 Kč (akce do vyprodání zásob), jsou tam i jiné práškové kovy a taky neodymové magnety.Podívejte se tam prosím někdo kdo tomu rozumíte a napište sem co se dá koupit.Jinak :hezké velikonočky.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 31 bře 2010 15:55

tos mi připoměla, že mám 2kg broušenýho hliníku co nepotřebuji (na prodej). Broušený znamená, že část je hodně jemná že vleze do vzorku na prstě a není cítit a část cítit je. V pryskyřici moc plavat nebude, ale dá se použít na hustý orgonit, nejlépe aktivní. Dejme tomu 200 za kilo.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 12 dub 2010 22:14

Jéé to mam štěstí, teď koukám na sídlo Bláhy :shock: a on je ze Dvora, což mam kousek jupí 8-) to se pak nabažim :P

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 26 dub 2010 20:07

Tak dneska jsem byl konečně u pana Bláhy ;) No když jsem tam přišel, ani jsem se nestačil divit, takových věcí až z toho jde hlava kolem :shock: Velmi ochotný pán, všechno řekl co kde je, když bych něco nenašel tak poradí. Tak jsem se s nim dal pak do řeči, ptal se jestli to nemam na orgonit :lol: no a když jsem mu řekl že ano, tak se mu rozsvítili oči a prý jestli budu ještě něco potřebovat, tak ať se klidně stavim :D No paráda. Pak jsem jel do Hradce a taky jsem se nestačil divit, nad hlavou klidně i 3 letadla, po chvilce další ale to bylo níž a docela si to dávalo :? takovej hnusnej mrak se z toho udělal, až pak stačilo ještě pár přeletů a bylo vymalováno, sluníčko bylo fuč a začalo bouřit :x šmejdi, kéž bych měl nějakej laser, abych je rozstřelil :evil:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Suroviny

Příspěvek od am2 » 26 dub 2010 21:18

nechci sýčkovat, ale ... s rostoucím počtem chem-letadel, s jejich stárnutím, s přibývajícími technickými problémy s "fotonovým zářením", s rostoucí mírou nedbalosti kolem řízení a údržby letadel, s ohledem na "náhody", a s routoucím počtem na chem-letadla naštvaných lidí
se zvětšuje pravděpodobnost, že nějaké chem-letadlo spadne dolů...
(ale mohlo by spadnout alespoň "kultivovaně", tzn. aby nezpůsobilo zranění lidí či přírody, ale aby spadlo blízko velkého města, kde by to lidi hned hromadně vyfotili a odebrali vzorky tekutiny, aby se to nemohlo zakamuflovat)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Stisko » 26 dub 2010 22:45

Tauri píše:Tak dneska jsem byl konečně u pana Bláhy ;) No když jsem tam přišel, ani jsem se nestačil divit, takových věcí až z toho jde hlava kolem :shock: Velmi ochotný pán, všechno řekl co kde je, když bych něco nenašel tak poradí. Tak jsem se s nim dal pak do řeči, ptal se jestli to nemam na orgonit :lol: no a když jsem mu řekl že ano, tak se mu rozsvítili oči a prý jestli budu ještě něco potřebovat, tak ať se klidně stavim :D No paráda.
Byla jsem o výkendu na výstavě kamenů a pan Bláha tam měl také stánek. Přišel za námi (nevím jestli to byl přímo pan Bláha, nebo někdo od něj) a povídali jsme si o orgonitech, byl to velmi příjemný a vstřícný pán. Takže věřím, že to přímo u nich na prodejně musí být super.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 27 dub 2010 19:57

Stisko: Tak to byl asi on, opravdu pohodový pán. No tam je to opravdu rád :shock: mně se tam líbil jeden krystal, ale stál asi 1100 :lol: to by bylo dělo panečku, by padaly i letadla :lol:

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od Tauri » 27 dub 2010 20:00

Teď bych chtěl objednat pryskyřici, sice vim jakou, ale už nevim jaký aktivátor. Snad to není na tom to nejrdažší :o Může mi někdo doporučit jaký druh? A ta základní pryskyřice je snad průhledná..? :shock: Já kupoval jen z drogerie, tak opravdu netušim ;)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od Hox » 27 dub 2010 21:28

Tauri píše:Teď bych chtěl objednat pryskyřici, sice vim jakou, ale už nevim jaký aktivátor. Snad to není na tom to nejrdažší :o Může mi někdo doporučit jaký druh? A ta základní pryskyřice je snad průhledná..? :shock: Já kupoval jen z drogerie, tak opravdu netušim ;)
základní je taková zahnědlá, průhledná určitě není :mrgreen:

čirá je havelpol4, stojí asi 2-3x tolik. A je pro ni třeba ještě objednat urychlovač - kobalt.

jako tvrdidlo se dá použít peroxid havelperox, nebo butanox, rozdíl ve fungování sem nezaznamenal.
Obojí spíše korunové položky, než nějaké drahé věci

Odpovědět